تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 140

نام تاپيک: خرید سیستم تا 1.100.000 تومن

اگه نباشه جاش خالی می مونه MagicPC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

GA-H61M-USB3-B3=130

GA-P65A-UD3=140 عین هم خروجی گرافیک ندارن و....

GA-970A-D3=140

منکه گفتم بیشتر بعدم شما مدل میتونی یک برند عین یک برند دیگه بیدا کنی؟! در هر رده قیمتی و چیب یک اختلاف های کوچکی هست اگر اینطور باشه شما این مدل هارو بیدا کن با این قیمت حالا ازراک و شرکت وارد کننده ضعیفش هیچی که شما هی مقایسه کردی چون اصلا چیب جدید نیاورده

GIGABYTE-GA-Z68AP-D3=214 به جز اینتل چه برندی دیگه با این چیب و امکانات با این قیمت هست؟

GA-970A-D3=140 مثل همین چیب و قیمت؟
    دوست عزیز یه مدل از مادربورد گیگا که با CPU i52500k و ram1600 مچ باشه و در محدوده قیمت 200 تا 220 اینا باشه میشه پیشنهاد بدین؟چون من دنبال گیگا بعد ایسوس هستم

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

عرفان خان من نمیدونم شما از گیگا چه خاطره بدی داری که اینجوری در موردش قضاوت میکنی!!

این برند تنها بدیش (تو ایران) قیمت بالا نسبت به امکاناتی که میده هست.
    در این جا توضیح دادم:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همون قیمت بالا اصلا توجیحی نداره...

شما خودتون همیشه از این طرز حرف زدن و از این طرز برداشت ایراد گرفتین و بحث ها و حرفه های که نگفتین شما چون خودت تجربه بدی داری که نباید همچین حرفی بزنی در نظر سنجی هم دیدین بیشتر ایسوس و گیگا دارن و راضی هستند که نظر میدن بس تجربه شخصی در هر برندی نباید لحاظ بشه چون همه برند ها خرابی دارن چیب 890 هم که شما ازش بد دیدی در همه برنده ها خرابی حتی آتیش گرفتن داره نظر شما رو همه دیدن و همه جا گفتید ولی این رو بگین نظر خودم و تجربه خودم هست تازه مطمن باشید اگر گیگا بد بود تا حالا همه فهمیده بودن و همه نظر میدادن که من گیگا خریدم و خراب شد در همه برندها خرابی هست شانس شما هم در این برند بوده اگرم بخوایم اینجور برداشت سطحی داشته باشیم که حرف فروشندهارو چون تعداد زیادتر باید قبول داشته باشیم که ازراک و لایت اشغالا خرابی زیاد دارن و....
    خوب من یک بار که تجربه نداشتم، 3 بار که کم نیست...!

کلا Gigabyte به عنوان یه برند فوق العاده و بدون مشکل توی ایران جا افتاده، من میگم اصلا این درست نیست...
    الآن این تجربه های من با Gigabyte رو ببینید... فکر نمیکنم برند هایی مثل ASRock یا Biostar چنین مشکلاتی داشته باشند...

با این حال، من اگه مثلا الایت میخریدم همچین مشکلی داشت، خیلی شاید ناراحت نمیشدم، چون خوب قیمت کم تری داره و ...

ولی وقتی میام نزدیک 2 برابر فقط پول اسم Gigabyte رو میدم...؟؟!

خرابی چیپست 890 هم اولین باره میشنوم!!! کجا با چیپست 890 مشکل داشتند؟ چیپست که تولید خود AMD هست و مشکلی نداره! آتیش گرفتن...!؟؟؟ اون مشکل برد های MSI بود، که باز ربطی به بحث ما نداره + این که اصلا مشکل من با MB از NB نیست، کنترل ولتاژ CPU هست!

حرف فروشنده ها هم که میگید، کدوم فروشنده گفته ASRock خرابیش بالاست...؟

موفق باشید.

3. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کجا سودش زیاده!!! بیشتر فروشنده ها به خاطر این گیگا کار میکنن که شرکت آواژنگ شرکت بزرگی هست و نماینده در اکثر شهره ها داره و گارانتی 3 ساله جوابگو مثل msi داره خوب فروشنده برندی کار میکنه اولا خرابی یا به قول خودشون برگشتی کمه دوما گارانتی خوب داشته باشه که برگشت خورد مثل آواژنگ و ماتریکس مادربرد بده گارانتی بدون هیچ هزینه تحویل بگیره خوب فروشنده میاد ایسوس گیگا و msi کار میکنه که خرابی کمی داره و گارانتی جوابگو فروشنده نمیاد یک برند با شرکت های ضعیفتر از این ها کار کنه شهرستان که هیچ نه نماینده داره نه بیدا میشه فروشنده تهران هم همینطور نمیاد اینهمه امکانات رو بیخیال بشه بعد دنبال شرکتی باشه که ضعیفه و نمیتونه مادربردهای جدید و به روز وارد کنه بعدم کجا گیگا گرونه تمام چیب ها رو با قیمت های مثل ایسوس داره همه چیب های جدید رو با قیمت های مناسب داره تازه با گارانتی اصلا مادربرد هاش گرون نیست حتی مادربرد برای حرفه ای ها مثلا جدیدترین چیب با امکان اورکلاک حرفه ای و sli cf مثل ایسوس از 250 تا 290 اصلا مادربرد هاش گرون نیست چه معمولی چه حرفه ای بعدم شما بدون هیچ ارزونی بی علت نیست هر چی قیمتش بایین تر باشه کیفیت هم کمتره شما اگر ملاکت ارزون بودن هست خوب مادربرد الایت گروب رو در اولویت قرار بدین ولی بیشتر دوستان دنبال برند با کیفیت با گارانتی و با امکانات خوب و حرفه ای هستند بعدم در تمام سایت ها و رده بندی ها چه جهانی چه ایران اول و دوم ایسوس و گیگا هستند
    ببینید فکر نکنم تو این موضوع که گیگا برندی هست که بیشترین تعداد مادربورد تو بازار ایران رو داره شکی وجود داشته باشه، فکر کنم خودتونم اینو قبول دارین، اولا یه واقعیت وجود داره که به دلیل تحریم و یه سری مسائل دیگه که اینجا جاش نیست بگم ما تو خیلی موارد نمیتونیم همه نوع کالا رو با کیفیت و قیمتی که در دنیا عرضه میشن رو داشته باشیم، تو کامپیوترم این مسئله وجود داره، حرف شما در مورد شرکت آواژنگ کاملا درسته، دقیقا همین مورد یکی از دلایل اصلی اینه که شرکتها بیشتر تمایل دارن با گیگا کار کنن، اینم قبول کنید که شاید بشه گفت حدود 90 درصد از کسایی که کامپیوتر میخرن اطلاعات تخصصی در مورد قطعات ندارن و بیشتر رو حرف فروشنده ها که برندی رو تعریف میکنن و یا نظرات دوستانشون که قبلا یه برندی رو خریدن و خرابی ندیدن و از همین جهت به اصطلاح راضین قطعات رو انتخاب میکنن. پس در کل گیگا برندی هست که بیشترین سهم رو تو بازار ایران در اختیار داره،‌ اون نظرسنجی که شما میگید، به نظر من به هیچ وجه نمیتونه یه ملاک معتبر باشه، چرا که فقط بین ایرانیهایی بوده که گیگا بازارش رو در اختیار داره.
    ظاهر سایر دوستان هم،‌ هم عقیده هستن که گیگا با توجه به مدلهای مشابه سایر برندها گرونتره، خب این خدماتی که داره مجانی نیست و قیمتشم روی قطعات میارن.
    بعدم شما بدون هیچ ارزونی بی علت نیست
    با این حرفتونم مخالفم،‌ یه سوال ازتون دارم؛ تا حالا شده از این برگه های تبلیغات شرکتهای کامپیوتر بدن دستتون؟
    از همین برگه ها که شرکتها یه سری سیستم ها رو تو چارتهای مختلف با قیمت کل مینویسن، قیمتها دقت کرده باشید از کمترین شروع میشه تا آخرین چارت که سیستمش بالاترین قیمت رو داره،‌ دقت کردین شرکتها تو بالاترین سیستم پیشنهادی چه قطعاتی رو مینویسن؟ من یکی دو نمونه عرض میکنم براتون مثلا میان تو سیستمی که 1.600.000 تومن قیمتش شده واسه cpu قطعاتی مثل intel Q9400 که قیمتش 290 دلاره یا intel 9550 که قیمتش حدود 300-305 دلاره میدن دیگه خیلی انصاف رو رعایت کنن core i5 750 مید. من خودم خیلی از دوستام هستن که رفتن و با پیشنهاد خود شرکتها سیستمهای مشابه این دادن بهشون،‌ خب حالا یه سوال: مگه cpu هایی مثل core i5 2300-2400 چیشون از اینا کمتره؟ چرا اونا رو نمیدن؟
    یه نمونه ی بسیار بهتر اگه من نظرتون رو در مورد اینکه کدوم یک از این دو cpu رو بهتر میپسندین بپرسم چی جواب میدین؟ سی پی یو intel 9550 به نظرتون بهتره یا core i5 2500k ؟
    مسلما core i5 2500k خیلی سطح بالاتره ولی با این حال 90$ از 9550 ارزونتره، حالا من بیام بگم هیچ ارزونی بی دلیل نیست و حتما یه ریگی تو کفشش هست!!
    خیلی از این نمونه ها هست،‌ حتما خودتونم میدونید.
    البته من آدم روراستی هستم،‌ اینم بگم در حالت کلی و عمومی با این حرفتون موافقم و خودمم همیشه تو زندگیم سراغ جنسای گرون قیمت تر میرم چو اینکه جنس گرونتر با کیفیتتره یه اصله.
    ولی همیشه و در هر موردی اینطور نیست، بعضا شرکتها برای رقابت و گرفتن بازارم شده کالاشون رو پایینتر از قیمتی که باید بفروشن عرضه میکنن. در مورد قطعات کامپیوتر به اعتقاد من این قضیه کاملا برقراره و همه چیز به قیمت نیست. هر کی اطلاعات داشته باشه میتونه یه سیستم عالی با قیمت مناسب بخره ولی کسی که اطلاعات نداشته باشه ممکنه یه سیستم با قیمت خیلی بیشتر بهش بدن که ارزش چندانی هم نداشته باشه.

5. 3 کاربر از TurkSevan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MagicPC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوست عزیز jonerex سوالی پرسیدم و منتظر جواب

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوست عزیز jonerex سوالی پرسیدم و منتظر جواب

دوست عزیز نمیدونم کاربردتون چیه ولی بر اساس قیمت

GIGABYTE-GA-Z68AP-D3=214

کد:
    اگرم تورکلاک حرفه ای دارین و دوتا کارت گرافیک میخواین استفاده کنید GIGABYTE-GA-Z68XP-UD3=240

8. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

در این جا توضیح دادم:

کد:
    همون قیمت بالا اصلا توجیحی نداره...

خوب من یک بار که تجربه نداشتم، 3 بار که کم نیست...!

کلا Gigabyte به عنوان یه برند فوق العاده و بدون مشکل توی ایران جا افتاده، من میگم اصلا این درست نیست...
    الآن این تجربه های من با Gigabyte رو ببینید... فکر نمیکنم برند هایی مثل ASRock یا Biostar چنین مشکلاتی داشته باشند...

با این حال، من اگه مثلا الایت میخریدم همچین مشکلی داشت، خیلی شاید ناراحت نمیشدم، چون خوب قیمت کم تری داره و ...

خرابی چیپست 890 هم اولین باره میشنوم!!! کجا با چیپست 890 مشکل داشتند؟ چیپست که تولید خود AMD هست و مشکلی نداره! آتیش گرفتن...!؟؟؟ اون مشکل برد های MSI بود، که باز ربطی به بحث ما نداره + این که اصلا مشکل من با MB از NB نیست، کنترل ولتاژ CPU هست!

حرف فروشنده ها هم که میگید، کدوم فروشنده گفته خرابیش بالاست...؟

موفق باشید.
    3 مرتبه هر کی ندونه فکر میکنه 3 تا مادربرد بوده 1 کارت گرافیک 7300 بوده دوتا مادربرد AMD خوب همه برندها خرابی داره مادربرهای شما یک اورکلاک بوده و یک مادربرد USB مگر وقتی دادید آواژنگ درست نکردن براتون بعدم همه مادربردها خرابی دارن مخصوصا وقتی اورکلاک بشه چون تنها خوب بودن مادربرد شرط نیست باور و.... هم هستند که خود من تجربه باور گرین داشتم و به من ثابت شده باور خوبی در اورکلاک SLI CF نیست خیلی هم ضرر زده سیستم داغون کرد هارد رو سوزوند و..... ولی من نمیام هر جا گفتن باور گرین بیام وسط بگم آقا اصلا دورشو خط بکشید خیلی ضعیفه فقط به درد کارهای معمولی میخوره و...چون هم کار درستی نیست هم شما مثل قبل میگین نه باور گرین خوبه و با تجربه شخصی یک برند رو زیر سوال نبرید که همین کار رو قبلا کردید کلا خودتون هم بارها گفتید با یکی دو بار خراب شدن و تجربه شخصی کار درستی نیست حرف اون برند اومد بگیم نه و ایراد بگریم هر برندی ایراد داشته باشه به مرور زمان همه متوجه میشن ASRock که همه فروشنده های کشور میگن برگشتی داره و خراب میشه بارها و بارها در این انجمن گفته شده چطور ندید بارها هم دوستان گفتن حرف فروشندها رو باور نکنید

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

3 مرتبه هر کی ندونه فکر میکنه 3 تا مادربرد بوده 1 کارت گرافیک 7300 بوده دوتا مادربرد AMD خوب همه برندها خرابی داره مادربرهای شما یک اورکلاک بوده و یک مادربرد USB مگر وقتی دادید آواژنگ درست نکردن براتون بعدم همه مادربردها خرابی دارن مخصوصا وقتی اورکلاک بشه چون تنها خوب بودن مادربرد شرط نیست باور و.... هم هستند که خود من تجربه باور گرین داشتم و به من ثابت شده باور خوبی در اورکلاک SLI CF نیست خیلی هم ضرر زده سیستم داغون کرد هارد رو سوزوند و..... ولی من نمیام هر جا گفتن باور گرین بیام وسط بگم آقا اصلا دورشو خط بکشید خیلی ضعیفه فقط به درد کارهای معمولی میخوره و...چون هم کار درستی نیست هم شما مثل قبل میگین نه باور گرین خوبه و با تجربه شخصی یک برند رو زیر سوال نبرید که همین کار رو قبلا کردید کلا خودتون هم بارها گفتید با یکی دو بار خراب شدن و تجربه شخصی کار درستی نیست حرف اون برند اومد بگیم نه و ایراد بگریم هر برندی ایراد داشته باشه به مرور زمان همه متوجه میشن
    خوب 3 مرتبه برای یک نفر کمه...؟

همه‌ی برند ها خرابی داره، قبول دارم، ولی چند بار گفتم~>

ASRock که همه فروشنده های کشور میگن برگشتی داره و خراب میشه بارها و بارها در این انجمن گفته شده چطور ندید بارها هم دوستان گفتن حرف فروشندها رو باور نکنید
    شما یه بار همین جمله ای رو که نقل قول کردم از پستت رو بخون!!!

اول میگی فروشنده ها چی میگن ، بعد میگی حرف فروشنده ها رو نباید باور کرد!!! بالاخره به حرف فروشنده ها گوش کنیم یا نه ؟

شما میگی در همین انجمن بار ها و بار ها از خرابی ASRock گفته شده، خوب یک لینک بدید تا ببینیم، چرا من تا حالا ندیدم، وقتی بار ها و بار ها گفته شده...

بعد مگه من میگم ASRock خرابی نداره...؟ میگم برندی که این همه مشهور شده و اسم داره، نباید خرابی داشته باشه(اون هم نه یک بار...)

لطف کنید کمی با حوصله تر حرف های منو بخونید تا اشتباه برداشت نکنید...

موفق باشید.

11. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

خوب 3 مرتبه برای یک نفر کمه...؟

همه‌ی برند ها خرابی داره، قبول دارم، ولی چند بار گفتم~>

شما یه بار همین جمله ای رو که نقل قول کردم از پستت رو بخون!!!

اول میگی فروشنده ها چی میگن ، بعد میگی حرف فروشنده ها رو نباید باور کرد!!! بالاخره به حرف فروشنده ها گوش کنیم یا نه ؟

شما میگی در همین انجمن بار ها و بار ها از خرابی ASRock گفته شده، خوب یک لینک بدید تا ببینیم، چرا من تا حالا ندیدم، وقتی بار ها و بار ها گفته شده...

بعد مگه من میگم ASRock خرابی نداره...؟ میگم برندی که این همه مشهور شده و اسم داره، نباید خرابی داشته باشه(اون هم نه یک بار...)

لطف کنید کمی با حوصله تر حرف های منو بخونید تا اشتباه برداشت نکنید...

موفق باشید.

شما با حوصله بخونید و در جوابش عجله نداشته باشید مگه من حرف رو از طرف خودم زدم شما برسیدی که من تاید کردم یا نکردم سوال شما:( حرف فروشنده ها هم که میگید، کدوم فروشنده گفته ASRock خرابیش بالاست...؟)
    این جواب من( ASRock که همه فروشنده های کشور میگن برگشتی داره و خراب میشه بارها و بارها در این انجمن گفته شده چطور ندید بارها هم دوستان گفتن حرف فروشندها رو باور نکنید &nbsp

ایندفعه با توضیح کامل خیلی افراد از شهرهای مختلف گفتن چرا مادربرد ازراک میگید شهرستان که میگن اصلا گیر نمیاد و برسیدیم فروشند ها گفتن ازراک برگشتی زیاد داره کار نمیکنیم و دوستان تهرانی هم همینطور میگن به فروشنده میگم ازراک میگن کار نمیکنیم و برگشتی داره و خیلی زیاد هم برسید شده که دوستان دیگه بارها گفتن حرف فروشندهارو باور نکنیدمنظور از این تایبک ها بوده و منکه نمیتونم بگردم چند تا تایبک از چندین ماه رو براتون گلچین کنم و بزارم نمونه یک تایبک همین ماه رو ALISUB داره

1 مرتبه گرافیک بوده که من هم همیشه گفتم بیشتر مدل های گرافیک گیگا گرونه و ارزش خرید نداره و 2مرتبه شما در مادربرد بوده که دیگه نمیخرید ولی حرف اینکه شما این تجربه رو داشتید نباید هر جا گیگا گفتن بیاید بگین اصلا ارزش خرید و فکر کردن نداره چون اصلا درست نیست اگر اینطور باشه خیلی ها مادربرد گیگا دارن و برعکس شما راضی بودن و اگر خرابی زیاد داشت تا حالا بارها گفته شده بود بس بدونید شانس بد شما بود و اگر خرابی بوده آوآژنگ گارانتی خوبی هست و جوابگو

در تایبک زیر در رای گیری میبینید 32 نفر ASUS داشتن 28 نفر GIGABYTE خوب میبینید دوستان زیادی گیگا دارن و راضی بودن که رای دادن و شانس بد شما بوده بس اینکه هر جا گیگا گفتن شما میگید ارزش فکر کردن نداره کاملا غلطه خیلی ها دارن و راضی هستند در ضمن قیمت و ارزش مادربرد هاش با گارانتی که داره بسیار ارزش خرید بالای داره چون اولا خیلی جلوتر از شرکت های دیگه چیب های جدید وارد میکنه دوما در قیمت مادربرد با چیب های جدید بسیار عالی هستند و از نظر قیمت و چیب جدید در برند های دیگه بایین تر بیدا نمیکنی نمونه شما میگی قیمتش بالا هست قیمت بایین تر با همین چیب ها بیدا کنید ؟

کد:
    GIGABYTE-GA-GA-Z68P-DS3=182

GIGABYTE-GA-Z68AP-D3=214

GIGABYTE-GA-990XA-UD3=224

GIGABYTE-GA-970A-D3=150
    Last edited by jonerex; 05-09-2011 at 16:03.

اگه نباشه جاش خالی می مونه high-end's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

jonerex عزیز خیلی از اونایی که گیگا خریدن و بهش رای دادن هنوز هم فکر میکنند که تو ایران فقط اسوس و گیگا ارزش خرید داره!
    و برند هایی مثل ازراک و بایو و الایت و....آشغالن!چرا؟چون فروشنده ها اینو تو دهن ملت انداختن!شما نگاه کن با اینکه تو همین انجمن بارها گفته شده ازراک و بایو و ....برند های شناخته شده و خوبی هستن ولی باز هم وقتی به کاربر ازراک پیشنهاد میشه میاد پست میده که از گیگا و اسوس پیشنهاد بدین!یا مدام بابت کیفیتش از شما میپرسه!اینا همه تاثیر تبلیغات یه سری فروشنده سودجو هست که وقتی میبینه سود بازار تو گیگا و اسوس هست تو سر بقیه برند ها میزنه.

خیلی ها هم به خاطر تاکید رو همون حرف اشتباه که هیچ گرونی بی علت نیست کلا دور بقیه برند ها رو خط میکشن.
    در حالی که نمیدونن اینجا گیگا 80 دلاری 70-160 تومن فروش میره.

درکل بازم میگم گیگا یکی از بهترین برند ها در رمینه قطعات کامپیوتری هست هست ولی در ایران اگه بخوای رو اصل P\P خرید بکنی گیگا ارزش خرید پایین تری نسبت یه برند های دیگه مثل ازراک داره.

14. این کاربر از high-end بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

jonerex عزیز خیلی از اونایی که گیگا خریدن و بهش رای دادن هنوز هم فکر میکنند که تو ایران فقط اسوس و گیگا ارزش خرید داره!
    و برند هایی مثل ازراک و بایو و الایت و....آشغالن!چرا؟چون فروشنده ها اینو تو دهن ملت انداختن!شما نگاه کن با اینکه تو همین انجمن بارها گفته شده ازراک و بایو و ....برند های شناخته شده و خوبی هستن ولی باز هم وقتی به کاربر ازراک پیشنهاد میشه میاد پست میده که از گیگا و اسوس پیشنهاد بدین!یا مدام بابت کیفیتش از شما میپرسه!اینا همه تاثیر تبلیغات یه سری فروشنده سودجو هست که وقتی میبینه سود بازار تو گیگا و اسوس هست تو سر بقیه برند ها میزنه.

خیلی ها هم به خاطر تاکید رو همون حرف اشتباه که هیچ گرونی بی علت نیست کلا دور بقیه برند ها رو خط میکشن.
    در حالی که نمیدونن اینجا گیگا 80 دلاری 70-160 تومن فروش میره.

درکل بازم میگم گیگا یکی از بهترین برند ها در رمینه قطعات کامپیوتری هست هست ولی در ایران اگه بخوای رو اصل P\P خرید بکنی گیگا ارزش خرید پایین تری نسبت یه برند های دیگه مثل ازراک داره.

خوب اینهمه وقتی از ایسوس و گیگا راضی بودن خوب معلومه دفعه بعد میرن همون گیگا یا ایسوس میخرن چرا برن دنبال برند دیگه
    نه اصلا اشغال نیست آخه به فروشنده حق بدید مثلا آواژنگ با نمایندگی هاش بسیار قوی هستند علاوه بر سابورت گارانتی(همه گارانتی ها با فروشندها بهتر هستند) هزینه مادربرد هم بعد چند ماه باس میکنه برای همین از ایسوس و گیگا بیشنهاد میدن و برای برند های دیگه حرف درست میکنن

و هیچ ارزونی بی علت نیست من خودم بارها گفتم و قبول دارم مثلا کیفیت قطعات بکار رفته و معماری ایسوس و گیگا مثل هم هستند و ازراک و الایت هم از نظر کیفیت قطعات و معماری مثل هم هستند میخواید عکس بزارم؟!

دوست عزیز یک دونه جنس هر چی خواستی بگو که از اون ور وارد شده باشه و قیمت جهانی داشته باشه کدوم جنس؟! هیچ جنسی در ایران وارد نشده که قیمت جهانی یکی باشه بدلیل خیلی چیزها
    خود ازراک هم همینطور اصلا با قیمت جهانی یکی نیست مثلا ازراک که قیمت جهانی از برند های دیگه کمتره مثلا ASRock P67 Extreme4=220 اونجا 150 هست ASRock Fatal1ty P67 اینجا 330 هزار تومان اونجا 170 قیمته یا همه برند های دیگه قیمت جهانی مثل گیگا بالاتره

شما باز حرفتون رو تکرار میکنید گیگا مادربردهاش با چیب های جدید هم قیمت برندهای دیگه هست و ارزش خرید بالاتری داره شما میتونی از مادربرد های بالا از بند دیگه نمونه بیاری که گیگا گرونتره در مورد ازراک هم خوب دوست عزیز قیمت جهانی ازراک هم از گیگا و ایسوس کمتره و کسانی که هزینه کمتر رو ارزش بیشتری برای خرید میدونند ازراک رو ترجیح میدن

ولی کلا این حرف های که در مورد گیگا میگن کاملا اشتباه هست اولا اینهمه دارن و خرابی نداشتن و راضی بودن که رای دادن دوما در بعضی مدل مادربرد گیگا بسیار قیمت بهتری علاوه بر جدید بودن چیب و گارانتیش داره نداره ثابت کنید

GIGABYTE-GA-GA-Z68P-DS3=182
    GIGABYTE-GA-Z68AP-D3=214

GIGABYTE-GA-990XA-UD3=224
    GIGABYTE-GA-970A-D3=150

در مدل های بایین تر بجز ازراک که از همه برندها بایین تر هست گیگا قیمتش مثل برندهای دیگه MSI ASUS و... هست نیست بگین در کدوم مدل گیگا از یرندهای دیگه بالاتره نمونه بیارید؟

16. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •