تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 109

نام تاپيک: راهنمایی و مشاوره برای خرید سیستم تا سقف 1 میلیون تومان

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام
    x3 کیس خوبیه 5 تا فن تقریبا کم صدا داره و ظاهر خوبی هم داره ولی چند تا عیب داره که من ازش دیدم:
    1- مشکل دکمه reset که اینقدر کوچیکه که حتما باید با یه چیزی مثل سر خودکار فشارش بدی(با دست و بدون وسیله امکان استفاده نداره)
    2- کیفیت تقریبا پایین(البته با توجه به قیمت بالای کیس و گیمینگ بودن) ورق و قطعات داخل کیس
    3- مشکل نصب کولر برای سی پی یو که شما رو از داشتن کولرهای خوب بازار محروم می کنه(برای کسایی که اورکلاک حرفه ای می کنن خیلی مهمه) و تقریبا انتخاب رو به بوفالو از گرین و tx3 از کولر مستر و چند تا کولر نه چندان مناسب دیگه محدود می کنه
    4- شستن فیلترهای ضد غبار برای فنهای بالای کیس عذاب اوره چون باید حتما فنها رو باز کنیم که خودش مشکل گیر کردن به فن سی پی یو و رم ها و بقیه قطعات و در اخر پشیمانی از تمیز کردن رو داره
    5- بر خلاف تبلیغات خود گرین که میگه همه کابلها رو میشه از پشت مادربرد رد کرد ، کابل 8 پین برق من که از یه پاور حرفهای استفاده می کنم از پشت کم اومد و مجبور شدم از روی مادربرد رد کنم.
    6- بر خلاف انتظاری که این کیس باید با داشتن 5 تا فن خیلی خنک باشه من که این مطلب رو خیلی درست ندیدم چون اصلا احساس نمیکنی که هوا جریان داره غیر از فن پشت کیس که خوب عمل می کنه بقیه فنها با این که رو حداکثر دور کار می کنن ولی وقتی دستت رو نزدیک می کنی انگار هیچ هوایی جریان نداره و حتی نمی تونی متوجه بشی که فنها هوا رو به داخل میکشن یا به بیرون میدن
    ای بابا...

البته من اور حرفه ای نمخیوام بکنم..

پاورم هم 6 پینه..

ولی در مورد خنکی و تهویه اگه اونجوری نباشه که اعلام کردن فایده نداره!

نمیدونی فالکون این مشکلات رو داره یا نه؟
    Last edited by Ali_softcenter; 31-08-2011 at 23:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MagicPC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

خواهش میکنم.

نه متاسفانه چون اصلا قصد خرید اسپیکر ندارم ..قیمتم ندارم..

یه سوالم از خودت دارم..این مانیتور هایی که خودت پیشنهاد دادی..میتونم بپرسم چرا سامسونگ توش نیست؟
    Asus واقعا مانیتور های خوبیه؟

بعد اینم بگم به زمان پاسخگویی مانیتور توجه کن. بالای 2 MS برای گیم به درد نمیخوره.
    راستیتش چون من از چند تا از دوستان (مخصوصا تو کار سیستم و سخت افزار) پرسیدم با ال جی موافق تر بودن و از گارانتیش خیلی تعریف میکنن، و هم اینکه من خودم با برند ال جی بیشتر حال میکنم
    والا ایسوس برند معتبرو شناخته شده ای اما مانیتوراش نمیدونم چجوریه و اینکه گارانتی خوب داره یا نه،اما واقعا مانیتوراش زیباست ولی متاسفانه زیاد کسی اطلاع از کاراییش و مدلاش نداره
    میشه بپرسم زما پاسخگویی چیه و از کجا میشه فهمید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ای بابا...

البته من اور حرفه ای نمخیوام بکنم..

پاورم هم 6 پینه..

ولی در مورد خنکی و تهویه اگه اونجوری نباشه که اعلام کردن فایده نداره!

نمیدونی فالکون این مشکلات رو داره یا نه؟
    اولا من نظر شخصی خودمو گفتم و خیلی ها رو دیدم که از این کیس راضی به نظر می یان.
    دوما کابل برق 6 پین نداریم یا 8 پین یا 4 پین در مورد کابل برق من غیر خودم چند نفر دیگه رو هم دیدم که این مشکل رو دارن (یعنی کابل برق 8 یا 4 پین برق از پشت مادربرد کم میاد یا واقعا به سختی میرسه و احتمال در اومدن و مشکلات برقی زیاد میشه)
    سوما شرکتها مجبور هستن برای کم کردن نویز و صدای فن ها از مقدار هوادهی اونها کم کنن و این موضوع برای همه کیس های سایلنت صادق هست (این رو با توجه به وضعیت فنها در سالهای قبل میگم که وقتی دستتو جلو می بردی شدت جریان هوا رو واقعا حس می کردی و صد البته صدای گوش ازار اونها رو)
    چهارما در مورد کیس فالکون این کیس از نظر خنکی با x3 تفاوت انچنانی نداره و حتی شاید x3 بهتر باشه ولی از نظر امکان نصب کولرهای خوب بهتر جواب میده ولی من به شخصه از طرح باز شدن درب جلوی کیس برای استفاده از odd ها بدم میاد و مشکل دارم تازه قیمتشم گرونتره.
    در کل اگر قصد اور حرفه ای ندارین ( یعنی شخصی که سی پی یوش همیشه بالای 4 گیگاهرتز اور شده، گرافیکشم(شایدم چند تا گرافیک رو همزمان استفاده میکنه) اور میکنه و رمها رو هم با فرکانسهای بالا استفاده می کنه به علاوه یک پاور وات بالا و ...) این کیس مناسبه ولی اگر اصلا اهل اور نیستین پول رو دور نریزین و یه مگنوم 2 بگیرین تازه بعدا می تونیین چند تا فن بگیرین و خنکیشم بهتر کنین.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دادا اخه من دارم یک و دویست پول سیستم میدم برم مگنوم بگیرم؟

تک تک اون ایراداتی که گفتید اخه برای من مهمه..

من یه کیس خنک میخوام!ولی کم صدا میخوام..

چون ممکنه بخوام سی پی یو رو اور کنم! یا بعد یه کارت شاخ تر از 560ti بگیرم..میخوام جا بشه تو کیس!

اون دکمه ریست و اینا همه برام مهمه! اون فیلتر های ضد غبار و اینا..این جزئیات و مشکلات مهمه که نباشه!

حالا بازم X-3 ؟

استارتر تاپیک ببخش چون خودتم مثل منی دارم اینجا مطرح میکنم.
    Last edited by Ali_softcenter; 01-09-2011 at 13:26.

5. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دادا اخه من دارم یک و دویست پول سیستم میدم برم مگنوم بگیرم؟

تک تک اون ایراداتی که گفتید اخه برای من مهمه..

من یه کیس خنک میخوام!ولی کم صدا میخوام..

چون ممکنه بخوام سی پی یو رو اور کنم! یا بعد یه کارت شاخ تر از 560ti بگیرم..میخوام جا بشه تو کیس!

اون دکمه ریست و اینا همه برام مهمه! اون فیلتر های ضد غبار و اینا..این جزئیات و مشکلات مهمه که نباشه!

حالا بازم X-3 ؟

استارتر تاپیک ببخش چون خودتم مثل منی دارم اینجا مطرح میکنم.
    دوست عزیز من سیستمم 25 ساعت در 24 ساعت روشنه همیشه سی پی یوم اور شدست و اکثرا با حداکثر قدرت سیستم ازش کار می کشم و این مسائل برام پیش اومده شما شرایط خودت رو در نظر بگیر.
    با شرایط معمولی این کیس با توجه به قیمتش خیلی هم مناسب و خنک است.(مگنوم 2 منظورم است)
    در ضمن اگر واقعا ظاهر کیس و کیفیت اینقدر برات مهمه و از نظر بودجه هم مشکلی نداری می تونی از کیسهای کولر مستر مثلا مدل cm690 با قیمت حدود 120 تومن استفاده کنید یا کیسهای حرفه ای تر گریین رو انتخاب کنین که اکثرا بالای 100 تومن قیمت دارن.
    من فقط به این خاطر به پست شما جواب میدم که واقعا بعضی ها با شنیدن اسم x3 روش قسم می خورن ولی من واقعا نمیدونم طراحش (ایران) رو چه حسابی دکمه ریست رو اینقدر کوچک گرفته تا در مواقع حساس نشه ازش استفاده کرد یا این فن 20 سانتی رو می تونست 2 سانت عقبتر ببره تا کولر بلند توش جا بشه(جالب اینه که یکی از بهترین کولرهای بازار تاور اکستریم 120 که مال خود شرکت گرین هست تو این کیس جا نمیره) و تازه اسم این کیس رو هم گیمینگ گذاشتن به علاوه این که ورق این کیس با کیسهای 20 تومنی فرقی نمیکنه و نمیدونم این 70 -80 تومن پول رو ما برای چی باید بدیم به این طراحی مزخرف!

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز من سیستمم 25 ساعت در 24 ساعت روشنه همیشه سی پی یوم اور شدست و اکثرا با حداکثر قدرت سیستم ازش کار می کشم و این مسائل برام پیش اومده شما شرایط خودت رو در نظر بگیر.
    با شرایط معمولی این کیس با توجه به قیمتش خیلی هم مناسب و خنک است.(مگنوم 2 منظورم است)
    در ضمن اگر واقعا ظاهر کیس و کیفیت اینقدر برات مهمه و از نظر بودجه هم مشکلی نداری می تونی از کیسهای کولر مستر مثلا مدل cm690 با قیمت حدود 120 تومن استفاده کنید یا کیسهای حرفه ای تر گریین رو انتخاب کنین که اکثرا بالای 100 تومن قیمت دارن.
    من فقط به این خاطر به پست شما جواب میدم که واقعا بعضی ها با شنیدن اسم x3 روش قسم می خورن ولی من واقعا نمیدونم طراحش (ایران) رو چه حسابی دکمه ریست رو اینقدر کوچک گرفته تا در مواقع حساس نشه ازش استفاده کرد یا این فن 20 سانتی رو می تونست 2 سانت عقبتر ببره تا کولر بلند توش جا بشه(جالب اینه که یکی از بهترین کولرهای بازار تاور اکستریم 120 که مال خود شرکت گرین هست تو این کیس جا نمیره) و تازه اسم این کیس رو هم گیمینگ گذاشتن به علاوه این که ورق این کیس با کیسهای 20 تومنی فرقی نمیکنه و نمیدونم این 70 -80 تومن پول رو ما برای چی باید بدیم به این طراحی مزخرف!

داداش من

منم سیستمم 24 ساعته روشنه همش در حال دانلوده! فقط بعضی شبا خاموش میکنم!
    اورم میخوام بکنیم.
    این مدل 690 کولر مستر هم از advanced ش خوشم اومده..اون چنده؟
    سوپر فلاورم هست مدل SF-800 شاید اینو بگیرم..
    به کل بیخیال گرین شدم!
    تو روح این گرین با این کیس هاش!
    فن هاشم شنیدم مزخرف شده..

راستی من از چند نفر که این x-3 رو داشتن همین امروز پرسیدم..میگن هیچ مشکلی با دکمه ریست ندارن.

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

داداش من

منم سیستمم 24 ساعته روشنه همش در حال دانلوده! فقط بعضی شبا خاموش میکنم!
    اورم میخوام بکنیم.
    این مدل 690 کولر مستر هم از advanced ش خوشم اومده..اون چنده؟
    سوپر فلاورم هست مدل SF-800 شاید اینو بگیرم..
    به کل بیخیال گرین شدم!
    تو روح این گرین با این کیس هاش!
    فن هاشم شنیدم مزخرف شده..

راستی من از چند نفر که این x-3 رو داشتن همین امروز پرسیدم..میگن هیچ مشکلی با دکمه ریست ندارن.
    دانلود و کار با ویندوز خیلی فرق می کنه با وقتی که شما در حال مثلا بازی با حداکثر گرافیک و جزئیات هستین یا نرم افزار catia داره یه تحلیل سازه انجام میده یا دارین یه رندر از maya میگیرین!(منظورم مقدار گرمای ایجاد شده و مقدار بار روی سیستم هست)
    در کل برای یه اور معمولی و دانلود و کارهای عادی بخواین 120 تومن پول کیس بدین خیلی اصراف هست!
    اگه ظاهر مگنوم 2 را نمی پسندین سراغ کیسهای زیر 50 تومنی دیگه برین و بقیه پولتونو بزارین برای قطعات بهتر. مثلا یه کولر خوب برای سی پی یو بگیرین یا ...
    در مورد دکمه ریست این کیس حتما برید ببینید یا اگه دوستان ندارن بازار برین ببینید که چقد کوچیکه و من که به هیچ وجه با دست و انگشت نتونستم ازش استفاده کنم

9. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دانلود و کار با ویندوز خیلی فرق می کنه با وقتی که شما در حال مثلا بازی با حداکثر گرافیک و جزئیات هستین یا نرم افزار catia داره یه تحلیل سازه انجام میده یا دارین یه رندر از maya میگیرین!(منظورم مقدار گرمای ایجاد شده و مقدار بار روی سیستم هست)
    در کل برای یه اور معمولی و دانلود و کارهای عادی بخواین 120 تومن پول کیس بدین خیلی اصراف هست!
    اگه ظاهر مگنوم 2 را نمی پسندین سراغ کیسهای زیر 50 تومنی دیگه برین و بقیه پولتونو بزارین برای قطعات بهتر. مثلا یه کولر خوب برای سی پی یو بگیرین یا ...
    در مورد دکمه ریست این کیس حتما برید ببینید یا اگه دوستان ندارن بازار برین ببینید که چقد کوچیکه و من که به هیچ وجه با دست و انگشت نتونستم ازش استفاده کنم
    نه من کارم فقط دانلود نیست!

من سیستم رو وساه گیم دارم می بندم و ممکنه یه روز صبح تا شب گیم بزنم!

د رآینده هم میخوام فوتوشاپ رو به صورت حرفه ای شروع کنم.

به هر حال من بین این 2 تا کیس یکی رو فردا می خوام بگیرم و به نظرم اسراف هم نیست . قیمتشون هم 100 تومن هست.

یا

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

کیس فیوژن رو هم یه نگاه بنداز خوبه

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کیس فیوژن رو هم یه نگاه بنداز خوبه
    گرین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •