تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 140

نام تاپيک: خرید سیستم تا 1.100.000 تومن

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

از دوست عزیزم Jonerex هم درخواست دارم اگه جوابی دارن ارائه کنن!

موفق باشید.

من اصلا جواب حرف ها و سوال ها رو نگرفتم که بیام جواب بدم در بست قبلی گفتم توضیح دادم و با رنگ قرمز مشخص کردم ولی شما همون شیوه رو در بیش گرفتید و حرف های قبلیتون رو بس گرفتید بحث اینجا بود شما هر جا میگفتن گیگا میومدی و همچین حرف میزدی که هر کس مثل بالا حرف شمارو میدید به شک می افتاد که این برند ارزش خرید و فکر کردن رو نداره باز حرفتون رو بس میگیرید میگن من گفتم ارزش اینهمه تعریف رو نداره و...بلاخره اصلا درست نیست برندهای مختلف رو خراب کردن چون نیازی نیست هر برندی مثل گیگا اگر اینطور بود که شما میگی الان همه در این چند سال متوجه شده بودن تازه Intel LGA1366/1155/1156/که انقدر خرابی هاش ناچیزه(خودم تا حال ندیدم) که همه برندها و مدل های مادربرد خوب در اومدن من تعصب رو گیگا ندارم چون حرف شما در مورد گرافیکش رو 100% قبول دارم بیشتر مدل های گرافیکش گرون هستند و ارزش خرید ندارن ولی مادربردش کاملا برعکس هست و در بست های قبل کاملا توضیح دادم

(من خدایش از کار این مردم سر در نمیارم مثلا در ماشین همه از ماشین های تولید داخل ایراد میگیرن و به خاطر هزینه بالا ماشین خارجی و... از همین وطنی ها استفاده میکنن و ایراد میگیرن حالا مثلا چند مورد استثنا مثل شرکت آواژنگ که اومده یکی از بهترین برندهای دنیا چه از نظر تعداد کاربر و چه فروش جهانی اون هم در این چند سال متوالی رو آورده ایران با گارانتی جوابگو خودش ولی باز به جای اینکه نکات مثبت ببینن مثل اینکه یک بند خوب که همه مردم دنیا دارن ما هم داریم و... ولی باز ایراد میگرن و داستان های مدل ایرانی درست میکنن و طبق عادت دنبال چیزهای ارزون مثل همون براید میگردن عادت کردیم فقط ایراد بگیریم یا دنیال ایراد گرفتن باشیم و....)

2. 2 کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

من اصلا جواب حرف ها و سوال ها رو نگرفتم که بیام جواب بدم در بست قبلی گفتم توضیح دادم و با رنگ قرمز مشخص کردم ولی شما همون شیوه رو در بیش گرفتید و حرف های قبلیتون رو بس گرفتید بحث اینجا بود
    پست شماره 33 تقریبا به همه‌ی سوالاتتون پاسخ دادم نمیدونم مشکل کجاست؟

شما هر جا میگفتن گیگا میومدی و همچین حرف میزدی که هر کس مثل بالا حرف شمارو میدید به شک می افتاد که این برند ارزش خرید و فکر کردن رو نداره باز حرفتون رو بس میگیرید میگن من گفتم ارزش اینهمه تعریف رو نداره و...
    خوب در کل من با گیگابایت موافق نیستم، ولی برخی موارد خریدش مشکلی نداره مثل همون مثال هایی که زدید در مورد Z68 و ...

در کل اصلا با گیگابایت موافقم نیستم به جز معدود مواردی...

بلاخره اصلا درست نیست برندهای مختلف رو خراب کردن چون نیازی نیست هر برندی مثل گیگا اگر اینطور بود که شما میگی الان همه در این چند سال متوجه شده بودن
    من نظر شخصیمو گفتم و دلایل قابل قبولی هم ارائه کردم! خیلی ها هم متوجه شدن در همون فروم هات آورکلاک اگه با دقت میخوندید خیلی ها با گیگا مشکل دارن...

بالاخره برند به این مشهوری با ساپورت قوی در ایران(چندین بار گفتم...) باید هم طرفدار داشته باشه...

(من خدایش از کار این مردم سر در نمیارم مثلا در ماشین همه از ماشین های تولید داخل ایراد میگیرن و به خاطر هزینه بالا ماشین خارجی و... از همین وطنی ها استفاده میکنن و ایراد میگیرن حالا مثلا چند مورد استثنا مثل شرکت آواژنگ که اومده یکی از بهترین برندهای دنیا چه از نظر تعداد کاربر و چه فروش جهانی اون هم در این چند سال متوالی رو آورده ایران با گارانتی جوابگو خودش ولی باز به جای اینکه نکات مثبت ببینن مثل اینکه یک بند خوب که همه مردم دنیا دارن ما هم داریم و... ولی باز ایراد میگرن و داستان های مدل ایرانی درست میکنن و طبق عادت دنبال چیزهای ارزون مثل همون براید میگردن عادت کردیم فقط ایراد بگیریم یا دنیال ایراد گرفتن باشیم و....)
    خوب همین دیگه وقتی برند های ارزونتر همین امکانات رو با قیمت کمتر ارائه میدن مشکل کجاست؟ من داستان درست نکردم، تجربه‌ی شخصیم از گیگابایت جالب نیست ، مواردی مثل قیمت و ... رو هم میبینم، پس چرا از گیگابایت طرفداری کنم؟

4. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

تازه Intel LGA1366/1155/1156/که انقدر خرابی هاش ناچیزه(خودم تا حال ندیدم) که همه برندها و مدل های مادربرد خوب در اومدن

اون سایت اصلا نمیشناسم و نمیدونم محیطش چجوری هست و چه نیازی همین سایت و سایت های خارجی و آمار جهانی هست و کاربرهای که اورکلاک میکنن با همه چیز همه برندها مشکل دارن خود من بهم ثابت شده باور گرین باور متوسط و معمولی هست برای استفاده از چند گرافیک و اورکلاک اصلا مناسب نیست اگرم کسانی که اورکلاک میکنن باور گرین رو حذف کنن مشکلات خیلی کمتر میشه اینتل خرابیش خیلی کم و ناچیزه برای همین همه برندها خوب هستند در ضمن این سوال هم جواب ندادین Intel LGA1366/1155/1156/اینتل انقدر خرابی هاش ناچیزه(خودم تا حال ندیدم) که همه برندها و مدل های مادربرد خوب در اومدن

6. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

با سلام
    در هر صورت دوست گرامی شما در ابتدا حتماً به فکر سی پی یو باش بعد از اون به گرافیک فکر کنم و در نوبه سوم بیشترین سرمایه گذاری رو روی مادربرد انجام بده
    رم سیستم هم میتونی فعلاً 4 گیگ بگیری
    پیشنهاد بنده هم مثل بقیه دوستان هست یه مادربرد اسوس سری Z68 با سی پی یو 2500K و گرافیک 570 اگه نشد باز هم طرف ای تی آی نرو و 560 TI رو بگیر برند زیاد مهم نیست این نکته خیلی مهمی هست دوست گرامی حتماً به گارانتی دقت داشته باشه که معتبر باشه ولی پول زیادی از شما بابت گارنتی نگیرن مثل شرکت آواژنگ و ...
    بقیه چیز ها هم به نظر من سلیقه ایی هست هارد رو بهتر هست 1 ترابایت ساتا 3 از برند سیگیت بگیری که ارزونتر هست و مطمئن باش که از لحاظ کارایی چندان با وسترن بلک ساتا 3 تفاوتی نداره مخصوصاً اینگه حدود 2 برابر وسترن گرونتر هست

فعلاً چیزی به ذهنم نمیرسه دیگه

8. 2 کاربر از mInI_ClockEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

بد نیست لااقل اگه حرفی میزنیم کمی بیشتر در موردش تحقیق و بررسی کنیم تا طرف مقابل در بحث از همون حرف شما نتونه استفاده کنه

خوب گفتید Tomshardware... بزارید بررسی Tomshardware رو در مورد مادربرد های P67 رو یه نگاهی بهش بندازیم...

در بررسی "High-End P67 Express: Five $200-250 Motherboards" که موضوعش از اسمش معلومه، نتیجه گیری ادیتور:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برد ASRock:

این دیگه از اون حرف ها بود، یعنی اگه گیگا اسپانسر سایت های معتبر بشه ارزشش زیاد میشه؟ این نوعی تبلیغه! چه ربطی به اعتبار گیگا داره؟

لطفا اگه نکته‌ای غیر اصولی گفتم همین جا نقل قول کنید، وگرنه فرافکنی نکنید لطفا!

بر منکرش لعنت!

حرف های خودم رو به خودم بر میگردونید:

من همین رو قبلا نگفته بودم... ؟ :

لطف کنید کمی اصولی تر و منطقی تر بحث رو ادامه بدید... از دوست عزیزم Jonerex هم درخواست دارم اگه جوابی دارن ارائه کنن!

موفق باشید.
    این پست بنده در مورد Asrock مال سال 2006 هستش که دقیقآ همین حرف توش نوشتم :

کد:
    این حرف شما هستش؟؟؟؟
    این پست مال زمان کومبو های معروف Asrock بود که دوتا اسلات CPU داشت ...

تو پست اول خودم از Asrock تعریف کردم ولی برای رنج قیمت پایین نه تو رنج قیمت بالا

شما بحص فروم اوور کلاک را میکنید
    خیلی ها هم با Asrock مشکل دارن

کد:
    کد:
    دلیل نیمشه ASrock بد باشه..

شما تو همه رنج قیمت ها میگی Asrock
    شما میگی گیگا معتبر نیست همه مدل هاش اشغاله بنده میگم به هیچ عنوان اینطوری نیست ، از لحاظ برند که همه چیز کاملا روشن هستش Asrock در سال 2002 تاسیس شده Gigabyte Technology سال 1986 هدف ASUS از Asrock فقط بازار ارزان قیمت ها بوده ، حالا شما هی بحث کنید بگید من پست های شما را کپی می کنم .. الان به نظرشما گارانتی خوب برای Asrock چیه ؟
    > الماس ؟ شاب ؟سازگار ؟ سایبر
    حالا به نظر شما اکه توزیع کننده ها قوی بودن Asrock هر روز میداد یک نفر براش تو ایران جنس پخش کنه ؟؟؟
    تو عرف تجاری این کار خیلی بو دار نیست؟
    Last edited by Apachi; 08-09-2011 at 02:37.

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

ایشون باید Z68 تهیه کنن...
    GA-Z68XP-UD3...255.000T
    ASUS - P8Z68-V...255.000T

11. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

در ضمن این سوال هم جواب ندادین Intel LGA1366/1155/1156/اینتل انقدر خرابی هاش ناچیزه(خودم تا حال ندیدم) که همه برندها و مدل های مادربرد خوب در اومدن
    شما نکاتی که من مطرح میکنم رو یکی یکی جا میندازید!

در مورد این گفته تون هم Intel 1155/1156/1366 درسته خرابیش ناچیزه...

دوست عزیز Apachi شما هم کلا دارید حرف های مشکل دار تحویل بنده میدید من کی گفتم
    شما میگی گیگا معتبر نیست همه مدل هاش اشغاله
    ؟؟؟

حالا به نظر شما اکه توزیع کننده ها قوی بودن Asrock هر روز میداد یک نفر براش تو ایران جنس پخش کنه ؟؟؟
    این رو هم که قبول دارم؟؟

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

خدا کنه آخر این بحث به یه نتیجه خوبی برسیم.
    لطفاً اخر بحث رو هم بی نتیجه رها نکنید و اون رو در قالب یه پست به سرانجام برسونید.

14. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

Asrock خیلی هم مین عالی هست...اصلا هم در رنج ارزان قیمت نیست!

این asus و گیگا هستن که دارن برند هاشونو با قیمت های بالاتر از قیمت جهانی در ایران میفروشن..

اونم واسه سود بیشتر...اون وقت این کاسبای بازار گامپیوتر هم گه همه میدوونن دنبال چین..

16. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

Asrock خیلی هم مین عالی هست...اصلا هم در رنج ارزان قیمت نیست!

این asus و گیگا هستن که دارن برند هاشونو با قیمت های بالاتر از قیمت جهانی در ایران میفروشن..

اونم واسه سود بیشتر...اون وقت این کاسبای بازار گامپیوتر هم گه همه میدوونن دنبال چین..

قربون دهنت داداش.
    من رفته بود یه آزراک بخرم. قیمتش با چیپ یکسان 30 تومن کمیتر از گیگا بود.
    صاحب مغازه از دوستام بود. گفت عجب آدمای......هستند این آواژنگی ها قیمت یه مادربردی که الان 10 دلار اومده پایین هنوز داره به قیمت قبل میده!!!!

18. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •