تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 115

نام تاپيک: مباحث مربوط پیرامون سیستم GPS ( مسیریاب ) خودرو

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    برای 206 V8 فقط یه GPS بخوام بگیرم که نقشه ایران و همه شهرها رو داشته باشه فارسی رو هم ساپورت کنه با آدم هم حرف بزنه منظورم Navigation هستش
    چی باید بگیرم و چقدر باید هزینه بکنم؟
    و دلم میخوام مثل عکس زیر دقیقا اونجا نصب بشه چون هر جای دیگه باشه خیلی مسخره و دست و پا گیر میشه

ممنون از دوستان

2. این کاربر از *hamedkhatar* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sparts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.واسه پرايد111 يه مدل ضبطي كه gps هم داشته باشه رو ميتونين پيشنهاد بدين(بنظرم اومد مشكل جا واسه نسب داشته باشه.داره؟)؟.بنظرتون gps موبايل كار مسير يابي رو در حدgpsانجام ميده؟يا اينكه كلا فقط باي يه gpsدا بخرم؟چه ماركي بخرم؟قيمت مهمه ولي كارايي بيشتر

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام.واسه پرايد111 يه مدل ضبطي كه gps هم داشته باشه رو ميتونين پيشنهاد بدين(بنظرم اومد مشكل جا واسه نسب داشته باشه.داره؟)؟.بنظرتون gps موبايل كار مسير يابي رو در حدgpsانجام ميده؟يا اينكه كلا فقط باي يه gpsدا بخرم؟چه ماركي بخرم؟قيمت مهمه ولي كارايي بيشتر
    در مورد موبایل بله کار GPS رو به خوبی میتونه انجام بده البته بستگی به گوشیتون داره مثلا من اندروید خیلی عالی چند تا مسیری که بلد نبودم رو با ماشین رفتم ولی خیلی خطرنامه چون هی باید دستت بگیری و هواست پرت میشه یه هو تصادف میکنی پس GPS بهتره چیزی باشه که تو دیدت باشه و خیلی لازم نباشه سرت رو برگردونی

در مورد بقیه سوالها من نمیدونم

5. این کاربر از *hamedkhatar* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

14 نرم افزار جی پی اس برای خودرو

با سلام خدمت دوستان
    من یه ضبط برای ام وی ام 530 گرفتن فابریک کارخانه دارای جی پی اس ولی متاسفانه نرم افزار جی پی اس رو نذاشتن روش فقط یه رم دادن روی ضبط و گفتن از بیرون نرم افزار اونو تهیه کن به خیلی جاها سرزدم ولی متاسفنه جوابی نگرفتن خواهش میکنم منو راهنمایی کنین ممنون .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    خوب من دیروز GPS Marshal ME-G501 NEW رو به قیمت 155 تومن خریدم ،
    اول بگم تو اینترنت خیلی فروشگاه ها هست که این دستگاه رو میفروشن من از marshal.ir خریدم ، به شرکتش تو خیابون آزادی مراجعه کردم و تحویل گرفتم.
    ولی پیشنهاد می کنم اگر خواستید بگیرید از marshalgps.com بگیرید؛ چون تو یه قسمتی از زیر منو های دستگاه اسم این سایت نوشته شده گویا پخش اصلی توسط این سایته.

به طور کلی امکانات دستگاه قابل قبوله... ولی پیشنهادم اینه که اگر کسی میتونه هزینه بیشتری کنه بره سراغ مگا فورس.

ضعف ها:

• شارژ دستگاه زود تموم میشه و برای یه مسیر طولانی باید حتما از شارژ فندکی استفاده کنید.
    • پخش فایل های ویدئوییش خیلی قوی نیست ، یعنی از کدک های قدیمی استفاده میکنه و رزولیشن فایل باید انقدر پایین باشه که دستگاه بتونه بدون لگ بخونه.
    • اسپیکرش برای فایل های صوتی مثل موزیک و... ضعیفه ولی برای مسیر یابی صدا مناسبه ، هرچند صدای هدفون تقریبا مناسبه
    • زیر نور آفتاب خوندن دستگاه خیلی سخت میشه.
    • همچنین دستگاه زاویه دید خوبی نداره ولی در عوض میشه دستگاه رو کامل در زمان رانندگی به سمت خودمون بگیریم که این مشکل رو نداشته باشیم
    • گاهی اوقات امواج رو دریافت نمیکنه یا طول میکشه دریافت کنه.
    • سه حالت داره برای مسیر ، کوتاه ترین ، سریعترین ،پیاده که روی کوتاه ترین مسیر بجحای اینکه دقیقا کوتاه ترین مسیر رو انتخاب کنه میاد یه دور کامل میزنه ،

البته ممکنه سیاست خاصی داشته باشه مثلا برای فرار از محدوده طرح ترافیک یا زوج و فرد و....

امکانات خوب:

• میتونید از طریق بلوتوث ، دستگاه رو به موبایلتون وصل کنید و راحت هر کاری که با موبالتون انجام میدید با این دستگاه انجام بدید مثل تماس و ....
    • میتونید از طریف اف ام ترانسیمیتر یه فرکانس رو به دستگاه بدید و صدای دستگاه رو روی پخش ماشین داشته باشید (با گرفتن فرکانس فوق از طریق پخش)
    • ادرس دهی و کلا کارهای مربوط به جی پی اس تقریبا راحته و اگر یه مسیری رو اشتباه برید در عرض چند ثانیه مسیر جدید رو مشخص میکنه ،
      و تا زمانی که به مقصد برسید هم بصورت تصویری و هم بصورت صوتی کاملا راهنمایی میکنه که مثلا 100 متر جلوتر به چپ بپیچید و از راست حرکت کنید.
    • 3 زبون انگلیسی ، فارسی ، آذری داره که برای فارسی 1 مرد و دو زن صحبت می کنن.
      شبیه سازی مسیر هم گزینه جالبیه ، یعنی قبل از حرکت ، از مبدا تا مقصد رو بصورت گرافیکی نمایش میده که کجا باید برید و کجا باید بپیچید و....

وسایلی که باید همراهش باشه
    کیف (که نه جنس جالبی داشت نه کاملا دستگاه توش فیت میشد!) ، هدفون ، شارژ فندکی ، شارژ برقی ، کابل USB ، دو گیگ رم ،
    قلم اضافه ، اسکرین پروتکتور که همچین جنس خاصی هم نبود اصلا میتونید ازش استفاده نکنید چون خودش یه محافظ داره.
    + پایه برای ماشین و دفترچه.

سوالی داشتید در خدمتم.
    سلام رفیق
    یک عکس میگیری از gpsت ببینیم کجای ماشینت میگذاریش ؟

8. این کاربر از Master89 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض GPS خودرو

سلام
    من میخواستم یه دستگاه GPS مخصوص خودرو بخرم
    بودجم هم بین 200 تا 400 هستش
    یه سری مدل رو تو اینترنت دیدم مثل hugel p2p800 و مارشال g501 و مگافورس t50
    هرکدوم اکثر خصوصیاتی که براش زدن مشابه هستش و اکثرا هم ادعا میکنن که سیستم قابلیت آنلاین ترافیک رو به صورت لحظه ای دارن و سخنگوی فارسی و نقشه دقیق شهرها و ...
    حالا میخواستم ببینم که کدوم مناسب تر هستش
    من خودم امکانات هوگل رو که میخوندم به نظر خیلی خوب میومد با اینکه قیمتش شاید نصف مگافورس باشه

در آغاز فعالیت AC/DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    Court of the Crimson King

پيش فرض

سلام دوستان
    من تا حالا کلا با GPS کار نکردم، یه مقدار نوبم
    الان من یک جی پی اس Marshal ME-G501 خریدم، ولی وقتی میرم تو قسمت Navigation، همش میگه "منتظر دریافت امواج ماهواره..." یعنی کن چقدر باید صبر کنم آخه ؟؟!
    ممنون میشم کمک کنید ....

11. 2 کاربر از AC/DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    به نظر شما مارشال 501 خوب نیست ؟
    نظرتون در مورد مگافورس G50 , H50 چیه ؟ قیمت روز بازارش رو کسی داره ؟

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    GPS که بشه به پخش های ایندش پایونیر وصلش کرد چی هست؟
    مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام
    آیا GPS برای خودرو وجود داره که بشه نقشه های Google Map رو ریخت توش یا از طریق سیم کارت به اینترنت وصل شه و نقشه رو نشون بده. چون واقعا این Google Map دقیق هست نقشه هاش نسبت به این نقشه های مارشال و ... تازه قابلیت دانلود آنلاین داره. من یه چیزی میخوام مثل موبایل باشه دقیقا ولی GPS ماشین باشه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •