تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: صفحه آبی هنگام باز کردن دی وی دی رایتر و بعد ریستارت سیستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همين حوالي

پيش فرض صفحه آبی هنگام باز کردن دی وی دی رایتر و بعد ریستارت سیستم

سلام دوستان جستجو کردم ولی چیزی گیرم نیومد ... از دیروز یه مشکل با رایتر لب تاپ دارم ... اول که باز نمیشد .... بعد باز شد و با یه صفحه آبی مواجه میشم که تا 100 میره و ریستارت می شه سیستم ... دی وی دی ها رو هم به ندرت باز می کنه .. لب تاپم دل 1545 هستش .. لفا اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه ....

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان جستجو کردم ولی چیزی گیرم نیومد ... از دیروز یه مشکل با رایتر لب تاپ دارم ... اول که باز نمیشد .... بعد باز شد و با یه صفحه آبی مواجه میشم که تا 100 میره و ریستارت می شه سیستم ... دی وی دی ها رو هم به ندرت باز می کنه .. لب تاپم دل 1545 هستش .. لفا اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه ....
    دوست من شاید درست متوجه نشدم.....اول باز نشد منظور چیه؟درب اون هست یا OPEN تو My Computer?که یحتمل مورد دومه...

بعد که باز شد منظور از صفحه آبی همون Blue page معروف هست؟فکر نکنم ارتباط آنچنانی باشه بین این موضوع.

شاید لنز دی وی دی کمی کثیف شده و بد می خونه
    Last edited by mehrdad8086; 21-12-2011 at 15:16.

3. 2 کاربر از mehrdad8086 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

اینکه صفحه آبی میاد به این دلیل می تونه باشه که درایورهای سیستم با هم هم خونی ندارند. به احتمال خیلی قوی مشکل از ویندوز هست چون به ندرت برای سیستمی به خاطر باز کردن درایو DVD این مشکل پیش میاد. شاید نمایندگی ها هم بهت کمک کنند. به هر حال خودت تغییر سخت افزاری روش انجام نده.

5. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همين حوالي

پيش فرض

دوست من شاید درست متوجه نشدم.....اول باز نشد منظور چیه؟درب اون هست یا OPEN تو My Computer?که یحتمل مورد دومه...

بعد که باز شد منظور از صفحه آبی همون Blue page معروف هست؟فکر نکنم ارتباط آنچنانی باشه بین این موضوع.

شاید لنز دی وی دی کمی کثیف شده و بد می خونه

اول اینکه خیلی ممنونم که به سوالم توجه کردین ... بعد منظورم از باز نمیشد این بود که اصلا دی وی دی رایتر وقتی eject میکردمش ، حالا چه از طریق دکمه سخت افزاری روی دی وی دی رایتر و چه از دکمه مخصوصی که روی کیبورد داره و چه از طریق درایو دی وی دی باز نمیشد .... حالا نمی دونم باز چی شد باز داره سظی دی ها رو می خونه و خود به خود درست شد...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •