تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 66

نام تاپيک: اینجا محل نوشتن پروژه نیست !!

پروفشنال anvar.net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض کمک, فرصت طلبی, تنبلی و ....

آقای adminmahdi من با نظر شما چندان موافق نیستم.
    باید بین مفاهیمی مثل کمک, راهنمایی, پوشش گذاشتن رو تنبلی یه عده ای و بیکار تلقی کردن عده ای تفاوت قائل شد.بعضی ها واقعا دارند آموزش میبینند, منتها برای فهم همه مطالب جوابگو نیستند و شاید هم از دستشون بر نمییاد.خوب برای این افراد که به راحتی هم با یک سوال شناسایی میشوندبه نظر من باید تا حد ممکن به این افراد کمک کرد.(ارجاع- توضیح و نمونه کد) اما یه آدمهایی گیر مییاند که نظر لطف به اونها خیانت در حق خودمونه: مثالشو در زیر میزنم.
    تو همین انجمنها یه آقایی نوشته بود : اقا کمک فوری یه برنامه از کتابخانه دانشگاه گرفتم که بنویسم.مربوط به مدیدریت کتابخانه است. اگر کسی داره برام بفرسته.
    سوال اول رو من از اون دانشگاه دارم که رو چه حسابی به این آقا همچی پروژه ای داده
    بعدش کی اصلا این قدر وقت داره که بیاد همچین کاری بکنه
    اما همین مسله هم یک راه دیگه داره که به نفع همه است
    آقا بیاد اون رو کوچک کنه و خودش شروع به کار کنه بعد مشکلات و نداسته ها را کم کم مطرح کنه مطمئنا چند نفر لوطی پیدا میشند که جوابش بدند یا راهنمایش کنند و یا سورسی معرفی کنند.
    یا یکی پیدا شده بود میگفت: آقا پروژه دارم برام بذاریدچند روز هم فرصت ندارم. خوب معلومه آقا در طول یه ترم معلوم نیست کجا بوده حالا یادش افتاده پروژه داره.
    ولی همین آقا اگر از همون اول ترم میرفت دنبالش دو حسن داشت : اول اینکه این روزهای آخر حالش خوب بود
    دوم هم یه چیزی یاد میگرفت که به این صورت محتاج کسی نباشه.
    ثانیا برای فرداش تجربه ای کسب میکرد.

بعدش تجربه به من ثابت کرده که اتکای به خود بدون هیچ راهنمایی خودش برابر با صد تا راهنما. حتی اگر برنامه نویسی باشه.

من خودم رشته ام زیست شناسی بوده. فقط هم از خودم یاد گرفتم. یادمه روزهای اولی که شروع کرده بودم.یه برنامه ای برای یکی از درسهای ترمم نوشتم که 2 نمره داشت.فکر مکنید چقدر طول کشید تا تموم شد. دو ماه . اما تو این دو ماه فقط و فقط از تجربه کم اما پرکاربرد خودم استفاده کردم. ولی امروز اگر همون برنامه را بخوام بنویسم. در کمتر از 2 ساعت کامله. اما این تجربه 2 مزیت داشت. 1 این که فهمیدم چی رو کم دارم و چی رو اصلا ندارم. کمبودها را جبران کردم و ندانسته ها رو با جدیت یاد گرفتم.

در طول این چند سال هم به خیلیها برنامه نویسی رو یاد دادم و هیچ وقت برای کمک و راهنمایی شانه خالی نکردم. اما بجا و در حد لزوم

2. این کاربر از anvar.net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت enzo_play@zxw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راستش به نظر من((ببخشيد كه دخالت مي كنم ))
    كاربران وارد به برناه نويسي بايد موقعيت را بسنجند گاهي اوقات يك كاربر پروژه اي را كه در دانشگاه به داده اند را درخواست مي كند به عقيده من استادي كه اين پروژه را به دانشجو مي دهد كه دشمن او نيست و خواهان يادگيري او با استفاده از تمرين است و اگر شما پروژه را براي او انجام دهيد به او ظلم كرده ايد.
    ولي گاهي اوقات تازه كاري به كمك نياز دارد ومي خواهد از شما چيزي ياد بگيرد و اين كار شما لطف بزرگي به است.

4. این کاربر از enzo_play@zxw بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض یعنی من؟!

سلام از انجایی که این تاپیک درست بالای تاپیک من قرار گرفته من 1کمی ترسیدم و موضوع را به خودم گرفتم !
    میخوام بگم من حدود 2 3 هفته است است که عضو این سایت شدم وتا الان دوتاپیک اینجا قرار دادم که به پروژه های درسیم مرتبط بود ولی تا جایی که خودم میدانم هیچ وقت نخواستم کسی ان را به جای من انجام دهد(بر خلاف برخی دوستان که این کار را میکنند وجواب هم می گیرند!!) البته من جواب سوالاتم را نگرفتم . چون واقعا به یاد گرفتن ماهیگیری معتقدم اگر اشتباه مرا (در واقع ما را)در بیان سوالم ویا حتی انتخابیک مرجع ومنبع مناسب به من بگویید و مرا راهنمایی کنید ممنون میشوم

پروفشنال Bayazee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tmp/

پيش فرض

سلام
    اگرسوالاتون تکراري يا مورد دار نباشه ! مثلا در خواست کل پروژه حتماجواب داده مي شه ! مگر اينکه کسي چيزي به ذهنش نرسه !
    اگر پستي بي جواب مونده خبر بديد دباره يه پست توش بزنيد تا بالابياد .سعي مي کنم جواب بدم .

داره خودمونی میشه morteza.bahrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

14

سلام دوستان
    میخواستم بگم چرا ما قبل از اینکه کسی ازمون بخواد ، پروژه هامون ( بهتره بگم برنامه هامون ) رو در اختیار دیگران نمیزاریم ؟؟؟
    یه کاری مثل OSP.ir یا OSP.com .
    شاید یکی دیگه مثل خودمون یه روز تو یه برنامه ، از برنامه ی یا ایده ی برنامه ی ما توی برنامش استفاده کنه !
    امیدوارم یه روزی این تفکر اوپن سورسی تو کشور ما روال پیدا کنه .
    البته بماند که من خودم یه تازه کارم !
    یادمون باشه که علوم کامپیوتر هم یه جو علم اند و اینکه ما تو آموزه های دینی مون داریم :
    << الزکاة العلم نشره >> : زکات علم ، انتشار دادن آن است . ( GNU/GPL )
    Last edited by morteza.bahrami; 30-01-2008 at 01:52.

8. این کاربر از morteza.bahrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رو زمين خدا

پيش فرض

دوستان تاپيك خوبي تژاگه توش دعوا نشه

10. این کاربر از milad10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خیلی از کسانی که پروژه کامل درخواست می کنند به جواب نمی رسند چون ادم ها بیکار نیستند که کد بزنند و مفتی بدهند
    اما اگر برنامه حجمش کم باشه یا اینکه آدم داشته باشه خب می فرسته

12. این کاربر از farhang_khatary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

متاسفانه برخی اوقات خود ما هم بهش دامن میزنیم ، ببخشیدا یه سری از اعضا اینجا شدن خادم کسایی که پروژه آخر ترمشون رو میارن مفت و مجانی مینویسن و نمرشون رو میگیرن ...

14. این کاربر از en.j.mehrdad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

سلام دوستان
    میخواستم بگم چرا ما قبل از اینکه کسی ازمون بخواد ، پروژه هامون ( بهتره بگم برنامه هامون ) رو در اختیار دیگران نمیزاریم ؟؟؟
    یه کاری مثل OSP.ir یا OSP.com .
    شاید یکی دیگه مثل خودمون یه روز تو یه برنامه ، از برنامه ی یا ایده ی برنامه ی ما توی برنامش استفاده کنه !
    امیدوارم یه روزی این تفکر اوپن سورسی تو کشور ما روال پیدا کنه .
    البته بماند که من خودم یه تازه کارم !
    یادمون باشه که علوم کامپیوتر هم یه جو علم اند و اینکه ما تو آموزه های دینی مون داریم :
    << الزکاة العلم نشره >> : زکات علم ، انتشار دادن آن است . ( GNU/GPL )
    متاسفانه تو ایران کمتر کسی پیدا میشه که نتایج زحمتش را(البته اگر زحمتی کشیده باشد وخودش از جایی بر نداشته باشد)به طور رایگان در اختیار بقیه بزاره.
    در حالی که در کشورهای دیگر این گونه نیست
    نمونه اش مثلا سایت mathworks که هر کس پروژه ای مینویسه در سایت قرار میده.بعد ما اسم خودمان را مسلمون هم گذاشته ایم.البته منظور من کمک در پروژه است نه انجام کل پروژه.

16. این کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام ،به نظر من درخواستهایی از قبیل نوشتن کل برنامه یا پروژه دانشگاهی فقط در حد نوشتن الگوریتم پاسخ داده بشه، با پوزش از مخالفین و در خاست کمک از موافقین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •