تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 66

نام تاپيک: اینجا محل نوشتن پروژه نیست !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

نظر هر دو طرف درسته . . .
    ببینید به نظر من اگر کسی می یاد میگه برنامه ای میخوام که یک عدد را بگیره بگه اول هست یا نه ... ویا امثال اینا
    اصلا درست نیست که کسی جواب را بده . ..و به گفته دوستمون خیانت است ...
    اگه کسی هم چنین چیزی مطرح کرد اصلا کسی جواب نده ... ببینید این روال باید جا بیفته ؟
    چه روالی؟
    اگر کسی چنین چیزی مطرح کرد تا خودش الگوریتم با برنامه ای که نوشته را قرار نداد به هیچ عنوان کسی جوابشو نده . . . بعد اینکه الگوریتم یا برنامه را قرار داد بچه ها بیان جوابشو بدن
    به نظر من این درسته . . . و در صورت برخورد با چنین مواردی پیمان یا ساسر و سایر اعضا این نکته را یاد اوری کنن
    با این کار کسی که بخواد جوابشو بگیر حتما باید الگوریتم با برنامشو بزاره و در نهایت با این کارمون با عث شدیم که طرف مقابل حتی برای یک لحظه فکر کنه باید قسمتی این برنامه را خودش بنویسه .
    ببینید من خودم کسی بودم که حتی همین برنامه که مجموع 10 تا عدد را بگیره بلد نبودم بنویسم
    اینم شرح ماجرای من برای اونایی که الان میگن این مسخره بازی ها چیه . . . برنامه را بنوسید دیگه و مدام به خودشون میگن نمتونم و نمیشه و.....

شاید برایشما جالب باشد که بدانید من در دوران هنرستان پائینترین نمرات برنامه نویسی را دریافت کرده ام(نمره عملی پاسکال ۱.۵۰ از ۷ - بیسیک ۲ از ۶ - نمره کتپی پاسکال ۸ ) .و هیچ علاقه ای برای حل تمرینات برنامه نویسی نشان نمیدادم و از کلمات (نمیتونم - سخته - نمیشه وغیره ) استفاده میکردم تا اینکه تنها با خواندن دو جمله وارد دوران جدیدی از دنیای برنامه نویسی شدم
    ۱ - خبرنگاری از ادیسون پرسید : ایا احساس بدی داری از اینکه این همه روش برای پیدا کردن اختراع لامپ به کار بردی ؟
    و ادیسون در جواب گفت : خیر... احساس شادی میکنم ....من هزاران روش کشف نکردن لامپ را پیدا کرده ام
    وقتی از الکساندر پورته (بزرگترین برنامه نویس و هکر دنیا) سوال میشود : دلیل موفقیت شما در برنامه نویسی چه چیزی است در پاسخ میگوید

من عاشق Bug های برنامه نویسی هستم

به تمامی اعضا پیشنهاد میکنم که همیشه این دو جمله در جلوی چشمان خود داشته باشید چرا که تنها همین دو جمله بود که باعث شد در حال حاضر هیچ کمبودی در برنامه نویسی خودم احساس نکنم و قادر به حل تمامی مسائل باشم و به این قشر از بازدیدکنندگان که درخواست چنین برنامه هایی میکنند دومرتبه پیشنهاد میکنم که این دو جمله را همیشه برای خود تکرار کنید و از اینکه برنامه ها یتان را اجرا کردید و پیغام خطا داد خوشحال شوید و این نکته را به یاد داشته باشید که شما چندین راه و روش ننوشتن برنامه را کشف کرده اید و علاوه بر این با Bug های زیادی روبه رو شدید که باعث خوشحالی شما شده اند

از اینکه بی ادبی کردم امیدوارم منو ببخشید
    Last edited by mehrdad-xvc; 01-01-2007 at 14:23.

2. این کاربر از mehrdad-xvc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

به نظر من این بحث شبیه بحث opensource هستش!
    خیلی ها رشته ای می رن که با علایق و استعدادهاشون همخونی نداره
    خب حالا اگه اونا پروژه شون رو بدن اینجا که آدمهای علاقمند ببینن و بنویسن کی ضرر می کنه؟
    من خودم خیلی به برنامه نویسی علاقمندم و فعلا در حال یادگیری هستم و واقعا عقیده دارم تجربه و مهارت فقط از همین راه بدست می یاد که هی سعی کنی برنامه ببینی و بنویسی حالا می خواد پروژه یکی دیگه باشه یا نباشه کلی با این کار به معلومات خودم اضافه می شه
    اونی هم که پروژه رو داده و از سر خودش باز کرده پس فردا خودش دچار مشکل که شد یا حقیقتا می ره دنبال یادگیری یا اینکه می فهمه اینکاره نیست میره دنبال یه کار دیگه
    در هر حال من فکر می کنم به اشتراک گذاشتن دانسته ها اسمیه که باید به جای لغت ارائه پروژه های دانشجویی استفاده بشه!

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام
    جالبه اون كسي كه خودش آموزش بخواهد مي گوييد و اوني كه سورس بخواهد هم مي گوييد.
    وقتي كسي به فكر خودش نيست ما چيكار كنيم شما هرچقدر هم نصيحت كنين بازهم همون آشه و همون كاسه اون طرف بايد خودش بدونه كه اين سايت يا منابع ديگر هميشه كه در دسترس نيست پس بايد علمي شو ياد بگيره وقتي نمي خواهد ياد بگيرد منو شما بيايم بشيم كاسه داغ تر از آش...

5. این کاربر از تکنیک برتر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Bayazee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tmp/

پيش فرض

به نظر من این بحث شبیه بحث opensource هستش!
    خیلی ها رشته ای می رن که با علایق و استعدادهاشون همخونی نداره
    خب حالا اگه اونا پروژه شون رو بدن اینجا که آدمهای علاقمند ببینن و بنویسن کی ضرر می کنه؟
    من خودم خیلی به برنامه نویسی علاقمندم و فعلا در حال یادگیری هستم و واقعا عقیده دارم تجربه و مهارت فقط از همین راه بدست می یاد که هی سعی کنی برنامه ببینی و بنویسی حالا می خواد پروژه یکی دیگه باشه یا نباشه کلی با این کار به معلومات خودم اضافه می شه
    اونی هم که پروژه رو داده و از سر خودش باز کرده پس فردا خودش دچار مشکل که شد یا حقیقتا می ره دنبال یادگیری یا اینکه می فهمه اینکاره نیست میره دنبال یه کار دیگه
    در هر حال من فکر می کنم به اشتراک گذاشتن دانسته ها اسمیه که باید به جای لغت ارائه پروژه های دانشجویی استفاده بشه!
    جريان اپن سورس بكل فرق داره !
    خوب علاقه نداشته باشه دو حالت داره ! يا علاقه پيدا مي كنه يا بي خيال مي شه ! اگر قرار هست علاقه پيدا كنه ما براش پروژه نمي نويسيم ! خودش مي نويسه علاقه پيدا مي كنه ! اگر قرار هست بي خيال شه باز نمي نويسم كم مي ياره بي خيال مي شه !! در هر دو حالت كمكش مي كنيم !! تازه اگر علاقه داريد بنويسيد ولي بهش نديد !!
    يه ماهي نگيريد بديد دستش ! ماهيگيري يادش بديد !
    به اشتراك گذاري اطلاعات هم اينطوري نمي شه ! يك نفر كار يكي ديگرو انجام بده ! اكا اگر طرف خودش كاري رو انجام بده و خودش هم دنبالش باشه و علاقمند همه كمكش مي كنند و بايد كمكش كنند ! اينه اپن سورس ! اپن سورس نمي گه يكي زحمت بكشه اون يكي استفادشو بكنه

7. این کاربر از Bayazee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال bad_boy_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

به نظر من بسته به موقعیت جایی که فکر میکنین دارین کمک میکنین حتی از نوشتن برنامه هم (البته در صورتی که وقت کافی داشته باشین ) نباشد دریغ کنین ولی جایی که میبینین انجام چنین کاری به منزله خیانت به شخص سوال کننده است هیچ !

9. این کاربر از bad_boy_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال anvar.net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

با گفته هاي دوستان موافقم . رسيدن به قله برنامه نويسي نتيجه تلاش و همت فردي يك برنامه نويس است و فقط سعي و تلاش او از او يك برنامه نويس خبره ميسازه نه هميشه وابسته به ديگران بودن. به نظر من اولين ويژگي يك برنامه نويس خوب داشتن شم مقاومت در برابر ندانسته ها است و اين چيزي است كه تجربه او را كامل ميكند نه اتكا به راهنمايي هاي ديگران و با فانوس ديگران كوره راهها را پيمودن.
    در مدتي كه براي دستيابي به آن چه كه مي خواهي كار و تلاش مي كني ، به خاطر آن چه كه داري خشنود و خرسند باش.

11. این کاربر از anvar.net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafa_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

من تا حدودی با نظرات دوستان موافق هستم ولی نمیشه گفت که همه برای نوشتن پروژه کمک می خوان یا بگیم که به قول معروف " هلو بپر تو گلو "

به نظر من ( نظر شخصیه ) از طرز سوال دوستان میشه فهمید چند مرده حلاجن ، بعضی مواقع سوالات نشون میده که طرف اصلا هیچی در اون مورد نومیدونه یا حداقل فکر نکرده ولی از طرفی دیگر سوالاتی هم وجود داره که کاملا میرسونه که شخص تا حدودی روی مسئله فکر کرده ، البته میگم این نظر شخصیه منه

در ضمن یه گلایه ای که دارم اینه که راهنمایی دوستان خیلی کلیه و شاید به همین دلیل گاهی دوستان درخواست کل پروژه را میکنن چون توضیحات خیلی کلی و نامفهومه

همگی موفق باشید

13. این کاربر از mostafa_aa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tmp/

پيش فرض

خوب مطمئن باشید تا جایی که ممکن باشه دوستان کمک می کنند . اصلا برا همین اینجا هستیم . اما نه انجام کارای بقیه ! اینجا هم هر جوابی داده بشه در حد راهنمایی یا نشون دادن راه هستش و بقیه به عهده خود فرد . مگر اینکه کسی در همون زمینه تجربه کافی به همراه وقت آزاد داشته باشه و بخواد توضیح بده . اما نوشتن کل پروژه بنظر من بد ترین خیانت می تونه باشه به فرد .
    خیلی از سوالات هم تکراری هست ! تکراری داریم تا تکراری هااا !
    می بینی طرف زحمت اینون نداده که تو تا پست رو بخونه و به جوابش برسه یا یه سرچ ساده بکنه ! و سوالشو اینجا مطرح می کنه ! خوب دوستان هم اینجا بیشتر دوست دارند به افراد علاقمند کمک کنند نه به کسی که زحمت انجام وظایف و کارای خودشو به خودش نمی ده !
    جواب 99 درصد سوالات و مشکلات در اینترنت هست ! کافیه یه جستجوی ساده تو گوگل یا سایت بکنه !

15. این کاربر از Bayazee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض با عرض پوزش از همگي

با سلام خدمت همه بچه ها ي دانشجوي خوبم با يد خدمتتون عرض كنم كه بنده به طور اتفاقي وارد اين فروم شدم يعني داشتم در اينترنت سرچ
    مي كردم كه ناگهان سرو كلم اينجا پيدا شد و تصميم به ثبت نام گرفتم و حالا هم قصد دارم يه نصيحت برادرانه به همتون بكنم اينم بگم كه منم چهار سال پيش از رشته شما فارغ التحصيل شدم و حالا هم خدا رو شكر وارد بازار كار شدم پس با دقت بخونيد اولا اين بحث هاي بچه گانه را كنار بزاريد و بيايد دست به دست هم آينده خودتان رو آباد كنيد به هم ديگه كمك كنيد و دست ياري به سوي هم دراز كنيد و اينو مطمئن باشيد يه روز هم كسي پيدا
    مي شود كه وقتي شما كمك خواستيد كمكتون كنه خلاصه اينكه اگر يه كدوم از شما كمك خواست و ديگري كمكش كرد بقيه حسودي نكنيد

با تشكر
    سر دبير حزب آزادي انديشه و بيان .
    Last edited by adminmahdi; 09-05-2007 at 20:29.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tmp/

پيش فرض

دوست عزیز سلام
    اولا منظورتون از بحث های بچه گانه چیه ؟!
    فکر کنم اصلا پست ها و نوشته های قبلی رو نخوندید و دقت نکردید ! و با دیدن اولین جمله عضو شدید و یه پست دادید !! کی گفته کمک نمی کنیم ! اگه قرار باشه کمک نکنیم اینجا چی کار می کنیم !! هممون کلی کار داریم ! من خودم تمام وقت سر کار هستم و کلی پروژه و کارو مطالعه هم تو خونه دارم و با این وجود تا جای ممکنه به سوالات دوستان جواب می دم . این با تنبلی یک نفر و انجام پروژه دانشجویی و خیانت به شخص مورد نظر خیلی فرق داره ! من یک اپن سورسی هستم و دیگه کشته مرده کارای گروی و کمک به دیگران !
    پس همینطوری نظر ندید و کسی رو زیر سوال نبرید !

18. 2 کاربر از Bayazee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •