تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 25 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 249

نام تاپيک: Video Game Awards 2011

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

بابا این VGA خیلی معتبر هم نیستا که دارین خودتون رو اذیت میکنید : دی

به نظر من AIAS از همه معتبر تره

اون قسمتی که خبر از بازیهای آینده میدن از جایزه هاش برا من خیلی خیل جذاب تره ... کلا خوب کاری کردن اینو اضافه کردن
    Last edited by Masoud King; 21-11-2011 at 14:23.

2. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اگه Battlefield 3 رو نمیزاشتن پس چی رو میزاشتن حتما COD که از کنسول پورت شده ؟
    Battlefield 3 یکی از بهترین شوتر های امسال بروی PC هست که از هر لحاضی از نسخه کنسولیش بهتره مولتی پلیر 64 نفره و کنترل بهتر و ...
    35 53 نقدي كه من نشستم و خوندمشون گرافيك بتلفيلد رو دو برابر گيم پلي و داستان و بقيه چيزاش عنوان كردن
    پس برگ برنده بتلفيلد همون گرافيكش بوده
    حالا من موندم اينايي كه اومدن از روي گرافيك بتلفيلد اونو بعنوان نامزد بهترين شوتر انتخاب كردن چرا در بهترين گرافيك نامزدش نكردن
    چون شما گرافيك بتلفيلد 3 رو با بازي هايي كه نامزد بهترين گرافيك شدن مقايسه كن مي بيني كه بتلفيلد چيزي كم نداره
    هر چند توي بهترين شوتر همه چيز گرافيك نيست و داستان و گيم پلي كال آو خارق العاده بود

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

اعتبار این vga به خاطر اینه که :

1- از tv پخش میشه و در نتیجه طیف بسیار وسیعتری از مردم میتونن ببیننش(تا اینکه انتخابای یه سایتو ببینن)
    2-چون از tv پخش میشه همیشه بهترین جا برای رونمایی از یه بازی جدید یا نشون دادن یه محتوای جدید از یه بازیه(مثلا سال پیش اسکایرم اینجا رونمایی شد یا اولین تریلر انچارتد3 اینجا نمایش داده شد امسال هم که اولین اطلاعات از متال گیر و الن ویک جدید اینجا ارایه میشه)

و گرنه از لحاظ انتخابها و .......بهترین نیست و انتخابای چند جای دیگه هم هست که میزونتر از اینه...... .
    .
    .
    .
    .
    Last edited by halflife g; 21-11-2011 at 17:14.

5. 5 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

اعتبار این vga به خاطر اینه که :

1- از tv پخش میشه و در نتیجه طیف بسیار وسیعتری از مردم میتونن ببیننش(تا اینکه انتخابای یه سایتو ببینن)
    2-چون از tv پخش میشه همیشه بهترین جا برای رونمایی از یه بازی جدید یا نشون دادن یه محتوای جدید از یه بازیه(مثلا سال پیش اسکایرم اینجا رونمایی شد یا اولین تریلر انچارتد3 اینجا نمایش داده شد امسال هم که اولین اطلاعات از متال گیر و الن ویک جدید اینجا ارایه میشه)

و گرنه از لحاظ انتخابها و .......بهترین نیست و انتخابای چند جای دیگه هم هست که میزونتر از اینه...... .
    .
    .
    .
    .
    این VGA اصلا بعید میدونم به اون صورت بازیها رو کارشناسانه انتخاب کنه . از کاندید هایی که مشخص کرده کاملا مشخصه ، صدای همه رو در اورده .

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

همینطور که می دونید قراره در VGA امسال, بازی جدید BioWare معرفی بشه.

یه ویدئو مرتبط با این موضوع نیز منتشر شده :

HD...10MB
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    SD...4MB
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 2 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

من دقت کردم به یه نکته جالب برخوردم.

3 تا بازی با موتور frosbite 2 ساخته شدن و هر 3 جزء بهترین ها قرار گرفتن.

حالا بجز فیفا که داستان نمیخواد اون دوتا یعنی run و battlefield داستان افتضاحی داشتن.

اگه EA بتونه یه بازی با یه داستان قوی با این موتور بسازه من پیشبینی میکنم جزء بهترین های سال آینده میشه.

فقط سوال اینه که آیا عرضه اش رو داره؟!

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

در مورد بازی های نامینی برای امسال جای AC به عنوان یه نامزد حداقل خالیه
    +
    در لیست بهترین گرافیک نبودن BF3 بنظرم منطقیه دقیقا بر خلاف اون نبود CRYSIS 2 خیلی عجیبه (نبود WITCHER IIهم عجیبه البته).( ببینین بازیی ساختن که بیش از 90 درصد PC ها حتی نتونن اونو در شرایط پایین هم اجرا کنن بنظرم هنر نمیخواد ، BF همچین بازیی بود که علی رغم گرافیک بالا تقریبا بیشتر کامپیوتر ها از پسش بر نیومدن ، برخلاف اون کرایسیس 2 که با تجربه گرفتن از دو شماره قبلیش تونست گرافیک فوق العاده رو ارائه بده که بیشتر PC ها توانایی اجراشو داشتن )
    در کل امسال بنظرم UC 3 بهترین بازی بود، بعدش هم BATMAN :AC و بعدش هم بازی هایی مثله ELDER .. یا AC قرار میگیرن(پرتال بازیه خیلی عامه پسندی نبود بنظرم ، برای GOTY شدن بنظرم عامه پسند بودم فاکتور مهمیه )

11. این کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

میگم AC کجا Elder جان خودم کجا!
    من که به نظرم به ترتیب:
    Skyrim
    UC 3
    Batman
    Others
    Last edited by Arrowtic; 23-11-2011 at 20:57.

13. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در کل امسال بنظرم UC 3 بهترین بازی بود، بعدش هم BATMAN :AC و بعدش هم بازی هایی مثله ELDER .. یا AC قرار میگیرن(پرتال بازیه خیلی عامه پسندی نبود بنظرم ، برای GOTY شدن بنظرم عامه پسند بودم فاکتور مهمیه )
    آرمین یه چی گفتی تاریخی ها
    AC رو من خیلی دوس دارم ولی توی این شماره حداقل از نظر اکثریت سایت ها و مجله ها نسبت به شماره های قبلی امتیاز خیلی پایینتری گرفته و هر چه قدر خوب هم باشه دیگه در سطح Goty نیست و فکر نکنم با توجه به این چند تا غول دنیای بازی اصلا امسال حتی از سایتی نامزد هم بشه!
    در مقابل بازی هایی مثل اسکایریم و بتمن و آنچارتد و ... صلاح اینه که اصلا اسمی از اون نیاریم!

پرتال 2 هم بهتره بگیم که توی کشور ما زیاد عامه پسند نیست وگرنه این همه سایت که به اون 10 دادن حتما اونو در سطح Goty دیدن چون بیشترین نوآوری رو داشت و میشه گفت بهترین شوتر سال هم هست

+

راستی آرشیو ویدئو هام رو نگاه می کردم به چیز جالبی برخوردم
    کلی ویدئو از vga 2010 دیدم وجود داشت که اتفاقا چه بازی هایی هم توی اون رونمایی شده بودن! بازی های خیلی بزرگی مثل اسکایریم و بتمن و پرتال 2 و مس افکت 3 و کمبت و فرزا 4 ! که فکر کنم بیشتر اعتبار اونم به خاطر همین باشه و امیدوارم امسال هم بازی های بزرگی رونمایی بشن...

جالبه توی تاپیک پارسال هم اولش بحث سر این بود که انتخاب های بهترین بازی سال کلا زیاد جالب نیست! ( منم اتفاقا اشاره کردم مثلا چرا استارکرفت 2 جزو نامزدهای بهترین بازی سال نیست و تقریبا همون قضیه های امسال وجود داشت! )
    خودتون می تونید اون تاپیک رو یکمی مرور کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

والله در مورد goty امسال به نظر من یا حتما باید skyrim بشه و یا اگه اون نشد Portal 2 و اگه اون هم نشد(که دیگه رفت زیر سوال) بتمن باید باشه........... .(خودشم فقط این vga مد نظرم نیس بلکه اکثر سایتا و نظرات سایتا و مجامع مختلفه)
    اون درخشش و کاری که این سه تا بازی انجام دادن رو بقیه دو تا بازی انجام ندادن....عالی بودن فوق العاده بودن ولی در حد بهترین بودن نبودن

+

حالا ببینیم چی میشه....

17. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •