تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 103

نام تاپيک: گوشی تا سقف حداکثر 650 تومان ؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

وقتی آدم حرفی میزنه باید مدرک یا سندی رو کنه تا مورد تایید قرار بگیره
    شما پست منو خوندی اصلاً ؟
    من برای چیزایی که گفتم مدرکم اوردم!
    بقیشونم مدرک نمیخان دیگه مثلاً usb host و رم و مموری داخلی و...

به نظر خودم سنس از گالکسی اس 2 بهتره خودم مجله ی مقایسه این دو گوشی رو دارم از هر لحاظ بهتره جز یکی دو مورد که یکیش مربوط به حافظه ی گوشی بود که اون چاره داره با یه رم حل میشه یکی دیگه هم بود که زیاد اختلاف نداشت اگه مشکل تاچ نداشته باشه میرم سنس میخرم تازشم کلاس اچ تی سی نسبت به سامسونگ بهتره
    شما دلت با هر کدوم هست همونو بخر هر دوتا بهترینهای بازار هستن و تا مدت زیادی کم نمیارن ولی برتری های گلکسی رو دوباره میگم هر کدومشم که مدرک احتیاج داشت صفحه قبل مدرکش هست

1- سخت افزار قویتر هم cpu هم gpu

2- رم 1 گیگ ... تو این مورد سنسیشن ممکنه یکم اذیتت کنه چون 3 4 تا برنامه سبک باز کنی رم خالیش میشه 90 مگ اینم مدرکش :

میبینی که اینا هیچ کدومشون در واقع application نیستن و نرم افزار خود گوشی هستن

3- صفحه با کیفیتتر ... مقایسشم صفحه قبل هست

4- استفاده از صفحه ضد خش و بسیار مقاوم gorilla ... میدونی که تو این گوشیا صفحه نمایش خیلی مهمه

5- ساپورت بهتر ... الان برای گلکسی اس1 که خیلی قدیمی تر از آرک و سنسیشن هست آپدیت 2.3.5 اومده در حالی که برای آرک تازه 2.3.4 اومده ... اس2 هم که مطمعناً تا مدت زیادی ساپورت میشه

6- باتری بهتر ... اینم کم اهمیت نیست

7 - فیلم برداری و عکاسی بهتر ... فیلم برداریش که خیلی اختلاف داره و دوربینشم تا حدودی بهتره + تنظیمات تخصصی دوربین

8- usb host اینم در نظر بگیر ... میتونی بهش فلش و موس و... وصل کنی و استفاده کنی که متاسفانه سنسیشن این قابلیت رو نداره

9- بلوتوث ورژن 3 high speed که سرعتش 8 برابر سرعت ورژن قبلی هست البته این شاید برات خیلی مهم نباشه ولی خب ارسال فایلهای حجیم خیلی سریعتر انجام میشه

10 - 16گیگ مموری داخلی اینم شاید قابل حل باشه ولی باید دقت کنی که مموری داخلی سرعتی در حد مموری کلاس 6 شایدم 8 داشته باشه و تو فیلم برداری تاثیر خودشو نشون میده ... آرک با مموری که رو خودش هست فیلمهاش تیک داره و خب قیمت مموری 16 کم نیست

اینترفیس های زیادی برای اندروید هست و نمیشه اینترفیس سنس رو برتری دونست!

به هر حال تصمیم با خودته ولی خب اگه دنبال گوشی بهتر هستی اس2 انتخاب بهتریه

2. 5 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

شما پست منو خوندی اصلاً ؟
    من برای چیزایی که گفتم مدرکم اوردم!
    بقیشونم مدرک نمیخان دیگه مثلاً usb host و رم و مموری داخلی و...

شما دلت با هر کدوم هست همونو بخر هر دوتا بهترینهای بازار هستن و تا مدت زیادی کم نمیارن ولی برتری های گلکسی رو دوباره میگم هر کدومشم که مدرک احتیاج داشت صفحه قبل مدرکش هست

1- سخت افزار قویتر هم cpu هم gpu

2- رم 1 گیگ ... تو این مورد سنسیشن ممکنه یکم اذیتت کنه چون 3 4 تا برنامه سبک باز کنی رم خالیش میشه 90 مگ اینم مدرکش :

میبینی که اینا هیچ کدومشون در واقع application نیستن و نرم افزار خود گوشی هستن

3- صفحه با کیفیتتر ... مقایسشم صفحه قبل هست

4- استفاده از صفحه ضد خش و بسیار مقاوم gorilla ... میدونی که تو این گوشیا صفحه نمایش خیلی مهمه

5- ساپورت بهتر ... الان برای گلکسی اس1 که خیلی قدیمی تر از آرک و سنسیشن هست آپدیت 2.3.5 اومده در حالی که برای آرک تازه 2.3.4 اومده ... اس2 هم که مطمعناً تا مدت زیادی ساپورت میشه

6- باتری بهتر ... اینم کم اهمیت نیست

7 - فیلم برداری و عکاسی بهتر ... فیلم برداریش که خیلی اختلاف داره و دوربینشم تا حدودی بهتره + تنظیمات تخصصی دوربین

8- usb host اینم در نظر بگیر ... میتونی بهش فلش و موس و... وصل کنی و استفاده کنی که متاسفانه سنسیشن این قابلیت رو نداره

9- بلوتوث ورژن 3 high speed که سرعتش 8 برابر سرعت ورژن قبلی هست البته این شاید برات خیلی مهم نباشه ولی خب ارسال فایلهای حجیم خیلی سریعتر انجام میشه

10 - 16گیگ مموری داخلی اینم شاید قابل حل باشه ولی باید دقت کنی که مموری داخلی سرعتی در حد مموری کلاس 6 شایدم 8 داشته باشه و تو فیلم برداری تاثیر خودشو نشون میده ... آرک با مموری که رو خودش هست فیلمهاش تیک داره و خب قیمت مموری 16 کم نیست

اینترفیس های زیادی برای اندروید هست و نمیشه اینترفیس سنس رو برتری دونست!

به هر حال تصمیم با خودته ولی خب اگه دنبال گوشی بهتر هستی اس2 انتخاب بهتریه
    یکی از دوستان میگفت اگه میخوای اجاق گاز بخری برو اس 2 بخر

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

دوستان منجمله حسن کلا به در و دیوار میزنن تا بگن گلکسی تکه
    فقط حسن جون محض اطلاعت بگم دیگه سوتی ندی بلوتوس sensation هم 3 هست شما که اینارو میگی به من انگ تعصب میزنی چرا فقط میای برتری های اس 2 رو پرنگ میکنی چرا از برتری های سنسیشن چیزی نمیگی خوبه به خدا هرجا حرفی میزنم به ضرر کسی هست شرو میکنین تعصب تعصب کردن بعد نوبت خودت که میشه ... من بقیه رو گمراه میکنم اونوقت شماها .... جمش کنید دیگه کاش قیافه حق به جانب نمیگیرفت واسه ما

5. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

یکی از دوستان میگفت اگه میخوای اجاق گاز بخری برو اس 2 بخر
    این جمله قسمتی از رویو سنسیشن توسط یکی از دوستان هست :

از لحاظ گرما هم واقعا الکی گرمه.اگه هم ازش استفاده هم نکنی بازم گرمه.مشکلش زمانی بیشتر میشه که بخوای تو جیب هم بذاریش که دیگ ه اتیش میشه!!!!
    نگه داری باطریشم چندان خوب نیست
    من حدود 4 ساعت همین طور بدون استفاده گذاشته بودمش بعدش که رفتم استفاده کنم دیدم یه مقداری از باطریش که اتفاقا هم مقدارش هم کم نبود <حدود 10 15 درصد> کم شده بود باطریش!!!
    اینم لینکش :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هم سنسیشن هم اس2 با اندروید 2.3.3 مشکل گرما و باتری خوری داشتن و هر دو با آپدیت 2.3.4 مشکلشون حل شد از این نظر خیالت راحت باشه ... در واقع هر کدوم رو بخری باید آپدیتش کنی

دوستان منجمله حسن کلا به در و دیوار میزنن تا بگن گلکسی تکه
    فقط حسن جون محض اطلاعت بگم دیگه سوتی ندی بلوتوس sensation هم 3 هست شما که اینارو میگی به من انگ تعصب میزنی چرا فقط میای برتری های اس 2 رو پرنگ میکنی چرا از برتری های سنسیشن چیزی نمیگی خوبه به خدا هرجا حرفی میزنم به ضرر کسی هست شرو میکنین تعصب تعصب کردن بعد نوبت خودت که میشه ... من بقیه رو گمراه میکنم اونوقت شماها .... جمش کنید دیگه کاش قیافه حق به جانب نمیگیرفت واسه ما
    خب شما بگو کدوم یکی از اون مواردی که من گفتم اشتباه بود؟!
    درست میگی سنسیشن هم بلوتوث 3 داره ولی دقت نکردی دیگه
    سرعت بلوتوث 3 با 2 فرق زیادی نداره و برتری اس2 تو این مورد استفاده از بولتوث 3 HIGH SPEED هست که سرعتش 8 برابر بلوتوث 3 معمولی هست

من هدفم راهنمایی هست و مواردی مثله زیبایی و اینترفیس و... رو برتری عنوان نمیکنم مثله شما
    هر چیزی که میگم حقیقت داره و کاربردی هم هست
    مواردی مثله کنده شدن دکمه ولوم و قاطی کردن تاچ و پریدن آنتن خود گوشی و وایرلس یا داغ کردن و... رو هم که بعضی از سنسیشن ها دارن بیان نمیکنم چون همشون این مشکلات رو ندارن و کسی که میخاد بخره تست میکنه ولی بعضیا به خاطر تعصبشون یا اینکه یه چیزی شنیدن میان میگن اس2 داغ میکنه یا.... البته منظورم شما نیستی

سنسیشن هم یه برتری داره : روزولشن بالاتر صفحه ... من که برتری دیگه ای نمیبینم!

7. 5 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    شهر عشق

پيش فرض

سلام گوشی Atix 2 که تا چند وقته دیگه معرفی میشه نسبت به این دو گوشی بهتره یعنی ارزش صبر کردن داره؟؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بحث اینجا بی فایده است به نظرم , جز گیج شدن آدم چیز دیگه ای دربرنداره .

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

من خودم چند روز پیش رفتم اس 2 بخرم ولی وقتی باهاش کار کردم دیدم واقعا هیچ فرقی با اس یکه خودم نداره یعنی از اینکه تو دستم بود هیچ حسی بهم انتقال نمیکرد دیدم اصلا نمیتونم این گوشی رو 2 سال تحمل کنم خیلی سبک بود جنش بدنشم یه جوری بود زیبایی ای توش ندیدم البته سلیقه ای هست من خوشم نیومد دادششم همین نظرو داشت گفتم چیکار کنم مجبورم سنسیشنو بگیرم اونو که باهاش کار کردم خیلی جالب بود برام هم جنس بدنه هم وزنش هم رابط کاربریش ولی چون ازش زیاد خوب نشنیده بودم و اینکه درش واقعا افتضاح باز میشد یعنی وقتی درشو باز میکردی فقط ال سی دیش تو دستت میموند یه جوری باعث شد نظرم عوض شه احساس کردم طراحیه ضعیفی داره
    کلا وقتی آدم دوتا حق انتخاب داره دلیلی نداره از بینه این دوتا انتخاب کنه من صبر میکنم گوشی های دیگه ای هم بیاد تا انتخاب های بیشتری داشته باشم

11. این کاربر از Pedram_mrn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها P I R A N H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    zabol

پيش فرض

گیج شدن نداره پست حسن همه چیزو گفت دیگه

13. 2 کاربر از P I R A N H A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

کجاش گیج کنندست ؟!
    تو اینکه اس2 بهترین گوشی فعلی بازار هست شکی نیست اینو من نمیگم بلکه gsmarena و anandtech میگن دلایلشم گفتم مشکلاتی هم که شما بیان کردی گفتم که چجوری هست و با آپدیت حل میشه دیگه جای شکی باقی نمیمونه
    در ضمن اگه حرفای منو قبول نداری میتونی به تاپیک این گوشی تو این فروم و موبایلستان سر بزنی
    میتونی یه کار دیگه هم بکنی یه نظر سنجی بزار ببین بیشتر به کدوم گوشی رای میدن!

من خودم چند روز پیش رفتم اس 2 بخرم ولی وقتی باهاش کار کردم دیدم واقعا هیچ فرقی با اس یکه خودم نداره یعنی از اینکه تو دستم بود هیچ حسی بهم انتقال نمیکرد دیدم اصلا نمیتونم این گوشی رو 2 سال تحمل کنم خیلی سبک بود جنش بدنشم یه جوری بود زیبایی ای توش ندیدم البته سلیقه ای هست من خوشم نیومد دادششم همین نظرو داشت گفتم چیکار کنم مجبورم سنسیشنو بگیرم اونو که باهاش کار کردم خیلی جالب بود برام هم جنس بدنه هم وزنش هم رابط کاربریش ولی چون ازش زیاد خوب نشنیده بودم و اینکه درش واقعا افتضاح باز میشد یعنی وقتی درشو باز میکردی فقط ال سی دیش تو دستت میموند یه جوری باعث شد نظرم عوض شه احساس کردم طراحیه ضعیفی داره
    کلا وقتی آدم دوتا حق انتخاب داره دلیلی نداره از بینه این دوتا انتخاب کنه من صبر میکنم گوشی های دیگه ای هم بیاد تا انتخاب های بیشتری داشته باشم
    خب این دلیلش بد بودن اس2 نیست بلکه خوب بودن اس1 هست
    به هر حال شما یه اندروید 300 تومنی مثله ace هم بخری تو کارکرد عادی فرق زیادی با گوشیهای گرون نداره و فرق خودشو تو اجرای بازی های سنگین نشون میده البته هنوزم اس1 گوشیه خیلی قویی هست و کم نمیاره ولی خب تو مواردی مثله وب گردی دو هسته ای بودن اس2 تاثیر خودشو نشون میده اینم مدرکش(چقدر مدرک بیارم آخه آخرشم دوستمون بگه گیج شدم )

سبک بودن هم سلیقه ای هست و به هر حال کسی که میخاد بزاره تو جیبش یه گوشی سبک و باریک کمتر اذیتش میکنه

منتظر گوشیهای جدید بودن خوبه ولی از یه طرفم باعث میشه شما هیچوقت گوشی نخری!
    تغییر اساسی هم با اومدن اندروید 4 ایجاد میشه که برای اس2 و سنسیشن به احتمال زیاد میاد ... شما صبر کنی سری جدید گوشی ها که میان فرکانس سی پی یوشون بالاتر میره چیز خاصی بهشون اضافه نمیشه که تو کارکرد تغییری ایجاد کنه
    Last edited by hasanmotori; 15-10-2011 at 22:08.

15. 3 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست عزیز ، اینجا همه با دلیل و منطق بحث کردن ، هم سعید دلیل آورد هم حسن... حالا شما انتظار داری کلا کل فروم موبایل بیان بگن سنسیشن بگیر قضیش فرق داره ، ولی اینطور طلبکارانه صحبت کردن اصلا درست نیست...

17. 4 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •