تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 365 از 405 اولاول ... 265315355361362363364365366367368369375 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,641 به 3,650 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    من هم می خوام برای خاانه تازه سازمون پکیج بخرم که حسابی گیج شدمپ
    بودجه زیر 2500 و برای خرید خیلی نظرات مختلف شنیدم
    خونه دو طبقه و فعلا برای طبق دومش می خوام بگیرم
    بین ایرانی ها بوتان را پیشنهاد دادن و لی در مورد صداش چیزی نمی گن (پکیج داخل آشپزخونه و مساحت خونه هم حدود 100 متر هستش
    در مورد خارجی ها هم مونم کسی از این پکیج اطلاعاتی داره
    kiturami
    و دمراد
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    kiturami کره ای هست اگر اشتباه نکنم حدودا 1 سالی هست اومده ایران هنوز جواب نداده که خوب یا بد بودنش مشخص باشه فقط برند کیتورامی و ناوین کره معمولا طراحی قطعاتشون مختص خودش هست و عیبی که میتونه داشته باشه در آینده اگر قطعاتش وارد نشه از پکیج های دیگه بهش نمیخوره ولی برند های دیگه ایتالیایی مونتاژ بیشتر قطعاتشون به هم میخوره و همیشه قطعاتشون تو بازار موجود هست مثلا دمراد یا برند های دیگه که زیاد هستند تو بازار دمراد هم پکیج بدی نیست خوبه و فکر کنم تخفیف خوبی روی دمراد بتونین بگیرید شرایط ویژه برا فروش داشت
    برای چه شهری میخواهید ؟ متراژتون چند متر هست ؟ رادیاتور اگر میخواهید رادیاتور سایز کم نخرید سعی کنید یه مقدار بزرگتر بگیرید

2. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    kiturami کره ای هست اگر اشتباه نکنم حدودا 1 سالی هست اومده ایران هنوز جواب نداده که خوب یا بد بودنش مشخص باشه فقط برند کیتورامی و ناوین کره معمولا طراحی قطعاتشون مختص خودش هست و عیبی که میتونه داشته باشه در آینده اگر قطعاتش وارد نشه از پکیج های دیگه بهش نمیخوره ولی برند های دیگه ایتالیایی مونتاژ بیشتر قطعاتشون به هم میخوره و همیشه قطعاتشون تو بازار موجود هست مثلا دمراد یا برند های دیگه که زیاد هستند تو بازار دمراد هم پکیج بدی نیست خوبه و فکر کنم تخفیف خوبی روی دمراد بتونین بگیرید شرایط ویژه برا فروش داشت
    برای چه شهری میخواهید ؟ متراژتون چند متر هست ؟ رادیاتور اگر میخواهید رادیاتور سایز کم نخرید سعی کنید یه مقدار بزرگتر بگیرید

سلام با تشکر از جواب و توضیحات خوبتون
    من خمینی شهر اصفهان هستم متراژ هم 110 متر هستش دو خواب و طبقه دوم طبقه پایین هم خالیه و فعلا نساخته رها کردم و فقط درب و شیشه هاش نصبه
    رادیاتور چی بردارم ؟ اگه توصیه خاصی از برند خاصی هم برای پکیج و هم برای رادیاتورش دارین ممنون میشم راهنمایی کنید
    میشه دقیقا مدلش رو هم برام بگید چون هر برندی دها مدل هم داره آدم تو انتخابشون گیج کیشه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام با تشکر از جواب و توضیحات خوبتون
    من خمینی شهر اصفهان هستم متراژ هم 110 متر هستش دو خواب و طبقه دوم طبقه پایین هم خالیه و فعلا نساخته رها کردم و فقط درب و شیشه هاش نصبه
    رادیاتور چی بردارم ؟ اگه توصیه خاصی از برند خاصی هم برای پکیج و هم برای رادیاتورش دارین ممنون میشم راهنمایی کنید
    میشه دقیقا مدلش رو هم برام بگید چون هر برندی دها مدل هم داره آدم تو انتخابشون گیج کیشه
    ممنون
    سلام
    شما برا 110 متر پکیج 24 خوبه و در مورد پکیج ببینید چه برند هایی تو شهرتون هست دمراد که گفتید خوب هستش پکیج های بهتری هم هست مثلا بیاسی ایتالیا که حدود 1 میلیون گرون تر هست بستگی به هزینه ای که میخواید بکنید برند ها را ببینید قیمتشون هم بگیرید از شهرتون خبر بدید بگم کدوم مناتسب تر هست
    در مورد رادیاتور رادیاتور های طرح ترکیه ای تقریبا همگی در یه رنج قیمت و کیفیت هستند فقط بسته به ابعاد فضا باید متراژ درست انتخاب بشوند برند های رادیاتور لورچ و ایرتورپن و والترو و آتربان و asl و ایران رادیاتور و ایساتیس و فرولی و ... اینا جز معتبر ها هستند و برند های زیاد دیگه که فقط دارند تو ایران رادیاتور تولید میکنند
    شما متراژ فضا ها را ببینید چند متر هست و چه برند هایی با چه قیمتی تو شهرتون هست تا بیشتر راهنماییتون کنم شماره بنده 09132223581 برای راهنمایی بیشتر

5. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    من 100 صفحه آخر رو خوندم و خیلی چیزا یاد گرفتم
    با تشکر از همه دوستان
    اگر بخوام در مورد رادیاتور و پکیج نتیجه گیری کلی بکنم باید بگم که برای پکیج بیانسی و وایلانت و آریستون مناسب ترند و برای رادیاتور پنلی هم جنرال والترو و آتروپان.
    درست گفتم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    من 100 صفحه آخر رو خوندم و خیلی چیزا یاد گرفتم
    با تشکر از همه دوستان
    اگر بخوام در مورد رادیاتور و پکیج نتیجه گیری کلی بکنم باید بگم که برای پکیج بیانسی و وایلانت و آریستون مناسب ترند و برای رادیاتور پنلی هم جنرال والترو و آتروپان.
    درست گفتم؟
    سلام دوست عزیز
    بله درسته اینا جز خوبا هستند ولی پکیج و رادیاتور خوب دیگه زیاد داریم مثل پکیج ویسمن آلمان و یا سونیه دوال فرانسه و..... بسته به بودجه و خدمات هر شهری باید پکیج خوب و بدش معلوم بشه ممکنه یه برندی تو بعضی از شهر ها اصلا خدمات نداشته باشه درنتیجه اون پکیج تو اون شهر پکیج خوبی نیست

8. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه poria_sola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    mazandaran

پيش فرض

سلام برا ی واحد 90 متری تو منطقه شمال کشور میخوام پکیج تهیه کنم .. پکیج تو تراس بیرون از خونه نصب میشه خواستم بدونم نیازه فن دار بگیرم یا بدون فن و اینکه تفاوت برد دیجیتال و معمولی چیه ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام برا ی واحد 90 متری تو منطقه شمال کشور میخوام پکیج تهیه کنم .. پکیج تو تراس بیرون از خونه نصب میشه خواستم بدونم نیازه فن دار بگیرم یا بدون فن و اینکه تفاوت برد دیجیتال و معمولی چیه ؟
    سلام دوست عزیز
    در صورتی که دودکش قطر 15 داشته باشید که حد اقل 3 متر از پکیج بره بالا میشه بدون فن بگیرید در غیر اینصورت باید فن دار باشه
    برا 90 متر 24 جوابگو هست
    برد دیجیتال امکاناتش بیشتر از قبیل عیب یاب و ... و حتی تایمر که مواقعی که منزل نیستید خاموش و چند ساعت قبل از اومدنتون روشن بشه و خونه گرم بشه البته بعضی از دیجیتال ها این سیستم را دارند و...

11. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    شما برا 110 متر پکیج 24 خوبه و در مورد پکیج ببینید چه برند هایی تو شهرتون هست دمراد که گفتید خوب هستش پکیج های بهتری هم هست مثلا بیاسی ایتالیا که حدود 1 میلیون گرون تر هست بستگی به هزینه ای که میخواید بکنید برند ها را ببینید قیمتشون هم بگیرید از شهرتون خبر بدید بگم کدوم مناتسب تر هست
    در مورد رادیاتور رادیاتور های طرح ترکیه ای تقریبا همگی در یه رنج قیمت و کیفیت هستند فقط بسته به ابعاد فضا باید متراژ درست انتخاب بشوند برند های رادیاتور لورچ و ایرتورپن و والترو و آتربان و asl و ایران رادیاتور و ایساتیس و فرولی و ... اینا جز معتبر ها هستند و برند های زیاد دیگه که فقط دارند تو ایران رادیاتور تولید میکنند
    شما متراژ فضا ها را ببینید چند متر هست و چه برند هایی با چه قیمتی تو شهرتون هست تا بیشتر راهنماییتون کنم شماره بنده 09132223581 برای راهنمایی بیشتر

امروز رسیدم برم چندجا سر بزنم یک چند مدل ایرانی داشتن مثل تکنوگاز و 2000 که خیلی از این 2000 تعریف می کرد ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) که همه قطعاتش ایتالیایی هست و از این حرفا ولی چندجا هم بوش ترکیه ای داشتن که روش Class 6000W WBN زده بود قیمتش هم 2600 می دادن 28000 رو و خیلی تعریف می کردن که بی صداست و خدماتش خوبه و مشکلی نداره حالا اگه ممکنه بازهم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    رادیاتور هم تاش رو پیشنهاد می دادن
    Last edited by majidhe; 17-09-2017 at 00:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

با سلام واحترام
    سوالی داشتم در مورد خرید پکیج با توجه به زیر بنای تقریبا 140 متر چه نوع پکیجی خرید و رادیاتور از کدام نوع خرید شود بهتر است استان اصفهان شهرستان نایین هستم در ضمن نمایندگی بوتان و اریستون داریم واینکه در تاپیکهای قبلی فرموده بودید گلدایران اگر نمایندگی نداشت خرید شود یا خیر
    ممنون از راهنماییهای شما

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

امروز رسیدم برم چندجا سر بزنم یک چند مدل ایرانی داشتن مثل تکنوگاز و 2000 که خیلی از این 2000 تعریف می کرد ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) که همه قطعاتش ایتالیایی هست و از این حرفا ولی چندجا هم بوش ترکیه ای داشتن که روش Class 6000W WBN زده بود قیمتش هم 2600 می دادن 28000 رو و خیلی تعریف می کردن که بی صداست و خدماتش خوبه و مشکلی نداره حالا اگه ممکنه بازهم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    رادیاتور هم تاش رو پیشنهاد می دادن
    سلام
    خوب اگر بودجه شما برسه که بوش بهتر از 2000و... هست
    رادیاتور هم تاش خوبه تقریبا همه در یه حد هستند برای انتخاب رادیاتور مهمترین مورد این هست که رادیاتور سایزش درست انتخاب بشه تا خونه درست گرم بشه و مصرف گاز بالا نرود

15. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •