تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 23 اولاول ... 101617181920212223 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 230

نام تاپيک: مشکلات عمومی ادیوس

اگه نباشه جاش خالی می مونه شهنام89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    انگلستان

پيش فرض

بله همه رو
    هیچکدام ایرادی نداشت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

والا من دیگه نمیدونم چی میتونه باشه به نظرم مشکل از سایت هستش که درست فشرده نکرده به سایت اطلاع بدین ببینین چی میگن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من کار با ادیوس و تازه شروع کردم
    قبلا پریمیر کار میکردم

الان یه ادیتور تولکیت نصب کردم روی سیستم...هر کاری میکنم تو محیط ادیوس نمیاد که بتونم تصویر بذارم روش و استفاده کنم...
    راهنماییم کنید

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

روی ویندوز 7 توی یکی از پوشه های غیر ویندوزی برنامه ادیوس رو نصب کرده بودم و روی پروژه ای کار می کردم . اما حالا که ویندوز رو پاک کردم و دوباره ویندوز 7 نصب کردم برنامه ادیوس رو هم مجددا نصب کردم برنامه ادیوس باز نمی شه . یعنی تا مرحله ... loading project پیش می ره ولی خود برنامه ادیوس رو باز نمی کنه . حتی برنامه پروژه جدید هم ایجاد نمی کنه . پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mnh40's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

روی ویندوز 7 توی یکی از پوشه های غیر ویندوزی برنامه ادیوس رو نصب کرده بودم و روی پروژه ای کار می کردم . اما حالا که ویندوز رو پاک کردم و دوباره ویندوز 7 نصب کردم برنامه ادیوس رو هم مجددا نصب کردم برنامه ادیوس باز نمی شه . یعنی تا مرحله ... loading project پیش می ره ولی خود برنامه ادیوس رو باز نمی کنه . حتی برنامه پروژه جدید هم ایجاد نمی کنه . پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم .
    شما وقتی که تو یه درایو دیگه ادیوس یا هر برنامه دیگه ای نصب کردید ویندوزتون رو عوض کنید لازم نیست که اون رو نصب کنید فقط کافیه بری تو همون پوشه و رو خود برنامه کلیک کنی تا باز بشه الانم به احتمال زیاد تو درایو c ادیوس رو نصب کردی اینجوری شده اونو پاکش کن بعد از همون درایوی که قبلا نصب کردی ادیوست رو باز کن ببین درست میشه یا نه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mnh40's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من براي فارسي نوشتن تو اديوس مشكل دارم اول اينكه دوستان توضيح دادن گفتن از طريق فتوشاپ هم ميشه ولي اصلا فايل psd رو نميشه تويه اديوس باز كرد و دوم اينكه با برنامه هاي فارسي نويس مثل مريم هم وقتي متن رو كپي مي كني و تويه اديوس مي بري به هم مي ريزه.
    لطفا راهنمايي كنيد.
    با تشكر
    من اکثر متن های خودمو با فتوشاپ مینویسم و بصورت psd میارم تو ادیوس , ادیوستون ورژن چنده ؟؟؟؟ به احتمال زیاد ادیوسی که نصب کردی ایراد داره ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام بر ادیوسی های دوست داشتنی. از برادرای عزیز میخوام بدونم کسی پیدا میشه که شمارشو بده یا مسنجرشو بده تا باهش آنلاین حرف بزنم؟؟؟
    شرمنده اما چند تا سوال مهم دارم که واقعا اینجوری نمیشه به جواباش برسم. اگه کسی هست که ادیوس رو خوب بلده ازش خواهش میکنم ی شماره یا آی دی به من بده تا باهاش در ارتباط باشم!!!
    سر نمازام دعاش میکنم!!!

داره خودمونی میشه majid0307's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام بر ادیوسی های دوست داشتنی. از برادرای عزیز میخوام بدونم کسی پیدا میشه که شمارشو بده یا مسنجرشو بده تا باهش آنلاین حرف بزنم؟؟؟
    شرمنده اما چند تا سوال مهم دارم که واقعا اینجوری نمیشه به جواباش برسم. اگه کسی هست که ادیوس رو خوب بلده ازش خواهش میکنم ی شماره یا آی دی به من بده تا باهاش در ارتباط باشم!!!
    سر نمازام دعاش میکنم!!!
    با ما در تماس باشید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

بسیار بسیار تشکر...
    واقعا ممنونم!!!
    از بین تمام سایت ها این یکی عالی بود!!!
    انشاالله به همه آرزوهات برسی!!!

داره خودمونی میشه jahan3764's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام دوستان
    من با ادیوس چند تا عکس میکس کردم و بعد رندر و رایت اون رو در دستگاه گزاشتم صداش قطع و وصل میشه فیلم هم یه خورده مثل ویدیو پرش داره لطفا هر کی میدونه بگه علت چیه ؟؟؟؟تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •