تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک و راهنمایی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

13 کمک و راهنمایی

سلام

متاسفانه سیستم من چندین بار توسط یکی از دوستانم -- شده و کاملا الوده به انواع تروجان بوده
    که با انواع انتی ویروس های موجود و انواع دیسک نجات های مختلف اسکن شده ولی هیچ کدام نمیتونستن
    که پاکشون کنن
    توضیح که چگونه -- میشم: میدونید که یکی از راه های -- شدن فرستادن یک فایل الوده در قالب عکس یا ایمیل یا.... میباشد که متداول ترین تروجان هم (کی لوگر) یا بوتر و.... هست خب انتی ویروس های قوی اکثرشونو میشناسند ولی مشکل اینجاست که با یک نرم افزار خاص که برای همین منظور ساخته شده از دید انتی ویروس
    پنهان میشه و دیگه انتی ویروس قادر به شناساییش نیست و مشکل بزرگتر اینکه تروجان وقتی که روی سیستم
    نصب میشه به یک سرور وصل شده و خودشو اپدیت مینکه که این باز مشکلو بزرگتر میکنه

مشکل بعدی که دارم -- شدن بدون فرستان مستقیم فایل هست چگونه؟
    از طریق نرم افزار های خاص مثل متااسپیلوییت (اگر درست نوشته باشم) طرز کارش به این صورته که فقط و فقط
    کافیه که شما به اینترنت کانکت باشید اون شخص هکر با داشتن ip شما که همین براش کافیه منو به راحتی ظرف
    چند دقیقه -- میکنه چطوری؟ با اون نرم افزار پیدام میکنه پورت های سیستممو اسکن میکنه یک پرتی که باز هستو پیدا مینکه بعد به راحتی هکم میکنه
    اصلا نمیدونم که باید چیکار کنم چطوری جلوشو بگیرم
    انواع انتی ویروس و دیسک نجات های مختلفم امتحان کردم ولی هیچ فایده ای داره
    فقط خودش تونست سیستممو از تروجان ها پاک کنه توسط چی؟ کاسپراسکی ولی نه اینی که منو شما داریم
    مخصوص ادارات بزرگه 5تا دی وی دی هست که حجم خوده کاسپره چیزی در حدود 3 گیگابایت هست
    که وقتی که با بقیه دی وی دی ها کامل میشه حدود 19 گیگ حجم پیدا مینه
    حالا میخواستم بدونم که چطوری میتونم عمل کنم که دیگه نتونه هکم کنه
    مرسی

آخر فروم باز Traceur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام

متاسفانه سیستم من چندین بار توسط یکی از دوستانم -- شده و کاملا الوده به انواع تروجان بوده
    که با انواع انتی ویروس های موجود و انواع دیسک نجات های مختلف اسکن شده ولی هیچ کدام نمیتونستن
    که پاکشون کنن
    توضیح که چگونه -- میشم: میدونید که یکی از راه های -- شدن فرستادن یک فایل الوده در قالب عکس یا ایمیل یا.... میباشد که متداول ترین تروجان هم (کی لوگر) یا بوتر و.... هست خب انتی ویروس های قوی اکثرشونو میشناسند ولی مشکل اینجاست که با یک نرم افزار خاص که برای همین منظور ساخته شده از دید انتی ویروس
    پنهان میشه و دیگه انتی ویروس قادر به شناساییش نیست و مشکل بزرگتر اینکه تروجان وقتی که روی سیستم
    نصب میشه به یک سرور وصل شده و خودشو اپدیت مینکه که این باز مشکلو بزرگتر میکنه

مشکل بعدی که دارم -- شدن بدون فرستان مستقیم فایل هست چگونه؟
    از طریق نرم افزار های خاص مثل متااسپیلوییت (اگر درست نوشته باشم) طرز کارش به این صورته که فقط و فقط
    کافیه که شما به اینترنت کانکت باشید اون شخص هکر با داشتن ip شما که همین براش کافیه منو به راحتی ظرف
    چند دقیقه -- میکنه چطوری؟ با اون نرم افزار پیدام میکنه پورت های سیستممو اسکن میکنه یک پرتی که باز هستو پیدا مینکه بعد به راحتی هکم میکنه
    اصلا نمیدونم که باید چیکار کنم چطوری جلوشو بگیرم
    انواع انتی ویروس و دیسک نجات های مختلفم امتحان کردم ولی هیچ فایده ای داره
    فقط خودش تونست سیستممو از تروجان ها پاک کنه توسط چی؟ کاسپراسکی ولی نه اینی که منو شما داریم
    مخصوص ادارات بزرگه 5تا دی وی دی هست که حجم خوده کاسپره چیزی در حدود 3 گیگابایت هست
    که وقتی که با بقیه دی وی دی ها کامل میشه حدود 19 گیگ حجم پیدا مینه
    حالا میخواستم بدونم که چطوری میتونم عمل کنم که دیگه نتونه هکم کنه
    مرسی
    دوست عزیز این قضیه خودش یک مبحثــه که اینجا جای بحث در موردش نیست !!
    راستش بیشتر نفوذهای سیستمی به Ip شخصی توسط تروجان های ذکر شده و ... هستش.
    ولی [حالا] متاسفانه یا خوشبختانه روش جدیدی اومده که بنده از طریق یاهو شاهدش بودم که شخصی به سیستم (Ip) شخصی مخاطبش نفوذ میکنه بدون اینکه پیغام یا فایلی برای اون فرد فرستاده باشه و بلافاصله سیستم قربانی رو ریبوت میکنه و پس از بالا آمدن ویندوز شروع به آپدیت و کار اصلی خودش میکنه .
    و پس از مدتی سیستم فرد قربانی از کنترل وی خارج شده و در کنترل فرد مهاجم قرار میگیره .

در آخر اینکه اگه طرف Ipــیه شما رو داره که قطعاً کاری نمیتونید بکنید !!
    چون اون فرد میتونه بلافاصله پورت های شما رو چنج کنه و سیستم رو تحت کنترل خودش در بیاره !

موفق باشی ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •