تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 115

نام تاپيک: مباحث مربوط پیرامون سیستم GPS ( مسیریاب ) خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من آپدیت برج 8/2012 رو دارم اگه تو نت پیدا کردید چه بهتر اما اگر درخواست دانلود زیاد باشه تا اپ کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من آپدیت برج 8/2012 رو دارم اگه تو نت پیدا کردید چه بهتر اما اگر درخواست دانلود زیاد باشه تا اپ کنم
    اگه بزارید ممنون میشم فقط اپ چه مدلیه از من 431 است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بچه ها کسی 405 با رهیاب رو خریده ؟ میخوام یه عکس ببینم که کجا قرار میگیره و خوب هست یا نه ؟ و اینکه راضی هستین میارزه یا نه ؟ اگه یه عکس هم بزارین ازش روی 405 ممنون میشم

آخر فروم باز Amin4All's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان من نقشه های مدل MARSHAL GPS ME-G431 رو میخام .
    چیکار باید کرد تا نقشه رو نشون بده .به اینترنت وصل شد یا نقشه ها رو دانلود کرد و توش ریخت ؟

داره خودمونی میشه ihnd4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام.
    چند تا سوال دارم خدمت اساتید.
    لطف میکنید جواب بدید.

1. جی پی اسی که گوشی های موبایل نسل های جدید (مثل اندروید) دارند در عمل چه تفاوتی با جی پی اس هایی که اختصاصا برای ماشین درست شدن دارن؟
    2. من دنبال دستگاه جی پی اسی برای ماشین هستم که صفحه نمایش به اندازه کافی بزرگ داشته باشه، که در حین رانندگی به راحتی دیده بشه، بزرگ ترین صفحه نمایش ها چقدر هست؟
    3. یک چیزی که ذهن منو به خودش مشغول کرده اینه که من با جی پی اس موبایلم به راحتی کار میکنم و خودم با برنامه ای مستقیم از روی نقشه های گوگل برای هر منطقه ای که بخوام تا هر زومی که بخوام نقشه می سازم و روی گوشی استفاده میکنم. آیا بین دستگاه های جی پی اس ماشین مدلی هست که با نرم افزارهای اندروید کار بکنه؟
    4. اینطور که من فهمیدم اکثر جی پی اس های ماشین برای آپدیت محتاج شرکت فروشنده هستند. مدلی وجود نداره که دست ما را در انتخاب نرم افزار نقشه و تولید نقشه برای هر منطقه ای که می خوایم باز بذاره؟
    5. سوال آخرمم اینه که اگر هیچ کدوم از مورد های بالا وجود نداره نهایتا جی پی اسی وجود داره برای ماشین که نقشه اش نقشه ی گوگل باشه؟ (من از گارمین و این مزخرفات به شدت بیزارم. عاشق گوگل و نقشه هاشم.)

با تشکر از شما.

6. یه سوال دیگه الان یادم اومد، بین جی پی اس گوشی با ماشین توی قدرت آنتن دهی و دریافت امواج ماهواره تفاوتی هست یا نه؟ یعنی منظورم اینه که می تونم امیدوار باشم تو مناطقی که جی پی اس گوشی به سختی قابل دریافت هست جی پی اس ماشین با راحتی دریافت بشه؟

مرسی.

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

خوب
    فکر می کنم بیش از یک سال پیش بود که در این تاپیک اعلام کردم قصد خرید یک دستگاه gps خودرویی را دارم
    و باز هم طبق معمول یکسال و نیم وقت گذاشتم برای تحقیق و تفحص و ....
    تا بالاخره مدلی را که مد نظرم بود را انتخاب کردم و megaforce h50 را خریدم
    دستگاه ظاهرا ساخت آلمان هست و هر جایی را چک کردم اثری از کشور دوست و برادر(چین ) نبود!!
    کارتن و بسته بندی تقریبا مناسب بود و شامل اسند ، شارژر عادی ، شارژر خودرو ، رابط usb بود
    کار کردن با منوی دستگاه کمی پیچیده هست ولی با کار کردن مداوم این پیچیدگی میشه گفت کمی بهتر برطرف میشه
    استند دستگاه به خوبی و با قدرت به شیشه جلو نصب میشه و میشه گفت اصلا به این راحتی جدا نخواهد شد
    نکته ای که اینجا به نظرم می رسه این هست که سیم شارژر خودرو کمی ممکن هست برای یکسری از خودروها کوتاه باشه ولی روی L90 خودم کاملا فیت بود. نه کوتاه بود و نه بلند که آزار دهنده باشه
    صفحه نمایش دستگاه کاملا شفاف و مناسب هست و با brightness متوسط و تنظیمات کارخانه تقریبا در زیر نور شدید هم قابل خواندن هست
    این دستگاه قابلیت پخش فایل های mp3 , pm4 , flv , avi , wma و چنند تا فایل دیگه را هم داره که بد نیست البته اینکه از چه رزلوشنی پشتیبانی کنه متاسفانه تست نشد چون اصلا این کاربرد مد نظر من نبود و نخواهد بود.
    و اما رسیدیم به کارایی دستگاه
    این دستگاه برای فعالیت مناسب و استاندارد نیاز به ارتباط با حدعقل 4 ماهواره داره ولی در حالت عادی با 12 ماهواره در تماس هست.
    نقشه های موجود در دستگاه در زمان تست که همین امروز بود میشه گفت بالغ بر 98% بروز هست حتی کوچه ها!!
    پس از نصب دستگاه در خودرو و وارد کردن مقصد حرکت را در یک مسیر 8 کیلومتری درون شهر در ساعات اوج ترافیک آغاز کردم
    دستگاه چند حالت را برای شما مشخص می کنه : 1-نزدیک ترین راه 2-مسیر اتوبان
    میشه گفت دقت این دستگاه حدودا 5 متر هست حالا شاید با تلورانس 3 متر
    نکته جالب در این تست این بود که دستگاه لگ نداشت و بر اساس سرعت خودرو قبل از رسیدن به تقاطع یا انحراف هم بصورت تصویری و هم بصورت صوتی هشدار لازم در خصوص تغییر مسیر را به شما اعلام می کنه
    به عنوان مثال به سرعت 75 کیلومتر بر ساعت از فاصله 2 کیلومتری در صفحه نمایش در سمت چپ هم جهت تغییر مسیر و هم فاصله تا تقاطع را به شما نمایش میده و از 500 به پایین هم به شما هشدار صوتی میده

اگر بخوام نکات مثبت و منفی را خلاصه اعلام کنم به صورت زیر می گم :
    نکات مثبت :
    -سرعت دستگاه
    -دقت مناسب دستگاه
    -بسته بندی و امکانات جانبی

نکات منفی :
    -سیم شارژر خودرو کوتاه است
    -منوی دستگاه کمی پیچیده هست
    -میزان نگه داشتن شارژ دستگاه کم هست
    -قابلیت جستجوی نام خیابان در تهران بسیار خوب عمل می کنه ولی متاسفانه برای شهرستان خیلی خوب نیست

موارد بالا را صرفا جهت بیان نقاط قوت و ضعف دستگاه به عنوان یک نقد آماتور بیان می کنم تا سایر دوستانی که قصد خرید چنین دستگاه هایی را دارند بتوانند تصمیم مناسبی را اتخاذ کنند.
    Last edited by ess_1362; 23-04-2013 at 22:50.

7. 4 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

1

با سلام خدمت دوستان
    من یه ضبط برای ام وی ام 530 گرفتن فابریک کارخانه دارای جی پی اس ولی متاسفانه نرم افزار جی پی اس رو نذاشتن روش فقط یه رم دادن روی ضبط و گفتن از بیرون نرم افزار اونو تهیه کن به خیلی جاها سرزدم ولی متاسفنه جوابی نگرفتن خواهش میکنم منو راهنمایی کنین ممنون .

با سلام دوست عزیز منم مثل شما دچار چنین مشکلی هستم
    مناز بانه 1پخش تصویری با مدل pionner765' گرفتم وبا GPSاون مشکل دارم میگن باید نرم افزارشو نصب کنید
    خواهشا اگر تونستی پیداش کنی به منم خبر بده مرسی اینم ادرس من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

با سلام دوست عزیز منم مثل شما دچار چنین مشکلی هستم
    مناز بانه 1پخش تصویری با مدل pionner765' گرفتم وبا GPSاون مشکل دارم میگن باید نرم افزارشو نصب کنید
    خواهشا اگر تونستی پیداش کنی به منم خبر بده مرسی اینم ادرس من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همچین نرم افزاری نداریم
    کلا نرم افزار های بازار یا با پشتیبانی آندرویید هستن یا ویندوز
    درحالی که پخش خودرو ها اصلا os درست و حسابی ندارند
    و البته این سری نرم افزار بدلیل copy right قابل نصب نیستن و چون مدل خاصی هستن شما نمی تونی کسی را پیدا کنی که اینها را کرک کنه!!
    ضمن اینکه همچین ضبطی هم فعلا در بازار نداریم چون خود تراشه و لوازم آلات gps حجم به نسبت بالایی را می گیرند
    این سری ضبط ها قابلیت پشتیبانی از سری محصولات navigation box را دارند که باید بصورت جدا بخرید و اگر lcd ضبط دارای touch screen باشه که چه بهتر در غیر اینصورت باید با کنترل از راه دور استفاده کنید
    توصیه می کنم اگر ضبط شما ورودی صدا و تصویر داره از مدل های سخت افزاری قدرتمند حاضر در بازار با خروجی صدا و تصویر استفاده کنی که دقت و پشتیبانی به مراتب بهتری نسبت به این برند های بی کیفیت دارند
    مدلهای زیر نمونه هایی از navigation box برای خودرو ها هستند

10. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام
    سوالی داشتم خدمت شما
    یک دستگاه هست که واسه ساختمان سازی ازش استفاده می کنیم.این دستگاه هم بیشتر مواقع بیرون تو خیابون هست و با یه وسیله مثل ماشین خاور یا جرثقیل می شه جابه جاش کرد و روش قفل یا یه سیستم امنیتی که نزاره دستگاه جابجا بشه نداره و متاسفانه احتمال اینکه کسی بخواد این دستگاه رو شب بدوزدند زیاده.واسه همین می خوام روش یه سیستم امنیتی نصب کنم تا بتونم اگه دزدیده شد بفهمم جاش کجاست.مثل حالت gps.
    ولی نحوه نصب رو دستگاه و وسایل مورد نیاز رو نمی دونم.ممنون می شم راهنمایی کنید چطور عمل کنم و این سیستم رو روش نصب کنم.
    اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارین ممنون می شم.
    با تشکر

داره خودمونی میشه ahmad0551's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    بندرگناوه

پيش فرض

خوب
    فکر می کنم بیش از یک سال پیش بود که در این تاپیک اعلام کردم قصد خرید یک دستگاه gps خودرویی را دارم
    و باز هم طبق معمول یکسال و نیم وقت گذاشتم برای تحقیق و تفحص و ....
    تا بالاخره مدلی را که مد نظرم بود را انتخاب کردم و megaforce h50 را خریدم
    دستگاه ظاهرا ساخت آلمان هست و هر جایی را چک کردم اثری از کشور دوست و برادر(چین ) نبود!!
    کارتن و بسته بندی تقریبا مناسب بود و شامل اسند ، شارژر عادی ، شارژر خودرو ، رابط usb بود
    کار کردن با منوی دستگاه کمی پیچیده هست ولی با کار کردن مداوم این پیچیدگی میشه گفت کمی بهتر برطرف میشه
    استند دستگاه به خوبی و با قدرت به شیشه جلو نصب میشه و میشه گفت اصلا به این راحتی جدا نخواهد شد
    نکته ای که اینجا به نظرم می رسه این هست که سیم شارژر خودرو کمی ممکن هست برای یکسری از خودروها کوتاه باشه ولی روی L90 خودم کاملا فیت بود. نه کوتاه بود و نه بلند که آزار دهنده باشه
    صفحه نمایش دستگاه کاملا شفاف و مناسب هست و با brightness متوسط و تنظیمات کارخانه تقریبا در زیر نور شدید هم قابل خواندن هست
    این دستگاه قابلیت پخش فایل های mp3 , pm4 , flv , avi , wma و چنند تا فایل دیگه را هم داره که بد نیست البته اینکه از چه رزلوشنی پشتیبانی کنه متاسفانه تست نشد چون اصلا این کاربرد مد نظر من نبود و نخواهد بود.
    و اما رسیدیم به کارایی دستگاه
    این دستگاه برای فعالیت مناسب و استاندارد نیاز به ارتباط با حدعقل 4 ماهواره داره ولی در حالت عادی با 12 ماهواره در تماس هست.
    نقشه های موجود در دستگاه در زمان تست که همین امروز بود میشه گفت بالغ بر 98% بروز هست حتی کوچه ها!!
    پس از نصب دستگاه در خودرو و وارد کردن مقصد حرکت را در یک مسیر 8 کیلومتری درون شهر در ساعات اوج ترافیک آغاز کردم
    دستگاه چند حالت را برای شما مشخص می کنه : 1-نزدیک ترین راه 2-مسیر اتوبان
    میشه گفت دقت این دستگاه حدودا 5 متر هست حالا شاید با تلورانس 3 متر
    نکته جالب در این تست این بود که دستگاه لگ نداشت و بر اساس سرعت خودرو قبل از رسیدن به تقاطع یا انحراف هم بصورت تصویری و هم بصورت صوتی هشدار لازم در خصوص تغییر مسیر را به شما اعلام می کنه
    به عنوان مثال به سرعت 75 کیلومتر بر ساعت از فاصله 2 کیلومتری در صفحه نمایش در سمت چپ هم جهت تغییر مسیر و هم فاصله تا تقاطع را به شما نمایش میده و از 500 به پایین هم به شما هشدار صوتی میده

اگر بخوام نکات مثبت و منفی را خلاصه اعلام کنم به صورت زیر می گم :
    نکات مثبت :
    -سرعت دستگاه
    -دقت مناسب دستگاه
    -بسته بندی و امکانات جانبی

نکات منفی :
    -سیم شارژر خودرو کوتاه است
    -منوی دستگاه کمی پیچیده هست
    -میزان نگه داشتن شارژ دستگاه کم هست
    -قابلیت جستجوی نام خیابان در تهران بسیار خوب عمل می کنه ولی متاسفانه برای شهرستان خیلی خوب نیست

موارد بالا را صرفا جهت بیان نقاط قوت و ضعف دستگاه به عنوان یک نقد آماتور بیان می کنم تا سایر دوستانی که قصد خرید چنین دستگاه هایی را دارند بتوانند تصمیم مناسبی را اتخاذ کنند.
    سلام..
    دوست عزیزمگه این چی پی اس ها مستقیم به باطری وصل نیستن برای
    شارژگرفتن؟
    من گوشی اندرویددارم با جی پی اس آپدیت..فقط به خاطراین که
    اگه مرتب فعال باشه شارژکم میارم میخواستم جی پی اس خودرویی بگیرم..
    میشه بهتربگی این جریان شارژشون چه جوریه؟
    بعداگه دوستان کسی مگافورس داره دس دوم که قصدفروش داره
    پیام بده به من ..
    ممنون

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •