تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: داغ کردن لپ تاپ !

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

2 داغ کردن لپ تاپ !

سلام دوستان. من یک لپ تاپ Dell XPS L502 دارم و وقتی بازی های سنگین رو اجرا می کنم خیلی CPUش داغ میکه و به حدود 90 درجه میرسه. به نظر شما این طبیعیه؟!
    ممنون
    Last edited by M.Amorous; 09-11-2011 at 17:24.

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

داغ کردن طبیعیه ولی 90 درجه طبیعی نیست...شما با پد خنک کننده تا این دما میرید ؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

گرم شدن واسه لپ تاپ موقع اجرای بازی عادیه ولی دیگه داغ شدن با این دما مشکل داره!البته دل داغ میشه کلا!

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    دنیایی که آدماش بی معرفتند

پيش فرض

کلا با لب تاب بازی نکنی بهتره

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

داغ کردن طبیعیه ولی 90 درجه طبیعی نیست...شما با پد خنک کننده تا این دما میرید ؟؟؟
    خیر بدون کول پد.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

گرم شدن واسه لپ تاپ موقع اجرای بازی عادیه ولی دیگه داغ شدن با این دما مشکل داره!البته دل داغ میشه کلا!
    دوست عزیز ممنون. به نظرت تا چه دمایی طبیعی محسوب میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دمایه طبیعی 40 هستش دیگه بترکه تا 60 هر چی دما بشتر به خصوص cpu i7 باشه عمر لپ تاپ کم میشه همه لپ تاپا کار سنگین داغ می کنن ولی دل زیادی داغ میکنه و over hit میکنه تا cpuاب نشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من دل 5010 سری ان دارم(corei7)
    راستش بازی باهاش نمیکنم...وقتی کار معمولی مثلا با اتوکد یا نرم افزار های عمرانی استفاده میکنم بعد از 30 دقیقه فن از حالت نرمال شروع میکنه به تند کار کردن..که فک کنم دور متوسطشه چون یه بار یه بازی نصب کردم دیدم در حالت خیلی تند بیشتر از اینی هست که من میگم..درسته در حالت متوسطه سرعتش اما صداش میره رو اعصاب.
    حتی وقتی میام اینترنت فایرفاکس کار میکنه دقیقا بعد 15 دقیقه در حالت متوسط شروع میکنه به کار کردن...نکته و مسئله من اینه که بعد از کار کردن و وقتی خنک شد اصولا باید اتومات کنه و برگرد به حالت با سرعت کم اما اصلا اینطوری نمیشه...مثلا تا صبح بذاری روشن بمونه (یعنی کاری باهاش نکنی در حالتی که همه برنامه ای اجرا نباشه ساعت ها) اصولا باید خنک بشه و فن سرعتش بیاد پایین که اصلا چنین چیزی نمیشه و ساعت ها با اون سرعت متوسط اعصاب خورد کن کار میکنه..یعنی من فقط 15 -30 دقیقه اول راحتم بعدش دیگه...
    کول پد هم ندارم واقعیتش نمیدونم چی بخرم ..ایا لازمه؟؟ به فرض خریدم اثری میذاره؟میشه بگین کدوم مدلبخرم؟؟نکته دیگه بعد 30 دقیقه وقتی شروع میکنه فن به کار کردن باتری لپ تاپم رو هم زود خالی میکنه اینم یه مشکل دیگه...سوال یعد ایا کول پد 2گانه سوز هست؟؟ من میخوام چیزی باشه توو خونه و محل کار مستقیم به برق وصل بشه و برقش را از لپ تاپ نگیره و در بیرون کار هم وصل بشه و بکمک لپ تاپ کار کنه...
    طولانی شد شرمنده..منتظرم بچه ها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •