تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 395 از 405 اولاول ... 295345385391392393394395396397398399 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,941 به 3,950 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

- - - Updated - - -

دوست عزیز وقتی سرویس کار اومد و دید گفت فن خراب شده بازم! بعد 20 روز ! چون فن اولی من اون موقع خونه نبودم اهالی منزل گفتن که دیده ان فن تاب گرفته
    و حالا تاب فن دوم را من ندیدم و با توجه به اطلاعات قبلی و صدای لینک جدیدی که قرار دادم فایلی با نام صدای فن جدید که مشخصا تاب گرفته و بجایی هم گیر میکنه. منظور فن خروجی و دفع دود از دودکش
    اگر موقع تعویض اومد حتما عکس میگیرم و میزارم. بازم ممنونم از پیگیری هایتان
    فقط ذهنم خیلی درگیر عمل نکردن ترموستاته
    به سرویسکار میگم چرا اینبار باتوجه به خرابی و صدا کردن گاهی فن قطع نمیشه و مشعل و فن با هم روشن هستن با خنده میگه تو وسواس شدی! میگه فن باید روشن باشه دیگه و میخندد
    بنظر خودم حداقل اگر فن روشن باشد مشعل باید بعضی وقتها روشن خاموش شود....بحرحال ترس از خرابی بیشتر پکیج و....
    هزینه گاز مصرفی...
    اصلا این فن دفع دود خروجی قیمتش چقدره و چه نوع و مارکی دارند؟
    دوما با این اوصاف گارانتی بوتان آیا این پکیج را دستگاه دیگه ای عوض میکنه؟
    سلام در صورت امکان با بنده تماس بگیرید 09132223581

2. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه web2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

سلام.متشکرم مهندس .ان شا ا... منزل برم تماس میگیرم با جنابعالی.

فرستاده شده از Redmi Note 4ِ من با Tapatalk

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

[QUOTE=web2003;9091261]تنها راهی که تا فن تعویضی را بیارند و از صدای ان خلاص بشیم باز کردن شیر اب گرم آشپزخانه تا پکیج به آب گرم مصرفی سوئیچ میشه و به محض بستن شیر اب گرم فن و مشعل خاموش میشه و حدود 3 الی 4 دقیقه از شر صدای ناجور راحت میشیم....یک هفته خیلی طولانیه تا فن بیاد...چقدر عذاب...باز میگن کالای داخلی بخرین! آیا در بازار فن خوب خارجی هست برای پکیج پرلا پرو 28 ؟ تا خودمان را با خرید محصول خوب و با کیفیت راحت بکنیم.[/QUOTE

فن خودش را اگر نو براتون بیاره نباید خراب بشه و اگر فن و مشعل دائما روشن هست باید عیب یابی شود بهتره با مرکز خدمات بوتان 51011-021 تماس بگیرید چرا یک هفنه ارسال فن طول میکشه ؟ چه شهری هستید ؟ به طرف بگید هزینه پست ویژه خودم میدم با پست ویژه یک روزه میرسه

5. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

فن خودش را اگر نو براتون بیاره نباید خراب بشه و اگر فن و مشعل دائما روشن هست باید عیب یابی شود
    بهتره با مرکز خدمات بوتان 51011-021 تماس بگیرید چرا یک هفنه ارسال فن طول میکشه ؟
    چه شهری هستید ؟ به طرف بگید هزینه پست ویژه خودم میدم با پست ویژه یک روزه میرسه
    با سلام
    .
    بنده به چند چیز شک دارم برای مشکلاتِ این پکیج :
    پکیج از اولش معیوب بوده و یا مرجوعی بوده یا تعمیر شده بوده که درست هم تعمیر نشده بوده
    جای نصبش مناسب نیست و چون دودکش دوجداره داره و بدون دودکش کار کرده , دودهای خودش کشیده شده داخلش و مشکل ساز شده
    خانه مشکل داره . ممکنه درست ایزوله نشده ضد شرما و سرما میاد توی واحد یا درحقیقت گرمای داخل خانه خیلی هدر میره . مثل باز بودن زیر درب ورودی , پنجره های معمولی که شیشه های معمولی که چسب آکواریوم هم نخورده , و درست هم بسته نمیشه و نوار درزگیر هم نداره
    رادیاتورها کوچکه و یا کمه و خانه خوب گرم نمیشه و درنتیجه اهل خانه مجبورند دما رو خیلی ببرند بالا و پکیج صدمه دیده
    رادیاتورها و لوله هاش گرفته و آب گرم سیستم گرمایش درست به جریان درنمیاد
    اهل خانه عادت دارند در زمستان لباسهای تابستانه بپوشند و حرارت خانه رو ببرند بالا که باعث مصرف زیاد گاز و فشار به پکیج میشه

اهل خانه خیلی سرمایی هستند
    چند تا از اینها
    .

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

با سلام
    .
    بنده به چند چیز شک دارم برای مشکلاتِ این پکیج :
    پکیج از اولش معیوب بوده و یا مرجوعی بوده یا تعمیر شده بوده که درست هم تعمیر نشده بوده
    جای نصبش مناسب نیست و چون دودکش دوجداره داره و بدون دودکش کار کرده , دودهای خودش کشیده شده داخلش و مشکل ساز شده
    خانه مشکل داره . ممکنه درست ایزوله نشده ضد شرما و سرما میاد توی واحد یا درحقیقت گرمای داخل خانه خیلی هدر میره . مثل باز بودن زیر درب ورودی , پنجره های معمولی که شیشه های معمولی که چسب آکواریوم هم نخورده , و درست هم بسته نمیشه و نوار درزگیر هم نداره
    رادیاتورها کوچکه و یا کمه و خانه خوب گرم نمیشه و درنتیجه اهل خانه مجبورند دما رو خیلی ببرند بالا و پکیج صدمه دیده
    رادیاتورها و لوله هاش گرفته و آب گرم سیستم گرمایش درست به جریان درنمیاد
    اهل خانه عادت دارند در زمستان لباسهای تابستانه بپوشند و حرارت خانه رو ببرند بالا که باعث مصرف زیاد گاز و فشار به پکیج میشه

اهل خانه خیلی سرمایی هستند
    چند تا از اینها
    .

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    با تشکر
    ۱.معیوب بودنش از اول یکی از احتمالاته.پکیج را از کارتنش در اوردیم.
    ۲.بحث مناسب بودنش، پکیج در تراس نصبه ولی موردی که جنابعالی میفرمایین : دودهای خودش کشیده شده داخلش و مشکل ساز شده ، اول نصب نصاب به ما نگفت دودکش حتما بزاریین و حدود یکماه بدون دودکش کار کرد و بعد یواش یواش به ترتر افتاد و فن عوض شد با تعویض فن دودکش دوجداره بوتان خریداری کردم و نصب کردم.بعد ۲۰ روز فن باز به ترتر افتاد ...دیگه نمیدانم چه مشکلی داره؟ الان دیگه اینقدر ترتر کرد که دستگاه ارور داد و دیگه کار نکرد .
    رادیاتور بنظرم کافیه چون توی حال پذیرایی ۴ تا رادیاتور هست دو تا ۱۴۰ و دو تا ۱۲۰ دارم و دو تا در هر اتاق خواب....
    دمای پکیج را هم توی بدترین شرایط از ۵۲ نبردیم بالا
    گرمایی زیاد داریم توی خونه...

9. 2 کاربر از web2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با تشکر
    ۱.معیوب بودنش از اول یکی از احتمالاته.پکیج را از کارتنش در اوردیم.
    ۲.بحث مناسب بودنش، پکیج در تراس نصبه ولی موردی که جنابعالی میفرمایین : دودهای خودش کشیده شده داخلش و مشکل ساز شده ، اول نصب نصاب به ما نگفت دودکش حتما بزاریین و حدود یکماه بدون دودکش کار کرد و بعد یواش یواش به ترتر افتاد و فن عوض شد با تعویض فن دودکش دوجداره بوتان خریداری کردم و نصب کردم.بعد ۲۰ روز فن باز به ترتر افتاد ...دیگه نمیدانم چه مشکلی داره؟ الان دیگه اینقدر ترتر کرد که دستگاه ارور داد و دیگه کار نکرد .
    رادیاتور بنظرم کافیه چون توی حال پذیرایی ۴ تا رادیاتور هست دو تا ۱۴۰ و دو تا ۱۲۰ دارم و دو تا در هر اتاق خواب....
    دمای پکیج را هم توی بدترین شرایط از ۵۲ نبردیم بالا
    گرمایی زیاد داریم توی خونه...

در صورتی که بعد از تعویض فن باز هم دائما فن به کار بود برد را بررسی کنید و عیب یابی که مجددا فن خراب نشود

11. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

پکیج ایران رادیاتور L24فن دار دارم
    چندروز خونه نبودم برگشتم دیدم رادیاتورها سرد هست ولی آب مصرفی داغ.زنگ زدم سرویسکار اومد و با چندتا ضربه درست شد.گفت بخاطر رسوب هست.درجه رو تا آخر زیاد کرد و گفت اگه تا چندروز دیگه باز مشکل خورد ایراد از قطعه(اسمشو سادم نیست)هست و باید تعویض بشه اگه نشد هم بخاطر همین رسوب بوده
    حالا رادیاتورها گرم هستند ولی آب مصرفی ولرم هست و داغ نمیشه.میشه بدون اینکه باز سرویسکار خبر کنم خودم ردیفش کنم ومشکل از چی هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

پکیج بوتان ۲۸هزار بنسرپرو دارم سال اول خیلی خوب بود و با نصف رادیاتورها خونه گرم بود حتی لوله های عبوری از کف حرارتش مشخص بود هر سال پیش میره بدتر میشه امسال تمام رادیاتورها روشن و گرم هستن ولی خونه گرم نمیشه البته یکی از رادیلتورها حرارتش خیلی کمه
    یادم میاد سال اول حوله خشک کن رو روشن نمی کردم چون زیاد گرم میشد دستشویی و حمام
    کسی میدونه مشکل از کجاست؟ رادیاتورها گزمه ولی خونه گرم نمیشه

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

در صورتی که بعد از تعویض فن باز هم دائما فن به کار بود برد را بررسی کنید و عیب یابی که مجددا فن خراب نشود
    سلام سرویسکار با فن اومد و فن را نصب کرد
    صدا کامل رفت . تصویر فن خراب که ترتر میکرد در زیر گذاشتم...بعد گفت اب گرم را باز کن و اب گرم را باز کردم.دمای اب گرمایشی رو ۴۰ بود و به مدت ۵ دقیقه باز گذاشتم اب ولرم معمولی بود...قبلا با همین درجه بعد ۳ الی ۴ دقیقه دست ادم می‌سوخت باید با سرد ولرم درست میکردم. یعنی اب خوب گرم نمیشه. بعد نگاه کرد دید مبدل دوده گرفته با مسواک تمیز کرد کلی دوده داشت و...بعد بست و گفتم اب خوب گرم نشد ها...! گفت میشه....! بعد رفت یه جای دو تا سیم به جایی وصل بود یکی از سیمها را جدا میکرد و مشعل را نگاه میکرد ظاهرا مشعل با کندن سیم قطع نمیشد. و با پیچ گوشتی یه جایی را کنار همون سیم چندبار تنظیم میکرد کلا ور رفت منم نمیدونم چکار میکرد...چند بار ور رفت...بعد درب رادیاتور را بست ...گفتم بزار روی حالت رادیاتور و روی دمای کم مثلا ۴۰ و بزار یه بار ترموستات بزنه..‌.گفت الان درست شده...گفت مطمئن باش میزنه....
    بعد رفتنش من دمای پکیج را گذاشتم روی ۴۷ و دو ساعت روشن بود ولی دمای پکیج از ۴۴ نمیرفت بالا من دمای پکیج را گذاشتم ۵۰ بازم...دما ۴۳ و ۴۴ بیشتر نشد....نیم ساعت منتظر دیگر ولی تکان نمیخورد.
    حالا شاید ۷ روز خونه سرد بود و دما میانگین ۱۱ درجه بود و الان پکیج ۳ ساعت روشنه ولی دما بالا نرفته یا مشکل از جای دیگه هست یا ور رفتن سرویسکار این مشکل را ایجاد کرده....
    فشار اب هم الا ۱.۵ هست
    Last edited by web2003; 25-12-2018 at 18:38.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

پيش فرض

بعد ۳۰ دقیقه از اخرین بازدید از پکیج (که روی ۵۰ درجه تنظیم کردم) به ۴۹ درجه رسیده ... دمای خونه از ۳ ساعت پیش از ۱۲ درجه (دماسنج دیجیتالی کوچک دارم) به ۱۷ درجه رسیده و پکیج یکسره در حال کار کردن هست .
    قبلنا وقتی ۵۰ ست میکردم حدود ۲۰ دقیقه ای دما تا ۵۵ میرفت یعنی دمای در حال کار گرم کردن و حدود ۵۶ فکر کنم قطع میکرد.
    الان روی ۵۰ گذاشتم تا به ۴۹ برسه ۳.۵ ساعت طول کشیده....البته ما یه هفته خونه نبودیم و خونه یخ زده یعنی تا ۱۰ درجه داخل خونه بود!
    ایا طبیعی هست تمام این موارد؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •