تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 69

نام تاپيک: معرفی فروشگاه کلاهبردار گرین موبایل

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

من که کلا از اینترنت هیـــچی نمیخرم! اگر هم بخرم از همین پی سی هست! اونم چون ثابت شده هستن!

متاسفانه ما ایرانیا همیـــشه دنبال دزدی و کلاهبرداری هستیــم! 4 نفر هم که دارن مثل آدم کار میکنن ... این وسط میــسوزن

2. 3 کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام

من اگر بخوام اين پيشنهاد پروانه كسب فعاليت اينترنتي رو مطرح كنم بايد به كجا ارائه كنم؟؟؟

تو كشور ما الكي پول مي گيرن از ملت بابت يه چيزاي الكي در حاليكه مي شه براي خيلي چيزهاي ساده تر با رضايت مردم پول بگيرن مثل همين پروانه كسب اينترنتي

داره خودمونی میشه sobijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

بچه ها این مرتضی یامی فلک زده ی بیچاره اومده بهم میگه این مطالب رو از تویه سایت p30world پاک کن

ای بیچاره به همین خیال باش ، تا گیرت نندازیم ولکنت نیستیم

هر چند جوابی دادم که در خوره شخصیتش بود

طفلک لرزه افتاده بر بدنش

حواستون باشه داره با یه سایت جدید بازم کلاهبردای میکنه و باید گیرش بندازیم

اسم مرتضی یامی رو باید تویه پلیس سایبری حک کنیم و تویه اینترنت تا بزنی مرتضی یامی واژه کلاهبردار باید بیاد

کما اینکه همین الانم به لطف شما دوستان ایم تاپیک اومده رنکینگ اول گوگل

دوستان قبرش داره کنده میشه هم اینجا هم تویه وبلاگی که برای رسوا شدنش راه انداختم یکسری مطالب و مدارک رو میزارم به زودی که هرکس خواست ازش استفاده کنه

به زودی عکسهایی از دستگیریشم میزاریم اینجا تا بشه درس عبرتی برای بقیه کلاهبردارا
    Last edited by sobijoon; 09-12-2011 at 22:51.

5. 5 کاربر از sobijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض ثبت شکایات از طریق پلیس فتا

دوستان بالاخره کارها راحت شد :

ازین به بعد میتوین به صورت آنلاین از این آقای مرتضی یامی و سایت کلاهبردارش گرین موبایل شکایت کنید
    لینکی که براتون میزارم مربوط به ثبت آنلاین شکایات از طریق پلیس فتا هست

خیلی خوب و سریع به کاراتون رسیدگی میشه
    از همه دوستان دعوت میکنم که بدون هیچ هزینه ای ازین طریق این آقارو به دام بندازن

نکته مهم : همه اطلاعات خودتون رو در سایت پر کنید و خیلی سریع با شما تماس میکیرن و بدون اینکه شما بخواین به جایی مراجعه کنید براتون این کلاهبردار رو دستگیر میکنن دیگه ازین بهتر نمیشد خیلی هم خوش برخورد و مودب هستند در موقع تماس حتی میتونین مشخص کنید که چه ساعتی باهاتون تماس بگیرن
    در تماسی که با من گرفتن گفتن حتی اگه 2-3 سال هم از جریان کلاهبرداری گذشته باشه قابل پیگیری هست پس بشتابید تا تنور گرمه

هر اطلاعاتی که ازین کلاهبردار دارین در اختیار پلیس فتا بزارین تا خیلی زود به همه پولتون برسین حتی با خسارت دیر کرد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید و اطلاع رسانی کنید
    Last edited by sobijoon; 05-01-2012 at 00:11.

7. 2 کاربر از sobijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

شما هنوز دنبال این مرتضی یامی کلاهبردار بزرگ هستی؟

9. این کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

شما هنوز دنبال این مرتضی یامی کلاهبردار بزرگ هستی؟
    من پولمو ازین بابا گرفتم ولی طفلی هر از چند گاهی هی میاد و میگه جون مادرت جون پدرت این تاپیک رو حذف کن

من تونستم پولمو بگیرم ولی بقیه چی ؟؟؟ پس باید همه ازین طریق بتونن به پولشون برسن
    هرچند این کار هیجان خاص خودشم داره دیگه کلا گرفتن دزد و کلاهبردار لذت خاصی داره

اینم به همین زودیا میگیرن این برو بچ فتا

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

دوستان بالاخره کارها راحت شد :

ازین به بعد میتوین به صورت آنلاین از این آقای مرتضی یامی و سایت کلاهبردارش گرین موبایل شکایت کنید
    لینکی که براتون میزارم مربوط به ثبت آنلاین شکایات از طریق پلیس فتا هست

خیلی خوب و سریع به کاراتون رسیدگی میشه
    از همه دوستان دعوت میکنم که بدون هیچ هزینه ای ازین طریق این آقارو به دام بندازن

نکته مهم : همه اطلاعات خودتون رو در سایت پر کنید و خیلی سریع با شما تماس میکیرن و بدون اینکه شما بخواین به جایی مراجعه کنید براتون این کلاهبردار رو دستگیر میکنن دیگه ازین بهتر نمیشد خیلی هم خوش برخورد و مودب هستند در موقع تماس حتی میتونین مشخص کنید که چه ساعتی باهاتون تماس بگیرن
    در تماسی که با من گرفتن گفتن حتی اگه 2-3 سال هم از جریان کلاهبرداری گذشته باشه قابل پیگیری هست پس بشتابید تا تنور گرمه

هر اطلاعاتی که ازین کلاهبردار دارین در اختیار پلیس فتا بزارین تا خیلی زود به همه پولتون برسین حتی با خسارت دیر کرد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید و اطلاع رسانی کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام

این سایت پلیس فتا خیلی خوبه و خیلی شکایات دنیای مجازی رو راحت می کنه و حتی من خواستم از یه سایت شکایت کنم ولی وقتی خواستم شکایت رو ثبت کنم یک لحظه تو فکر رفتم و گفتم این سایت پلیس سایبری هست و اگر این مشخصاتی که من پر کردم و ارسال کردم از کجا معلوم سیستم خودم و اطلاعات خودم رو به قولا -- نکنن (دسترسی به اطلاعات شخصی من توی سیستم و به دست آوردن رمزها) ؟؟؟!!! باید قبول کنید که به فکر کسان دیگه هم خطور می کنه که یا مجبور می شن برن کافی نت ثبت شکایت کنن یا از قید شکایت با سیستم شخصی خانگیشون بگذرن !!!

تا نباشد چیزکی
    مردم نگویند چیزها

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

نه داداش شما که قرار نیست چزی از سیستمت رو به اونا بدی
    اگه اینجوری باشه که میتونن همه هارد های کاربران رو کپی کنن

نه عزیزم همچین چیزی نیست و با خیال راحت هر کی شکایتی داره بره و از طریق این سایت شکایت کنه و خیلی زود و راحت بررسی میکنن
    این کارشون واقعا خوب بوده البته خوب برای اونایی که کلاهبردار هستن قاعدتا یه زنگ خطره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام

ببینید نمی دونم شاید این شایعه یا واقعیت رو شنیده باشید که گوشی موبایل جی ال ایکس یک برد داره که می تونن شنود کنن حالا از روی سیم کارت هم می تونن ولی می گن این گوشی ها هم داره !!!

یا مثلا آمریکا یک سری برنامه واسه آندروید داره که می تونه اطلاعات رمز و این چیزا رو از توی گوشی ها با وصل شدن به اینترنت با گوشی رو به دست بیاره

حالا شما چهار تا فرم پر می کنی و می فرستی بره کاری داره که به اطلاعات شخصی دسترسی پیدا کنن؟؟؟
    از کجا معلوم شما اصلا وقتی توی سایت می ری اونا شروع به رصد کردن نکنن؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

خوب بکنن مگه شما خلاف کاری ؟؟؟؟
    اگه میخوای از وب گردی هاتون با خبر نشن پس زحمت نکش چون با خبر هستن

ولی بر رسیدگی به شکایت بهترین راه همینه چون برای همین همچین چیزی درست شده

در ضمن به همین راحتی نمیشه با رفتن تویه یه سایت اطلاعات کامپیوتر حک بشه عزیز من مگه فیلم هندیه

دوستان بدون هیچ نگران برین و شکایتتونرو تنظیم و ارسال کنید

به پولتون برسید و حق این کلاهبردار رو بزارین کف دستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •