تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل با Startup ویندوز سون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض مشکل با Startup ویندوز سون

با درود به دوستان. دو تا سوال در ویندوز سون 64 بیتی دارم که ممنون میشم کمکم کنید
    (ویندوز سرویس پک 1 و آپدیت هست)

اول اینکه در اضافه کردن برنامه به Startup ویندوز مشکل دارم.
    میخوام چند تا از برنامه مورد نیاز خودم رو (از جمله برنام Core Temp) به Startup ویندوز سون اضافه کنم تا به همراه راه اندازی ویندوز اجرا بشن.
    اما از هر راهی استفاده میکنم برنامه ها اجرا نمیشن و باید بعد از ورود به ویندوز، بصورت دستی برنامه ها رو اجرا کنم.

برای این کار آیکون برنامه رو در پوشه Startup ویندوز که برای این کار هست گذاشتم ، اما جواب نداد
    از برنامه TuneUp Utilities و از قسمت Startup Programs یک برنامه جدید اضافه کردم (که در msconfig هم دیده میشه) . اما باز هم . . .
    ممنون میشم بدون استفاده از برنامه دیگه ای ، در حل این مشکل منو راهنمایی کنید

-
    واما سوال دوم :
    آیا امکان داره در Start Menu ویندوز سون ، در کنار پوشه های پیش فرض موجود(Pictures و Documents و . . .) یک پوشه متفرقه اضافه کرد؟

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

با درود به دوستان. دو تا سوال در ویندوز سون 64 بیتی دارم که ممنون میشم کمکم کنید
    (ویندوز سرویس پک 1 و آپدیت هست)

اول اینکه در اضافه کردن برنامه به Startup ویندوز مشکل دارم.
    میخوام چند تا از برنامه مورد نیاز خودم رو (از جمله برنام Core Temp) به Startup ویندوز سون اضافه کنم تا به همراه راه اندازی ویندوز اجرا بشن.
    اما از هر راهی استفاده میکنم برنامه ها اجرا نمیشن و باید بعد از ورود به ویندوز، بصورت دستی برنامه ها رو اجرا کنم.

برای این کار آیکون برنامه رو در پوشه Startup ویندوز که برای این کار هست گذاشتم ، اما جواب نداد
    از برنامه TuneUp Utilities و از قسمت Startup Programs یک برنامه جدید اضافه کردم (که در msconfig هم دیده میشه) . اما باز هم . . .
    ممنون میشم بدون استفاده از برنامه دیگه ای ، در حل این مشکل منو راهنمایی کنید

-
    واما سوال دوم :
    آیا امکان داره در Start Menu ویندوز سون ، در کنار پوشه های پیش فرض موجود(Pictures و Documents و . . .) یک پوشه متفرقه اضافه کرد؟
    سلام
    سوال اول:
    کلی راه برای این کار هست که بهتره به اینجا مراجعه کنی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و اما دومی:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Shell Folders

اینجا میتونی هر چی رو که میخوای Edit کنی و آدرس مسیری که میخوای باشه مینویسه و Modify میکنی

منبع:
    کد:
    موفق و موئید باشین

3. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای مورد اولتون تو فروم پایین کامل تو ضیح داده مورد داشتین بگین راهنمایی کتم روش سایت دوم رو هم که قرارمیدم تست بزنید برای مورد دوم هم روی گزینه منوی start کلیک راست کنید بعدشم گزینه properties انتخاب کنید بعدشم گزینه customize بعدم طبق شکلی که قرار میدم گزینه مورد نظر پیدا کنید تیک اون قسمت مربوطه رو که مشخص کردم بزنیدطبق شکل دو بعدم اوکی کنید بیاین بیرون بعد که منوی استارت اجرا کنید میبینید یک گزینه به اسم Recoard TV اضافه شده که روی همون گزینه کلیک راست میکنید بعدشم گزینه properties انتخاب میکنیدطبق شکل 4 هم به سربرگ موردنظر میرین که Library باشه پوشه اونجا رو انتخاب میکنید بعدشم روی گزینه Remove کلیک کنید تا پاک بشه بعدشم طبق شکل 5 روی گزینه Include a folder کلیک کنید اول تو صقحه بعدم مسیر پوشه مورد نظر خودتون بدین تا به منوی استارت همون قسمتی که مد نظرتون هست اضاف بشه

کد:
    کد:

5. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •