تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: بحث و حل مشكلات سخت افزاري به صورت گفت و شنود به خصوص پردازنده و مادربورد

Banned Shahryar_NEO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض بحث و حل مشكلات سخت افزاري به صورت گفت و شنود به خصوص پردازنده و مادربورد

دوستان ديدم دو تا تاپيكي كه با همكاري دوستان بود بسيار كار سازبود ولي براي اينكه ديگه اصلا تاپيك بي خود نباشه هر كي سوالي مشكلي داره يا مي خواد بحث كنه اين جا جاشه مثلا اين تاپيك هاي كمك هاي فوري از بين مي ره و شما مي تونيد سوال كنيد و ما جواب بديم البته دررابطه با خريد نه و فقط مشكل هايي كه داريد و سوال هاي سخت افزاري به خصوص پردازنده و مادربورد.
    قربانتون شهريار

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

راستي يك پست بيهوده از خودم دراين تاپيك بحث جنجالي هم مجاز باشه اگه مديرا بگذارند حتي اگه بشه دعوا ديگه اي بي ام نيست دلم برا دعوا تنگ شده.

آخر فروم باز Devil Lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

خوبه خیلی وقت بود با بروبچ Amd کل کل نکرده بودم!!! همچنین طرفدار های غیر Asus !!!!! به نظرم اینجا خیلی زود درش تخته میشه!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه anahita2002_anahita2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    در افق ابی

5 پردازشگر های 4 هسته ای Amd ، حریف می طلبد!

با اجازه دوستان اگه ........ نمدن اولین پست رو من ارسال میکنم

با اینکه میخوام سر به تن AMDنباشه اما مجبورم........

سال 2007 ، AMD شاهکار خود را به رخ رقیب خود خواهد کشید. CPU های 4 هسته ای AMD با توان مصرفی که هم اکنون CPU های 2 هسته ای INTEL از آن بهره می برد ، ارائه خواهد شد.

با این حال شرکت INTEL در مورد این خبر گفته است که این شرکت نیز هفته آینده معماری جدیدی که قصد استفاده از آن در CPU های جدید خود را دارد ارائه خواهد کرد .

INTEL گفته است که این معماری تنها سطح کیفیتی CPU هایش را مانند AMD نمی کند ، بلکه مقدار مصرف انرژی در آنها را نیز تا حد قابل ملاحظه ای پایین می آورد.

در حالی که تمامی کارشناسان و دیگر افراد در انتظار ارائه معماری جدید INTEL در ساخت CPU های نسل جدیدش هستند ، AMD به تماشای این واقعه ننشسته و با طراحی socket F برای CPU های Opteron خود باعث پشتیبانی این CPU ها از حافظه های DDR2 و کاهش مصرف انرژی در این مدل ازCPU ها می شود.

در حال حاظر رقابتی سخت بین دو شرکت بزرگ و برتر جهان AMD و INETL صورت گرفته است که با گذشت زمان و ارائه مدل های جدید ، برتری هر یک را نسبت به دیگری نمایان خواهد شد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin_metal1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب!!!

پيش فرض

دوست عزيز فكر كنم كه AMD برای این کار بره سرغ تکنولوژی 35 نانومتری!!! اما این چیزی که بعید بنظر می رسه

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

به به یعنی باز دوباره این AMD سوکت عوض کرده؟؟؟بابا بهش بگین بی خیال مردم پول ندارن هی هر دفعه بگیرن مادربورد عوض کنند در ضمن Intel هم تا اواسط سال 2007 سی پی یو های 16 تاپیش به طور کامل آماده میشه حالا بریم ببینیم که این AMD میخواد چی کار کنه؟؟؟!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اين كه پيش مي ره من بايد بنويسم من هيچ مسئليتي در مقابل تاپيكام ندارم .

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با اين كه از اينتل بدم مياد ولي اين را هم بايد بگم محسن جون من هم رقيب كل مي ندازي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اينتل 4 5 ماه پيش چند هسته اي داد خوابي جيگرررررررررررررررررررررر رررررررررررررر !!!!!!!!!!!!!!!!!!! فعلا اي ام دي در رنج هاي بالا هيچ چيزي نيست كه به درد نمي خوره كلا اينتل براي مايه دارا بيش تر سي پي يو ميزنه ولي اي ام دي براي رنج هاي پايين تا 100-150 بهترينه حرفي بود بگين دوستان دلم دعوا مي خواد .

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا الان از مقامات بالا دستور رسيد كه كل نداريم درسته نظر من همين طوره پست هاي قبلم را تكذيب مي كنم اين تاپيك بايد توش فقط دوستان سوال كنند و ما و تيم جوابشون را بديم و روي اون بحث كنند مثلا يكي درباره ي بايوس مي پرسه يا مشكلي داره و ما جوابش را مي ديم . اين حرفا جاش يك جاي ديگست.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

خوب هنوز پست ها شروع نشده تمام شد نگفتم اگر همیجوری باشه درش تخته میشه؟!؟!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •