تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 62

نام تاپيک: تستهای پردازنده ی بولدوزر + بحث های پیرامون ان

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

ظاهرا پروتوکول پردازش در این نسل تغییراتی کرده
    AMD هنوز چارت پردزشی را برای اسن نسل + دستورالعمل ها را اعلام نکرده و علت این افت کارایی هم تا حدود زیادی همین هست
    البته به نظر من هر بلایی سر AMD بیاد حقشه چون باید با اطلاع رسانی مناسب این موضوع را از قبل مشخص می کرد
    ولی در آینده با ارایه نرم افزارهای مناسب برای این نسل میشه گفت کارایی افزایش پیدا می کنه

2. 5 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

حالا که حباب تبلیغاتی بولدوزر ترکیده و اینتل مونده و یه بازار تقریبا انحصاری ، سیاست آینده اینتل رو چطور ارزیابی می کنید ؟

با عرضه PileDriver انتظار چه تغییر عمده ای رو دارید ؟
    من خودم رو تو اون حدی نمی بینم که بخوام در باره این موضوع پیش بینی یا قضاوت کنم!
    اما همیشه اینتل در سری High END پیشتاز بوده، موضوع جدیدی نیست!
    AMD هم سعی نمیکنه که پردازنده 1000 دلاری بسازه! چون AMD هنوز قدرت مالی زیادی نداره! اما در کارت گرافیک ها قضیه متفاوته و اینجا اینتل تلاشی برای گرفتن بازار نمیکنه!
    اگه بخایم خودمونی تر صحبت کنیم و روی تمام بنچمارک ها زوم نکنیم، AMD همیشه سعی کرده نیاز اکثر کاربرا که توانایی مالی متوسط دارن ودر اکثریت هستن رو بر طرف کنه!
    مثلا خود شما، با کامپیوترتون چه کار سنگینی انجام میدین؟ گیم ؟ میکس و مونتاژ؟ برنامه نویسی؟ و...
    عموما کسایی که اخبار سخت افزار رو دنبال میکنن ، اولین استفادشون گیم هست! و در گیم مهمترین مسئله کارت گرافیکه و بعدش سی پی یو و...!
    AMD تو ساخت کارت گرافیک استاده! سی پی یو هاش هم با قیمت پایین تو گیم خوب جواب میدن! پس اولین نیاز کاربرا بدون هیچ مشکلی از طرف AMD برآورده میشه!
    چند درصد افراد میتونن 1000 دلار فقط برای سی پی یو بدن؟ و بعدش حداقل 300 دار برای مادربردش؟
    از زمانی که فنوم 2 ها اومدن و هسته هاشون بلا استفاده مونده بود زمان زیادی گذشته، فکر میکنم کم کم باید منتظر گیم ها و تست های جدیدی باشیم که از تعداد هسته های بیشتر حتی تا 16 هسته پشتیبانی کنن!
    حرف بسیاره....

4. 7 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوستان صحبت این نیست که Bulldozer ها بد هستن و ... ، بحث اینه که با حجم تبلیغات و ... ای که AMD کرد محصول بسیار پایین تر از حد انتظار بود. اگه هیچ تبلیغی نشده بود و می گفتن محصول جدیدیه که بهتر از Phenom II هاست و قیمت خوبی داره و ... این یه محصول خیلی خوب به حساب میومد. مشکل این بود که این چند ساله AMD حد انتظار رو بسیار بالا برده بود طوری که همه منتظر یه محصول انقلابی بودیم!

به هر حال اینتل نشون داده وقتی رقابت نباشه چکار می کنه، و همه می دونیم بازار به یه AMD قوی نیاز داره وگرنه همه چی به ضرر ما مصرف کننده هاست. AMD مثل همیشه Roadmap کاملا Aggressive ای داره (و احتمالا مثل همیشه پایین تر از حد مورد انتظار عمل می کنه) ، ولی خب ما نیاز داریم AMD برگرده به روز های اوج.

چون CEO ـِ AMD هم تغییر کرده بعید نیست شاهد تغییرات استراتژی باشیم.

6. 16 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان سرعت کل اینترنت کشور خراب هست لطفا چند تا عکس بزارید و لینک بنچمارک فراموش نشه ممنون

به نظر من هم یکم زود هست برای نتیجه گیری کلی ولی همون مشکل قبلی و بزرگ حل نشده که خیلی جالبه amd میگه مشکل استفاده نکردن برنامه ها و بازی ها برای چند هسته ای هست ولی جالب اینجا هست که این مشکل برای بازی های خود amd هم رفع نمیشه و بازی های که مال خود amd هست اینتل بهتر عمل میکنه حتی بازی های تازه مال همین ماه هم هست و جالبتر اینکه اینتل اصلا هسته برنامه ها و بازی ها براش معنی نداره چون در همه بازی های و برنامه ها اینتل کارکرد یکسانی داره و هیچ موقعه یک دو هسته ای به چهار هسته ای نرسیده ولی بر عکس amd یک چهار هسته ای به 6 و حالا به 8 هسته ای در بعضی موارد میرسه و اگر این مشکل حل نشه به نظر شخصی من amd ارزش خرید نداره مخصوصا با قیمت های جدیدش

در بنچمارک بایین 2500 اورکلاک شده خیلی بهتر از 8150 اورکلاک شده عمل کرده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:

کد:

8. 6 کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه CHAPTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    -_-

پيش فرض

Deus Ex Human Revolution
    یک از بازی هایی است که Adam Kozak مدیر تولید AMD به عنوان بازی که برتری بولدوزر رو نشون می ده ، معرفی کرده
    البته Battlefield 3 هم جزء همین بازی هاست

کد:

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

یک ریوی دیگه که ظاهرا حرف های ایشون رو تائید می کنه

کد:

10. 8 کاربر از CHAPTER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه vesall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

هنوز برای بولدوزر چیپست مخصوص طراحی نشده ؟؟

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

هنوز برای بولدوزر چیپست مخصوص طراحی نشده ؟؟
    سری 900 پس چی هست... با پل جنوبی SB950...

13. 4 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

دوستان این خبر و ببینید:

کد:
    فعلا باید ابرها رو پاک کنید! AMD حالا حالاها باید تلاش کنه تا جلوی غول های اینتل مساوی کنه! برد که ....؟!؟!
    همانطور که گفته بودم AMD هم باید رو 4 و 6 هسته ای و کلا هسته های قوی کار میکرد نه هسته های خاموش!

15. 5 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

دوستان این خبر و ببینید:

کد:
    فعلا باید ابرها رو پاک کنید! AMD حالا حالاها باید تلاش کنه تا جلوی غول های اینتل مساوی کنه! برد که ....؟!؟!
    همانطور که گفته بودم AMD هم باید رو 4 و 6 هسته ای و کلا هسته های قوی کار میکرد نه هسته های خاموش!
    تا جایی که یادم میاد قراره گرافیک مجتمعش هم 60% از Sandy های فعلی قوی تر باشه...!

17. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من مطلبی رو توی تامز هاردوار دیدم که جالب دیدم اینجا بزارم

عنوان مطلب این هست که آیا ما از AMD انتظار زیادی داشتیم؟

در ادامه توضیح می ده که خود AMD با قرار دادن بنچمارک هایی که حتی پردازنده رو با پردازنده ی 1000 دلاری اینتل مقایسه کرده بود

و نشون داده بود که در نرم افزار های چند نخی از این پردازنده پیشی گرفته و در ادمه عنوان کرده بود که بولدوزر سریع ترین پردازنده ی

جهان خواهد بود ، باعث شد که انتظارات از این پردازنده بالا بره

حتی در ادامه توضیح می ده که شاید منظور AMD پرسرعترین از لحاظ فرکانس و کلاک اسپید باشه که به رکورد 8 گیگا هرتز رسیدن

ولی نویسنده مطلب با فلش بک زدن به دوران ابتدایی حضور اتلون 64 در بازار ، عنوان می کنه که AMD در اون زمان گفته بود کلاک بالا

سنجش درستی در مورد سرعت پردازنده نیست و مثالش هم پردازنده های اتلون 64 اون موقع بود که با کلاک بسیار پایین تر از پنتیوم 4

(3 گیگاهرتز) دارای سرعت بیشتری در برنامه هاست ولیکن امروز دوباره از همان موضوع غلطی که خودشون در اون زمان ایراد گرفته

بودن استفاده می کنه و کلاک بالاتر پردازنده رو نشونه ی سرعت بیشتر می دونه !!!!

و با توضیح این مطلب ، نویسنده متذکر میشه که AMD به نوعی سر ما رو کلاه گذاشته و من که بسیار مشتاق خرید بولدوزر بودم ، حالا

تردید بسیاری در خریدش دارم و دیگه از خریدش دارم منصرف می شم

در پایان هم نظر دیگران رو در این مورد جویا شده

و من هم مثل نویسنده از شما نظرتون رو در این مورد می پرسم

نظر شما چیه ؟

اینم لینک همین مطلب :

کد:

19. 7 کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •