تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ساخت معبد پارتنون

داره خودمونی میشه msaatchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    ایران - استانبول

پيش فرض ساخت معبد پارتنون

سلام.

مقدمه:
    تصميم گرفتم بجاي ارائه نمونه كارهاي ضعيف خودم در بخش مربوطه كه جز ايجاد مزاحمت و آذار براي دوستان منفعتي ندارد،‌ روند ساخت يكي از جديدترين فعاليت هاي آزاد خودم رو در اينجا به نمايش بذارم. اميدوارم حداقل منفعتي براي شما داشته باشد به عنوان يك شاگرد.

معرفي:
    كار شبيه سازي معبد پارتنون رو توسط شخصي مشاهده كردم كه بسيار نظرم رو جلب كرد. اونقر كه تصميم گرفتم خود بصورت كلي شبيه سازيش كنم البته با تغيير سبك و خروجي. اونكار كه مي تونين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهدش كنين (با XSI ساخته شده) يك كار رئاليسم كامل بود و من قصد كردم شمايل گرافيكي به اون بدم.

اشاره:
    1- با توجه به مشغله اي كه اين روزها دارم امكان به روز كردن در فاصله زماني كم و مرتب نيست. ليكن در اوقات فراغت در اولويت مي گذارم.
    2- نظرات مثبت دوستان در كار لحاظ خواهد شد.

نرم افزار:
    البته با 3dmax و موتور رندر VRay.

اميدوارم اين كار حداقل براي يك نفر علاقمند، مفيد باشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    ایران - استانبول

پيش فرض تصوير اول

من كليات رو در آوردم و يك نمونه رندر از كار گرفتم تا فضا و ايده ام براي شما روشن باشه. كار از اينجا شروع مي شه و تا تكميل نهاييش پيش خواهد رفت.
    اين تصوير داراي مشكلات بسياري هست كه مي تونين بهش اشاره كنين. توجهاتتون چه در بحث سه بعدي و چه از نظر گرافيكي لازم هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    کارت حرف نداره
    اگه تخت جمشید هم بود بهتر بود

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

ممنون . اما اگر این آموزش ها را در قسمت فلاش و انیمیشن بذارید خیلی بهتر می شه ...

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    مرسی محمد جان

اما اگر این آموزش ها را در قسمت فلاش و انیمیشن بذارید خیلی بهتر می شه ...
    تایید میشه

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    ایران - استانبول

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط bb
    اگه تخت جمشید هم بود بهتر بود
    ممنون از تعريفتون. به موضوع توجه نكنين نفس عمل رو دنبال كنين. خواهيد ديد كه تفاوتي نمي كنه. در ضمن قبول داريد كه يك اثر هنري مرز نداره و متعلق به بشريته. هر كجا كه باشه.
    اما يه اشاره در مورد شبيه سازي آثار باستاني داخلي. متاسفانه خاطره خوبي ندارم. اما همينجا قول مي دم اگر از طرف مسئولين هر شهري دعوت بشه من نه نيارم.
    در ضمن اشاره كردم تحت تاثير مشاهده اون كار اين كار رو ساختم نه به عنوان يك پروژه آزاد.

نقل قول نوشته شده توسط ALI Kheradmand
    ممنون . اما اگر این آموزش ها را در قسمت فلاش و انیمیشن بذارید خیلی بهتر می شه ...
    نقل قول نوشته شده توسط Elfin-D
    تایید میشه
    دوستان عزيزم كه لطفتون تا بحال در اين فورم شاملم شده، زماني كه ديدم فورم به اشتباه به قسمت انيميشن منتقل شد ناراحت شدم. با صراحت و جديت درخواست كردم كه به محل درست (كنوني) برگردونده بشه كه انجام شد (تشكر مي كنم از مدير محترم).
    صراحتم براي اين بود كه جدي بگيريد اين عرض من رو، در هر رشته اي كه مي خواين دنبال كنين و توش به پيشرفت برسين بايد قانون و مقدماتش رو خوب ياد بگيرين. البته هيچ عجله اي براي اين نيست من هم در حد خيلي كم مي دونم.
    در فرصت مناسب تفاوت گرافيك و انيميشن رو در حد دونسته هاي خودم توضيح مي دم. همينطور تفاوت كارهاي گرافيك سه بعدي با كارهاي صنعتي كه ابداَ نميشه اون رو در بحث گرافيك آورد.

بخاطر صراحت كلامم عذرخواهي ميكنم،
    كوچيك شما،
    محمد ساعتچي
    Last edited by msaatchi; 25-06-2006 at 16:27.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

بابا جون من هم می دونم . اما به خاطر این نمی گم که گرافیک سه بعدی با انیمیشن سه بعدی فرق داره . به خاطر این می گم که اینجا انجمن گرتفیک و مالتی مدیا است (توجه کنید مالتی مدیا) پس در این قسمت (طبق استدلال مدیران سایت)باید کارهای گرافیکی باشه که بسشتر به مالتی مدیا مربوط می شه . من خودم 100 بار از مدیران خواستم که یک قسمت جدا برای برنامه های 3 بعدی باز بشه . اما اقدام نمی کنند . پس از شما می خوام این را به این حرف بنده توجه کنید و فعلا(فعلا) این جور چیز ها را در همون قسمت فلاش و انیمیشن بگذارید تا آموزشا قاطی نشن .

من هم به خاطر این که رو این موضوع پافشاری میکنم معذرت می خوام.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    ایران - استانبول

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ALI Kheradmand
    بابا جون من هم می دونم . اما به خاطر این نمی گم که گرافیک سه بعدی با انیمیشن سه بعدی فرق داره . به خاطر این می گم که اینجا انجمن گرتفیک و مالتی مدیا است (توجه کنید مالتی مدیا) پس در این قسمت (طبق استدلال مدیران سایت)باید کارهای گرافیکی باشه که بسشتر به مالتی مدیا مربوط می شه . من خودم 100 بار از مدیران خواستم که یک قسمت جدا برای برنامه های 3 بعدی باز بشه . اما اقدام نمی کنند . پس از شما می خوام این را به این حرف بنده توجه کنید و فعلا(فعلا) این جور چیز ها را در همون قسمت فلاش و انیمیشن بگذارید تا آموزشا قاطی نشن .

من هم به خاطر این که رو این موضوع پافشاری میکنم معذرت می خوام.

اين يك كاره گرافيكي هست. هر كار گرافيكي ذاتاَ مرتبط با مالتي مديا هست. پس در مورد مكان درست بحثي نمي موونه. اين رو به حساب توجه نكردم نذارين. اجازه بدين ادامه بحث روي موضوع اصلي باشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

فکر کنم منظور منو نفهمیدید . منظورم اینه که چون فعلا (تاکید می کنم : فعلا ) وضع اینجا به هم ریخته است , این جور چیزها رو در قسمت فلاش و انیمیشن بذارید تا کارهای 3 بعدی متمرکز تر باشند .

امیدوارم منظورم منو فهمیده باشید .
    ممنون
    Last edited by ALI Kheradmand; 26-06-2006 at 13:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •