تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: دلیل دست کم گرفتن دانشگاه آزاد چیست؟

راي دهنده
134. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • هزینه و شهریه بالای دانشگاه آزاد

67 50.00%
  • معتبر نبودن مدرک

40 29.85%
  • سطح علمی پایین دانشگاه و اساتید

40 29.85%
  • ترس از آینده شغلی و استخدام

40 29.85%
  • آسان بودن سطح سوالات کنکور دانشگاه آزاد

45 33.58%
  • مسائل سیاسی و اقدامات صدا وسیما

20 14.93%
  • دیگر موارد(لطفا در پست خود ذکر کنید)

16 11.94%
Multiple Choice Poll.
صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 76

نام تاپيک: دلیل بی اعتنایی و دست کم گرفتن داوطلبان نسبت به دانشگاه آزاد چیست؟

آخر فروم باز asklt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    لارستان

پيش فرض

یک چیزی میگم دادش من دانشگاه دولتی باهنر شیراز الکترونیک میخونه
    ولی خود من دانشگاه آزاد لارستان الکترونیک میخونم
    حالا داداشم خودش داره زمین و هوا میزنه که بیاد آزاد لار درسمون هم مثل همه یعنی من هم میتونستم دولتی برم ولی چون یک سزی مشکل داشتم رفتم آزاد حالا چرا میگه میخوام بی یام آزاد
    چون که دولتی آشغاله به دانشجو ها محل نمی زارن و 1000 چیر دیگه ... .. اصلا میگه ساعت 9 شب خاموشی هست یعنی دانشجو بخواد درس بخونه به ...... میگیرین باید بره تو حیاط تو گرما یا سرما تو نماز خونه یا هر جای دیگه درس بخونه.

2. 3 کاربر از asklt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال minizoro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مهد خوشمزه ترین غذاهای ایران و بهترین آب و هوا؛ تبریز

پيش فرض

سوال از ته غلطه !
    شما میخای پایین بودن سطح علمی اغلب دانشگاها رو دلیلشو بدونی چرا میپرسی دست کم گرفتن؟
    دانشگاه قزوین از شریف بیشتر نباشه کمترم نیست !

عزیزم دانشجو دانشجو بود میرفت دولتی میخوند ! عرضه ت همینه ... اینو من میگم که خودم دانشجوی آزادم، بعله، اگه تلاش میکردی و میخوندی میرفتی دولتی،
    اما این دلیل نمیشه که دانشجوهای دانشگاه آزاد کم مایه یا سطح علمی پایینی داشته باشن، خیلی ها هستن که چشمشون بعد دانشگاه باز میشه و خر میخونن و واسه مقاطع بالاتر بورس میشن خارج میرن از همین آزاد!
    در واقع ربطی به دانشگاه اصلا نداره !
    تو دانشگاه آزاد درس رو میگن، که اغلب استاداشونم بد نیستن (البته رشته و دانشگاه ما که کلا چرته استاداش بقیه رشته ها اینجا خوبن به نسبت) حالا دانشجو داریم تو کلاس چشمش دنبال کو*ن دختر مردمه و داره به اونا نمره میده که مخ کدومو بزنه با کدومش بخابه، دانشجو داریم مثل بچه آدم نشسته داره گوش میده، و چون علاقه داره بعد استاد هم میره کتابی که استاد گفته رو خیلی خوب میخونه و با نمره عالی پاس میکنه، در حالی که اگه کتاب رو هم نمیخوند پاس بود ... شایدم با نمره خوب، با جزوه فقط، حالتی که زورکی اون دانشجو اولیه میکنه، ینی جزوه رو میخونه میره یه نمره پاسی میشه

آینده دانشجو:
    اولی یا معدل 12 اینا لیسانس میگیره آخرشم هیچی !
    دومی بورس میشه خارج، یا فوری چون معدل خوبی داره استخدام میشه!

عزیزم ربطی به دانشگاه نداره و این تو هستی که تعیین میکنی مرتبه ات رو

دسته ای هم به دلایل مختلف مثل سریع نبودن، نداشتن علاقه به همه دروس کنکور نمیتونن تو سراسری رتبه خوبی بیارن و میمونن، که واسه این دسته آزاد بهشته، و اغلب این دسته هستن که دانشجوهای دسته دوم رو تشکل میدن،

راحتت کنم، درس نخونی ماها هیچ توجیهی نداره! تقصیر هیچ کسی هم نیست جز خودمون

نفر اول ریاضی امسال کنکور گه گاو ها رو تو گاو داری جمع میکرد!
    درس خون باشی سر کوه هم میخونی

دلیلی این هم اینکه خب عزیزم هر کسی قرار نیست درس بخونه، لیسانس بگیره،
    من یکی رو میشناختم ترم 5 انصراف داد از عمران، همه میگفتن اه پسره احمق بی بته ، آخرشم این شد !
    6 ماه بعد پیش داریوش مهرجویی مشاور هنری شد!
    چرا؟
    چون استعدادشو کشف کرد،
    چیزی که براش ساخته شده بود، نقاشی و طراحی و هنر

خیلی از ما ها تو ایران به خیلی چیزا علاقه داریم که هیچ وقت دنبالش نمیریم
    و این احمقانه است
    حیف کردن خودمونه

من رای ندادم به نظر سنجیت ...
    Last edited by minizoro; 22-08-2011 at 18:17.

4. 9 کاربر از minizoro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سوال از ته غلطه !
    شما میخای پایین بودن سطح علمی اغلب دانشگاها رو دلیلشو بدونی چرا میپرسی دست کم گرفتن؟
    دانشگاه قزوین از شریف بیشتر نباشه کمترم نیست !

عزیزم دانشجو دانشجو بود میرفت دولتی میخوند ! عرضه ت همینه ... اینو من میگم که خودم دانشجوی آزادم، بعله، اگه تلاش میکردی و میخوندی میرفتی دولتی،
    اما این دلیل نمیشه که دانشجوهای دانشگاه آزاد کم مایه یا سطح علمی پایینی داشته باشن، خیلی ها هستن که چشمشون بعد دانشگاه باز میشه و خر میخونن و واسه مقاطع بالاتر بورس میشن خارج میرن از همین آزاد!
    در واقع ربطی به دانشگاه اصلا نداره !
    تو دانشگاه آزاد درس رو میگن، که اغلب استاداشونم بد نیستن (البته رشته و دانشگاه ما که کلا چرته استاداش بقیه رشته ها اینجا خوبن به نسبت) حالا دانشجو داریم تو کلاس چشمش دنبال کو*ن دختر مردمه و داره به اونا نمره میده که مخ کدومو بزنه با کدومش بخابه، دانشجو داریم مثل بچه آدم نشسته داره گوش میده، و چون علاقه داره بعد استاد هم میره کتابی که استاد گفته رو خیلی خوب میخونه و با نمره عالی پاس میکنه، در حالی که اگه کتاب رو هم نمیخوند پاس بود ... شایدم با نمره خوب، با جزوه فقط، حالتی که زورکی اون دانشجو اولیه میکنه، ینی جزوه رو میخونه میره یه نمره پاسی میشه

آینده دانشجو:
    اولی یا معدل 12 اینا لیسانس میگیره آخرشم هیچی !
    دومی بورس میشه خارج، یا فوری چون معدل خوبی داره استخدام میشه!

عزیزم ربطی به دانشگاه نداره و این تو هستی که تعیین میکنی مرتبه ات رو

دسته ای هم به دلایل مختلف مثل سریع نبودن، نداشتن علاقه به همه دروس کنکور نمیتونن تو سراسری رتبه خوبی بیارن و میمونن، که واسه این دسته آزاد بهشته، و اغلب این دسته هستن که دانشجوهای دسته دوم رو تشکل میدن،

راحتت کنم، درس نخونی ماها هیچ توجیهی نداره! تقصیر هیچ کسی هم نیست جز خودمون

نفر اول ریاضی امسال کنکور گه گاو ها رو تو گاو داری جمع میکرد!
    درس خون باشی سر کوه هم میخونی

دلیلی این هم اینکه خب عزیزم هر کسی قرار نیست درس بخونه، لیسانس بگیره،
    من یکی رو میشناختم ترم 5 انصراف داد از عمران، همه میگفتن اه پسره احمق بی بته ، آخرشم این شد !
    6 ماه بعد پیش داریوش مهرجویی مشاور هنری شد!
    چرا؟
    چون استعدادشو کشف کرد،
    چیزی که براش ساخته شده بود، نقاشی و طراحی و هنر

خیلی از ما ها تو ایران به خیلی چیزا علاقه داریم که هیچ وقت دنبالش نمیریم
    و این احمقانه است
    حیف کردن خودمونه

من رای ندادم به نظر سنجیت ...
    باریکلا منم همینو میگم.
    همش به خود آدم بستگی داره...

6. 3 کاربر از F A R I D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

دانشگاه آزاد متاسفانه با پایین درنظر گرفتن سطح سوالات کنکور و با قبولی های بی حد و حساب کاملا خودشو زیر سوال برده. دوست من ریاضی و فیزیک را 0 درصد و شیمی را 15 درصد زد و مهندسی پتروشیمی قبول شد!!!

8. 5 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دانشگاه سراسری شهرهای کوچیک اصلا ارزش نداره بری فقط پولو وقتتو هدر مبدی مثل من که با وجود اینکه دانشگاه ازاد تبریز مهندسی قبول شده بودم رفتم دانشگاه ارومیه شبانه مهندسی به قول شماها به خاطر پرستیژو این حرفای عوام فریب خرجمم خیلی بیشتر لز دانشگاه ازاد شد 4 سال رو فقط حرص خوردم هم از استادا هم از وضع خوابگاها دانشگاه غذا طرز برخورد با دانشجوها و....لصلا موندم یودم این کارمندا واستادا و مدبر گروه و اینا رو به چه اساسی استخدام کردند و اونجا کار می کنند ... الانم بیکارم چون تو داشگاه استادا واحدهای عملی رو فقط می پیچوندن خودمم چون تو شهر غریب بودم سابقه کاری ندارم همه دوستای من که ازاد تبریز قبول شده یودند میرتد سر کار و من ییکارم یعنی خدا فقط لعنتشون کنه 4 سال وقت و پولمو به هدر دادم...

10. 2 کاربر از shima17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

دانشگاه سراسری شهرهای کوچیک اصلا ارزش نداره بری فقط پولو وقتتو هدر مبدی مثل من که با وجود اینکه دانشگاه ازاد تبریز مهندسی قبول شده بودم رفتم دانشگاه ارومیه شبانه مهندسی به قول شماها به خاطر پرستیژو این حرفای عوام فریب خرجمم خیلی بیشتر لز دانشگاه ازاد شد 4 سال رو فقط حرص خوردم هم از استادا هم از وضع خوابگاها دانشگاه غذا طرز برخورد با دانشجوها و....لصلا موندم یودم این کارمندا واستادا و مدبر گروه و اینا رو به چه اساسی استخدام کردند و اونجا کار می کنند ... الانم بیکارم چون تو داشگاه استادا واحدهای عملی رو فقط می پیچوندن خودمم چون تو شهر غریب بودم سابقه کاری ندارم همه دوستای من که ازاد تبریز قبول شده یودند میرتد سر کار و من ییکارم یعنی خدا فقط لعنتشون کنه 4 سال وقت و پولمو به هدر دادم...
    اتفاقا یکی از دوستای اصفهانیم که شبانه کاشان می خوند همینو می گفت ( الان ترم 7هست) که هزینه شبانه + اجاره خونه + غذا و ... با آزاد برابری می کنه
    ولی این موضوع هیچ ربطی به بیکاری بعد از دوره تحصیل نداره و این نتیجه گیری که هرکس دولتی شهر کوچک می خونه بیکار میشه کاملاَ غلطه .
    وقتی واحدا صرفاَ برای پاس گذرونده بشه و آشنا هم نداشته باشه آدم نتیجش میشه بیکاری.
    این روزا یا باید نابغه باشی یا آشنا داشته باشی .

12. 4 کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اتفاقا یکی از دوستای اصفهانیم که شبانه کاشان می خوند همینو می گفت ( الان ترم 7هست) که هزینه شبانه + اجاره خونه + غذا و ... با آزاد برابری می کنه
    ولی این موضوع هیچ ربطی به بیکاری بعد از دوره تحصیل نداره و این نتیجه گیری که هرکس دولتی شهر کوچک می خونه بیکار میشه کاملاَ غلطه .
    وقتی واحدا صرفاَ برای پاس گذرونده بشه و آشنا هم نداشته باشه آدم نتیجش میشه بیکاری.
    این روزا یا باید نابغه باشی یا آشنا داشته باشی .
    البته رشته داریم تا رشته . من توی رشته خودم هزینه هر ترم دانشگاه آزاد با غذا و رفت و آمد و کتاب و بقیه موارد مربوط به تحصیل ترمی 2ونیم میشد یعنی ماهی 500 هزار تومن تقریبا در صورتی که الان توی شهرستان نهایتا با 200تومن سروتهش هم میاد تازه من روزانه هستم ولی شبانه هم مثلا برای دامپزشکی ترمی 800تومنه که میشه ماهی 160. بازم با هزینه های جانبی بشه 350(با کلی بریز و به پاش)

14. 4 کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال minizoro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مهد خوشمزه ترین غذاهای ایران و بهترین آب و هوا؛ تبریز

پيش فرض

مونده به خودت، تو همین آزادش دوست من ترم 2 برق الکترونیک بود، یه ربات ساخت! از بس علاقه داشت خودش میرفت میخوند، الانشم که ترم5 ـه الفه ورودیشونه،
    تو ورودی خودشون و حتی سایر ورودی ها بسیاری از افراد حتی در معادلات دیفرانسیل مشکل دارند چه برسه مدار طراحی کنن!

چه سراسری باشی چه آزاد اگه نخونی خب نخونی!
    اگه استادا نگن خودت بری دنبالش یاد میگیری

ولی یه چیزی هست، اینکه بچه های آزاد بعد از ورود به دانشگاه زحمت بیشتری میکشن، چون جونشون در میاد پول میدن، سعی میکنن یه چیزی یه کاری دست و پا کنن ... البته قشر بی خیال و بی عار هم داریم ...

همه جا همه جور آدم پیدا میشه به نظرم، باز مونده به خود آدم

16. 7 کاربر از minizoro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Fox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب من همینو دارم بگم که شنیدم کسی توی یه اداره دولتی خواست کارمند بشه... اونجا فهمید که معدل 13 سراسری با 16 آزاد برای اون اداره برابری میکنه...
    خوب از طرفی رتبه قبولی برای یه رشته... توی آزاد و سراسری و البته نوع سوالات آزمون ورودی این دانشگاهها متفاوته...
    و اینم هست :
    میدونین فرق مدرسه غیر انتفاعی و دولتی توی نمره دادن به دانش آموزاشون چیه؟ این رو کمی با اغراق !!! شاید بشه مقایسه کرد...
    و این یکی آخریشه :
    میدونین خوب شاید بشه گفت استادای خوب و سخت گیر تمایل تمایل به کار و عضو هیئت علمی شدن توی دانشگاهای سراسری رو دارن... این رو وقتی انشا الله استاد شدین میفهمین...

درست یا غلط... نمیدونم... بازم واقعا نمیدونم ایراد از کجاست...

18. 2 کاربر از Fox بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه King Of Iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

تا الان 14 نفر در نظر سنجی مدرک دانشگاه آزاد را معتبر نمی دانند
    کاش می آمدند می گفتند خودشان کجا درس میخونند

20. 3 کاربر از King Of Iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •