تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک فووووووووووووری سیستمم داغون شد

داره خودمونی میشه amir_aria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض کمک فووووووووووووری سیستمم داغون شد

دوستان من یک حماقت کردم ، یک کرک دانلود کردم ، که نود اون رو ویروس می شناخت و پاکش می کرد.
    چون خیلی به این کرک نیاز داشتم نود رو از کار انداختم و...الان سیستم به شکل ناجوری ویروسی شده ، بازیهام و تمامی های exe اجرا نمیشوند.من 20 گیگ نرم افزار دانلود دارم ، حتی تصور اینکه پاکشون کنم هم نمی کنم.با چه نرم افزاری می تونم از این بد بختی رهایی پیدا کنم ؟ در ضمن الان نود هیچ غلطی نمی تونه بکنه.مرسی از دوستان.

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوست عزيز قبل از زدن تاپيك لطف كنيد...
    بي خيال خسته شدم از بس گفتم

4) دیسک نجات آنتی ویروس ها

یکی از بهترین روش ها استفاده از دیسک نجات آنتی ویروس هاست.زمانی که ویندوز حتی بالا نمی آید و یا اجازه نصب آنتی ویروس به شما داده نمیشود نیز کاربرد دارد. دیسک نجات آنتی ویروسی image ای هست که شما اون رو روی Cd یا فلش میسازید و با اون بوت میکنید و مراحل اسکن رو ادامه میدید. ( مانند بوت کردن سی دی ویندوز هنگام نصب ) توی این محیط به راحتی آنتی ویروس می تونه مخرب هارو پاک سازی و فایل های سالم رو cure کنه.

برای دیسک نجات 2 پست و تاپیک زیر شما رو راهنمایی میکند:

kaspersky Rescue Disk

Bitdefender Rescue Disk

Dr web rescue Disk

دقت کنید برای اینکه به یکباره به هدف بزنید باید از دیسک آنتی ویروسی استفاده کنید که شناسایی ویروس مد نظر شما رو داشته باشه. (روشی که در بالا گفته شد)

بعد از دانلود فایل iso با نرم افزار UltraISO رایت کنید و ادامه مراحل بوت.

گاها روت کیت ها جایی از هارد میشینند که در محیط ویندوز توسط آنتی ویروس اسکن نمیشند. پس یک مزیت بزرگ دیسک نجات ها اسکن تمام فضای هارد هست.

5) استفاده از Kaspersky Virus Removal Tool

یکی از بهترین ابزارات لازم Kaspersky Virus Removal Tool ، که از لینک زیر به همراه ابزار های اختصاصی دیگه می تونید دانلود کنید.

کد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دقت کنید در لینک زیر ابزارات اختصاصی مخرب هایی چون سالیتی ، جیفو و .... وجود داره اگر از نوع آلودگی مطمئن هستید می تونید ابزار اختصاصی رو دانلود کنید اگر نه خود فایل Virus Removal Tool (که مجموع ابزار های اختصاصی به علاوه داشتن دیتابیس کسپرسکی به شکل یکجا ) رو دانلود کنید.

Kaspersky Virus Removal Tool نرم افزار رایگان و بدون احتیاج به نصب هست که هر وقت اون رو شما دانلود کنید با آخرین آپدیت کسپرسکی و کاملا رایگان در اخیتارتون قرار میگیره. دقت کنید کسپرسکی یکی از بهترین گزینه ها برای cure کردن فایل های آلود هست.

3. این کاربر از MrGee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •