تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 175

نام تاپيک: سریال وضعیت سفید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

برداشت گفت نیمی از بازیگران سریال به عهده جکو جونور ها و حیوانات هستش!!
    یعنی چی؟..

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خدا خیرش بده! یه چک زد، جماعتی شاد شدن از حرکتش!
    .
    .
    با وجود اینکه داستان خاصی نداره و همه چیز حول محور قهر و دعوای خانوادگی و چندین ماجرای عشقی می گرده، ولی شیرینی خاصی داره... یه حالت مستند گونه ای تو ریتم حرکتی داستان وجود داره که آدم حس می کنه واقعا داره همراه خانواده گلکار زندگی می کنه (از صبح تا شب!) و دقیقا تو زمان مکان قصه قرار می گیره...
    مثلا چند قسمت پیش که تو مدرسه موقع شب آژیر کشیدن و تمام ساکنین مدرسه رفتنن پشت بام، واقعا از دیالوگ ها و لحن صحبت بازیگران و حالت صورتشون و...، حس و حال جنگ _برای کسانی که تو شهرها بودن نه جبهه_ به من منتقل کرد...
    بازی بازیگران در عین اینکه زیاد نیست، ولی خیلی خوب و تاثیر گذار هستش.. طراحی صحنه هم انصافا حرف نداره... واقعا برای کسی که دنبال گاف هستش، سخته که موردی پیدا کنه./
    راستی یه نکته بگم.. پیش از شروع پخش سریال "شهین تسلیمی" و اگه درست بگم "امیر کاظمی" رو آورده بودند برنامه گلخانه... شهین تسلیمی گفت قرار بوده نقش احترام رو زنده یاد مهین شهابی بازی کنه و درصد بالایی از کار هم با ایشون فیلمبرداری شده بود... اما به دلیل بیماری و فوت ایشون، شهین تسلیمی جایگزین شد... نکته جالب تو صحبت های تسلیمی این بود که می گفت وقتی فیلمبردای مجدد برای نقش احترام شروع شد، زمستان تموم شده بود و فیلمبرداری در بهار و تابستان انجام شد... به همین خاطر مجبور بودند که تو فصل گرما لباس های پشمی ضخیم بپوشن..! یه نکته جالب هم امیرکاظمی گفت... برداشت گفت نیمی از بازیگران سریال به عهده جکو جونور ها و حیوانات هستش!!
    کاملآ تآیید میشه ! خیلی از قسمت هاش دقیقآ خاطرات کودکی من که با 3،4 تا خونواده میرفتیم شمال رو زنده میکنه ! (البته ما دعوا نمیکردیم هیچ وقت ولی تک تک خونواده های باغ شبیه نمونه هایی توی خونواده خودمون هستن !!) بقیه بخش های سریال هم با اینکه اون زمان به دنیا نیومده بودم ولی انقدر زیبا ساخته شده که فکر میکنم دارم اتفاقاتی که قبلآ برام افتاده رو دوباره میبینم.
    در مورد مرحوم مهین شهابی هم اینجا میتونین فیلم هایی که ازش گرفته شده بوده رو ببینین ! من یکی از فیلمها رو دیدم دقیقآ عین بخشی هست که توی سریال با حضور بازیگر جانشین (که خیلی از بازیش خوشم میاد ) هست. همون جایی که توی مدرسه رفته و بهروز میاد باهاش صحبت میکنه !
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    جک جونورهاش هم واقعآ جالب هستن ! مطمئنم اکثرشون یه جورایی آموزش دیدن چون دقیقآ توی جای مناسب میان کنار بازیگرا میشینن و هیچ ترسی ندارن و خیلی قشنگ رفتار میکنن !!
    Last edited by Mr.Crow; 18-10-2011 at 09:38.

3. این کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

فکر کنم دوستمون بد نوشته مطلب رو.
    منظورش این بوده که نصف بازیگران رو حیوانات خونه مادربزرگه! تشکلی میدهند.
    کبوتر ها، بوقلمون ها، مرغ و خروس ها و ...
    مثلا همون بوقلمون ها که هی دم به دقیقه میگن : غیر قابل قبوله! غیر قابل قبوله!

5. 3 کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام
    با قسمت پر رنگ شده داری حرف خودت رو مسخره میکنی!
    مثل اینه که من بگم بروس ویلیس بادیگار من بوده قبلا میگی نه برو از خودش بپرس!!
    دوست عزیز این چه حرفیه

خوب تو مدرسمون بود دیگه

عجب غلطی کردم گفتما

7. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

راستی این ماشینه مال خود بهروزه؟
    با این آس و پاسی بعید میدونم واسه خودش باشه.
    من چند قسمت اول رو از دست دادم.
    تو سریال گفته نشده احیانا؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

نه ماشین ماله هوشنگ ، شوهر محترمه .

بهروز موقتی پیکانش رو با شورولت عوض کرده داره باش پز میده : دی

10. این کاربر از Majid-6120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

ماشین واسه هوشنگه... وقتی محترم گیر داد که برن تهران، به هوشنگ گفت که شورلت هم برداره که خانواده بیژن و بهزاد یا بهروز رو هم با اون بیان... وقتی بهزاد به دروغ گفت که میخوان برن لواسون، رفتن در خونه بهروز و بهروز با دیوونه بازی جلو هوشنگ (با اینا زمستونو سر می می کنم..!!) سوئیچ رو ازش گرفت.

12. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ماشین برای خواهر احترام هست . چون بهروز عشق ماشین داشت داد دستش باشه............

14. این کاربر از moslem47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

یادداشت نیما حسنی‌نسب درباره سریال «وضعیت سفید» ساخته حمید نعمت‌الله

علامتي كه مي‌شنويد اعلام خطر يا وضعيت قرمز است و معنا و مفهوم آن اين است كه حمله هوايي انجام خواهد شد؛ محل كار خود را ترك و به پناهگاه برويد ... واقعا چرا بايد چنين جمله اي بعد از ربع قرن در ذهن من (ما) اين همه دقيق و شفاف و از آن مهم‌تر رعب آور مانده باشد؟ چرا هنوز صداي عبور هواپيماي مسافربري (توپولوف يا مثل آن) ثانيه اي ما (من) را نگران مي‌كند و مي‌اشوبد؟ هر چه هست، جوابش در آن دهه شصتي‌ست كه الان دارد به عنوان يك مقطع تاريخي اجتماعي فرهنگي موثر و تعيين‌كننده و تاثيرگذار سوژه دست و ذهن هنرمندان و نمايش‌گران و تصويرسازهاي ما مي‌شود.

همزماني اجراي تئاتر «زمستان 66» و پخش سريال «وضعيت سفيد» به هر دليل شانسي و تصادفي هم كه باشد، نكته‌اي ويژه و مهم در خود دارد. حميد نعمت‌الله و هادي مقدم‌دوست از حال و هواي عجيب و لحن پيچيده‌ آن سال‌ها براي ما تحفه‌اي چند مزه‌اي تدارك ديده‌اند كه درست شبيه حال همان روزها غير قابل توصيف و غير قابل طبقه‌بندي‌ست. اين ميزان وسواس روي بازسازي عين به عين جزئيات آن روزها – حتي در پس زمينه قاب – و يادآوري حرف‌ها و لباس‌ها و حاشيه صوتي و فضاي بصري دلمرده و بي رنگ و فقدان مطلق هر چيز تماشايي و جذاب در در و ديوار شهر و محله در سريال وضعيت سفيد امتياز ويژه اي است. ان هم در روزهايي كه سازندگان آثار تلويزيوني مفهوم قديمي بزن در رو را معناهايي تازه بخشيده‌اند.

قصه، شخصيتها، موقعيت‌هاي دراماتيك و ديالوگ‌نويسي هوشمندانه و دلپذير در كنار چندين كاراكتر به يادماندني همه و همه در ده قسمت اول يك مجموعه تلويزيوني دست مريزاد دارد. يك خسته نباشيد اساسي به نعمت‌الله و يك حس غريب براي ما كه آيا تماشاي هر شب اين سريال و تكرارش (اگر فرصتش دست بدهد) ناشي از يك جور حس مازوخيستي نيست؟ آيا دل‌مان براي سادگي و صفاي به تاريخ پيوسته‌اي كه ميان آن همه شلوغي و غوغاي انفجار و پناهگاه و دود و آتش خودش را نشان مي‌داد و حالا وسط اين همه مظاهر و مصاديق ظاهري و تصنعي رفاه گم شده نيست؟

نمي‌دانم چرا اين را مي‌گويم؟ اما ايا يك خانواده عجيب و متنوع با كلي حاشيه و قصه و حرف و حديث كه در يك باغ جمع شده اند و – به اجبار اين بار – كنار هم روزگار مي‌گذرانند، مي‌تواند «دايي جان ناپلئون» روزگار ما و دهه ما باشد؟ براي زرسيدن به جوابش بايد تا پايان ماه آينده منتظر ماند.

علامتي كه مي‌شنويد وضعيت سفيد است؛ يعني خطر حمله هوايي وجود ندارد...

منبع : ویژه‌نامه هفتگی تماشاخانه روزنامه «اعتماد»

16. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این دختره یه جورایی نماد ارزوهای ب... رفته ی جوون های دهه شصته
    بنظرم بهترین پایان برای رابطه امیر و شیرین نرسیدنه

18. 5 کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •