تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: »»مشاوره برای خرید دوربین فیلم برداری برای مصرف خانگی««

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdisatss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    خیلی دور

پيش فرض

مهدی جان viewfinder همون منظره یاب چشمی هست که میشه به جای LCDازش استفاده کرد.
    در این سریهــــــــاسعی شده که viewfinder از کیفیت مطلوبی برخوردار باشه تا هنگام افت باطری
    بشه به بهترین نحو ازش استفـــــادهکرد. حافظه این مدلها در کل 128گیگ هست که 64گیگ به
    صورت داخلی از نوع فلش دیسک و همچنین دو مموریکارتبا ظرفیتهای32گیگ میتونید داخل خشاب
    این دوربین کار بگذارید.
    دوربینهای کانن چه عکاسی و چه فیلم دارای کیفیت بالاتری از سونی است. این امر دلایل زیادی
    داره که به چند مورد اشاره میکنم. اول اینکه خود کانن در زمینه ساخت لنزهای با کیفیت بسیار بالا
    سابقه ای طولانی داره و هرفیلمبردار یا عکاس(مثل خودم)آرزوی گرفتن فیلم وعکس با این لنزهارو
    داره.کانن از چندین فناوری در لنزهاش استفاده میکنه که انحصاری این شرکت هست.
    بگذریم...خیلی به حاشیه رفتم!!!
    من کانن رو فقط با نیکون مقایسه میکنم(برای عکس) و در فیلم برداری هم سونی رو در رده سوم
    یا چهارم میدونم. سونی در حال حاضر داره پول برندش رو میخوره و فقط روی وسایل خاصی متمرکر
    شده که دوربین فیلمبرداری ازاون جمله نیست.
    این دو سری کمی با هم اختلاف دارن.vixia برای کشورهایآمریکایی هستش و legria برای کشورهای اروپایی.
    کارایی و کیفیت مشابهی دارن. فقط سریهای متفاوتی دارن!
    ممنون حامد جان
    پس با این اوصاف فوکوسم رو رو همون کانن میگذارم
    بازم چند تا سوال
    آیا نظر شخصی شما اینه که حتما از همین الان بیشتر به خودم فشار بیارم! و s21 رو تهیه کنم یا s200 هم به اندازه کافی مناسب هستش. با توجه به این که فرمودید حدود 250 اختلاف قیمت داره . آیا :
    -اون viewfinder جدا از تعریفش در تئوری که شما فرمودید معمولا به طور روتین و عملا هنگام فیلم برداری استفاده خواهد شد یا همانطور که گفتید فقط وقتی باطری محدود باشه ازش استفاده میشه؟ و الان که بحث باطری شد حدودا بطور متوسط باطریشون تا چند ساعت فیلم بردای رو ساپورت میکنه؟
    -سوال بعدی اینکه آیا با توجه به این که مدل s200 هیچ حافظه ای نداره و حتما باید مموری براش تهیه بشه اگر در عمل بخوایم دو تا مموری 32 سرعت بالا بندازیم داخلش تا تازه بشه مثل s21 از لحاظ قیمتی چقدر بهش اضافه میشه(بطور خلاصه 2 تا مموری 32 سرعت بالا چند در میاد ؟) و آیا این مموری ها با توجه به این که اکسترنال به حساب میان کاراییشون ازلحاظ ضبط فیلم hd و سینک بودن صدا و تصویر به اندازه مموری اینترنال مدل s 21 هستش یا مقداری افت کیفیت خواهد داشت؟

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

ممنون حامد جان
    پس با این اوصاف فوکوسم رو رو همون کانن میگذارم
    بازم چند تا سوال
    آیا نظر شخصی شما اینه که حتما از همین الان بیشتر به خودم فشار بیارم! و s21 رو تهیه کنم یا s200 هم به اندازه کافی مناسب هستش. با توجه به این که فرمودید حدود 250 اختلاف قیمت داره . آیا :
    -اون viewfinder جدا از تعریفش در تئوری که شما فرمودید معمولا به طور روتین و عملا هنگام فیلم برداری استفاده خواهد شد یا همانطور که گفتید فقط وقتی باطری محدود باشه ازش استفاده میشه؟ و الان که بحث باطری شد حدودا بطور متوسط باطریشون تا چند ساعت فیلم بردای رو ساپورت میکنه؟
    -سوال بعدی اینکه آیا با توجه به این که مدل s200 هیچ حافظه ای نداره و حتما باید مموری براش تهیه بشه اگر در عمل بخوایم دو تا مموری 32 سرعت بالا بندازیم داخلش تا تازه بشه مثل s21 از لحاظ قیمتی چقدر بهش اضافه میشه(بطور خلاصه 2 تا مموری 32 سرعت بالا چند در میاد ؟) و آیا این مموری ها با توجه به این که اکسترنال به حساب میان کاراییشون ازلحاظ ضبط فیلم hd و سینک بودن صدا و تصویر به اندازه مموری اینترنال مدل s 21 هستش یا مقداری افت کیفیت خواهد داشت؟
    خواهش میکنم.
    مهدی جان مت خودم s21داشتم. دستت رو بازکن. به اندازه کف دستت هست!با یه مونیتور بسیار بسیار با کیفیت.
    من هم نظرم رویs21هست. چون علاوه بر این اماکن آپشنهای بسیار خوبی هم داره. باتری این مدل میتونه حداکثر
    1:30فیلم برداری کنه. و با حداکثر کیفیت،یعنی1080Pمیتونی 5ساعت فیلم بگیری. که این رقم با 720p
    بالاتر هم میره!فکر میکنم قیمت دو تا مموری 32 با سرعت خوب 100.000تومنی بشه. البته این قیمت مال یک ماه
    پیشه و در حال حاضر قیمت دقیق ندارم. این مدل دارای فناوری SDHDهست که میتونه با نهیت کیفیت تصویر وصدا
    رو روی مموری کلرت ظبط کنه. این درحالیه که این دوربین قابیت ضبط صدا در حالت DolbyDigitalرو داره.و میتونی
    با یه میکروفون کانن مدل 5.1-Channel Surround Microphone SM-V1 صدای 5.1کاناله رو با نهایت جزییات ضبط
    کنی. این مدل همچنین قابلیت پشتیبانی از میکروفونهای استریوی کانن رو داره که میتونی صدا رو با کیفیت عالی
    ضبط کنی.میکروفونهای مدلDirectional Stereo Microphone DM-100 که به راحتی روی دوربین سوار میشن.
    و یا فلشهایی که میتونی روی دوربین سوار کنی و از کیفیت بالای عکاسی این دوربین استفاده کنی.
    از قطعه قطعه این دوربین خیالت راحت.خدوم تستش کردم و به جرات میتونم بگم هیچ مدلی به G10که قصد خرید
    اون رو دارم به S21نمیرسه.
    در مورد S21هر سوالی داری بپرس داداش گلم.

3. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdisatss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    خیلی دور

پيش فرض

خواهش میکنم.
    مهدی جان مت خودم s21داشتم. دستت رو بازکن. به اندازه کف دستت هست!با یه مونیتور بسیار بسیار با کیفیت.
    من هم نظرم رویs21هست. چون علاوه بر این اماکن آپشنهای بسیار خوبی هم داره. باتری این مدل میتونه حداکثر
    1:30فیلم برداری کنه. و با حداکثر کیفیت،یعنی1080Pمیتونی 5ساعت فیلم بگیری. که این رقم با 720p
    بالاتر هم میره!فکر میکنم قیمت دو تا مموری 32 با سرعت خوب 100.000تومنی بشه. البته این قیمت مال یک ماه
    پیشه و در حال حاضر قیمت دقیق ندارم. این مدل دارای فناوری SDHDهست که میتونه با نهیت کیفیت تصویر وصدا
    رو روی مموری کلرت ظبط کنه. این درحالیه که این دوربین قابیت ضبط صدا در حالت DolbyDigitalرو داره.و میتونی
    با یه میکروفون کانن مدل 5.1-Channel Surround Microphone SM-V1 صدای 5.1کاناله رو با نهایت جزییات ضبط
    کنی. این مدل همچنین قابلیت پشتیبانی از میکروفونهای استریوی کانن رو داره که میتونی صدا رو با کیفیت عالی
    ضبط کنی.میکروفونهای مدلDirectional Stereo Microphone DM-100 که به راحتی روی دوربین سوار میشن.
    و یا فلشهایی که میتونی روی دوربین سوار کنی و از کیفیت بالای عکاسی این دوربین استفاده کنی.
    از قطعه قطعه این دوربین خیالت راحت.خدوم تستش کردم و به جرات میتونم بگم هیچ مدلی به G10که قصد خرید
    اون رو دارم به S21نمیرسه.
    در مورد S21هر سوالی داری بپرس داداش گلم.
    ممنون که هر دفعه توضیحات خیلی کاملی میدید
    پس با این اوصاف که فرمودید باید مجبورم حتی اگه شده یه مدت کم صبر کنم ولی همین مدلو بخرم !
    راستش فکر نمیکردم برا مصرف خانگی ولی چیز خوب تا این حد دیگه گرون بشه
    خودم ماکسیمم حدود دور و بر 1/100 اینا فکر میکردم بشه
    حالا منم قیمت دقیق دقیق رو نمیخوام حدود قیمت هم که تو پست های قبل فرمودید خوبه
    سه تا سوال دیگه هم دارم حامد جان میدونم خیلی دارم اذیتت میکنم شرمنده
    -همون s 21 رو اگه بخوام بگیرم نهایت هزینه فقط همون دوربین هست؟
    منظورم اینه لوازم جانبی ضروری که تقریبا صد در صد بهشون نیاز داشته باشم چی اونا چی هست و چقدر حدودا به قیمت افزوده میشه. مثلا کیف حتما لازم میشه؟ حدودا چنده؟ کابل و اینا همه چی کامل داره خودش؟ hdmi داره تو پکش؟ شارژر اضافه چیزی لازم نداره؟
    -باطری دوربین چقدر طول میکشه تا شارژش فول شه حدودا؟ ( اینو میپرسم آخه داداشم یه دوربین عکاسی سونی hx5v داره. از همه چیزش تقریبا راضیه حدودا فقط باتریش آدمو دق مرگ میکنه !!! ازین ور تا یه خورده فیلم برداری hd میکنه یا عکس میگیره زودی باطریش کم میشه از اون ور جون آدم بالا میاد تقریبا یه نصف روز کامل طول میکشه تا فول شارژ بشه . یکی گفته بود واسه شارژ سریعتر باید شارژر قویترشو جدا بخرید)
    - در مورد اون viewfinder هم نفرمودید کلا کاربردی هستش عملا یا نه بیشتر جنیه فانتزی داره!! دی یه سوال دیگه اینکه به نظر این ویو فایندره یخورده اندازه دوربین رو بزرگتر کرده! سرپوشش قابل جدا شدن هستش یا نه؟ اصلا من نمیدونم چرا با این ویو فایندره مشکل دارم! خوشم نمیاد ازش!!!

ممنون حامد جان فعلا سوالام برطرف شده اگه بازم کار داشتم همین جا مزاحمت میشم

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

ممنون که هر دفعه توضیحات خیلی کاملی میدید
    پس با این اوصاف که فرمودید باید مجبورم حتی اگه شده یه مدت کم صبر کنم ولی همین مدلو بخرم !
    راستش فکر نمیکردم برا مصرف خانگی ولی چیز خوب تا این حد دیگه گرون بشه
    خودم ماکسیمم حدود دور و بر 1/100 اینا فکر میکردم بشه
    حالا منم قیمت دقیق دقیق رو نمیخوام حدود قیمت هم که تو پست های قبل فرمودید خوبه
    سه تا سوال دیگه هم دارم حامد جان میدونم خیلی دارم اذیتت میکنم شرمنده
    -همون s 21 رو اگه بخوام بگیرم نهایت هزینه فقط همون دوربین هست؟
    منظورم اینه لوازم جانبی ضروری که تقریبا صد در صد بهشون نیاز داشته باشم چی اونا چی هست و چقدر حدودا به قیمت افزوده میشه. مثلا کیف حتما لازم میشه؟ حدودا چنده؟ کابل و اینا همه چی کامل داره خودش؟ hdmi داره تو پکش؟ شارژر اضافه چیزی لازم نداره؟
    -باطری دوربین چقدر طول میکشه تا شارژش فول شه حدودا؟ ( اینو میپرسم آخه داداشم یه دوربین عکاسی سونی hx5v داره. از همه چیزش تقریبا راضیه حدودا فقط باتریش آدمو دق مرگ میکنه !!! ازین ور تا یه خورده فیلم برداری hd میکنه یا عکس میگیره زودی باطریش کم میشه از اون ور جون آدم بالا میاد تقریبا یه نصف روز کامل طول میکشه تا فول شارژ بشه . یکی گفته بود واسه شارژ سریعتر باید شارژر قویترشو جدا بخرید)
    - در مورد اون viewfinder هم نفرمودید کلا کاربردی هستش عملا یا نه بیشتر جنیه فانتزی داره!! دی یه سوال دیگه اینکه به نظر این ویو فایندره یخورده اندازه دوربین رو بزرگتر کرده! سرپوشش قابل جدا شدن هستش یا نه؟ اصلا من نمیدونم چرا با این ویو فایندره مشکل دارم! خوشم نمیاد ازش!!!

ممنون حامد جان فعلا سوالام برطرف شده اگه بازم کار داشتم همین جا مزاحمت میشم
    خواهش میکنم داداش.
    ببینید دوست من، به شخصه معتقدم که نباید پول رو با خریدن اجناس بی کیفیت و نازل دور ریخت. چینیها میگن من
    اینقدر پول دار نیستم که جنس ارزون بخرم!!! پس به گفته خیلی از افراد دیگه که میگن این به دردت نمیخوره مگه
    میخوای کار حرفه ای انجام بدی، توجه نکن. چون ارزش خرید رو داره. و در مورد قیمت باید بگم که از این گرونتر هم
    هست!!!مدلG10که اگر خدا بخواد میخوام بخرمش، بالای 1.600.000هست!!!
    بگذریم...
    دو ساعتی طول میکشه شارژ بشه ولی برای خالی شدنش 1.30زمان لازمه.در مورد خرید شارژ هم به هیچ وجه
    این حرف درست نیست، و قطعا باعث از بین رفتن باتری و حتی آتش سوزی میشه!!! باید از همون شارژری که
    توی بستش هست، استفاده کن. از لحاظ کابل و محتویات هم کاملا بی نیازی و پک کاملی داره. البته باید یه کیف
    بخری که فکر میکنم حدود 10.000تومن باشه. مموری هم نیاز نیست بندازی چون 64گیگ حافظه داخلی داره.اگر
    هم خواستی بخری میزاری سر یه فرصت دیگه.پس به هیچ کابل و شارژری نیاز نداره.خیالت راحت.
    viewfinder هم قابلیتی هست که شما با چشمی فیلم برداری میکنی. که در اصل زیاد استفاده نمیشه. ولی
    وجودش یک امتیاز محصوب میشه. چون میشه در عکاسی هم استفاده کرد. سرپوشش رو میشه جدا کرد ولی
    این کار نکنی بهتره. چون یه گیره پلاستیکی داره و اگر بشکنه کلی میری توی دردسر.

پس بزار یه خورده بیشتر وسوست کنم.شاید زودتر خریدیش
    مشخصات کامل این مدل:

قابلیت پشتیبانی از لنز واید و تله:

چند شات از این مدل:

پشتیبانی از انواع کفشکها :

اندازه ای کاملا مناسب:

و.........

حامد

6. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ببخشید جملتون سوالی هست یا خبری؟!؟!؟!
    اگر سوالی باشه، باید بگم که هست.
    اگر هم خبری باشه، بهتر بود مدل کامل و برند رو معرفی میکردین.
    شرمنده حواسم نبود ؟ بگزارم
    من می خوام یه دوربین بخرم ولی هیچی نمی دونم اگه میشه تو ا رنج تا 800 معرفی کنید اگه ارزونتر که بهتر
    ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

شرمنده حواسم نبود ؟ بگزارم
    من می خوام یه دوربین بخرم ولی هیچی نمی دونم اگه میشه تو ا رنج تا 800 معرفی کنید اگه ارزونتر که بهتر
    ممنون
    خواهش میکنم دوست گلم.
    اگر بتونید کمی بودجه رو افزایش بدین بسیار عالی میشه. مثلا 60.000تومن. با این افزایش بودجه
    من مدلLEGRIA HF M36 رو پیشنهاد میدم. این مدل کارایی و کیفیت بسیار مطلوبی داره. که به
    یکی از دوستان معرفی کردم، و کاملـــــــاراضی هست. این مدل یه حافظه داخلی از نوع فلش
    با ضرفیت8گیگ داره و میتونه یه فلش32گیگی هم پشتیبانی کنه.اگر مورد پسند بود بگین تا
    روش بحث کنیم. در غیر اینصورت مدل ارزونتری رو معرفی خواهم کرد.
    چند عکس از این مدل:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا حامد تا حالا کجا بودی؟
    من حدود 3 هفته پيش هرچی راهنمايی خواستم کسی جوابم رو نداد!آخر خودم خريد کردم و زياد چيز خوبی از آب در نيومد!يعنی تو نور اطاق راضيم نکرد!پاناسونيک مدل TM-80
    16 گيگ حافظه داخلی داره.باطريش هم حدود 1 ساعت و 45 دقيقه به صورت ممتد جواب ميده.قيمتی هم که خريدم 780 تومان بود.البته 1 تومان پول برده بودم،اما نميدونستم چی بخرم!
    اميدوارم که زيادی اشتباه نکرده باشم!اگه ممکنه نظرتون رو دربارش بگيد.البته تمام حقيقت ،هرچند که برام سخت باشه

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خواهش میکنم دوست گلم.
    اگر بتونید کمی بودجه رو افزایش بدین بسیار عالی میشه. مثلا 60.000تومن. با این افزایش بودجه
    من مدلLEGRIA HF M36 رو پیشنهاد میدم. این مدل کارایی و کیفیت بسیار مطلوبی داره. که به
    یکی از دوستان معرفی کردم، و کاملـــــــاراضی هست. این مدل یه حافظه داخلی از نوع فلش
    با ضرفیت8گیگ داره و میتونه یه فلش32گیگی هم پشتیبانی کنه.اگر مورد پسند بود بگین تا
    روش بحث کنیم. در غیر اینصورت مدل ارزونتری رو معرفی خواهم کرد.
    چند عکس از این مدل:

مدل خوبیه
    خشوم اومد فکر می کردم کننون دوربین عکاسیهای خوبیه داره
    راستی تو برند های دیگه مدل خوبی پیدا میشه البته این مدل رو پسندیدم اگه میشه مشخصاتش رو بگید
    راستی اون 8گیگ حافظه داخلی به صورت رم هست یا جداست اگه بتونم تا 100 بودجه بکشم بالا چون می ترسم حافظش کم بیاد چه مدلی پیشنهاد میدید
    بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

آقا حامد تا حالا کجا بودی؟
    من حدود 3 هفته پيش هرچی راهنمايی خواستم کسی جوابم رو نداد!آخر خودم خريد کردم و زياد چيز خوبی از آب در نيومد!يعنی تو نور اطاق راضيم نکرد!پاناسونيک مدل TM-80
    16 گيگ حافظه داخلی داره.باطريش هم حدود 1 ساعت و 45 دقيقه به صورت ممتد جواب ميده.قيمتی هم که خريدم 780 تومان بود.البته 1 تومان پول برده بودم،اما نميدونستم چی بخرم!
    اميدوارم که زيادی اشتباه نکرده باشم!اگه ممکنه نظرتون رو دربارش بگيد.البته تمام حقيقت ،هرچند که برام سخت باشه
    سلام و درود.
    به دلیل پاره ای از مشکلات درسیم، یه چند ماهی فروم نبودم!!!
    دوربین خوبی هست اما فکر میکنم معایب زیادی داشته باشه!!!!
    اولین نکته ای که به چشم میخوره نوع پردازنده و هسته مرکزی این مدل هست که اصلا برای نور کم ساخته
    نشده!درحالتی که میشد آپشنهای بیشتری برای جبران نوردهی برای این نقیصه در نظر گرفت. نکته بعد
    حساسیت ماثـــــــــراین مدل هست که در جای خودش خیلی پایین هست! نکته بعد پایین بودن فراوانی کیفیت
    تصویر و محدود بودن به دو کیفیت 1080 و 540هست که این امر میتونه به شدت دست فیلم بردار رو ببنده.
    سنسوری هم که برایعکاسی این مدل در نظر گرفته شده نمیتونه عکسهای باکیفیتی رو خلق کنه. مشکل بعدی
    پشتیبانی ضعیف این مدل ازحافظه فلش هست که به 16گیگ محدود شده. و این میتونه هزینه جانبی زیادی رو به
    شما تحمیل کنه.و......
    شاید بهترین ویژگی این مدل رو بشه زوم بالای اون دونست.
    چون گفتین همه حقایق رو بگم، گفتم.
    Last edited by Hamed DC; 03-12-2011 at 18:11.

12. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

مدل خوبیه
    خشوم اومد فکر می کردم کننون دوربین عکاسیهای خوبیه داره
    راستی تو برند های دیگه مدل خوبی پیدا میشه البته این مدل رو پسندیدم اگه میشه مشخصاتش رو بگید
    راستی اون 8گیگ حافظه داخلی به صورت رم هست یا جداست اگه بتونم تا 100 بودجه بکشم بالا چون می ترسم حافظش کم بیاد چه مدلی پیشنهاد میدید
    بازم ممنون
    حافظه فلش هست به صورت داخلی. میتونید از حافظه خارجی هم استفاده کنید.
    آخرین هزینه ای که میتونید بکندی چقدر هست؟؟؟آخرین حد؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •