تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 12 اولاول ... 56789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 117

نام تاپيک: مباحث مربوط پیرامون سیستم GPS ( مسیریاب ) خودرو

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

به طور کلی، از تجربیاتتون، کاملترین نقشه ها رو چه شرکتی توی ایران میزنه؟ نقشه های رایگان فراوانی که روی سایت های داخلی و خارجی برای دانلود هستن رو تجربه کردین؟ برخیشون دارای جزئیات بالایی به نظر میان.

تجربه ـتون با دستگاه های Garmin چطور بوده؟ نقشه ها برای دستگاه های این شرکتای معروف روی اینترنت زیادن. آیا به جزئیات دقیق برای نقاط مختلف ایران دست میابید روی دستگاه های امثال garmin, mio, magelan یا دستگاهای چینی کم کیفیت تر همچون marshal, megaforce ساپورت بهتری براشون فراهمه در ایران؟
    به نظرم بهترین دستگاه از نظر من دستگاهی هست که بیشترین سهم را در بازار داره چون موجب میشه بهترین پشتیبانی را داشنه باشه
    با این حساب از نظر من گارمین و مارشال انتخاب های بهتری هستند از نظر پشتیبانی تا مثلا مگافرس و میو و ....
    هر چند که طی تماسی که با شرکت پشتیبانی کننده مگافرس داشتم اعلام کردن که نقشه ها در سال دو بار آپدیت میشه(حالا چی را دو بار در سال آپدیت می کنند خدا می دونه)

2. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

راستش من اصلا تعصبی نسبت به جنسی که می خرم ندارم
    ولی در دنیای مدرن امروز اجناسی که تولید میشن یک چیزی روشون نصب میشه به عنوان بارکد
    قوانین گمرکی کشورها را مجبور می کنه از کد بارکدی استفاده کنند که فقط برای همون کشور تعریف و استفاده میشه و تا الان هم همه از این قانون پیروی کردن
    شما کافی هست جنسی را که می خری کد بارکدش را توی نت سرچ کنی اصل و نصب دستگاه کامل میاد جلو چشمت
    مثلا یخچالی که من سال 86 دو عدد خریدم به عنوان سامسونگ اصل ساخت کره وقتی به اصرار یکی از دوستان بارکد روی موتورش را چک کردم متوجه شدم ساخت هند هست
    و همین دستگاه GPS مگافرس را هم که این دوستمون مثل شما اصرار به چینی بودنش داشت چک کردین مشخص شد آلمانی هست
    و مثال دیگه جاروبرقی بوش که سال 90 خریدم 700 هزار تومن وقتی بارکدش را چک کردم ساخت لهستان بود
    کلا از این موارد بسیار هست که با چک کردن بارکد میشه اصل و نصب دستگاه را پیگیری کرد
    خیر، تصور شما از نحوه ی کارکرد سیستم بارکدهای بین المللی تا حدودی اشتباه است.

یک مثال:

کمپانی x در افریقای جنوبی واقع است. کمپانی x محصولاتش را در ترکیه تولید میکند.

وقتی نوبت به ارائه ی بارکد بین المللی به جنس برسه، ارقام اول بارکد، 600 یا 601 (= افریقای جنوبی) خواهند بود.

در مورد مثال یخچال شما، یک یخچال و سیستم های بزرگ مثل یخچال، از تنها یک قطعه تشکیل نشدن و معمولاً امروزه هیچ کمپانی ای تمام قطعات را خودش یا در همان کشور خودش تولید نمیکند. معمولاً بسیاری قطعات اصلی و پیچیده، توسط کمپانی های عظیمی در چین و هند و امثالهم "تولید انبوه" شده و تمامی سازندگان، از اینها میخرن. این موضوع درباره ی قطعات الکترونیکی و کامپیوتری (مثل همین GPS) هم صادقه.

مسلماً اگرچنانچه کمپانی کره ای، "خودش" چنین کاری کرده باشه (نه اینکه بعداً در ایران جنس رو دستکاری کرده باشن)، در شرایط استفاده از محصول که شما با خریدش باهاش موافقت کردید، بندی در این رابطه ها نوشته تا جلوی کیس های آینده ی دادگاهی رو بگیره!

در سال های اخیر بسیار مشاهده گشته که شرکت هایی سودجو در ایران، بعضاً شرکت هایی که از طریق میلیاردها تومان تبلیغات، به شهرتی عظیم، به عنوان اجناس ساخت ایتالیا، آلمان، و غیره دست یافته بودند، پس از تحقیقات مستقل یا دولتی مشخص گردیده که ادعاهایشان دروغین بوده!

این شرکت ها، با ایجاد یک "کمپانی غیرواقعی" (fake) در کشور مد نظرشون، (ایجاد شرکت و ثبت نام تجاری در اکثر نقاط جهان امری نسبتاً آسانه)، فقط از نام آن کمپانی که یک ساختمان خالی "نمایشی" داشته (بعضاً ساختمان و دفتر فیزیکی هم نداشتن) استفاده کردن برای جا زدن اجناس چینی، ایرانی، هندی، و غیره، تحت عنوان اجناس اروپایی/امریکایی/ژاپنی...

شرکت تحت ادعا به نام Megaforce متأسفانه هیچ وبسایت معتبری نداشته و هیچ نشانه ای از فروش اجناسی تحت نام این برند، با ادعای "ساخت آلمان" در کشور آلمان مشاهده نکردم. (البته که منم میتونم یه صفحه ی با طراحی بسیار مبتدی به زبان انگلیسی تحت یه هاستینگ و دامین اشتراکی بسازم، و به عنوان لینک کمپانی مورد نظر بهش اشاره کنم. با توجه به اینکه مردم نمیفهمن اصلاً صفحه ی مدنظر چی به چیه، باور هم میکنن)...

با توجه به نبود نهادهای نظارتی مستقل، جدی، و نافاسد در کشورهای عقب مانده ای همچون ایران، نمیتوان به ادعاها و حتی نوشته های روی اجناس اعتماد کرد. حتی در بسیاری موارد، استانداردها و certificate ـهای ادعایی هم اغلب دروغینند.

- - - - -

What are the country codes?
    It indicates the country that issued the code, NOT THE COUNTRY OF ORIGIN OF THE PRODUCT
    کدهای کشوری چیستند؟
    این کدها تعیین کننده ی کشوری هستند که "کدها را صادر کرده" نه کشور مبدأ/خواستگاه/سرچشمه ی جنس.

GS1 Prefixes do not provide identification of country of origin for a given product. They simply provide number capacity to different countries for assignment from that location to companies who apply. Those companies in turn may manufacture products anywhere in the world
    پیش شماره های GS1، اطلاعاتی درباره ی کشور مبدأ/خواستگاه/سرچشمه ی محصول مورد نظر ارائه نمیدهند. این پیش شماره ها، فقط یک محدوده ارقام رو مختص هر کشور ارائه میدن تا به شرکت های مستقر در اون کشورها، تخصیص داده بشه. خود اون شرکت ها، ممکنه محصولاتشون رو در نقاط دیگری از جهان تولید کنن.

یه لیستی از کدها و توضیحات رو میتونید اینجا ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برخی کدها، محلی هستند
    Last edited by Zeitgeist; 18-10-2014 at 15:27.

4. این کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

من از عملکرد دستگاه نظارت نسبی دارمنمی گم رضایت مطلق چون باید سایر برند ها را هم در محدوده این رنج قیمتی تست و بررسی کنم!!شاید مثلا گارمین در همین رنج قیمتی کارایی بهتری داشته باشهمن معمولا در شهر های بزرگ غیر از شیراز همش از این دستگاه استفاده کردم ولی بعضی وقتها خنگ بازی در میارهمثلا پارسال از فشم می خواستم برم جاده فیروزکوه بجای اینکه از جاده اصلی منو ببره از مسیر فرعی منو برد البته جاده خلوت بود ولی فوق العاده جاده بدی بود و بسیار نا هموار(برای همین خودم تنهایی توی اون جاده بودم)امسال دیگه زرنگ شدم و نذاشتم دستگاه منو ببره و تیکه تیکه تا سر جاده لواسان خودم تنظیم کردم و امدمبجز این دیگه مورد دیگه ای نداشتمولی اگر سایر برندها بهتر عمل کنند دلیلی نداره که این مورد را توصیه کنمبه همین خاطر گفتم به سایرین برندی را بخرند که در بازار فروش بیشتری داره چون خدمات پس از فروش بهتری دست میارند------------یک نکته دیگه هم یادم رفت بگم حساسیت دستگاه با سرعت تغییر می کنهمثلا اگر قرار باشه در یک بریدگی دور بزند یا از خروجی بزرگ راه خارج بشید اگر با سرعت 130 تا رانندگی کنم 2 کیلومتر قبلش بهم هشدار میده ولی همون مسیر را اگر 60 تا برم 750 متر قبل به من هشدار میده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام اساتید عزیز . یه سوال دارم ,؛ چطور نقشه ایران رو بزنم رو سیستم navigation هیوندای سانتافه گرند مدل 2015 ؟ تو همه فروم های ایرانی و خارجی گشتم چیزی ندیدم ؛ ماشین چون توسط وارد کننده شخصی وارد شده فاقد نقشه ایرانه و فقط نقشه کشورای عربی حوزه خلیج فارس داره . ممنون میشم راهنمایی کنید.

ضمناً توی SD Card خود خودرو ؛ همون نقشه ها رو میبینم که فایلهای با پسوند .hafs هستن ؛ عایا میتونم نقشه ایران رو با این پسوند پیدا کنم ؟ و اگه پیدا بشه و بریزم تو پوشه خودش ؛ آیا رو ماشین کار میکنن ؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    تو سوناتا 2014 باید چطور gps رو فعال کنم؟
    اصلا sd کارت روش نیست. حتی نمیدونم چطور نقشه هایی میخواد
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان گرامی
    به تازگی امکان راه اندازی سیستم GPS فابریک خودروهای هیوندایی وکیا فراهم گردیده است با نقشه کامل کل ایران به صورت 3D و با سخنگو به زبان فارسی.
    Last edited by شرکت یاسان; 23-02-2015 at 01:28.

9. این کاربر از شرکت یاسان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alex_metal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    internet

پيش فرض

با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان گرامی
    به تازگی امکان راه اندازی سیستم GPS فابریک خودروهای هیوندایی وکیا فراهم گردیده است با نقشه کامل کل ایران به صورت 3D و با سخنگو به زبان فارسی.
    ميشه بفرماييد كدام خودرو ها( مدل)؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

با سلام،
    فعلا برای خودروهای هیوندای و کیا که امکان ورود SD Card دارن،اما به زودی برای تمامی مدلها

12. این کاربر از شرکت یاسان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alex_metal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    internet

پيش فرض

با سلام،
    فعلا برای خودروهای هیوندای و کیا که امکان ورود SD Card دارن،اما به زودی برای تمامی مدلها
    جنسيس پس نميشه؟ چون sd نميخوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

برای خودرهایی که امکان ورود SD Card ندارند تا کمتر از یک ماه آینده فعال سازی خواهد شد.
    دوستانی که تمایل به راه اندازی برای مدلهای Sd خور دارند ،در خدمت هستیم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •