تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: دانلود فریمورهای آیپد با لینک مستقیم

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اون مدل سابق خیلی گیج کننده بود
    اگر قراره همه فریمورها هم باشه من مشکلی نمیبینم فقط باید دسته بندی مرتب تری داشته باشه
    مثلا:
    4.3.3
    ipod
    ipad
    iphone
    5
    ipod
    ipad
    iphone
    5.0.1
    ipod
    ipad
    iphone
    ...
    پ.ن: دیدم پست دوم هم مال خودتونه
    میشه همیشه تو پست اول اخرین فریمور رو گذاشت و توی دومی قدیمی ها رو
    Last edited by bleu2u4u; 27-05-2012 at 00:19.

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

اون مدل سابق خیلی گیج کننده بود
    اگر قراره همه فریمورها هم باشه من مشکلی نمیبینم فقط باید دسته بندی مرتب تری داشته باشه
    مثلا:
    4.3.3
    ipod
    ipad
    iphone
    5
    ipod
    ipad
    iphone
    5.0.1
    ipod
    ipad
    iphone
    ...
    پ.ن: دیدم پست دوم هم مال خودتونه
    میشه همیشه تو پست اول اخرین فریمور رو گذاشت و توی دومی قدیمی ها رو
    به نظر من اینکه تو پست اول فریمور های جدید باشه و تو پست دوم فریمور های قدیمی کار زیاد جالبی نیست !
    اگر قرار باشه فریمور های قدیمی رو هم بزاریم، بهتره به صورت مرتب و طبقه بندی شده توی پست اول همه قرار بگیرن، نه اینکه پست اول یه چیز باشه و پست دوم یه چیز دیگه ! کاربر که میاد دانلود کنه به نظر من یه مقدار گیج میشه . زحمتی نداره ! ضرری هم نداره ! جای خاصی رو هم نمیگیره، پس بهتره همه فریمور ها باشند ( درسته نیازی نیست ولی باشه بهتره )

موضوع بعدی که مطرح کردید، به نظر من فریمور آیپاد و آیفون ربطی به این بخش نداره به هیچ وجه ! فریمور آیپاد تاچ و آیفون تو بخش خودش بگیره به نظر من صحیح تره .

از نظر من فرمور ها به این صورت باید طبقه بندی بشن :

فرمور های iPad 1 :

iOS 5.1.1

iOS 5.1

iOS 5.0.1

iOS 5.0

iOS 4.3.3

iOS 4.3

iOS 4.2.1

iOS 3.2.2

iOS 3.2.1

iOS 3.2

فرمور های iPad 2 :

iPad 2 GSM :

iOS 4.3

iOS 4.3.5

iOS 5.0

iOS 5.0.1

iOS 5.1

iOS 5.1.1

iPad 2 CDMA :

iOS 4.3

iOS 4.3.5

iOS 5.0

iOS 5.0.1

iOS 5.1

iOS 5.1.1

iPad 2 Wi-Fi :

iOS 4.3

iOS 4.3.5

iOS 5.0

iOS 5.0.1

iOS 5.1

iOS 5.1.1

فرمور های The new iPad :

iPad 2 GSM :

iOS 5.1.1

iPad 2 CDMA :

iOS 5.1.1

iPad 2 Wi-Fi :

iOS 5.1.1

البته این فقط مثال بود،‌ یه چیزی شبیه این ! که کاملا تفکیک شده باشه !
    Last edited by JoWkErsSs; 27-05-2012 at 12:02.

3. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اره خوبه
    اون ایپاد و ایفون رو خودم هم که نگاه کردم نفهمیدم برای چی گذاشتم
    فکر کنم منظورم همون مدلهای مختلف بوده

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

حذف شود لطفا .
    Last edited by JoWkErsSs; 28-05-2012 at 21:39.

7. 2 کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    یه سوالی داشتم خدمت دوستان
    یه ایپد دارم مدل که پشت اون نوشته اینه a1337 کدوم فریمور رو باید دانلود کنم
    ممنون می شم اگه زودتر راهنمایی کنید

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض دانلود فریمور های آیپد در 6.1

سلام خسته نباشید
    یه سوالی داشتم خدمت دوستان
    یه ایپد دارم مدل که پشت اون نوشته اینه a1337 کدوم فریمور رو باید دانلود کنم
    ممنون می شم اگه زودتر راهنمایی کنید
    iPad 2 wifi only : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad 2 wifi+3G (AT&T ) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad 2 wifi+3G ( VERIZON ) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad 3rd wifi : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad 3rd wifi+4G (AT&T) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad 3rd wifi+4G ( VERIZON ) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad 4th wifi : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad 4th wifi+4G ( AT&T ) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad 4th wifi+4G ( VERIZON ) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad mini wifi : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad mini wifi+4G ( AT&T ) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPad mini wifi+4G (VERIZON ) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ببخشید متوجه نشدم بازم
    ******کدومشو دانلود کنم****** *ایپد سیم کارت هم می خوره مدلش هم که گفتم a1337
    یه سوال دیگه هم داشتم با ایتونز وقتی که می خوام انلاین ریستور کنم فایلی که خود ایتونز معرفی می کنه 5.1.1 هست ولی این فایل ها 6.1 هستن -چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

ببخشید متوجه نشدم بازم
    ******کدومشو دانلود کنم****** *ایپد سیم کارت هم می خوره مدلش هم که گفتم a1337
    یه سوال دیگه هم داشتم با ایتونز وقتی که می خوام انلاین ریستور کنم فایلی که خود ایتونز معرفی می کنه 5.1.1 هست ولی این فایل ها 6.1 هستن -چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟
    سلام . شما iPad mini 4G at&t رو بگير ! آخرين نسخه آيتونز رو نصب كنيد !

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام . دانلود کل فریمور های آیپد ها !

منبع : آیفون دات ای آر

iPad 1st Generation Wifi and Wifi+3G iPad2 Wifi iPad 2 Wifi+3G AT&T iPad 2 Wifi+3G Verizon iPad 3rd Generation Wifi iPad 3rd Generation Wifi+4G AT&T iPad 3rd Generation Wifi+4G Verizon iPad 4th Generation Wifi iPad 4th Generation Wifi+4G AT&T iPad 4th Generation Wifi+4G Verizon iPad Mini Wifi iPad Mini Wifi+4G AT&T iPad Mini Wifi+4G Verizon
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - - - - - - - - - - - -
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - - - - - - - - - - - -
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - - - - - - - - -
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - - - - - - - - -
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - - - - - -
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - - - - - -
    - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - -
    - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - - - - - - - - - - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •