تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: کی بلده؟ روش برنامه و بازی ریختن روی موتورولا v3x

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض کی بلده؟ روش برنامه و بازی ریختن روی موتورولا v3x

من گوشی موتورولا وی 3 ایکس دارم و برای آهنگ و عکس ریختن مشکلی ندارم ولی روش برنامه ریختن و بازی ریختن رو نمیدونم اصلا" معلوم نیست که بازی و عکسی که میریزم کجا میره ؟ ضمن اینکه در برنامه همراه خود گوشی گزینه ایی برای بازی و برنامه ریختن نداره لطفا" منو راهنمایی کنید ممنون و متشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

I can help you
    please send me your software version
    and language version

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

هیچکس بلد نیست ؟ بابا یکی به داد ما برسه

اگه نباشه جاش خالی می مونه somayehns's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض ریختن برنامه روی موتورولا سری Rozr ( V3 ها )

قبل از این که به توضیح در مورد چگونگی برنامه ریختن بپردازم بهتره مطلاع باشید که نحوه برنامه ریختن روی این سری گوشی های خیلی راحته و چندین راه متفاوت و ساده داره که در زیر یکی از روش ها رو توضیح می دم :

1- پیدا کردن فایل هایی محتوی برنامه ، بازی ، تم و ... با پسوند JAR ( برای این که می تونید در موتورهای جستجو دنبال این گونه پسوندها بگردید و یا سری به آدرس Getjar.com بزنید ) و دانلود اونا روی کامپیوتر
    2- از روی گوسی به مسیر Menu\Connection\USB Setting\Defualt Connection رفته و گزینه Memory Card را انتخاب کنید و بعد از همه منو ها خارج شوید و به صفحه اصلی ( زمینه ) برگردید.
    3- حال گوشی را با کابل MiniUSB به کامپیوتر متصل کنید ( در صورتی که اولین بار است که این کار را انجام می دهید مدتی صبر کنید تا ویندوز گوشی را با عنوان پارتیشن قابل حمل ( Removable Disk ) بشناسد.
    4- پنجره My Computer را باز کنید و به آدرس Tools\Folder Option\View بروید و سپس گزینه Show hidden Files and folders را انتخاب کرده و هم چنین دو خط بعد از آن گزینه Hide protect operating system files recommended را غیر فعال کنید.
    5- حال با استفاده از My Computer و پارتیشن مربوط به گوشی به آدرس M:\Mobile\Kjava ( :m Removable Disk است ) رفته و فایل های JAR را در آن جا کپی نمائید.
    6- بعد از کپی فایل ها گوشی را از کامپیوتر جدا کنید ( به روش استاندارد Safely Remove ) و به آدرس Menu\Games & Apps رفته توجه شود ، در آنجا گزینه ایی به نام Install New وجود دارد آنرا انتخاب و ok کنید. حال لیست فایل هایی را که روی گوشی کپی کرده اید را خواهید دید. روی فایل کلید Option را بزنید و سپس از منوی ظاهر شده گزینه Install بزنید و به دنبال آن به پیام های گوشی پاسخ مثبت دهید. ( نکته : بهتر است تمام فایل ها را روی کارت حافظه نصب کنید )
    7- بعد از اتمام کار شما می توانید به آدرس Menu\Games & Apps رفته و فایل نصب شده را در قالب برنامه ، بازی ، تم و ... اجراء نمائید.
    8- لازم به ذکر است 1 ) شما می توانید فایل هایی را که روی گوشی نصب کرده اید را برای گوشی های دیگر نیز ارسال کنید و 2 ) بعد از نصب برنامه ، بازی ، تم و ... شما قادر خواهید بود با انتخاب گزینه DELETE از منوی Option در مسیر Menu\Games & Apps آن را پاک نمائید ( توانایی که بیشتر گوشی های دیگر امکان آن را ندارند. )

این روش اول بود.
    روش های دیگه رو هر موقع وقت کنم براتون می نویسم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

با تشکر از اینکه چواب من رو دادید ولی با اینکه من نرم افزار نصب گوشی رو اجرا کرده و گوشی توسط ویندوز من شناسایی شده است و برای ریختن آهنگ مشکلی ندارم ولی در قسمت مای کامپیوتر و با کارهایی که شما فرمودید ولی هیچ جا اسمی از گوشی پیدا نکردم و در واقع در آنجا چیزی بنام گوشی من وجود ندارد چه کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

با عرض معذرت من عجله کردم و الان در مای کامپیوترم گوشی وجود دارد و شناسایی شد لطف کن و اگر لینکی برای گرفتن برنامه داری معرفی کن

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض توضیح بیشتر

لطف کن یه مقداری باز تر بگو چون من منظورت رو نفهمیدم بعد هم در روشی که من گفتم اصلا نیازی به نرم افزار نداره ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض لینک بازی و نرم افزار

یه سری به getjar.com بزن و بعد از سمت چپ صفحه لینک موتورولا رو انتخاب کن و به دنبال اون مدل گوشیت رو.
    فقط توجه داشته باش زمان دانلود یعضی از فایل ها برای همه گوشی ها هستند و بعضی ها رو تقسیم کرده که تو اون مواردی که تقسیم پذیری صورت گرفته باید فایل های مخصوص مدل گوشیت رو انتخاب کنی.

حالا به بچه های انجمن و بعضی از مدیراش که می کن برنامه و بازی برای موتورولا وجود نداره یه سلامی از جانب من بده .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

من کارهایی رو که گفتی انجام دادم و فایلهای با پسوند جار رو انتخاب کردم و اول اونها رو با win rar باز کردم و بعد روی گوشی ریختم ولی بعد از جدا کردن گوشی از کامپیوتر و در قسمت install new هیچ چیزی وجود ندارد و کاملا" خالی است در حالی که گوشی را که مجددا" وصل میکنم و در مای کامپیوتر که داخل میروم و در همان قسمتی که شما گفتید فایلها وجود دارند چکار کنم ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب آخه جیگر طلا بازم که عجله کردی

بدون اینکه فایل ها رو باز کنی و فقط با همون پسوند جار توی اون مسیری که گفتم کپی کن : Ok

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •