تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 355 از 405 اولاول ... 255305345351352353354355356357358359365 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,541 به 3,550 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    پیچ آلنی را تفلن مایع بزنید و ببندید شاید آببند بشه
    پلاستیکی قوی احتمالا منضورتون تفلن هست بله میتونید بدید تراشکار با تفلن بتراشه براتون ولی باید از فروشنده بخواهید اگر مشکل داره باید تعویض کنه و یه سختی گیر دیگه بهتون بده
    سلام ، ممنون از تمامی راهنماییهای جنابعالی
    در خصوص پیچ آلنی پلاستیکی رفتم پهلوی فروشنده و ایشون بدون کوچکترین ناراحتی خواست یک پیچ آلنی رو از یه نو جدا کنه و به من بده ولی من چون تجربه بدی داشتم اصرار کردم که این پیچ آلنی رو به من نده و به جاش یه پیچ بلند پلاستیکی مشکی 1/2 دهد ، ولی فروشنده فقط رنگ سفید و گالوانیزه رو داشت که در نهایت من سفید رو ترجیخح دادم اومدم خونه یه واشر 3/4 روش زدم و سپس تفلون زدم و روی واشر مشکی رو هم تفلون زدم که مشکیش مشخص نشه. در نهایت خوشبختانه مشکل قطره اش حل شد.
    الان با راهنماییهای شما تونستم نصب آماتور صافی ، رسوب گیر ، شیر 1/2 برای آب گرم مصرفی و نظافت رادیاتور و ... رو یاد بگیرم . البته عکس نهایی رو هم آورده ام که گوش شیطون کر اصلا چکه آب نداره ولی یه کم زیبا سازیش مونده که بعدا انجام میدم( تفلون اضافی دور شیرها و ...).

به نظر شما الان چون من دیدم شلینگ آب گرم و سرد کاملا رسوبزدایی شده اند.
    آیا روشی وجود دارد که بعد از چند روز کار کردن پکیج و حرکت کامل رسوبگیر کل آب داخل سیستم گرمایشی که رسوبات به احتمال زیاد در آن معلقند از سیستم خارج بشه. البته از طریق شیر هواگیری رادیاتورها میشه این کارو کرد ولی به نظر غیر منطیقه.

ممنون و متشکرم.
    Last edited by hamidrezaaf; 12-02-2017 at 23:26.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    واسه یه واحد 74 متری طبقه دوم از چهارطبقه
    پکیج بوتان مدل پارما 22 فن دار خوب هست یا ایران رادیاتور m24 فن دار؟
    ساختمون گلبهار هست،نزدیک مشهد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    واسه یه واحد 74 متری طبقه دوم از چهار طبقه،پکیج بوتان مدل پارما 22 فن دار خوبه یا ایران رادیاتور m24?
    ساختمون گلبهار هست نزدیک مشهد

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام ، ممنون از تمامی راهنماییهای جنابعالی
    در خصوص پیچ آلنی پلاستیکی رفتم پهلوی فروشنده و ایشون بدون کوچکترین ناراحتی خواست یک پیچ آلنی رو از یه نو جدا کنه و به من بده ولی من چون تجربه بدی داشتم اصرار کردم که این پیچ آلنی رو به من نده و به جاش یه پیچ بلند پلاستیکی مشکی 1/2 دهد ، ولی فروشنده فقط رنگ سفید و گالوانیزه رو داشت که در نهایت من سفید رو ترجیخح دادم اومدم خونه یه واشر 3/4 روش زدم و سپس تفلون زدم و روی واشر مشکی رو هم تفلون زدم که مشکیش مشخص نشه. در نهایت خوشبختانه مشکل قطره اش حل شد.
    الان با راهنماییهای شما تونستم نصب آماتور صافی ، رسوب گیر ، شیر 1/2 برای آب گرم مصرفی و نظافت رادیاتور و ... رو یاد بگیرم . البته عکس نهایی رو هم آورده ام که گوش شیطون کر اصلا چکه آب نداره ولی یه کم زیبا سازیش مونده که بعدا انجام میدم( تفلون اضافی دور شیرها و ...).

به نظر شما الان چون من دیدم شلینگ آب گرم و سرد کاملا رسوبزدایی شده اند.
    آیا روشی وجود دارد که بعد از چند روز کار کردن پکیج و حرکت کامل رسوبگیر کل آب داخل سیستم گرمایشی که رسوبات به احتمال زیاد در آن معلقند از سیستم خارج بشه. البته از طریق شیر هواگیری رادیاتورها میشه این کارو کرد ولی به نظر غیر منطیقه.

ممنون و متشکرم.
    سلام مبارکتون باشه
    نیاز نیست اگر بخواهید باید کا رادیاتور ها تخلیه بشه ولی شما در مسیر آب مصرفی بیشتر رسوب دارید که خودش از شیر آبگرم تخلیه میشود توی رادیاتور ها هم اگر جسمی باشد بعد از چند روز میتوانید با بستن شیر رفت و برگشت رادیاتور از صافی برگشت گرمایش تخلیه کنید

5. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    واسه یه واحد 74 متری طبقه دوم از چهارطبقه
    پکیج بوتان مدل پارما 22 فن دار خوب هست یا ایران رادیاتور m24 فن دار؟
    ساختمون گلبهار هست،نزدیک مشهد
    سلام
    در صورتی که فاصله حمام تا پکیج بیش از 10 متر نباشد 22 هم خوبه ولی اگر بیشتر از 10 متر فاصله دارید 24 ببندید بهتر هست

7. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام .

دوست عزیز یه پکیج ایساتیس داریم دهن مارو ... کرده دیگه . سالی حداقل 300 میزاره رو دستمون .
    ۱- جدیدا یه مشکل پیدا کرده رادیاتور ها کامل گرما دارن حتی زمانی که رو درجه اخر میزارم وحشتناک داغ میشن اما جدیدا اب مصرفی خیلی داغ نیست یا بهتر بگم ولرمه دماشم بالا پایین میشه یعنی یهو سرد میشه بعد دوباره یکم گرم میشه . شعلشم نیگا کردم کمو زیاد نمیشه فشار شعله هم بالاست . اما نمیدونم مشکل کجاست . ممنون میشم راهنمایی کنید ؟؟؟

۲- مخزن دار ها به چه صورت کار میکنند ؟؟؟ یعنی اول اب داغ میشه میره تو مخزن بعد استفاده میشه ؟؟؟؟ برای همینه که میگن برای متراژ بالا یا کسایی که 2تا حموم دارن از مخزن دارها استفاده کنند ؟؟؟

۳- مخزن دار خوب که برای 2 حموم همزمان جواب بده چه چیزی خوبه ؟؟؟ قیمت ؟؟؟؟

ممنون میشم سوالاتمو جدا جدا جواب بدید

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام .

دوست عزیز یه پکیج ایساتیس داریم دهن مارو ... کرده دیگه . سالی حداقل 300 میزاره رو دستمون .
    ۱- جدیدا یه مشکل پیدا کرده رادیاتور ها کامل گرما دارن حتی زمانی که رو درجه اخر میزارم وحشتناک داغ میشن اما جدیدا اب مصرفی خیلی داغ نیست یا بهتر بگم ولرمه دماشم بالا پایین میشه یعنی یهو سرد میشه بعد دوباره یکم گرم میشه . شعلشم نیگا کردم کمو زیاد نمیشه فشار شعله هم بالاست . اما نمیدونم مشکل کجاست . ممنون میشم راهنمایی کنید ؟؟؟

۲- مخزن دار ها به چه صورت کار میکنند ؟؟؟ یعنی اول اب داغ میشه میره تو مخزن بعد استفاده میشه ؟؟؟؟ برای همینه که میگن برای متراژ بالا یا کسایی که 2تا حموم دارن از مخزن دارها استفاده کنند ؟؟؟

۳- مخزن دار خوب که برای 2 حموم همزمان جواب بده چه چیزی خوبه ؟؟؟ قیمت ؟؟؟؟

ممنون میشم سوالاتمو جدا جدا جواب بدید
    سلام دوست عزیز
    1. پکیج شما احتمالا رسوب گرفته و باید اسید شویی بشه قبل از اسید شویی میتوانید شیر آب سرد زیر پکیج را کمی ببندید که دبی خروجی آب کم شود و فعلا بهتون جواب بده و یا اینکه دمای آب گرم بهداشتی را دمایی حدود 40 درجه بگذارید و از آبگرم یکدست استفاده کنید و آب گرم و سرد را مخلوط نکنید این روش هم آبگرم یکنواخت بهتون میده و هم مبدل دیرتر رسوب میگیره در صورتی که پکیج نو خریدید یا از آشنا هاتون دارند این پیشنهاد رو بهشون بدید
    2 . در پکیج های تک مبدل و دو مبدل اولویت با آب مصرفی هست و زمانی که آب مصرفی باز میشود مسیر چرخش آب گرمایشی مسدود شده و فقط مبدل مصرفی گرم میشود و با توجه به اینکه باید در لحظه آب گرمایش را گرم کنند دبی محدود دارند در پکیج 24 کیلو وات حدود 11 لیتر در دقیقه را میتوانند 25 تا 30 درجه افزایش دما دهند
    در صورتی که در پکیج مخزن دار همیشه آب گرم داخل مخزن وجود دارد حدود 40 لیتری تا 130 لیتری بستگی به نوع پکیج که در مواقعی که گرمایش نیاز نیست یا همزمان آب مخزن هم گرم میشود
    3. مخزن دار از حدود 4 میلیون برند ایران و... دارند و ایتالیاایی ها هم دارند که برند بیاسی قیمت دارم با مخزن 130 لیتری قیمت 9400000 تومان هست و بزند های دیگر با مخازن کوچکتر با قیمت پایین تر دارند که بنده قیمت دقیق ندارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

ممنون
    پکیج توی آشپزخونه ست،پشت همون دیوار حمامه ولی اگه منظور لوله کشیه باشه نمی دونم چقدر فاصله داره
    میخوایم اذیت نکنه و دایم اب گرم باشه،قطع و وصل نشه
    از یه طرف هم بین ایران رادیاتور و بوتان موندیم
    هر کی یه نظری میده راجب این 2مارک

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ممنون
    پکیج توی آشپزخونه ست،پشت همون دیوار حمامه ولی اگه منظور لوله کشیه باشه نمی دونم چقدر فاصله داره
    میخوایم اذیت نکنه و دایم اب گرم باشه،قطع و وصل نشه
    از یه طرف هم بین ایران رادیاتور و بوتان موندیم
    هر کی یه نظری میده راجب این 2مارک
    سلام
    با توجه به اینکه حمام و آشپز خونه نزدیکند 22 کیلو وات جواب میده البته من نمیدونم چه شهری هستید اگر سردسیر هستید 24 کیلو وات بگیرید که زمستون به مشکل نخورید
    ایران و بوتان تقریبا یه جور هستند و شانسی که بعضی مواقع به صدا میافتند یا خرابی زیاد
    من شنیدم از خدماتی های ایران که مدل ال کم صدا هست نمیدونم تا چه حدی صحت داره
    در صورتی که میخواهید پکیج عالی داشته باشید باید بیشتر هزینه کنید و پکیج های ایتالیایی مونتاژ ایران بخرید با هزینه ای بالاتر از 2 میلیون تومان و یا ایتالیایی با هزینه ای حدود 3 میلیون تومان
    بستگی داره کی بهتون نظر داده باشه برا اینکه ایران تعرفه خدمات خوبی داره و خدماتی ها و فروشنده ها بدلیل این تعرفه سود بیشتری میبرند به همین دلیل تعریف ایران میکنند

12. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

ممنون از راهنمایی
    میشه اگه بازم سوالی بود با این شماره 09132223581 تماس بگیرم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •