تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 23 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 227

نام تاپيک: درمان چاقی - راه های کاهش وزن

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahyar_bt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با احترام برای saba ولی من به شخصه هیچ اعتقادی به سوزاندن چربی یک ناحیه خاصی از بدن ندارم و این ممکن نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه saba_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من نمیدونم دلیل این نطر تون چیه دوست عزیز....ولی تجربه و علم ثابت کرده که ورزش های موضعی در کنار سایر روش های کاهش وزن،باعث لاغری کلی بدن به خصوص نواحی موضعی از جمله شکم و... میشوند.

در واقع همونطوری که در بالا هم اشاره کردم ورزش های موضعی باعث تسریع گردش خون اون نواحی میشن وعضلات اون قسمت بعد از استفاده از کربوهیدرات شروع به استفاده از چربی های ذخیره شده اون قسمت میکنند و یکی دیگه از مکانیسم ها هم اینه که ورزش موضعی باعث خوش فرم کردن عضلات اون قسمت و سفت شدن توده عضلانی میشه ....به عنوان مثال در مورد شکم،محکم شدن عضلات این قسمت باعث جلوگیری از شلی و جلو امدن شکم میشوند....در این مورد هم تجربه ثابت کرده به جز دراز و نشست و...،انقباض ها و انبساط های 10 ثانیه ای مدوام شکم در طول روز موثر هستند..

.البته بازم میگم ورزش موضعی به تنهایی نه بلکه همراه با سایر ورزش ها به منظور کاهش کل توده چربی بدن موثر هست

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آخه والا من عجیبه برام
    میگن روزی کی ساعت پیاده روی لاغر میکنه و از این حرف ها
    اخه بدن ادم نه گرم میشه نه عرق میکنی
    چطوری کالری مسیسوزونی؟
    حتی با خوابیدن و ایستادن هم کالری میسوزه !
    ولی خب سر بالایی رفتن بیشتر هم میسوزونه چون بدن کار بیشتری انجام میده (غلبه بر جاذبه زمین )

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من نمیدونم دلیل این نطر تون چیه دوست عزیز....ولی تجربه و علم ثابت کرده که ورزش های موضعی در کنار سایر روش های کاهش وزن،باعث لاغری کلی بدن به خصوص نواحی موضعی از جمله شکم و... میشوند.

در واقع همونطوری که در بالا هم اشاره کردم ورزش های موضعی باعث تسریع گردش خون اون نواحی میشن وعضلات اون قسمت بعد از استفاده از کربوهیدرات شروع به استفاده از چربی های ذخیره شده اون قسمت میکنند و یکی دیگه از مکانیسم ها هم اینه که ورزش موضعی باعث خوش فرم کردن عضلات اون قسمت و سفت شدن توده عضلانی میشه ....به عنوان مثال در مورد شکم،محکم شدن عضلات این قسمت باعث جلوگیری از شلی و جلو امدن شکم میشوند....در این مورد هم تجربه ثابت کرده به جز دراز و نشست و...،انقباض ها و انبساط های 10 ثانیه ای مدوام شکم در طول روز موثر هستند..

.البته بازم میگم ورزش موضعی به تنهایی نه بلکه همراه با سایر ورزش ها به منظور کاهش کل توده چربی بدن موثر هست
    بله با این حرفتون موافقم یعنی این که برای مثال دراز نشست.... باعث مصرف کالری... میشه و در نهایت از کل بدن چربی سوخته میشه نه از ناحیه شکم اما این که میبینیم برای مثال طرف ورزش های شکم... میکنه و شکمش کوچیک میشه تنها به این دلیل که عضلات این ناحیه از بدنش قوی میشه و چربی ها رو به داخل جمع میکنه و جلوی شل بودن... شکم میگیره ولی به هیچ وجه چربی های فقط و فقط ناحیه شکم اب نمیکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه shir_farhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

قد 171

وزن بین 55 تا 60 متغیر

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببینید دوستان اینجوری نظر دادن اشتباه هست
    ما 3 تیپ بدنی داریم انکتورموف اندورموف مزومورف اکتورموف به اشخاص لاغر میگن اندورموف افرادی که بدنشون چربی داره و مزومورف افرادی که بدن عضلانی دارن
    یعنی ممکنه دو نفر با قد یکسان یکیشون وزن بیشتری داشته باشه ولی چون مزومورف هست اصلا چاق به نظر نیاد و اون فردی که حتی وزن کمتری داره چاق به نظر بیاد
    Last edited by mahyar_bt; 24-07-2010 at 21:01.

7. این کاربر از mahyar_bt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دختری هستم که قدم 162 سانتی متره ، آخرین بار که خودم رو کشیدم وزنم 55 کیلو بود. خیلی چاقم نه ؟!!!

من به شما خانم ها ( در مورد آقایون بعدها صحبت می کنیم ، این چیزهایی که می گم فقط برای خانم هاست ) یه فرمول می دم تا با این فرمول وزن مطلوب خودتون رو حساب کنید ، به شرطی که جان من بعدش که وزن مطلوبتون رو حساب کردین دوباره نگین قبول نیست ! من هنوز فکر می کنم چاقم !
    اول باید ببینید از نظر جثه چطور هستین ؟ یعنی در کدوم دسته کوچیک ، متوسط و درشت از نظر جثه قرار می گیرین .
    یه متر وردارین دور مچ دست راستتون رو متر کنید ببینین چنده ، یادتون باشه سر متر رو ، رو زائده استخونی دست راست بذارین که اسمش ِاستیلوئید هستش . حالا فرض می کنیم که این کار رو کردین و اندازه دور مچ شما 17 در اومد .
    خب ، حالا بیایین قدتون به سانتی متر رو ( که 162 بود ) تقسیم بر این عدد دور مچ که 17 بود بکنید که در می آد 52/9 ، اگه تو خانم ها این عدد 11 و بالاتر باشه یعنی جثه کوچیک دارند ، اگه بین 1/10 تا 11 دراومد جثه شون متوسط هستش و اگه 1/10 و کمتر بدست اومد دختر خانم یا خانم جثه شون درشت محسوب می شه .
    پس ما فرض می کنیم که عدد دور مچ شما همین باشه ! همین 17 بود و بعدش با تقسیم همون 52 /9 بدست اومد و جثه شما درشت بود . این عدد رو داشته باشین تا بریم سر اصل مطلب !
    برای محاسبه وزن مطلوب تو خانم ها برای 5/152 سانتی متر اول وزن عدد 4/45 رو در نظر می گیریم و برای هر سانتی متر اضافه تر بالای 5/152 ضریب 9/0 رو در نظر می گیریم .
    یعنی شما که 162 سانتی متر بودین برای 5/152 سانت اولتون ما عدد 4/45 رو داریم و برای 5/9 سانت آخر ما این 5/9 رو در 9/0 ضرب می کنیم که عدد 55/8 بدست می آد و حالا 4/45 رو با 55/8 جمع می کنیم که حدود 53 بدست می آد و این همون وزن مطلوب نهایی برای یک خانم با قد 162 سانتی متر با جثه متوسط محسوب می شه .
    ولی ما با محاسبه اول فرض کردیم که جثه شما درشته پس برای جثه درشت ها باید به عدد نهایی 2 تا اضافه کنیم که می شه 55 و به همین ترتیب برای جثه کوچیک ها 2 تا از عدد نهایی کم می کنیم که می شه 51 و حتی اگه شما جثه کوچیک هم داشته باشین و وزن مناسب شما 51 باشه هم در نهایت باشه نمی شه گفت شما چاق هستین و حداکثر اضافه وزن دارین که با افزایش تحرک و ورزش و کمی رعایت ( دوباره دقت کنین ! می گم کمی ! نمی گم رژیم غذایی توام با اعمال شاقه و زجر ثانویه ! ) از نظر تغذیه ای مثل کمتر کردن ( کمتر کردن به معنی حذف کامل تلقی نشه ان شالله ! ) برنج و ماکارونی و کیک و شیرینی جات و امثال اینها خیلی راحت بعد مدت کوتاهی به وزن مطلوب می رسین ولی دیدین که وزن مطلوب شما با توجه به قدتون و جثه ای که دارین همینه که الان هست و با اعتدال تغذیه ای ( استفاده از همه گروههای غذایی منتها به اندازه ) و ورزش می تونین کاری کنین که هیچ وقت دچار چاقی یا اضافه وزن نشین .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با این محاسبات، من خوشخیال تا حالا فکر می کردم زیاد هم اضافه وزن ندارم ولی:
    قد: 164
    وزن:74
    دور مچ دست راست: 16(جثه متوسط)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یعنی الان قضیه چی شد؟ من غذا خوردنم دائماً رو به کاهش هست، خصوصاً توی این 5 ماهی که دچار نفس تنگی و حساسیت شدم و نمی تونم خیلی چیزها رو بخورم. وزنم در 15 اسفند پارسال 71 بود. آخه 18 کیلو اضافه وزن می دونید یعنی چقدر؟!!! یعنی باید توی ظاهر آدم هم مشخصه بشه دیگه؟ ولی ظاهر من اینجوری نیست دیگه!! عجب!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض رژيم لاغري در ماه مبارك رمضان

سلام، فكر كنم اين سوال من و خيلي از دوستان ديگه باشه

من رژيم لاغري براي كاهش وزن دارم اما ظاهرا ماه مبارك رمضان در پيش هست و كلا برنامه ها مختل ميشه
    مثلا من كلي ورزش ميكردم و روزانه 2-3 ساعت پياده روي اما اينطور كه معلومه، نميشه در اين ماه فعاليت سابق رو داشت، و همينطور هم رژيم غذايي دچار اختلال ميشه

دوستان، كسي برنامه ي غذايي براي اين ماه داره ؟ يا مثلا توصيه ؟

خيلي ممنون

10. این کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزیز ماه رمضان نباید باعث بهم ریختن وضعیت فعالیت و رژیم شما بشه
    شما باید یکی از وعده های غذایی را در سحر و یکی را در افطار میل بفرمایید و مابقی را در فاصله افطار تا سحر . فعالیت و پیاده روی هم جای خودش باقیه

12. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

شما باید یکی از وعده های غذایی را در سحر و یکی را در افطار میل بفرمایید و مابقی را در فاصله افطار تا سحر . فعالیت و پیاده روی هم جای خودش باقیه
    خب ما شام هم ميخوريم ! اون چي ؟

14. این کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •