تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: شرکت پایونیران ! بدترین خدمات پس از فروش !!!!

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یه مشکل ما اینه که توی ایران زندگی می کنیم و این تازه فقط یکی از مشکلاته توی زمینه تهیه مدیای اورجینال که وضع از این هم بدتره در مورد بقیه مارکها هم که نگو اکثراً بصورت شخصی و غیر پیوسته وارد می شه که نه تنها گارانتی نداره بلکه اکثراً نمی تونید تو بازار پیداشون کنید و اگه هم باشه با اختلاف نجومی نسبت به قیمت جهانی! به فروش می رسه.
    باز خدا پدر اینا رو بیامرزه که حداقل یه دو تا جنس درست و حسابی وارد می کنند و مثل شرکت بازرگانی ایران نماینده سونی فقط محصولات entry level رو نمی یارند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

منم امروز با این آقا!؟ که تلفن رو جواب میده تماس گرفتم برا دستگاه ۷۲۷ که پلیرش خیلی داغ میکنه! و فنشم ندیدم کار کنه!
    خیلی خیلی بد حرف میزد و گفت که فنش تو ولوم بالا کار میوفته و اگه نکرد مشکل از یکی از بانداس و اگه نبود بفرست بیاد!
    من خودم از این کول پدها که زیر لپ تاپ میذارن گرفتم براش و خیلی بهتر شده با این شرایط والا میترسم بفرستمش دست این جماعت!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

یه مشکل ما اینه که توی ایران زندگی می کنیم و این تازه فقط یکی از مشکلاته توی زمینه تهیه مدیای اورجینال که وضع از این هم بدتره در مورد بقیه مارکها هم که نگو اکثراً بصورت شخصی و غیر پیوسته وارد می شه که نه تنها گارانتی نداره بلکه اکثراً نمی تونید تو بازار پیداشون کنید و اگه هم باشه با اختلاف نجومی نسبت به قیمت جهانی! به فروش می رسه.
    باز خدا پدر اینا رو بیامرزه که حداقل یه دو تا جنس درست و حسابی وارد می کنند و مثل شرکت بازرگانی ایران نماینده سونی فقط محصولات entry level رو نمی یارند.
    دوست عزیز جنس بدون گارانتی بخر شرکت پایونیران کلاهبرداره
    دوستان گارانتی پایونیران اصلا اعتبار نداره یک ماهه پخش پایونر خریدم خراب شد بردم گارانتی صدو بیست هزار تومن هزینه گرفتن گفتن سوختن ایسی شامل گارانتی نیست فقط مردم رو مسخره میکنن پول بیشتر بگیرن بخاطر گارانتی های بی اعتبارشون

داره خودمونی میشه vaheava's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

عجب داستانی شده ها... منم آمپم یه مشکل پیدا کرده الان میترسم اصلا بهشون زنگ بزنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من هم دیروز یکی از باندهای عقب دستگاه 727 رو که خودبه خود اسپیکرش سوخته بود بردم برای تعویض اسپیکر، برخورد طرف خشک بود یعنی به زور جواب میداد مثلا" طرف رو اول که سلام کردم به زور جواب سلام داد بعد اول اسپیکر رو تست زد بعد اسپیکرش رو عوض کرد و در نهایت 35 هزار تومن گرفت و به زور بابت دریافت پول تشکر کرد و وقتی ازش تخفیف خواستم یک کلمه گفت "نه" بعدش اسپیکر رو تحویل گرفتم و خداحافظی کردم و طرف به زور خداحافظی کرد در ضمن اسپیکری که انداخته بود فابریک خودش نبود و یه رنگ و شکل دیگه داشت ولی به جای اسپیکر قبلی می خورد خدا به خیر کنه حالا میترسم یه وقت یا خود اسپیکر بسوزه یا دستگاه رو!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دمت گرم، خیلی حال کردم.

- - - Updated - - -

دمت گرم، خیلی حال کردم.

- - - Updated - - -

دمت گرم، خیلی حال کردم.

- - - Updated - - -

دمت گرم، خیلی حال کردم.

- - - Updated - - -

دمت گرم، خیلی حال کردم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •