تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 109

نام تاپيک: راهنمایی و مشاوره برای خرید سیستم تا سقف 1 میلیون تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نه من کارم فقط دانلود نیست!

من سیستم رو وساه گیم دارم می بندم و ممکنه یه روز صبح تا شب گیم بزنم!

د رآینده هم میخوام فوتوشاپ رو به صورت حرفه ای شروع کنم.

به هر حال من بین این 2 تا کیس یکی رو فردا می خوام بگیرم و به نظرم اسراف هم نیست . قیمتشون هم 100 تومن هست.

یا

هر دو کیسهای خوبین در مورد کولر مستر هم یه نگاهی بنداز کیس بدی نیست.
    بین این دو تا من دومی رو بیشتر می پسندم اگر چه ترمال تیک هم خیلی عالیه!
    به هر حال انشا الله فناش برات بچرخه!

2. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

میدونی دومی بدیش چیه؟

دومی یعنی سوپر فلاور خوشگل تره..ولی فن بغلش اینقدر بزرگه که مثل x-3 اجازه بستن کولر های بزرگ رو نمیده

پنل جلوش هم usb 3 نداره.

ولی ترمالتک فن بغلش که البته خودم باید بخرم نصب کنم 12 سانتیه..

واسه همین بین خوشگلی و جا دار بودن موندم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه MagicPC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

میدونی دومی بدیش چیه؟

دومی یعنی سوپر فلاور خوشگل تره..ولی فن بغلش اینقدر بزرگه که مثل x-3 اجازه بستن کولر های بزرگ رو نمیده

پنل جلوش هم usb 3 نداره.

ولی ترمالتک فن بغلش که البته خودم باید بخرم نصب کنم 12 سانتیه..

واسه همین بین خوشگلی و جا دار بودن موندم!
    چی شد علی جان بالاخره تصمیمتو گرفتی؟والا منم با این گفته ها گیج شدم اما فعلا همون x3 تو نظرمه!
    فقط یه چیزی ... این اورکلاک فهمیدی لازمه یا نه؟من تا به حال تجربشو نداشتم وقصد خریدم هم بیشتر تجربه کردنشه اما آیا این پول اضافی که واسه CPU,Ram,Motherboard میدیم لازمه؟یعنی اورکلاک فقط برای بازی استفاده میشه؟و اگر اورکلاک کنیم نمیشه به حالت قبل اور کردن برگردوند؟

5. این کاربر از MagicPC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

چی شد علی جان بالاخره تصمیمتو گرفتی؟والا منم با این گفته ها گیج شدم اما فعلا همون x3 تو نظرمه!
    فقط یه چیزی ... این اورکلاک فهمیدی لازمه یا نه؟من تا به حال تجربشو نداشتم وقصد خریدم هم بیشتر تجربه کردنشه اما آیا این پول اضافی که واسه CPU,Ram,Motherboard میدیم لازمه؟یعنی اورکلاک فقط برای بازی استفاده میشه؟و اگر اورکلاک کنیم نمیشه به حالت قبل اور کردن برگردوند؟
    آره من اون کیس ترمالتک رو میگیرم..(البته سوپر فلاوره هم خوبه)

ببین گرین رو بیخیال شو!

گرین فقط کیس X-9 ش خوبه!

این x-3 من فهمیدم اصلا اون چیزی نیست که در ظاهر نشون میده..

فن هاش مزخرفه به تمام معناس!

حتی اگه نمیخوای کیس بالا ی80 بخری..باز برو سمت کیس های کولر مستر و اینا..مگه اینکه کولینگ کیس زیاد برات مهم نباشه...در حد معمولی هم بست باشه...اگه اینطوره همین گرین رو بگیر..

ولی من به شخصه دیگه حاضر نیستم اصلا سمت برند گرین برم..برندی که 90% کاراش تو ایران انجام میشه به نظرم یه برند معمولیه..این برند فقط تو ایران شاخ شده..

شما برو توی یوتیوب ببین اگه یه کلیپ یا ریویو تصویری از یه کیس گرین یا از یه پاورش پیدا کردی؟

ببین اورکلاک زیادلازم نیست..این کارت msi خودش اور شدس..من فقط میخوام سی پی یو رو یه کم اور کنم..

وگرنه در حد حرفه ای نمخوام اور کنم..

بله اگه چیزی از قبل خودش اور شده نباشه میتونی به حالت قبل از اور برگزدونی..چون اوری که خودمون میکنیم نرم افزاری انجام میشه.
    Last edited by Ali_softcenter; 03-09-2011 at 10:14.

7. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

ولی من به شخصه دیگه حاضر نیستم اصلا سمت برند گرین برم..برندی که 90% کاراش تو ایران انجام میشه به نظرم یه برند معمولیه..این برند فقط تو ایران شاخ شده..

شما برو توی یوتیوب ببین اگه یه کلیپ یا ریویو تصویری از یه کیس گرین یا از یه پاورش پیدا کردی؟
    گرین اکثر محصولاتش رو از کمپانی های مشهور تهیه میکنه... حالا X3 شاید کیس خیلی خوبی نباشه... ولی در کل اون قدر هم برند بدی نیست!

پیشنهاد میکنم این تاپیک رو( مخصوصا پست های ناظر عزیز، D3vil_hsa2w ) یه نگاهی بندازید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خوندم..من نگفتم گرین برند بدیه..

گفتم در جهان! گرین یه برند معمولی محسوب میشه. و در جهان غول صنعت پاور و کیس نیست!

در حالی که ترمالتک غولیه واسه خودش.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

خوندم..من نگفتم گرین برند بدیه..

گفتم در جهان! گرین یه برند معمولی محسوب میشه. و در جهان غول صنعت پاور و کیس نیست!

در حالی که ترمالتک غولیه واسه خودش.
    اون لینک که دادم رو بخونید، اصلا گرین برند محسوب نمیشه، مثلا High Power که برای گرین پاور تولید میکنه برند مشهوریه که برای OCZ هم تولید میکنه...

12. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MagicPC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

گرین اکثر محصولاتش رو از کمپانی های مشهور تهیه میکنه... حالا X3 شاید کیس خیلی خوبی نباشه... ولی در کل اون قدر هم برند بدی نیست!

پیشنهاد میکنم این تاپیک رو( مخصوصا پست های ناظر عزیز، D3vil_hsa2w ) یه نگاهی بندازید:

کد:
    عرفان جان برای اینکه مارو از سردرگمی در بیاری و دیگه گیج نشیم بنا به سیستمی که تو پست دوم گفتم میشه یه کیس که در آینده هم برای اورکلاک و نصب فن cpu مناسب باشه پیشنهاد بدین؟البته ظاهرش هم جذاب باشه ،قیمت هم 100 یا زیر 100 ... ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کد:
    منم با این عقیده که یک برند در همه موارد (به کلی) بد هست یا همیشه خوبه مخالفم. بهترین برندها هم یه مواقعی گندی میزنن که شاید اعتبارشونو کم کنه(نمونه شرکت اپل با ایفون 4 که وقتی به شکل خاصی تو دست می گرفتی انتن می پرید)!. نظر من روی این مورد خاص (کیس x3) بود که فکر میکنم هر چی در موردش گفتم حقیقت محضه. در ضمن همونطور که تو پستهام هست پیشنهاد کیس از گرین هم دادم و خودم قبلا از پاور گرین هم استفاده کردم و دقیقا همون مورد هم به مشکل برخورد و مرجوع به گارانتی شد که واقعا من معنی گارانتی خوب رو اون موقع فهمیدم که بدون سوال پاور منو تعویض کردن

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

عرفان جان برای اینکه مارو از سردرگمی در بیاری و دیگه گیج نشیم بنا به سیستمی که تو پست دوم گفتم میشه یه کیس که در آینده هم برای اورکلاک و نصب فن cpu مناسب باشه پیشنهاد بدین؟البته ظاهرش هم جذاب باشه ،قیمت هم 100 یا زیر 100 ... ممنون
    CoolerMaster سری 690 ... مدل های مختلفی داره یه سرچی بکنید...

از گرین هم Dragon گزینه‌ی خوبیه...

موفق باشید.

16. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •