تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 202 اولاول ... 61213141516171819202666116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 2011

نام تاپيک: راهنمایی، سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اگر اینجا یکی یکی دیگه رو راهنمایی غلط بکنه تکلیف چیه؟
    هیچی، اگر کسی بهتر بدونه اطلاعات رو میده، ولی اگر راهنمایی صد در صد اشتباه و با غرض باشه میشه گزارشش رو داد تا مدیران رسیدگی کنند.

برای مثال در تصحیح اشتباه دیگران(که در ذات انجمنه) دوستمون که پرسیدن شرایط کاربر فعالی چیه...شما چهارتا گزینه ذکر کردید که هر چهارتاش بنظر غلط میرسه:

1- شرط پست وجود نداره و میتونید ببینید در هر رتبه ای با هر تعداد پست کاربر وجود داره. که منطق هم همینو میگه. ممکنه یک پست بسیار مفیدتر از ده ها پست باشه.

2-تخصصی کار کردن هم مانع از پیگیری چند تخصص نمیشه، کمااینکه کاربرانی داریم که کاربر فعال چند انجمنند و در عنوان پروفایلشون هم ذکر شده.

3و4-رابطه با ناظرها...این هم که خودتون هم میدونید حاشیه آفرینی بیهوده است و با انصاف نگاه کنید کاربرانی داریم که با هیچ مدیر-ناظر و... ارتباط ندارند و حتی تضادهای فکری-عقیدتی دارند ولی در جوی سالم بحث میکنند و عنوان فعالی رو هم دارند.

2. 2 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هیچی، اگر کسی بهتر بدونه اطلاعات رو میده، ولی اگر راهنمایی صد در صد اشتباه و با غرض باشه میشه گزارشش رو داد تا مدیران رسیدگی کنند.

برای مثال در تصحیح اشتباه دیگران(که در ذات انجمنه) دوستمون که پرسیدن شرایط کاربر فعالی چیه...شما چهارتا گزینه ذکر کردید که هر چهارتاش بنظر غلط میرسه:

1- شرط پست وجود نداره و میتونید ببینید در هر رتبه ای با هر تعداد پست کاربر وجود داره. که منطق هم همینو میگه. ممکنه یک پست بسیار مفیدتر از ده ها پست باشه.

2-تخصصی کار کردن هم مانع از پیگیری چند تخصص نمیشه، کمااینکه کاربرانی داریم که کاربر فعال چند انجمنند و در عنوان پروفایلشون هم ذکر شده.

3و4-رابطه با ناظرها...این هم که خودتون هم میدونید حاشیه آفرینی بیهوده است و با انصاف نگاه کنید کاربرانی داریم که با هیچ مدیر-ناظر و... ارتباط ندارند و حتی تضادهای فکری-عقیدتی دارند ولی در جوی سالم بحث میکنند و عنوان فعالی رو هم دارند.
    مرسی ارش جان. اگر شما منو نمیشناسی من شما رو میشناسم و قبولت دارم ولی:

1. تعداد پست مهمه. اینکه دیده میشه کسی با پست های کم شده کاربر فعال به مسائل دیگه بر میگرده که یکیش کم بودن آدم تو اون موضوعه. مثلا من لیسانس فلسفه هستم. اگر بفرض میومدم تو این زمینه فعالیت میکردم و فرض محال فضا برای چنین مباحثی وجود داشت و بفرض محال تر اخلاقم رو خوب میکردم که هی "بن" نشم احتمالا الان کاربر فعاال شده بودیم چون تو کل این فروم شاید کل کسائی که فلسفه بدونن به 5 نفر هم نرسه. پس تو موضوعات خاص ( مثه نجوم یا زیر نویس فیلم) قبول دارم که میشه با پست های کمتر هم فعال شد
    2. در مرود چند تخصص هم حرف شما متینه. من خودم چنین کاربرهایی دیدم ولی من حرفم این بود که باید تخصصی کار کرده باشه حالا چه یه موضوع چه چند موضوع
    3 و 4. اولا به پست جناب اتسمفر توجه کنید که گفتن باید ناظر ها به مدیرها معرفی کنن. الان تو انجمن ورزش یه ناظر هست که رابطه عاطفی خیلی ضعیفی بین ما وجود داره ( !!!! ) خب مشخصه من 50 هزار تا پست هم بدم ایشون منو بعنوان کاربر فعال معرفی نمیکنه.
    ما بقی جواب رو هم تو پروفایلتون میذارم تا جناب بابک خان مجبور به اعمال قانون در مورد بنده نشن.

نه بابا 2000 تا پست کجا بود
    مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای فعال شدن اولا باید اطلاعات کافی رو تو اون زمینه خاص داشته باشین دوما فعالیت مستمر تو انجمن مربوطه داشته باشید بقیش دسته ناظر انجمنه که شما رو به مدیر معرف کنه و باقی ماجرا
    اصلا هم به تعداد پست بالا نیاز نیست من کاربر فعال با 200 تا پست هم دیدم!

جواب شما هم در بالا داده شد. مرسی که نظر دادید

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام،من میخوام چند تا نرم افزار برای‎ ‎افزایش سرعت کار در ویندوز ۷ رو معرفی کنم.منظورم نرم افزار بهینه سازی نیست!بفرمایید در بخش سیستم عامل مطرح کنم یا نرم افزار؟
    Last edited by hamed29; 07-06-2012 at 21:10.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من از ورود به انجمن ورزش محروم شدم. البته بهم کسی اطلاع نداده و خودم فهمیدم. هیچی مشکلی خاصی هم نه با کسی نه با ناظرها نداشتم. فقط برخلاف نظر یکی از ناظر ها مخالف مظلومی و طرفدار قلعه نوعی بودم که البته تنشی هم بینمون نبود و من تو پستم حتی از ایشون دل جوئی کردم و خاستم باهاشون دوست باشم. علت این محرومیتم رو باید کجا بپرسم؟
    دوس ندارم از آقا بابک بپرسم چون زیاد مزاحم ایشون شدم. از اون ناظر هم نمیخوام بپرسم جون رابطه عاطفی شکننده اای بینمون وجود داره. باید از مدیر متفرقه بپرسم؟ یا از آقا شاهین؟ لطفا راهنمائیم کنید
    مرسی

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام،من میخوام چند تا نرم افزار برای ویندوز ۷ رو معرفی کنم.برای اینکه لطف مسئول فیلتر انجمن شامل حال ما نشه،بفرمایید در بخش سیستم عامل مطرح کنم یا نرم افزار؟
    انـجـمـن
    نرم افزار [ دسترسي فقط براي اعضاء ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محلی برای معرفی و دانلود جديدترين و بهترين نرم افزارهای عمومی و تخصصی در همه ی زمينه ها ، شما هم ميتوانيد نرم افزارهای جديد رو به ساير دوستان معرفی کنيد

سلام
    من از ورود به انجمن ورزش محروم شدم. البته بهم کسی اطلاع نداده و خودم فهمیدم. هیچی مشکلی خاصی هم نه با کسی نه با ناظرها نداشتم. فقط برخلاف نظر یکی از ناظر ها مخالف مظلومی و طرفدار قلعه نوعی بودم که البته تنشی هم بینمون نبود و من تو پستم حتی از ایشون دل جوئی کردم و خاستم باهاشون دوست باشم. علت این محرومیتم رو باید کجا بپرسم؟
    دوس ندارم از آقا بابک بپرسم چون زیاد مزاحم ایشون شدم. از اون ناظر هم نمیخوام بپرسم جون رابطه عاطفی شکننده اای بینمون وجود داره. باید از مدیر متفرقه بپرسم؟ یا از آقا شاهین؟ لطفا راهنمائیم کنید
    مرسی
    اولویت که با همون سرپرست ناظرین هست ولی اگه نمیخوای بهتره به یکی دیگه از ناظرهای انجمن بگی
    مدیر متفرقه هم (با توجه به سابقشون تو انجمن ورزش )گزینه خوبی برای میانجیگری هستن!

7. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه keet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

من رو یکی از فولدر هام با نرم افزار Advanced File Lock پسورد گذاشتم ولی الان پسوردشو رو فراموش کردم. تو کدوم تاپیک باید سوال بپرسم؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

من رو یکی از فولدر هام با نرم افزار Advanced File Lock پسورد گذاشتم ولی الان پسوردشو رو فراموش کردم. تو کدوم تاپیک باید سوال بپرسم؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه CECELIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    یه سوال در مورد کپی رایت و DMCA توی ایران دارم کجا مطرح کنم؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

11

سلام
    یه سوال در مورد کپی رایت و DMCA توی ایران دارم کجا مطرح کنم؟
    سلام
    فکر میکنم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناسبترینه.

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

با سلام، بعد از تغییر قالب سایت امکان مشاهده ی تاپیک منفرد ظاهرا وجود نداره،یعنی با کلیک روی شماره ی پست کل تاپیک مشاهده میشه.
    مشکل چیه؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •