تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 23 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 227

نام تاپيک: درمان چاقی - راه های کاهش وزن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض در 8 ماه میشه لاغر شد؟چه طوری؟

سلام
    من 8 ماه وقت دارم لاغر بشم نپرسید چرا 8 لطفا یه برنامه بدید تا بتونم لاغر بشم
    خواهش میکنم

قدم:176
    وزن:84

در منزل این وسایل دارم:میز پرس،مسگری

فرصت باشگاه رفتن نیز ندارم

خواهش میکنم یه راهی برنامه ای چیزی بهم بدید تا بتونم لاغر بشم.نمیدونم چی بخورم؟نخورم؟اصعابم از دست این چاقی خورده
    وقتی میرم تو اینه خودم رو می بینم از خودم حالم به هم میخوره

یه راهی چاهی بهم نشون بدید تا بتونم لاغر بشم

نمیدونم چه ورزش هایی انجام بدم تا لاغر بشم

گیر کردم به خدا

کمکم کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

احسان به نظر من بهترین راه اینه که بری دکتر و بگی برای لاغر شدن عجله نداری تا یک رژیم لایت بهت بده ..

اگرم حال نداری بری دکتر باید بیشتر از کالری مصرفیت بسوزونی...

اگر روزی 1500 کالری میگیری....1700 کالری بسوزون.

اگر تو این هوا سردت نمیشه پیاده روی بکن...اگر سر کار میری یا محصلی از وسیله نقلیه کمتر استفاده کن و پیاده برو..

اگر مسیر خیلی دوره 1 ایستگاه قبل از محل پیاده شو و بقیه رو پیاده برو..

یادت باشه هیچ یک از مواد غذایی رو نباید حذف کنی بدن ما و بخصوص سیستم عصبی ما به تمامی مواد غذایی احتیاج دارند..

3. این کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من تو 6 ماه 10 كيلو لاغر كردم .
    سعي كن از لبنيات كمتر استفاده كني + هيدارات هاي كربن رو كمتر استفاده كني + غذاهاي آب پز و بخارپز رو جايگزين سرخ كردني ها كني + آب زياد بنوشي
    ورزش هم كه ميكني وقتي برميگردي تا 90 دقيقه بعدش هيچ چيزي ( مخصوصا چيزهاي شيرين ) نخور و فقط آب معدني و چاي بدون قند و ... استفاده كن .
    ورزشي هم كه منو لاغر كرد دوچرخه سواري بود (‌البته به صورت منظم و با برنامه علمي ) نميدونم شما وقتش رو دارين يا نه ؛ ولي فوق العاده معجزه ميكنه دوچرخه سواري

5. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    کرج

1

لاغرشد یه کار نشدنی نیست فقط اراده قوی میخواد.چند تا راه بهت پیشنهاد میکنم که اگه درست انجام بدی 100% نتیجه میده :

1-رژیم غذاییتو از غذاهای پرچرب و سرخ کردنی به غذاهای کم چرب و بخارپزشده تغییر بده.صبحانه یه کف دست نون با یه تخم مرغ آبپز و یه لیوان شیر بخور. پنیرم میتونی اندازه یه قوطی کبریت بخوری. ناهار هر چیزی میتونی بخوری ولی کم. جوری که سیر نشی.از 7شب به بعد فقط شیر و میوه بخور البته نه طوری که خودتو خفه کنیا...در روز بیشتر از 5 تا میوه 5تا خرما نخور . موز لاغر شدنو به تاخیر میندازه پس کمتر بخوری بهتره.
    2-ورزش کردن کالری اضافی بدنتو دفع میکنه . حتما در روز 2-1 ساعت ورزش کن . دوندگی خیلی خیلی خوبه چون هم انرژی اضافیتو آزاد میکنه هم خوش فرمت میکنه.
    3-از گیاهان دارویی مثل زیره و چای سبز هم استفاده کن.زیره اشتهای کاذبتو از بین میبره چای سبز هم کالری میسوزونه.اگه در روز 4-3 فنجون بخوریش 70 کالری انرژی آزاد میشه .تازه بدون هیچ ورزشی توی یه سال 4 کیلو لاغرت میکنه . حتما بخوریا......

امیدوارم نتیجه بگیری.

7. 3 کاربر از Dehla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لاغرشد یه کار نشدنی نیست فقط اراده قوی میخواد.چند تا راه بهت پیشنهاد میکنم که اگه درست انجام بدی 100% نتیجه میده :

1-رژیم غذاییتو از غذاهای پرچرب و سرخ کردنی به غذاهای کم چرب و بخارپزشده تغییر بده.صبحانه یه کف دست نون با یه تخم مرغ آبپز و یه لیوان شیر بخور. پنیرم میتونی اندازه یه قوطی کبریت بخوری. ناهار هر چیزی میتونی بخوری ولی کم. جوری که سیر نشی.از 7شب به بعد فقط شیر و میوه بخور البته نه طوری که خودتو خفه کنیا...در روز بیشتر از 5 تا میوه 5تا خرما نخور . موز لاغر شدنو به تاخیر میندازه پس کمتر بخوری بهتره.
    2-ورزش کردن کالری اضافی بدنتو دفع میکنه . حتما در روز 2-1 ساعت ورزش کن . دوندگی خیلی خیلی خوبه چون هم انرژی اضافیتو آزاد میکنه هم خوش فرمت میکنه.
    3-از گیاهان دارویی مثل زیره و چای سبز هم استفاده کن.زیره اشتهای کاذبتو از بین میبره چای سبز هم کالری میسوزونه.اگه در روز 4-3 فنجون بخوریش 70 کالری انرژی آزاد میشه .تازه بدون هیچ ورزشی توی یه سال 4 کیلو لاغرت میکنه . حتما بخوریا......

امیدوارم نتیجه بگیری.
    خیلی پست جالب و مفیدی بود واقعا لذت بردم....

مخصوصا اینکه به موز و زیره و چای سبز اشاره کردید..

من حدود 3 ماه پیش رژیم گرفتم سر خود در 1 ماه 8 کیلو کم کردم......اعصابم بدجور خراب شده بود..استرسم

زیاد شده بود....

ولی این رژیمی که شما نوشتید مشخصه خیلی عالیه ..از اون رژیمهاست که هم صورت آدم آبدار میمونه..هم

اعصاب سالم هم کلا انسان لاغر و شاداب میشه مثل هالییودیها..

9. این کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خیلی پست جالب و مفیدی بود واقعا لذت بردم....

مخصوصا اینکه به موز و زیره و چای سبز اشاره کردید..

من حدود 3 ماه پیش رژیم گرفتم سر خود در 1 ماه 8 کیلو کم کردم......اعصابم بدجور خراب شده بود..استرسم

زیاد شده بود....

ولی این رژیمی که شما نوشتید مشخصه خیلی عالیه ..از اون رژیمهاست که هم صورت آدم آبدار میمونه..هم

اعصاب سالم هم کلا انسان لاغر و شاداب میشه مثل هالییودیها..
    امیدوارم بقیه هم مثل شما فکر کنند و به دردشون بخوره...

11. این کاربر از Dehla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reza2pars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

شنا ،فوتبال ،قبل از سیر شدن دست از غذا خوردن بکش

با این برنامه تو 6 ماه 10 کیلو کم کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز بهتره که با یک متخصص تغذیه مشورت کنید تا از راه علمی و بدون اینکه آسیب دیگری ببینید وزنتون رو کم کنید.
    البته این نکته رو فراموش نکنید که تنها راه موفقیت در هر زمینه ای عمل کردن هست و اینکه از کسانی که در زمینه خاصی تخصص دارند(بسته به نوع مشکل ما) کمک گرفت. لطفا از خود درمانی پرهیز کنید.
    موفق باشید.

آخر فروم باز arashbi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Unknown!!!

پيش فرض چاقی با وجود رژیم

سلام به بچه های پی سی ورلد.
    من یه چند وقت هست که چاق شدم((قدم 183 هست و وزنم تا 3 ماه پیش بود 84کیلو الان شدم 92کیلو)) و دارم یه رژیم غذایی سخت برای خودم میگیرم
    تقریبا از موقع امتحانات ترم اول امسال به خاطر امتحانات دیگه وقت نشد برم باشگاه بعد از اونم دیگه به خاطر کلاس ها نمیتونم برم
    تازه الان که 1 ماه دیگه امتحان صحنه دارم نمیتونم برم هیج جایی ورزش ولی همینطوری دارم چاق میشم ((با وجود اینکه دیگه به کل صبحانه و شام رو حذف کردم روغن و تنقلات هم تعطیل شدن )) کلا فقط دارم گیاه میخورم با میوه فقط ناهار رو یه چیز متعادل میخورم که نمیرم یه وقت :خخخخخ
    ولی با کمال تعجب بعد از یک هفته حتی 100 گرم هم کم نکردم؟؟
    برای خودم سوال هست چطور وقتی اون موقع اون چیز میخوردم باشگاه هم نمیرفتم همینطوری بودم الان با این رژیم هم بازم همون موندم ؟؟ (( اینم بگم که من کلا از این جور بیماری ها نمیدونم چی چی ژنتیکی ندارم ))

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام به بچه های پی سی ورلد.
    من یه چند وقت هست که چاق شدم((قدم 183 هست و وزنم تا 3 ماه پیش بود 84کیلو الان شدم 92کیلو)) و دارم یه رژیم غذایی سخت برای خودم میگیرم
    تقریبا از موقع امتحانات ترم اول امسال به خاطر امتحانات دیگه وقت نشد برم باشگاه بعد از اونم دیگه به خاطر کلاس ها نمیتونم برم
    تازه الان که 1 ماه دیگه امتحان صحنه دارم نمیتونم برم هیج جایی ورزش ولی همینطوری دارم چاق میشم ((با وجود اینکه دیگه به کل صبحانه و شام رو حذف کردم روغن و تنقلات هم تعطیل شدن )) کلا فقط دارم گیاه میخورم با میوه فقط ناهار رو یه چیز متعادل میخورم که نمیرم یه وقت :خخخخخ
    ولی با کمال تعجب بعد از یک هفته حتی 100 گرم هم کم نکردم؟؟
    برای خودم سوال هست چطور وقتی اون موقع اون چیز میخوردم باشگاه هم نمیرفتم همینطوری بودم الان با این رژیم هم بازم همون موندم ؟؟ (( اینم بگم که من کلا از این جور بیماری ها نمیدونم چی چی ژنتیکی ندارم ))
    اگر مشکل تیروئد نداشته باشید قطعا میزان کالری دریافتی شما حتما بالا تر از کالری مصرفی شما می باشد که وزن کم نکرده اید .
    در نظر داشته باشید که حذف صبحانه کار درستی نیست . شما با یک رژیم متعادل و یک فعالیت بدنی معقول می توانید به وزن ایده آل خود برسید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •