تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 100 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 996

نام تاپيک: پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

چقدر خوبه این تایپیک همیشه برای چند ماه بالا بمونه میدونم قبلا این اتفاق ها افتاده اما موضوع این تایپیک با سند و قابل پیگیریه و تایپیک های p30world هم پرطرفدار و تاثیرگذاره

2. 5 کاربر از SevenCity بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دوستان عزیز
    توصیه میکنم این تاپیک رو مطالعه کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همون طور که اونجا هم ذکر کردن این قانون هیچ کمکی به حال کاربران نمیکنه. همین سازمان تنظیم مقررات بایستی قبل ارائه این قانون با شرکت ارتباطات زیرساخت مذاکره میکرد تا قیمت پهنای باندی که به شرکتها میده رو کاهش بده.
    پهنای باند چیزی نیست که بگیم isp اون رو ذخیره می کنه و... اگه پهنای باندی که به pap ها داده میشه ارزونتر باشه اونها هم مطمئنا به کاربرانشون سرویس دهی بهتری خواهند داشت
    کلا؛ این قانون مسخره ای هست چون که از طرفی پهنای باند گرون به شرکتها میفروشن و اگر این قانون مسخره رو ملزم به اجرا بذارن مطمئن باشید سرعت دریافتی شما در حداقل خواهد بود (مثال برای پهنای باند 1 مگ شما سرعتتون شاید بین 20 تا 30 بشه) و ملت چون نامحدود شده فقط میذارن برای دانلود از طرف دیگه هم پهنای باند که موجود نیست و اینجاست که شما کاربر عزیز به منفعت این قانون پی خواهی برد
    پس در نتیجه، اینها باید با افزایش پهنای باند و کاهش قیمت اون این قابلیت رو به isp ها بدن که سرویسها رو بهتر کنن. نه اینکه بدون هیچ کاری بیان اونها رو تحت فشار بذارن و کیفیت افتضاح از اینی که هست بدتر بشه
    مثلا در منطقه ما هر شرکتی که رفتم از کمبود پهنای باند شکایت میکرد و حتی بحث قیمت هم نمیکردن فقط از ندادن پهنای باند اضافی از طرف مخابرات یا همون ارتباطات زیرساخت شاکی بودن

خلاصه اینجا ایران هست فراموش نکنید

4. 7 کاربر از IVAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

--------------
    Last edited by IVAN; 22-08-2011 at 16:43. دليل: duplicated

6. این کاربر از IVAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr.dengo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

8. 5 کاربر از mr.dengo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

از اینجا هم باید شکایت کرد. اینا که دیگه خودشونن
    کد:

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من این متن رو برای ارم نت توی شیراز فرستادم!
    اینم جوابشون
    با سلام
    منتظر ابلاغیه از تهران هستیم.

با احترام
    پشتیبانی

From: mehdi Salehi [mailto:mehdisalehi80@yahoo.com]
    Sent: Wednesday, August 17, 2011 11:45 PM
    To: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Subject: اينترنت

با سلام خدمت شما عزیزان

با توجه به اخبار 20.30

همچینن لینک های معتبری از قبیل :
    کد:
    و
    کد:
    و

کد:
    و
    ایا قصد ارائه سرویس ها نامحدود رو ندارید
    با تشکر
    چقدر قانع کننده هست!! اسیا تک توی تهران نامحدود ارائه میده... اونوقت اینا منتظر ابلاغیه از طرف اسیا تک هستن.
    بازم خوبه تهران و خیلی از شهر ها مخابرات سرویس های نامحدود ارائه میده .. همینش خوبه یه چیزی خواستی میشه تویه روز بگیری حتی اگر ساعت ها طول بکشه
    ولی ما اینجا برای شبی یه گیگ... چه مصیبت ها که نمیکشیم

از اینجا هم باید شکایت کرد. اینا که دیگه خودشونن
    کد:
    ماله اراکه حاجی...

11. این کاربر از wordship بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

حاجی که نیستیم ولی مال مخابرات اراک هست وضع شرکت های دیگه که بدتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان عزیز
    کد:
    همون طور که اونجا هم ذکر کردن این قانون هیچ کمکی به حال کاربران نمیکنه. همین سازمان تنظیم مقررات بایستی قبل ارائه این قانون با شرکت ارتباطات زیرساخت مذاکره میکرد تا قیمت پهنای باندی که به شرکتها میده رو کاهش بده.
    پهنای باند چیزی نیست که بگیم isp اون رو ذخیره می کنه و... اگه پهنای باندی که به pap ها داده میشه ارزونتر باشه اونها هم مطمئنا به کاربرانشون سرویس دهی بهتری خواهند داشت
    کلا؛ این قانون مسخره ای هست چون که از طرفی پهنای باند گرون به شرکتها میفروشن و اگر این قانون مسخره رو ملزم به اجرا بذارن مطمئن باشید سرعت دریافتی شما در حداقل خواهد بود (مثال برای پهنای باند 1 مگ شما سرعتتون شاید بین 20 تا 30 بشه) و ملت چون نامحدود شده فقط میذارن برای دانلود از طرف دیگه هم پهنای باند که موجود نیست و اینجاست که شما کاربر عزیز به منفعت این قانون پی خواهی برد
    پس در نتیجه، اینها باید با افزایش پهنای باند و کاهش قیمت اون این قابلیت رو به isp ها بدن که سرویسها رو بهتر کنن. نه اینکه بدون هیچ کاری بیان اونها رو تحت فشار بذارن و کیفیت افتضاح از اینی که هست بدتر بشه
    مثلا در منطقه ما هر شرکتی که رفتم از کمبود پهنای باند شکایت میکرد و حتی بحث قیمت هم نمیکردن فقط از ندادن پهنای باند اضافی از طرف مخابرات یا همون ارتباطات زیرساخت شاکی بودن

شما فک کردی با این هزینه های برق و غیره ملت از صبح تا شب میذارن برای دانلود ؟ شاید 3 4 هفته اول اینطوری باشه بعد که ملت عقده هاشون خالی شد مثه خودم وضع رو به راه میشه . خیلی احتمالش کمه همیشه 10 تا کاربر با هم دانلود کنن پشت سر اون + حتی احتمالش کمه 10 تا کاربر با هم تو اینرنت باشن !

14. این کاربر از spiderferi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بله اگر همیشه نامحدود داشته باشیم همیشه که دانلود نمیکنیم چون هروقت بخوایم میتونیم دانلود کنیم هول و هراس دانلود نداریم باور نمیکنید از رفقای خارجیتون بپرسید

16. 5 کاربر از SevenCity بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASOUD_MW2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان عزیز
    کد:

سلام دوست عزیز.
    در این تاپیکی که گفتین هرکی یه حرفی زده! و تقریبا نفر اول یه چیزی گفته و بقیه طوطی وار پشتش...
    .
    دوست عزیز در مورد قیمت پهنای باند خدمتتون عرض کردم.ظاهرا پست های بنده رو مطالعه نفرمودین. ممنون میشم یه دور بخونین در مورد پهنای باند و قیمتش هم توضیح دادم.
    دوست عزیز میشه بگید چطوری حساب کردین پهنای باند 1 مگ سرعتش میشه 20 ؟ منظورتون از این بود که هر 10 نفر همزمان روی خط باشن و همه همزمان دانلود کنن؟! چند درصد خودتون این احتمال رو میدین؟
    اینکه ملت فقط میذارن برای دانلود اونم 24 ساعته! مطمئن باشین سرعتشون بشدت کم میشه و اگر جامعه ماهم فرهنگ استفاده از اینرتنت رو بلد نباشه پول زیاد برق سر برج + سرعت دانلود کم اونهارو مجبور به خاموش کردن رایانه میکنه!

در مورد قیمت پهنای باند خدمتتون عرض کنم که خود زیر ساخت اعلام کرد هر شرکتی که ثابت کنه به مشتریهاش تخفیف میده ماهم در کل پهنای باند بهش 20 درصدتخفیف میدیم! منظورش چی بود؟
    الان یه شرکت پهنای باند 1 مگ رو میخره 300 تومن و اونو بین 10 نفر تقسیم میکنه و با محدودیت حجمی سودی که از یک مگابیت پهنیاب اند عایدش میشه بالای 500 هزار تومنه! اما طبق ابن طرح جدید همین اینترنت بین 10 نفر شیر میشه اما اینبار نامحدود و با قیمت 38 تومن. که شرکت اینبار بجای بالای 500 تومن میتونه 380 تومن اون یک مگ رو بده یعنی 80 تومن سود از هر یک مگ که خود زیر ساخت میگه برای هر مگ این سود کافیه!
    مثلا یک شرکت که 1000 نفر یوزر داره فقط و 100 مگ پهناب باند ماهیانه 8 میلیون تومن سود نصیبش میشه به نظر شما کم هست؟!!!!
    در حالی که الان با دزدین حق من و شما ماهیانه اون 8 میلیون شده 30 میلیون!

ببین دوست عزیز الان شما که داری با سرویس 128 کیلوبیت با سرعت 100 کیلو دانلود میکنی میگی خوب چرا شکایت کنم این رو نامحدود کنن تا سرعتم بشه 16 کیلو!
    خوب اشتباه شما همینجاس!
    1. شما الان باید بابت هر 1 گیگ حجم 5 هزار تومان بدی
    2. چند درصد مردم در ساعات رایگان که نامحدود میشه سرعت دالنودشون ثابت میمونه؟ من به جرات میگم کمتر از 20% درصد!
    3. آیا با نا محدود شدن و یک دست شدن قیمت همه سرویس ها شما فکر رقابت شرکت هارو باهم کردین؟
    اصلا فکر کردین چرا یه شرکت الان با سرویس 128 کیلوبیت بهتون 200 کیلو سرعت داده؟ چون شمارو دوست داره؟!! خیر!
    برای جلب مشتری هست عزیز من.
    پس مطمئن باشین اونوقت هم برای جلب مشتری سرعت هارو زیاد خواهند کرد و اونوقت وظیفه اون 11 شرکت pap هست که تلاش کنن پهنای باند رو ارزان کنن.
    اونوق میبینید با ماهیانه 12 هزار تومان سرویس 512 نامحدود گرفتین با سرعت 120 کیلو.
    بهتون قول میدم.

............

راستی در مورد جمله ای که گفتین اینجا ایران هست فراموش نکنید!
    باید بگم که اینجا ایران هست و وصعش اینه چون این مردم رو داره که زورشون میاد پی گیر حق خودشون باشن حتی! حقوق جامعه پیشکش!
    از یه جایی باید شروع کرد! کسی دلش به حال مردم ایران نمیسوزه! پس خودمون یه کاری بکنیم...

Last edited by MASOUD_MW2; 22-08-2011 at 19:12.

18. 16 کاربر از MASOUD_MW2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •