تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک : یه برنامه ناشناسی داره اینترنتم رو میخوره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض کمک : یه برنامه ناشناسی داره اینترنتم رو میخوره

سلام دوستان

چند روزی است که سرعت اینترنتم به شدت اومده پایین به این دلیل که یه برنامه نا مشخصی داره از اینترنت کامپیوترم برای اهداف شومش استفاده می کنه . کامپیوترم به شدت دریافت دیتا داره و همین امر باعث شده که نتونم سایتهایی رو که میخام باز کنم . همه جای سیستم رو هم چک کردم مثل خاموش کردن آپدیت ویندوز و خروج از تمام نرم افزارهایی که روی سیستم به صورت نصب شده داشتم . هنوزم این مشکل رو دارم .

خواهش میکنم اگر کسی میتونه کمکم کنه یا یه برنامه رو معرفی کنه که بد افزارهایی که دارن از اینترنت استفاده میکنن رو مشخص کنه ممنون می شم

اینم بگم که انواع آنتی ویروس به روز شده و آنتی تروجان و آنتی اسپای وار رو تست کردم

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

احتیاج به مشورت بیشتر دارم:

دوستان عزیزی که احتیاج به مشورت بیشتر دارند در بخش اورژانس سیستم های آلوده با رعایت موارد زیر تاپیک جدید ایجاد کنند:

1_ تمام موارد (ضروری) پست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را انجام داده باشید. و لاگ ها و نتایج را در اختیار ما قرار دهید.

2_ توضیح کامل از ایرادات ، نوع ویندوز و اقداماتی که تا بحال انجام دادید و هر نکته ای که به نظر شما کمک میکنه تا تصمیم دقیق تری گرفته بشه را توضیح دهدید.

3_ تمام کارهایی که تا الان کرده اید رو توضیح بدید ، نوع آنتی ویروس های استفاده و.... تا راهنمایی تکراری نشود.

3_ (مهم) برای ایجاد تاپیک علاوه بر نتایج و ریپورت های اسکن موارد ضروری بالا باید log فایل rkill و DDS که در پایین پیوست شده است را قرار دهید. بدون این لاگ ها نظر دادن برای پاک سازی امکان پذیر نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •