تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 14 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 140

نام تاپيک: خرید سیستم تا 1.100.000 تومن

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

ایندفعه با توضیح کامل خیلی افراد از شهرهای مختلف گفتن چرا مادربرد ازراک میگید شهرستان که میگن اصلا گیر نمیاد و برسیدیم فروشند ها گفتن ازراک برگشتی زیاد داره کار نمیکنیم و دوستان تهرانی هم همینطور میگن به فروشنده میگم ازراک میگن کار نمیکنیم و برگشتی داره و خیلی زیاد هم برسید شده که دوستان دیگه بارها گفتن حرف فروشندهارو باور نکنیدمنظور از این تایبک ها بوده و منکه نمیتونم بگردم چند تا تایبک از چندین ماه رو براتون گلچین کنم و بزارم نمونه یک تایبک همین ماه رو ALISUB داره
    خوب مگه من از ASRock چی گفتم؟ من میگم تعریف از Gigabyte اشتباهه! برند هایی مثل Biostar و ASRock ارزش به مراتب بالاتری از گیگابایت دارن، حرف من اینه!

حرف شما هم که میگید در شهرستان ها گیر نمیاد به خاطر اینه که مثل Gigabyte این جا نماینده قدرتمند نداره، و این اصلا به بحث ما مربوط نیست.

و هنوز شما لینک یک تاپیک رو که با ASRock مشکل داشته باشن ندادید...

1 مرتبه گرافیک بوده که من هم همیشه گفتم بیشتر مدل های گرافیک گیگا گرونه و ارزش خرید نداره و 2مرتبه شما در مادربرد بوده که دیگه نمیخرید ولی حرف اینکه شما این تجربه رو داشتید نباید هر جا گیگا گفتن بیاید بگین اصلا ارزش خرید و فکر کردن نداره چون اصلا درست نیست اگر اینطور باشه خیلی ها مادربرد گیگا دارن و برعکس شما راضی بودن و اگر خرابی زیاد داشت تا حالا بارها گفته شده بود بس بدونید شانس بد شما بود و اگر خرابی بوده آوآژنگ گارانتی خوبی هست و جوابگو
    نه خیر، خیلی ها با Gigabyte مشکل داشتند، نگاهی به این تاپیک بندازید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این هم خالی از لطف نیست:

کد:
    در تایبک زیر در رای گیری میبینید 32 نفر ASUS داشتن 28 نفر GIGABYTE خوب میبینید دوستان زیادی گیگا دارن و راضی بودن که رای دادن و شانس بد شما بوده بس اینکه هر جا گیگا گفتن شما میگید ارزش فکر کردن نداره کاملا غلطه خیلی ها دارن و راضی هستند در ضمن قیمت و ارزش مادربرد هاش با گارانتی که داره بسیار ارزش خرید بالای داره چون اولا خیلی جلوتر از شرکت های دیگه چیب های جدید وارد میکنه دوما در قیمت مادربرد با چیب های جدید بسیار عالی هستند و از نظر قیمت و چیب جدید در برند های دیگه بایین تر بیدا نمیکنی نمونه شما میگی قیمتش بالا هست قیمت بایین تر با همین چیب ها بیدا کنید ؟
    دوستمون High-End جواب داد در این مورد، ولی این تاپیک رو هم ببینید:

کد:
    jonerex عزیز خیلی از اونایی که گیگا خریدن و بهش رای دادن هنوز هم فکر میکنند که تو ایران فقط اسوس و گیگا ارزش خرید داره!
    و برند هایی مثل ازراک و بایو و الایت و....آشغالن!چرا؟چون فروشنده ها اینو تو دهن ملت انداختن!شما نگاه کن با اینکه تو همین انجمن بارها گفته شده ازراک و بایو و ....برند های شناخته شده و خوبی هستن ولی باز هم وقتی به کاربر ازراک پیشنهاد میشه میاد پست میده که از گیگا و اسوس پیشنهاد بدین!یا مدام بابت کیفیتش از شما میپرسه!اینا همه تاثیر تبلیغات یه سری فروشنده سودجو هست که وقتی میبینه سود بازار تو گیگا و اسوس هست تو سر بقیه برند ها میزنه.
    کاملا موافقم...

و هیچ ارزونی بی علت نیست من خودم بارها گفتم و قبول دارم مثلا کیفیت قطعات بکار رفته و معماری ایسوس و گیگا مثل هم هستند و ازراک و الایت هم از نظر کیفیت قطعات و معماری مثل هم هستند میخواید عکس بزارم؟!
    ممنون میشم عکس بزارید!

---------------------------------

باز هم میگم، حرف من اینه که Gigabyte لایق این همه طرفداری نیست، و چون توی ایران توی هر جایی مادربرداش پیدا میشه دلیل برتری اون نیست...
    Asus هم وضعیتی تقریبا مشابه Gigabyte رو داره، ولی حداقل از نظر کارایی اثبات شدست و مثل گیگابایت نیست...

الآن از Jonerex عزیز میخوام یک برد از Asus یا Gigabyte به من معرفی کنه با قیمت 210 هزار تومان که امکانات این برد:

Biostar TP67Xe

رو داشته باشه!

موفق باشید.

2. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

خوب مگه من از ASRock چی گفتم؟ من میگم تعریف از Gigabyte اشتباهه! برند هایی مثل Biostar و ASRock ارزش به مراتب بالاتری از گیگابایت دارن، حرف من اینه!

حرف شما هم که میگید در شهرستان ها گیر نمیاد به خاطر اینه که مثل Gigabyte این جا نماینده قدرتمند نداره، و این اصلا به بحث ما مربوط نیست.

و هنوز شما لینک یک تاپیک رو که با ASRock مشکل داشته باشن ندادید...

نه خیر، خیلی ها با Gigabyte مشکل داشتند، نگاهی به این تاپیک بندازید:

کد:
    این هم خالی از لطف نیست:

کد:
    دوستمون High-End جواب داد در این مورد، ولی این تاپیک رو هم ببینید:

کد:
    کاملا موافقم...

ممنون میشم عکس بزارید!

---------------------------------

باز هم میگم، حرف من اینه که Gigabyte لایق این همه طرفداری نیست، و چون توی ایران توی هر جایی مادربرداش پیدا میشه دلیل برتری اون نیست...
    Asus هم وضعیتی تقریبا مشابه Gigabyte رو داره، ولی حداقل از نظر کارایی اثبات شدست و مثل گیگابایت نیست...

الآن از Jonerex عزیز میخوام یک برد از Asus یا Gigabyte به من معرفی کنه با قیمت 210 هزار تومان که امکانات این برد:

Biostar TP67Xe

رو داشته باشه!

موفق باشید.

شما هر جا میگفتن گیگا میومدی وسط میگفتی گیگا اصلا ارزش خرید و فکر کردن نداره من هم در بست های قبل گفتم شما که فکر میکنی خرابی داره چرا اینهمه دارن و راضی هستند میگین قیمت بالا هست منم نمونه آوردم گفتم شما ثابت کن نتونستی این چه رسمیه جواب سوال هارو نمیدید اونجای که اشتباه میکنید ثابت نمیکنید و از حرف برداشت های اشتباه و سوال های دیگه طرح میکنید مگه من از Biostarحرف زدم شما برو مادربرد این برند رو در ایران بیدا کن بعد مقایسه میکنیم اصلا نیست که کسی بخره ASRock هم مدل های قدیمی داره و دوستمون میگفت گیگا از قیمت جهانی بالاتر کدوم کالا بالاتر نیست همین ازراک که نمونه گذاشتم که از قیمت جهانی بالاتر ثابت نکردید!!!

اینهمه اشخاص اومدن و گفتن ازراک نمیخوایم و فروشنده ها چی میگن رو ندید خیلی جالبه !!!شما سیستم مشاوره نمیدی حتما ندیدی ولی دوستانی که سیستم مشاوره میدن تا حالا خیلی برخورد کردن نمونه گفتم نمیشه من بگردم همه این بست هارو اون هم در چند ماه و سال دونه دونه جمع کنم بزارم براتون مگر میشه!!!! نمونه این ماه گفتم بگرد تایبک alisub بیدا کن این کاربر گفته بازاریها چی میگن (
    من خودم اول قصد داشتم ازراک بگیرم. ولی دیدم انقدر توش حرف و حدیث هست که بیخیال شدم.
    البته مغازه دارها اینجوری مگن که برگشتی داره و . . .
    برا همین میگم یه پول بیشتر بدم یه ایسوز بردارم خیال خودمو راحت کنم.)

گشتی گشتی از یک انجمن دیگه لینک گذاشتی منکه نمیشناسم اون انجمن و محیطش رو انجمن p30world رو بیخیال شدی رفتی انجمن دیگه که اصلا قابل قیاس با انجمن p30world نیست چه لحاظ قدیمی بودن از لحاظ قدرت و سرعت و مهمتر از لحاظ تعداد کاربر فکر نکنم کار درستی باشه این انجمن و دوستانی که در این انجمن در تایبک زیر رای دادن رو نبینید بگین انجمن p30world و رای گیری قبول نداریم انجمن hotoverclock چون حرف من تایید میکنن رو ببینید چرا؟؟؟ این خیلی جالبه که آمار جهانی رو نمیبینی و منکر میشی که ایسوس و گیگا رده اول و دوم جهان در فروش و تعداد کاربر رو دارن و از انجمن
    hotoverclock لینک میزاری

کد:
    دوستمون High-End که هیچ کدوم از حرف هاشون رو ثابت نکردن و گفتن قیمتش بالا هست گفتم مدل بگین که گیگا از برند های asus msi و... گرونتره مدل مادربرد گذاشتم گفتم از این مدل های گیگا ارزونتر بزارید تا ثابت بشه گیگا قیمتش بالا هست و هیچ کدوم نتونستید ثابت کنید

شما موافقی!!! من هم جواب شما و دستمون رو دادم خوب وقتی همه از گیگا و ایسوس زاضی هستند اونهم نه تنها ایران حتی آمار جهانی هم اینرو میگه خوب معلوم باز هم همین دو برند رو انتخاب میکنن برای همین فروش و تعداد کاربر بالا هست فقط ایران و فروشنده هاش نیستند که گیگا و ایسوس کار میکنن

باز هم میگم بدلیل اینکه شما از گیگا بد دیدی و کینه به دل گرفتی چون هر جا گفتن گیگا یا نگفتن شما گفتی ارزش خرید و فکر کردن نداره و قیمت هاش هم بالا هست ولی کاملا در اشتباه هستید چه در این انجمن p30world
    از کیفیت گیگا راضی هستند و چه در آماری جهانی هم گیگا و ایسوس برطرف دار ترین و فروش بالایی نسیت به برندهای دیگه داشتن ایران نیست دنیا هم گیگا و اسوس راضی هستند

شما اصلا مادربرد Biostar TP67Xe رو بیدا کنید اصلا تو بازار هست که یک بحث قدیمی رو دوستان طرح کردن باز شما تکرار میکنید در ایران بیدا نمیشه اگر بیدا بشه بله ایسوس هست با همین قیمت و قیمت بایین تر نمونه Asus P8P67 با گارانتی انتخاب 165 هزار تومان و مثل Biostar TP67Xe با همین گارانتی انتخاب Asus P8P67 PRO با قیمت 220 هزار تومان هست

بعد دوست عزیز شما جواب سوال های زیر رو بدید و ثابت کنید از این قیمت بایین تر برند دیگه هست که گیگا گرون میگه بعد باز سوال طرح کن و منکر نشید هم نظر سنجی این انجمن و دوستان رو که بیشتر گیگا و ایسوس دارن و چه نظر سنجی و آمار فروش جهانی که گیگا و ایسوس هستند این انجمن و دنیا اگر ناراضی بودن امار فروش و تعداد کاربرهای گیگا و ایسوس بالا و بیشتر نیود
    GIGABYTE-GA-GA-Z68P-DS3=182

GIGABYTE-GA-Z68AP-D3=214

GIGABYTE-GA-990XA-UD3=224

GIGABYTE-GA-970A-D3=150

عکس هم میزارم و سوال هم میکنم که چرا ازارک و الایت انقدر از لحاظ کیفیت قطعات و معماری مادربرد شبیه هم هستند

عکس بایین
    دوتا مادربرد هست زیر خروجی صدا بالای PCI این ورودی برق قدیمی مال IDE چه کار میکنه در معماری این دو مادربرد چرا هست ؟وظیفه چیه؟که در برند های دیگه و مادربرد های دیگه دیده نمیشه؟

Last edited by jonerex; 06-09-2011 at 17:23.

4. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

اول این که Bold کردن کل یک پست، تاثیر اون رو بیشتر نمیکنه و فقط باعث سوزش چشم میشه، لطفا ادیت کنید...

شما هر جا میگفتن گیگا میومدی وسط میگفتی گیگا اصلا ارزش خرید و فکر کردن نداره من هم در بست های قبل گفتم شما که فکر میکنی خرابی داره چرا اینهمه دارن و راضی هستند میگین قیمت بالا هست منم نمونه آوردم گفتم شما ثابت کن نتونستی
    این همه راضی نیستند، این همه ناشی از تبلیغات بسیار Gigabyte و فراوانی مادربرد های گیگابایت در بازاره، مگه چون پراید فراوونه عالی و بدون نقصه...؟

در همون تاپیک هم یک مثال زدم که برد 890FXA گیگابایت با قیمت بالای 350 و برد 890FX Biostar با امکاناتی کمی کمتر (برای کاربر عادی یا حتی نسبتا حرفه ای فرقی نمیکنه) با قیمت زیر 200 تومان به فروش میرسید... ASRock هم قیمتش حدود 200-220 بود.. یعنی نزدیک 2 برابر...!

شما این ها رو نمیبینی...؟

مگه من از Biostarحرف زدم شما برو مادربرد این برند رو در ایران بیدا کن بعد مقایسه میکنیم اصلا نیست که کسی بخره ASRock هم مدل های قدیمی داره و دوستمون میگفت گیگا از قیمت جهانی بالاتر کدوم کالا بالاتر نیست همین ازراک که نمونه گذاشتم که از قیمت جهانی بالاتر ثابت نکردید!!!
    این مادبرد در ایران هم موجوده، دوستان هم تهیه کردن... ولی مثل گیگابایت در بازار نریخته، یه کم باید گشت...

اون قیمت هایی هم که گذاشتید در مورد چیپست 970 هنوز از برند های دیگه فراوان نشده و در کل فعلا بازار تعادل نداره... در مورد Z68 هم من اطلاعی ندارم... به هر حال بعضی مدل های گیگابایت هم ممکنه قیمتشون مناسب باشه... من در کل دارم میگم، و با توجه به تمامی مدل ها!

اینهمه اشخاص اومدن و گفتن ازراک نمیخوایم و فروشنده ها چی میگن رو ندید خیلی جالبه !!!
    همون تاثیر تبلیغات و فراوانی... همون چیزی که خیلی از دوستان که بهشون ازراک پیشنهاد شده رفتن بازار و فروشنده ها از ASRock منصرفشون کردن حالا چرا؟ چون خودشون ASRock کار نمیکنن...

شما سیستم مشاوره نمیدی حتما ندیدی ولی دوستانی که سیستم مشاوره میدن تا حالا خیلی برخورد کردن نمونه گفتم نمیشه من بگردم همه این بست هارو اون هم در چند ماه و سال دونه دونه جمع کنم بزارم براتون مگر میشه!!!! نمونه این ماه گفتم بگرد تایبک alisub بیدا کن این کاربر گفته بازاریها چی میگن
    حرف بازاری ملاک میشه... جالبه!

(من خودم اول قصد داشتم ازراک بگیرم. ولی دیدم انقدر توش حرف و حدیث هست که بیخیال شدم.
    البته مغازه دارها اینجوری مگن که برگشتی داره و . . .
    برا همین میگم یه پول بیشتر بدم یه ایسوز بردارم خیال خودمو راحت کنم.)
    این چند بار؛ حساب Asus با Gigabyte جداست + این که حرف حدیث بودن که هنوز هم در مورد CPU های AMD حرف و حدیث هست که میگن مسوزه و داغ میکنه... پس دیگه AMD نخریم...

گشتی گشتی از یک انجمن دیگه لینک گذاشتی منکه نمیشناسم اون انجمن و محیطش رو انجمن p30world رو بیخیال شدی رفتی انجمن دیگه که اصلا قابل قیاس با انجمن p30world نیست چه لحاظ قدیمی بودن از لحاظ قدرت و سرعت و مهمتر از لحاظ تعداد کاربر فکر نکنم کار درستی باشه این انجمن و دوستانی که در این انجمن در تایبک زیر رای دادن رو نبینید بگین انجمن p30world و رای گیری قبول نداریم انجمن hotoverclock چون حرف من تایید میکنن رو ببینید چرا؟؟؟ این خیلی جالبه که آمار جهانی رو نمیبینی و منکر میشی که ایسوس و گیگا رده اول و دوم جهان در فروش و تعداد کاربر رو دارن و از انجمن hotoverclock لینک میزاری
    من نگشتم، خودم در اون تاپیک ها حضور داشتم!

هم این جا و هم اون جا کاربران حرفه ای فراوان هستند ولی چون بحث های این چنینی در اون جا وجود داشت لینک دادم...

باز هم میگم بدلیل اینکه شما از گیگا بد دیدی و کینه به دل گرفتی چون هر جا گفتن گیگا یا نگفتن شما گفتی ارزش خرید و فکر کردن نداره و قیمت هاش هم بالا هست ولی کاملا در اشتباه هستید چه در این انجمن p30world از کیفیت گیگا راضی هستند و چه در آماری جهانی هم گیگا و ایسوس برطرف دار ترین و فروش بالایی نسیت به برندهای دیگه داشتن ایران نیست دنیا هم گیگا و اسوس راضی هستند

باز هــــــــم می گــــــــــم برای بار چندم؛ Gigabyte برند بدی نیست، ولی با توجه به قیمت اکثر مدل ها، و مشکلاتی که ازش دیده شده، ارزش این جایگاه رو نداره!

(این جمله رو دوباره بخونید...)

Asus P8P67 با گارانتی انتخاب 165 هزار تومان و مثل Biostar TP67Xe با همین گارانتی انتخاب Asus P8P67 PRO با قیمت 220 هزار تومان هست
    جدا این برد ها با این قیمت به فروش میرسند....!؟

عکس هم میزارم و سوال هم میکنم که چرا ازارک و الایت انقدر از لحاظ کیفیت قطعات و معماری مادربرد شبیه هم هستند

عکس بایین دوتا مادربرد هست زیر خروجی صدا بالای PCI این ورودی برق قدیمی مال IDE چه کار میکنه در معماری این دو مادربرد چرا هست ؟وظیفه چیه؟که در برند های دیگه و مادربرد های دیگه دیده نمیشه؟
    اصلا متوجه نمیشم... ورودی برق چه ربطی به کیفیت قطعات و معماری داره؟؟؟

اگه قرار باشه ASRock رو مشابه برند دیگه ای بدونیم نزدیک برند Asus هست که با ASRock مشارکت داشتن( شاید هم دارن)

موفق باشید.

6. 3 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

اول این که Bold کردن کل یک پست، تاثیر اون رو بیشتر نمیکنه و فقط باعث سوزش چشم میشه، لطفا ادیت کنید...

این همه راضی نیستند، این همه ناشی از تبلیغات بسیار Gigabyte و فراوانی مادربرد های گیگابایت در بازاره، مگه چون پراید فراوونه عالی و بدون نقصه...؟

در همون تاپیک هم یک مثال زدم که برد 890FXA گیگابایت با قیمت بالای 350 و برد 890FX Biostar با امکاناتی کمی کمتر (برای کاربر عادی یا حتی نسبتا حرفه ای فرقی نمیکنه) با قیمت زیر 200 تومان به فروش میرسید... ASRock هم قیمتش حدود 200-220 بود.. یعنی نزدیک 2 برابر...!

شما این ها رو نمیبینی...؟

این مادبرد در ایران هم موجوده، دوستان هم تهیه کردن... ولی مثل گیگابایت در بازار نریخته، یه کم باید گشت...

اون قیمت هایی هم که گذاشتید در مورد چیپست 970 هنوز از برند های دیگه فراوان نشده و در کل فعلا بازار تعادل نداره... در مورد Z68 هم من اطلاعی ندارم... به هر حال بعضی مدل های گیگابایت هم ممکنه قیمتشون مناسب باشه... من در کل دارم میگم، و با توجه به تمامی مدل ها!

همون تاثیر تبلیغات و فراوانی... همون چیزی که خیلی از دوستان که بهشون ازراک پیشنهاد شده رفتن بازار و فروشنده ها از ASRock منصرفشون کردن حالا چرا؟ چون خودشون ASRock کار نمیکنن...

حرف بازاری ملاک میشه... جالبه!

این چند بار؛ حساب Asus با Gigabyte جداست + این که حرف حدیث بودن که هنوز هم در مورد CPU های AMD حرف و حدیث هست که میگن مسوزه و داغ میکنه... پس دیگه AMD نخریم...

من نگشتم، خودم در اون تاپیک ها حضور داشتم!

هم این جا و هم اون جا کاربران حرفه ای فراوان هستند ولی چون بحث های این چنینی در اون جا وجود داشت لینک دادم...

باز هــــــــم می گــــــــــم برای بار چندم؛ Gigabyte برند بدی نیست، ولی با توجه به قیمت اکثر مدل ها، و مشکلاتی که ازش دیده شده، ارزش این جایگاه رو نداره!

(این جمله رو دوباره بخونید...)

جدا این برد ها با این قیمت به فروش میرسند....!؟

اصلا متوجه نمیشم... ورودی برق چه ربطی به کیفیت قطعات و معماری داره؟؟؟

اگه قرار باشه ASRock رو مشابه برند دیگه ای بدونیم نزدیک برند Asus هست که با ASRock مشارکت داشتن( شاید هم دارن)

موفق باشید.

کلیت بحث حق با عرفانه.
    من هم در مورد گیگا با عرفان موافقم.
    شما برو یه مغازه بگو مادر برد فونیکس یا آزراک می خوام یه دونه یا نهایتا 2 تا می زارن جلوت ولی بگو آقا گیگا داری، یه دفعه کلی مادربرد میچینه جلوت.
    گیگا مارک بدی نیست. من خودم گیگا دارم. فاکسن و آزراک و ایسوز هم کار کردم و داشتم.
    این مادر برد هم نه به خاطر کیفیت! بلکه به خاطر زیادیش خریدم!!!(آخه یه سیستم دم دستی نیاز داشتم!!!)
    و اینکه فروشنده میگه فلان و بهمان جنس خوبه و فلان جنس بده اصلا حرف جالبی نیست.
    رفته بودم یه مغازه گفتم آقا 6990دارین؟؟؟ گفت مدل جدید موبایله!!!!!!!!!!
    پس گیگا خوبه و این رو مدیون زیاد بودنش هست.
    در مورد Boldبودن حق با عرفانه. تا کل پست رو خوندم یه استکان اشک از چشمم اومد

8. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

دوست عزیز ما بی دلیل از گیگا حمایت می کنیم

آیا سایت
    کد:
    هم که تو بررسی هاش به گیگا رای میده اشتباه میکنه یا گیگا اسپانسرش شده؟؟
    این یکی نمونه از بررسی ها بر اساس پلت فورم Z68

کد:

شما اگه از گیگا تنفر داری دلیل نمیشه که غیر اصولی بحث کنید ، در حال حاضر تو تولید مادربورد گیگا و ایسوس پیشرو هستند ، و خیلی از برند هایی دیگه بصورت غیر علنی زیر مجموعه همین دو برند هستند همین Asrock چندین سال بعد از تاسیس رسمآ منتشر کرد که زیر مجموعه Asus هستش .

از بین Asus و گیگا هم که بخاطر خدمات آواژنگ ، آواژنگ بهترین گزینه هستش ، همین هفته پیش همکارم هنگام اسمبل پیچ گوشتی از دستش افتاد رو سوکت LGA و کلی از پین ها را شکست برد آواژنگ براش در عرض یک روز سوکت را مجانی عوض کردن ، حالا حساب کنید مادربوردش گارانتی شرکت دیگه ای بود..
    بازم میگم Asus هیچ نماینده رسمی تو ایران نداره ولی آواژنگ نمانیده رسمی گیگا هست و حتی شما از خود سایت گیگا برید تو بخش خاورمیانه سایت آواژنگ باز میشه ، این موضوع بزرگترین ویژگی گیگا هست چون بر روی کارکرد آواژنگ نظارت میکنه و به جرات میشه گفت گیگابایت معدود برند بزرگی هست که در ایران نمانیدگی واقعی داره ، و دلیل استقبال زیاد ازش همین موضوع هستش
    Last edited by Apachi; 07-09-2011 at 18:33.

10. این کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

آیا سایت
    کد:
    کد:
    هم که تو بررسی هاش به گیگا رای میده
    بد نیست لااقل اگه حرفی میزنیم کمی بیشتر در موردش تحقیق و بررسی کنیم تا طرف مقابل در بحث از همون حرف شما نتونه استفاده کنه

خوب گفتید Tomshardware... بزارید بررسی Tomshardware رو در مورد مادربرد های P67 رو یه نگاهی بهش بندازیم...

در بررسی "High-End P67 Express: Five $200-250 Motherboards" که موضوعش از اسمش معلومه، نتیجه گیری ادیتور:

کد:

برد ASRock:

هم که تو بررسی هاش به گیگا رای میده اشتباه میکنه یا گیگا اسپانسرش شده؟؟
    این دیگه از اون حرف ها بود، یعنی اگه گیگا اسپانسر سایت های معتبر بشه ارزشش زیاد میشه؟ این نوعی تبلیغه! چه ربطی به اعتبار گیگا داره؟

شما اگه از گیگا تنفر داری دلیل نمیشه که غیر اصولی بحث کنید
    لطفا اگه نکته‌ای غیر اصولی گفتم همین جا نقل قول کنید، وگرنه فرافکنی نکنید لطفا!

در حال حاضر تو تولید مادربورد گیگا و ایسوس پیشرو هستن
    بر منکرش لعنت!

همین Asrock چندین سال بعد از تاسیس رسمآ منتشر کرد که زیر مجموعه Asus هستش .
    حرف های خودم رو به خودم بر میگردونید:

از بین Asus و گیگا هم که بخاطر خدمات آواژنگ ، آواژنگ بهترین گزینه هستش ، همین هفته پیش همکارم هنگام اسمبل پیچ گوشتی از دستش افتاد رو سوکت LGA و کلی از پین ها را شکست برد آواژنگ براش در عرض یک روز سوکت را مجانی عوض کردن ، حالا حساب کنید مادربوردش گارانتی شرکت دیگه ای بود..
    بازم میگم Asus هیچ نماینده رسمی تو ایران نداره ولی آواژنگ نمانیده رسمی گیگا هست و حتی شما از خود سایت گیگا برید تو بخش خاورمیانه سایت آواژنگ باز میشه ، این موضوع بزرگترین ویژگی گیگا هست چون بر روی کارکرد آواژنگ نظارت میکنه و به جرات میشه گفت گیگابایت معدود برند بزرگی هست که در ایران نمانیدگی واقعی داره ، و دلیل استقبال زیاد ازش همین موضوع هستش
    من همین رو قبلا نگفته بودم... ؟ :

لطف کنید کمی اصولی تر و منطقی تر بحث رو ادامه بدید... از دوست عزیزم Jonerex هم درخواست دارم اگه جوابی دارن ارائه کنن!

موفق باشید.
    Last edited by Erfan.; 07-09-2011 at 20:39.

12. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

راستش نمی خوام توی روند بحث اختلالی پیش بیارم و خودم رو کوچکتر از این حرفها می بینم.
    ولی صاحب تاپیک، بنده خدا رو در یابید.

در ضمن در پست قبل هم با عرفان موافقم(حالا کسی نیست بگه موافقت تو چه اهمیتی داره!!!)

14. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rasoly65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ببخشید حالا کدوم برند خوبه....
    من یه مادربرد برا core i5 2500k لازم دارم
    اورکلاک میکنمو از گرافیک پردازشگر هم استفاده میکنم
    حداکثر بودجه هم ۲۵۰،۰۰۰ تومن هس
    لطفا کمکم کنین
    خدایی فقط به شک نندازین که پس فردا میرم بخرم

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

ببخشید حالا کدوم برند خوبه....
    من یه مادربرد برا core i5 2500k لازم دارم
    حداکثر بودجه هم ۲۵۰،۰۰۰ تومن هس
    لطفا کمکم کنین
    خدایی فقط به شک نندازین که پس فردا میرم بخرم
    ASUS - P8P67 PRO...255.000T
    برای آورکلاکری مثل تو فقط اینو مناسب دیدم.
    تا نظر اساتید چی باشه.

17. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

ASUS - P8P67 PRO...255.000T
    برای آورکلاکری مثل تو فقط اینو مناسب دیدم.
    تا نظر اساتید چی باشه.
    ایشون باید Z68 تهیه کنن...

19. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •