تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 109

نام تاپيک: راهنمایی و مشاوره برای خرید سیستم تا سقف 1 میلیون تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه MagicPC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام
    به نظر منم 2261vp بهتره ..خصوصا اگه رو سیستمت ویندوز 7 نصب کنی..
    با تشکر ، گفته های دوستان رو تو تاپیک مخصوص ال جی خوندم درست میگید با 7 سازگارتره اما اگه نشد یا بر فرض موجود نبود مدل W2253TQ چطوره؟

دادا منم مثل شما دارم سیستم جمع میکنم تا سقف یه تومن البته بدون مانیتور..

برای مانیتور 300 تومن جدا گذاشتم کنار..

خیلی هم تحقیق کردم..برخی ها رو در بعضی فروم ها کچل کردم بس که سوال کردم..

اگه میخوای کارت 560ti بگیری بالای 300 هستن همشون.

منم میخوام همین کارتو بگیرم..با اینکه اولم نظرم روی ati بود ولی به خاطر فیزیک انویدیا ..و این که جزئیات در گیم برام مهم بود اینو انتخاب کردم..

اما در مورد برند EVga که انتخاب کردی این برند خیلی خوبیه..ولی پشتیبان و وارد کننده مشخصی در ایران نداره و اگه گارانتی برات مهمه و همین طور کولینگ بهتر کارت این دو کارت رو در نظر بگیر :

MSI GTX 560 Ti Twin Frozr II

Gainward GeForce® GTX 560 Ti 1024MB "Golden Sample"

که من اولی رو انتخاب کردم برای خودم.ضمن اینکه msi یه مدل اورکلاک شدس.بهت توصیه میکنم اینو برداری.
    قیمتش 340 هست.
    -----------------------------------------------------------------

مین بوردی که در پست دومت انتخاب کردی قابلیت اورکلاک داره که با توجه به اینکه رمت رو هم به 1600 تغییر دادی قابل توجیه هست..ولی من خودم اولش همین بورد رو انتخبا کرده بودم ولی الان اینو انتخاب کردم:
    ASrock p67 pro3
    که 180 تومنه ولی مین بسیار خوبیه و قالیت های ایسوس رو داره ..در ثانی خازن های ژاپنی داره.
    اینوطری در هزینه هم صرفه جویی میکنی..
    البته دقت کن هیچ کدوم از این مین ها نه ایسوس نه ازراک ( این مدلشون ) قابلیت Sli ندارن..اگه بعدا میخوای 2 تا کارت همزمان بذاری!
    مدل biostar که دوستان پیشنهاد دادن Sli پشتیبانی میکنه.البته این مدل ازراک هم sli پشتیبانی میکنه Asrock P67 Extreme6 که البته دیگه میره بالای 200..و عملا صرفه جویی بی صرفه جویی..کلا باید ببینی چی میخوای از مین بوردت..پول الکی خرج نکن..
    اگه عشق گیگا داری
    Gigabyte P67A-UD4
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    کیس من خودم عاشق x-3 شدم..شک نکن..

فقط حیف که x-7 توی ماه اکتبر میاد..وگرنه صبر میکردم x-7 میخریدم.
    فالکونم خوبه..ولی من به شخصه میگم خرج اضافس..
    البته x-3 فول تاور نیست و کولر های بالای 140 میلیمتر برای سی پی یو نمیتونی نصب کنی که البته به نظرم زیاد هم کاربردی نیست!
    -------------------------------------------------------------------
    مدل رمت رو من زیاد نمیشناسم که در چه حده ولی همه به من Crosair Xms3 رو پیشنهاد دادن.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد odd بیخیال سونی شو! اصلا خوب نیست..
    pioneer بردار..یا حتی سامسونگ..
    اگرم میخوای خرج اضافی کنی پلکستور
    ------------------------------------------------------------
    در مورد پاورت! نیمگم گرین پاور بدیه!
    ولی بهتراز گرین هم هیست..
    من خودم ترجیح دادم به این اعتماد کنم :
    Thermaltake TR2 700w
    --------------------------------------------
    من هنوزم دارم تحقیق میکنم
    با تشکر ، این مدل gainward که فرمودین geforce دیگه؟ قیمتش چنده؟میشه گرافیکی تو رنج قیمت 200-250 محبت کنید؟
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بله دوستان از Asrock گفتن اما آیا واقعا خوبه؟من اون قدیما یادمه این Asrock اومد اولش خوب بود اما بعدش دیگه تعریفی نمیشد ازش،این مدل گیگا که گفتین با CPU i52500k میخوره و آیا Raid یا ُSLI رو پشتیبانی میکنه؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    پس این کسx3 تایید میکنین دیگه؟راستی این که پاورش پایین نصب میشه که مشکلی در طی چند سال ایجاد نمیکنه؟و از نظر داخلی هم حتما جا واسه مادربوردها و گرافیکای جدید و مخصوصا من یه کارت صدای حرفه ای بخوام ببندم داره،مشکلی ایجاد نشه در آینده؟
    --------------------------------------------------------------------------------
    Crosair هم من زیاد دیدم پیشنهاد شده اما اون رم پیشنهادیم ارزونتر و الانم یه مدلش رو سیستمم نصبه !
    pioneer قیمتش چنده؟
    ------------------------------------------------------------------------------
    بله بهتر از گرین هم خوبه اما آیا اون پاوری که گفتم واسه این سیستم خوبه جواب میده؟

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کیس X-3 ،‌ از لحاظ ظاهر کیس خیلی خوبیه،‌ ولی شنیدم میگن کیس حرفه ای نیست چون یکی اینکه میگن الکی گرونه و هم اینکه در آینده اگه بخواین یه کولر خوب برای پردازنده بگیرید به مشکل میخورید چون فن 20 سانتی کاور بغل کیس محدود زیادی ایجاد میکنه، باز دقیق اطلاع ندارم یکی از دوستان که واردن اگه نظر بدن ما هم مطمئن میشیم.

x-3

قابلیت نصب کولر های پردازنده تا ارتفاع 140 میلیمتر بدون نیاز به باز نمودن فن 200 میلیمتری کاور بغل

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Falkon

قابلیت نصب کولر های پردازنده تا ارتفاع 160 میلیمتر

---------------------------------------------------------------

فالکون کیس حرفه ای هست. و x-3 کیس gaming
    در مورد کولر ها هم..کولر خوب در حد 30 تومن که برای اور جواب بده روی X-3 هم میشه نصب کرد.

3. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کیس X-3 ،‌ از لحاظ ظاهر کیس خیلی خوبیه،‌ ولی شنیدم میگن کیس حرفه ای نیست چون یکی اینکه میگن الکی گرونه و هم اینکه در آینده اگه بخواین یه کولر خوب برای پردازنده بگیرید به مشکل میخورید چون فن 20 سانتی کاور بغل کیس محدود زیادی ایجاد میکنه، باز دقیق اطلاع ندارم یکی از دوستان که واردن اگه نظر بدن ما هم مطمئن میشیم.
    با تشکر ، یعنی فن خود کیس جوابگو نخواهد بود؟
    چند تا فن داره داخلش؟
    ممنون میشم اگه بقیه دوستان نظر بدن

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با تشکر ، گفته های دوستان رو تو تاپیک مخصوص ال جی خوندم درست میگید با 7 سازگارتره اما اگه نشد یا بر فرض موجود نبود مدل W2253TQ چطوره؟

با تشکر ، این مدل gainward که فرمودین geforce دیگه؟ قیمتش چنده؟میشه گرافیکی تو رنج قیمت 200-250 محبت کنید؟
    بله دوستان از Asrock گفتن اما آیا واقعا خوبه؟من اون قدیما یادمه این Asrock اومد اولش خوب بود اما بعدش دیگه تعریفی نمیشد ازش،این مدل گیگا که گفتین با CPU i52500k میخوره و آیا Raid یا ُSLI رو پشتیبانی میکنه؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    پس این کسx3 تایید میکنین دیگه؟راستی این که پاورش پایین نصب میشه که مشکلی در طی چند سال ایجاد نمیکنه؟و از نظر داخلی هم حتما جا واسه مادربوردها و گرافیکای جدید و مخصوصا من یه کارت صدای حرفه ای بخوام ببندم داره،مشکلی ایجاد نشه در آینده؟
    --------------------------------------------------------------------------------
    Crosair هم من زیاد دیدم پیشنهاد شده اما اون رم پیشنهادیم ارزونتر و الانم یه مدلش رو سیستمم نصبه !
    pioneer قیمتش چنده؟
    ------------------------------------------------------------------------------
    بله بهتر از گرین هم خوبه اما آیا اون پاوری که گفتم واسه این سیستم خوبه جواب میده؟
    بله gainward اختصاصی انویدیا هست.
    قیمتس دو رو بر همون msi میچرخه. اما مدل 2 گیگابایتیش 380 هست.
    گرافیک توی رنج 200 -300 این ها رو میتونید مد نظر بگیرید:
    NVIDIA GeForce GTX 460
    و
    AMD Radeon HD6850
    که اولی از برند EVGA توصیه میشه.
    قیمت 249
    ----------------------------------------------------------------------
    Asrock جزء 3 برند معتبر دنیاست.وعلت اینکه تو ایران چندان نمیخرن اینه که وارد کنندش اجازه نمیده سود زیادی بکشن روش مغازه دارها..و خب اونا هم..
    در کل من از چند نفر که سال هاست در سخت افزار تجربه دارن پرسیدم..خودم وسواس زیادی دارم..مین بسیار خوبیه..
    ولی َAsus و MSI هم خوبن.
    کلا هیچ کس به من گیگا پیشنهاد نداده!
    این مدلش رو هم بله هم raid و هم کراس و sli ساپورت میکنه.
    .Turbo XHD- Full Automatic RAID 0
    ----------------------------------------------------------------------------
    فالکون و x-3 هر دو پاورشون پایینه! و این حسنشه!

اینجا رو خوندید؟

هر دو رو بخونید فارسی هست.

خود من شاید فالکونب گیرم هنوز معلوم نیست..اجازه بدید تحقیق بیشتری بکنم..میام میگم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و

کد:

pioneer.. فکر کنم 25 تومن.
    --------------------------------

پاورتون بله جواب میده.

-------------------------------

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

با تشکر ، یعنی فن خود کیس جوابگو نخواهد بود؟
    چند تا فن داره داخلش؟
    ممنون میشم اگه بقیه دوستان نظر بدن

ایشون منظورشون کولر برای سی پی یو هست!

اون 2 تا لینک رو بخونید.

6. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

واسه کارت گرافیک در حد 200-250 تومن
    6870 و GTX 560 هم انتخابهای خوبی هستن
    که GTX 560 Gainward فکر میکنم حدود 220-230 تومنه و از GTX 460 خیلی بهتره مخصوصا واسه گیم.

8. 2 کاربر از TurkSevan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

واسه کارت گرافیک در حد 200-250 تومن
    6870 و GTX 560 هم انتخابهای خوبی هستن
    که GTX 560 Gainward فکر میکنم حدود 220-230 تومنه و از GTX 460 خیلی بهتره مخصوصا واسه گیم.

560ti بالای 300 هست!

560 معمولی بله..

یه لحظه فکر کردم منظورتون ti هست.
    Last edited by Ali_softcenter; 30-08-2011 at 14:48.

10. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

بله gainward اختصاصی انویدیا هست.
    قیمتس دو رو بر همون msi میچرخه. اما مدل 2 گیگابایتیش 380 هست.
    گرافیک توی رنج 200 -300 این ها رو میتونید مد نظر بگیرید:
    NVIDIA GeForce GTX 460
    و
    AMD Radeon HD6850
    که اولی از برند EVGA توصیه میشه.
    قیمت 249
    ----------------------------------------------------------------------
    Asrock جزء 3 برند معتبر دنیاست.وعلت اینکه تو ایران چندان نمیخرن اینه که وارد کنندش اجازه نمیده سود زیادی بکشن روش مغازه دارها..و خب اونا هم..
    در کل من از چند نفر که سال هاست در سخت افزار تجربه دارن پرسیدم..خودم وسواس زیادی دارم..مین بسیار خوبیه..
    ولی َAsus و MSI هم خوبن.
    کلا هیچ کس به من گیگا پیشنهاد نداده!
    این مدلش رو هم بله هم raid و هم کراس و sli ساپورت میکنه.
    .Turbo XHD- Full Automatic RAID 0
    ----------------------------------------------------------------------------
    فالکون و x-3 هر دو پاورشون پایینه! و این حسنشه!

اینجا رو خوندید؟

هر دو رو بخونید فارسی هست.

خود من شاید فالکونب گیرم هنوز معلوم نیست..اجازه بدید تحقیق بیشتری بکنم..میام میگم

کد:
    و

کد:

pioneer.. فکر کنم 25 تومن.
    --------------------------------

پاورتون بله جواب میده.

-------------------------------

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

ایشون منظورشون کولر برای سی پی یو هست!

اون 2 تا لینک رو بخونید.
    این مدل NVIDIA GeForce GTX 460 که فرمودین قابلیتاش چجوریه؟میشه بازیهای روزو با گرافیک بالا بازی کرد؟
    یعنی اینجوری نیست که مایوسم کنه بگم کاش همون 560ti رو میگرفتم (البته تفاوت قیمت کمی هم ندارن)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اتفاقا به من گیگا و ایسوس پیشنهاد شده به هر جهت یه جورایی امتحان خودشونو پس دادن
    منظور از این مدل همون Gigabyte P67A-UD4 که فرمودین؟
    این Turbo XHD- Full Automatic RAID 0 چیه پس؟
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بی زحمت زودتر نظرتونو در مورد x3 بگین واقعا ازش خوشم اومده
    ممنون از نظراتتون

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

داداش وقتی اطلاعات کافی نداری واسه چی نطر میدی؟

شما کارت 560 رو برای من 250 بیار من 10 تا ازت میخرم!

560 بالای 300 هست!
    آقا من فکر کنم 560 معمولی مد نظرشون بوده چون جایی خوندم 560ti که خیلی کارایش بالا و قیمتشم بالاتر
    حالا همینطوره یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

داداش وقتی اطلاعات کافی نداری واسه چی نطر میدی؟

شما کارت 560 رو برای من 250 بیار من 10 تا ازت میخرم!

560 بالای 300 هست!
    عزیز من، من هیچ وقت تو چیزی که اطلاع ندارم نظر نمیدم،‌ شما اطلاعات خودت رو اصلاح کن.
    اونی که شما میگی GTX 560Ti هست که بالای 300 تومنه، من گفتم GTX 560
    اینا چه تو اسم چه تو قیمت و چه تو پرفورمنس باهم فرق دارن. علاوه بر این، جایی که امکان خرید 6850 و GTX 560 باشه پیشنهاد GTX 460 اونم با قیمت 250 هزار تومن نمیدن.!! چون 560 خیلی بهتر از 460 هست. لااقل چند تا سایت ریوییو بخونی اطلاعاتت بالاتر میره.
    موفق باشی

13. این کاربر از TurkSevan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این مدل NVIDIA GeForce GTX 460 که فرمودین قابلیتاش چجوریه؟میشه بازیهای روزو با گرافیک بالا بازی کرد؟
    یعنی اینجوری نیست که مایوسم کنه بگم کاش همون 560ti رو میگرفتم (البته تفاوت قیمت کمی هم ندارن)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اتفاقا به من گیگا و ایسوس پیشنهاد شده به هر جهت یه جورایی امتحان خودشونو پس دادن
    منظور از این مدل همون Gigabyte P67A-UD4 که فرمودین؟
    این Turbo XHD- Full Automatic RAID 0 چیه پس؟
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بی زحمت زودتر نظرتونو در مورد x3 بگین واقعا ازش خوشم اومده
    ممنون از نظراتتون

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

آقا من فکر کنم 560 معمولی مد نظرشون بوده چون جایی خوندم 560ti که خیلی کارایش بالا و قیمتشم بالاتر
    حالا همینطوره یا نه؟

460 بهتون جواب میده..ولی خب شاید نتونید روی تنظیمات خیلی خیلی بالا بازی کنید ولی مطمئنا با تنظیمات بالا از بازی لذت خواهید برد.
    مثلا من از یه نفر که خیلی قبولش دارم در مشاوره سخت افزار شنیدم که این کارت حتی برای بازی BattleField 3 هم جوابتون رو میده..
    والا من بهتون میگم اگه گیم براتون مهمه خیلی..560ti بردارید..
    اگه نه 560 بردارید البته خیلی فرقی با 460 نمیکنه..( اینو از خودم نمیگم از همون دوست با اطلاعات بالام میگم)
    من فکر کردم منظور ایشون ti هست. ویرایش کردم. شرمنده.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    والا نمیدونم...البته گیگا و ایسوس در ایران بله امتحان بیشتری پس دادن..
    بله همون مدل مد نظرم هست..
    Raid رو ساپورت میکنه دیگه.
    اینجا مشخصاتش رو بخونید:

کد:
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد کیس..

اتفاقا همون دوست من..الان به من گفت اگه جای تو بودم کیس سوپر فلاور میگرفتم
    کد:
    و بین فالکون و x-3 همون x-3 رو به من پیشنهاد داد..
    فعلا باید برم ببینم این سوپر فلاور کدوم مدل هاش در ایران هست..
    هنوز شک دارم که گرین بگیرم یا نه..
    اگه بخوام گیرین بگیرم همون ایکس تری رو میگیرم.

15. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

البته این کیس هم خیلی شاخه..
    فول تاور هم هست..
    فعلا یه قیمت پرسیدم..ببینم چی میگن.
    کد:
    الان قیمت کردم 165 ! خب اینو من که پولم نمیرسه!

اینم هست که 127 تومنه:

کد:
    خوبی این کیس اینه که دیگه پیچ هاش به صورت خود کاره و بستن قطعات راحت تره.
    Last edited by Ali_softcenter; 30-08-2011 at 15:15.

17. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •