تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 100 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 996

نام تاپيک: پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

مشکل که فقط محدودیت حجمی نیست....پینگ افتضاح رو باید یه کاریش کرد....
    و شیتلرینگ بی مورد خیلی از سایت ها...gametrailers xfire steam gamespot ign و...و و و....
    اینا رو به گوش کی باید رسوند؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASOUD_MW2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

واقعا از زدن این تاپیک پشیمون شدم! ملت ما حقش همینه! امیدوارم تا 100 سال دیگه همین 128 کیلوبیت رو به خوردتون بدن.
    مدیران لطفا تاپیک رو پاک کنن این ملت لیاقتش همینه.

3. 4 کاربر از MASOUD_MW2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سوالات صفحه قبل من سر جاش هست !

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آقا مسعود بچه ها گناهی ندارن از بس ما تو این مملکت دیگه سرمون کلاه گذاشتن گنده ترا و پیگیری و شکایت کردنا مون هم همش باعث بالا رفتم استرس کوتاه شدن عمر و گرفتار مرض های عصبی شدن شدیم که دیگه کسی امیدی به انجام شکایتی نداره و یه جورایی به حرف هیچ کسی اعتماد نداریم یعنی اگه الان سازمان ارتباطات امده این حرف رو زده ما به عنوان یه دکور بهش نگاه میکنیم میفهمید که چی میگم ! البته بیشتر از یه دکور هم نیست

ولی خود بنده هم زنگ زدم هم 20 تا ایمیل و نامه به 20:30 و همون لینک cra و همش این رو میشنوم باشه باشه پیگیری میکنیم معادل باشه باشه بهش میگم !
    Last edited by isbn; 23-08-2011 at 01:06.

6. این کاربر از isbn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr.dengo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اقا خواهشا یه طوماری چیزی تهیه کنید اینطوری کار سریع تر پیش میره
    همه ی مردم دنیا دارن زندگیشونو عوض میکنن ما تا الان نتونستیم یه نت درست حسابی برای خودمون دستو پا کنیم
    تا کی باید سواری بدیم به این شرکتا ؟
    یا شکایت بکنید یا تو همین وضع بمونید

پروفشنال saurron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

2

واقعا از زدن این تاپیک پشیمون شدم! ملت ما حقش همینه! امیدوارم تا 100 سال دیگه همین 128 کیلوبیت رو به خوردتون بدن.
    مدیران لطفا تاپیک رو پاک کنن این ملت لیاقتش همینه.
    بله وقتی همه اینقدر زود خسته و پشیمون میشن باید هم وضعیت اینجوری بمونه!
    اما خب بحث هم کامل روشن نیست و من فکر میکنم تو حساب اشتباه وجود داره.

1. یکی اینکه الان شرکتا دارن رقابت میکنن، چون خوب پول پارو میکنن و به قول معروف دست تو این کار زیاد هست. اما وقتی سودشون کم بشه این رقابت هم خیلی کمتر میشه و وقتی اینترنت بیوفته دسته چند تا شرکت محدود از جمله مخابرات، ما باید راحت بریم بمیریم.
    2. دوم یه مقدار خوش بینانه هست که فکر کنیم همه چیز قانونی پیش میره، مثلا خیلیا فکر میکنن سرعت واقعا شیر میشه بین 10 نفر، و اگه 10 نفر با هم دانلود نکنن سرعتشون زیاد میشه! در صورتی که در عمل اینطور نیست، شرکت سرعتو محدود میکنه به 1.6 و هر وقت زنگ بزنید میگه همه دارن دانلود میکنن!
    3. سوم اگه قرار باشه همه چیز قانونی پیش بره 90% نمیتونن سرعت بالای 128 بگیرن، یعنی سرعت بین 1.6 تا 16 و همونطور که گفتم این سرعت همیشه 1.6 میمونه و بالاتر نمیاد.

اون موقع رقابت شرکت ها میشه بین 2کیلوبایت و 3 کیلوبایت!!!

با حرف یه نفر 100% موافقم که گفت فراموش نکنید اینجا ایران هست!

9. این کاربر از saurron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

از نظر من این ابلاغیه ها و دستور العمل ها فقط واسه اینه که دولت از گردن خودش باز کنه بندازه گردن isp ها و در حقیقت کاربرها و isp ها رو بندازه به جون هم . اصلا عاقلانه نیست که بگیم دولت تمام ملزومات رو فراهم کرده ولی isp ها خدمات نمیدند یا گرون میدند که کاربرها نخرند !
    حرف کاملا منطقی +++

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بله وقتی همه اینقدر زود خسته و پشیمون میشن باید هم وضعیت اینجوری بمونه!
    اما خب بحث هم کامل روشن نیست و من فکر میکنم تو حساب اشتباه وجود داره.

1. یکی اینکه الان شرکتا دارن رقابت میکنن، چون خوب پول پارو میکنن و به قول معروف دست تو این کار زیاد هست. اما وقتی سودشون کم بشه این رقابت هم خیلی کمتر میشه و وقتی اینترنت بیوفته دسته چند تا شرکت محدود از جمله مخابرات، ما باید راحت بریم بمیریم.
    2. دوم یه مقدار خوش بینانه هست که فکر کنیم همه چیز قانونی پیش میره، مثلا خیلیا فکر میکنن سرعت واقعا شیر میشه بین 10 نفر، و اگه 10 نفر با هم دانلود نکنن سرعتشون زیاد میشه! در صورتی که در عمل اینطور نیست، شرکت سرعتو محدود میکنه به 1.6 و هر وقت زنگ بزنید میگه همه دارن دانلود میکنن!
    3. سوم اگه قرار باشه همه چیز قانونی پیش بره 90% نمیتونن سرعت بالای 128 بگیرن، یعنی سرعت بین 1.6 تا 16 و همونطور که گفتم این سرعت همیشه 1.6 میمونه و بالاتر نمیاد.

اون موقع رقابت شرکت ها میشه بین 2کیلوبایت و 3 کیلوبایت!!!

با حرف یه نفر 100% موافقم که گفت فراموش نکنید اینجا ایران هست!

دقیقا درست هست اینجوری به ضرر حودمون هم شاید تموم شه چرا چون که خوب شرکت ها هم دلیلی برای دادن سرویس سرعت بیشتر با قیمت کمتر به کاربر معمولی نمیبینن و همون 128 میدن که بقول شما سرعتمون میشه 1.6 تا 2
    مثلا پارس 128 2 کیلوبایت سرعت میده صبانت برا رقابت میاد میکنه 4 کیلوبایت زنگم بزنی میگن چیه خوتون خواستین دیگه طبق قانون تا 1.6 مجاز هست

12. این کاربر از isbn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه absa2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کاملا موافقم ولی نباید گذاشت فکر کنن که مردم هم نمیفهمن
    وقتی ما اعتراض کنیم حداقلش اینه که می فهمن مردم مشکل دارن بعدا نمیتونن ادعا کنن همین

بچه ها اعتراض کنین

14. این کاربر از absa2004 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASOUD_MW2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

حالا یه چیزهایی رو نمیشه اینجا گفت اما آدم رو مجبور میکنید!
    حدود 1 ماه پیش در جلسه ای که در شرکت زیر ساخت برگذار شد و نمایندگان اکثر شرکت های اینترنتی ایران هم در اون حضور داشتن برای برسی مقابله با طرح های اینترنت موازی آمریکا بود کهبه این نتیجه رسیدن راه مقابله با این طرح افزایش کیفیت خدمات اینترنت کشور هست.
    دوست عزیز هم اکنون شرکت زیر ساخت به طور مرتب د رحال افزایش پهنیا باند بین الملل کشور هست و همین چند روز پیش 2 تا لینک stm64 رو به پهنیاب اند اضافه کرد و باز هم اضافه میکنه تا سال آینده پهنیا باند ایران به 10 برابر حد کنونی برسه.
    میدونید stm1 برابر 150 مگابیت هست و 2 تا لینک stm64 برابر 19200 مگابیت اینترنت میشه که فقط در این هفته اضافه شده!
    خود رسانه زیاد روی این پروژه اینترنت چمدانی مانور نمیدن تا مثلا همه مردم در جریانش نباشن اما خودشون به شدت پیگیر این موضوع هستن. همینطور که میدونین روی این پروژه نزدیک 70 میلیون دلار ایالات متحده سرمایه گذاری کرده! پس کشک و دوغ نیست!
    رک و راست بگم شرکت ها میخوان چندین برابر سودی که حقشونه پول بخورن!
    خدار و شکر با پیگیری بچه ها داریم به نتایجیمیرسیم و فقط یه همت دسته جمعی لازم هست برای موفقیت!
    اینم نتیجه تلاشمون توی این یکی دو روزه:

شرکتهای اینترنتی متخلف را معرفی کنید؛
    به دنبال حذف محدودیت حجمی در ارایه اینترنت پرسرعت از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ،وبگردی 20:30 وعده می دهد که به عنوان نماینده کاربران اینترنتی اعمال این محدودیت از سوی برخی شرکتهای متخلف را از مسولین مربوطه پیگیری نماید.
    از کاربران محترم تقاضا می شود تا ضمن معرفی نام شرکت خدمات دهنده متخلف(با محدودیت حجمی ) در قسمت نظرات همین مطلب ، وبگردی 20:30 را در راه اصلاح این محدودیت یاری فرمایید .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان به لینک وبسایت برین و نام شرکت خودتون رو بگید. هرچه تعداد کانت ها بیشتر = درصد موفقیت بیشتر! کسایی که نا امید هستن هم یه اعتراضی بکنن چیزی ازشون کم نمیشه!

16. 7 کاربر از MASOUD_MW2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •