تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 118

نام تاپيک: سيستم تا 1100000 تومن

آخر فروم باز PC_Expert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اصلا P67 دیگه ارزش خرید نداره با این قیمت GA-Z68AP-D3=214 هم قدرت بیشتری داره هم جدیدتره تازه گارانتی آواژنگ هم اصلا قابل مقایسه نیست
    این بار چندمی هست که میبینم از بی ارزش بودن چیپ p67 صحبت میکنید.
    دوست عزیز چیپ p67 چیپ حرفه ای اینتل برای گیمر ها و اورکلاکر ها در سوکت 1155 هست. چیپ z68 برتری خاصی نسبت به p67 جز 2 فناوری نه چندان پر کاربرد نداره و مناسب کسانی هست که ضمن عدم نیاز به کارت گرافیک علاقمند به اورکلاک پردازنده خودشون هستند. اما این لطمه ای به جایگاه چیپ p67 نمیزنه. اطمینان داشته باشید مدیران شرکت اینتل که بیش از من و شما هم میدونند با ارایه چیپی که برتری مطلق نسبت به چیپ دیگه در عین هم قیمت بودن داشته باشه بازار فروش محصولات خودشون رو خراب نمی کنند.

در مورد مادربردی هم که پیشنهاد دادم باید بگم برتری مطلق نسبت به مدل پیشنهادی شما داره.
    هم از لحاظ پشتیبانی از sli
    هم از لحاظ فاز های تغذیه مادربرد و قابلیت اورکلاک غیر قابل مقایسه با برد پیشنهدی جنابعالی.
    موفق باشید.

2. 2 کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

من به شخصه z68 را میپسندم.

پروفشنال ali1323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز چیپ p67 چیپ حرفه ای اینتل برای گیمر ها و اورکلاکر ها در سوکت 1155 هست. چیپ z68 برتری خاصی نسبت به p67 جز 2 فناوری نه چندان پر کاربرد نداره و مناسب کسانی هست که ضمن عدم نیاز به کارت گرافیک علاقمند به اورکلاک پردازنده خودشون هستند. اما این لطمه ای به جایگاه چیپ p67 نمیزنه. اطمینان داشته باشید مدیران شرکت اینتل که بیش از من و شما هم میدونند با ارایه چیپی که برتری مطلق نسبت به چیپ دیگه در عین هم قیمت بودن داشته باشه بازار فروش محصولات خودشون رو خراب نمی کنند.

در مورد مادربردی هم که پیشنهاد دادم باید بگم برتری مطلق نسبت به مدل پیشنهادی شما داره.
    هم از لحاظ فاز های تغذیه مادربرد و قابلیت اورکلاک غیر قابل مقایسه با برد پیشنهدی جنابعالی.
    موفق باشید.
    شدیدا مخالفم

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

خوب میشه دلیلتون رو هم ذکر کنید...

6. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب میشه دلیلتون رو هم ذکر کنید...
    چه کاریه آدم چیپ قدیمی بگیره
    20 تومن الان بیشتر میدی ولی در آینده اگه خواستی از تکنولوژی های به روزش استفاده می کنی
    یکیش همین پشتیبانی از هاردهای ssd
    مورد دیگه فناوری استفاده شده در این چیپ که باعث بهینه شدن سرعت هاردهای معمولی هم میشه

8. این کاربر از ali1323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز PC_Expert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چه کاریه آدم چیپ قدیمی بگیره
    20 تومن الان بیشتر میدی ولی در آینده اگه خواستی از تکنولوژی های به روزش استفاده می کنی
    یکیش همین پشتیبانی از هاردهای ssd
    مورد دیگه فناوری استفاده شده در این چیپ که باعث بهینه شدن سرعت هاردهای معمولی هم میشه
    - قدیمی یا جدید بودن چیپ که ملاک نیست. جدید بودن چه دردی رو دوا میکنه؟
    pentium g620 از core i7 2600k جدیدتره. اما آیا قویتر هم هست؟!
    - میشه یه مادربرد 20 تومن گرونتر از مدلی که من معرفی کردم از چیپ z68 معرفی کنید که قابل رقابت با مادربرد پیشنهادی من باشه؟
    - عزیز قبلا" هم گفتم به هر مادربردی میشه ssd وصل کرد. اگه منظورتون ssd caching هست که نه ایشون قصد خرید ssd دارند و نه اگه قصد خرید داشتند این فناوری به دردشون میخورد و استفاده مستقیم از ssd براشون بهتر بود.
    در مورد قسمتی که آبی کردم میشه فناوری رو معرفی کنید؟

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

این چه فناوری هست که تا به حال به گوش ما نخورده...؟

11. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقای خودم که شما باشید حدود یک ماه پیش شرکت آواژنگ یه اجلاسی در اصفهان برگزار کرد که در بخشی از آن یکی از مهندسان شرکت در مورد این چیپ و البته فن آوریهای به کار رفته در این سری از مادربردهای گیگا صحبت می کرد. خیلی چیزای عجیب و غریب می گفت که بیشترش با عقل من جور در نیومد. یکیش همین مورد بود.
    البته اون می گفت این فناوری در ماردربرد گنجونده شده !!!
    من بعد از اجلاس باهاش در مورد این مبحث حرف زدم. می گفت اگه هاردهای معمولی در این مادربردها با SSD ترکیب و به اصطلاح RAID0 بشند باعث میشه سرعت معمولی ها هم بالا بره
    در آخر هم گفت کلا یه جورایی اگه از SSD هم استفاده نشه این مادربردها تاثیر بیشتری رو بهتر شدن سرعت هاردهای معمولی دارند. بعد هم گفت تو سایتمون هست مقالاتش برو بخون و یه جورایی من را قانع کرد.
    حالا قضاوت با شما
    من که در سایت چیزی پیدا نکردم
    شدید مایلم اگه چیزی واقعا هست بدونم. شدید هم دنبالشم.چیزی سافت شد میزارم
    در کل اگه با حرفهام باعث گمراهی اذهان عمومی شدم عذر می خوام

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

موفق باشید.

فناوری های کم اهمیتی نیست سری z سه برابر در بخش فیلم و کدک قویتره و کیفیت فیلم که اهمیت زیادی داره برای همه و اولین چیب هوشمند دنیا هست و شما مثل بحث قدیم usb این فناوری هارو کم رنگ میکنید یا میگید این هارو من امتحان کردم همش تبلیغات فروشند ها هست خود اینتل همه گفته سری z جایگزین سری p هست این مادریرد
    GA-Z68XP-UD3=240
    ارزش 20 تومان اضافه علاوه بر برتری بیشتر و گارانتی واقعی ارزش رو نداره مثال شما صلیغه هست مثل اینکه 405 slx هست 405 معمولی هم هست حالا بعضی میگن 405 معمولی بهتره و...

14. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فناوری های کم اهمیتی نیست سری z سه برابر در بخش فیلم و کدک قویتره و کیفیت فیلم که اهمیت زیادی داره برای همه و اولین چیب هوشمند دنیا هست و شما مثل بحث قدیم usb این فناوری هارو کم رنگ میکنید یا میگید این هارو من امتحان کردم همش تبلیغات فروشند ها هست خود اینتل همه گفته سری z جایگزین سری p هست این مادریرد
    GA-Z68XP-UD3=240

ارزش 20 تومان اضافه علاوه بر برتری بیشتر و گارانتی واقعی ارزش رو نداره مثال شما صلیغه هست مثل اینکه 405 slx هست 405 معمولی هم هست حالا بعضی میگن 405 معمولی بهتره و...
    این قیمت را حدودی گفتی یا واقعا قیمت داری ؟ از کجا ؟ من 260 کمتر گیرم نیومد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •