تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 91

نام تاپيک: اخبار مربوط به تبلت هاي اندرويد

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

فدای سرت دادا.به تاریخ خودمون دقیقاً کی میشه ؟ نگفتی میشه به صورت تصویری کنفرانسهارو دنبال کرد ؟
    میشه 33 روز دیگه
    اینکه کنفرانسها مستقیم پخش بشه را بعید میدونم ولی اخبارش با عکس و تفصیلات بصورت روزانه روی سایت میاد و در همه سایتهای معتبر اعلام میشه

2. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

میشه 33 روز دیگه
    اینکه کنفرانسها مستقیم پخش بشه را بعید میدونم ولی اخبارش با عکس و تفصیلات بصورت روزانه روی سایت میاد و در همه سایتهای معتبر اعلام میشه
    به نظرم ارزش صبر کردن رو داره.منتها سوالی که برام پیش اومده اینه که بعد از این که این کنفرانس تموم شد آیا همین محصولات جدید به بازار عرضه میشن یا اینکه میمونه برای یکسال بعد ؟ { دو تا مسئله هم این وسط آزار دهنده است.یکی موضوع قیمت دلار هست و دیگری اینکه من نمیتونم مدت طولانی منتظر اومدن این محصول جدید باشم.منظورم 11.1 هست }

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

به نظرم ارزش صبر کردن رو داره.منتها سوالی که برام پیش اومده اینه که بعد از این که این کنفرانس تموم شد آیا همین محصولات جدید به بازار عرضه میشن یا اینکه میمونه برای یکسال بعد ؟ { دو تا مسئله هم این وسط آزار دهنده است.یکی موضوع قیمت دلار هست و دیگری اینکه من نمیتونم مدت طولانی منتظر اومدن این محصول جدید باشم.منظورم 11.1 هست }
    مطمئنا تا 2 ماه دیگه عرضه میشه
    الان وقت خوبی برای خرید نیست
    من اگر جای شما بودم حتما تا 3 ماه دیگه صبر میکردم

5. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

مطمئنا تا 2 ماه دیگه عرضه میشه
    الان وقت خوبی برای خرید نیست
    من اگر جای شما بودم حتما تا 3 ماه دیگه صبر میکردم
    سلام
    دو ماه دیگه یعنی بعد از معرفی محصول یا اینکه مثلاً از همین امروز روز شما براش باید در نظر گرفت ؟ زمان عرضه با کشورهایی مثل دبی یکی هست دیگه؟ { البته در مورد محصولی مثل کنسولها فرق میکنه }
    منم با نظرتون موافقم الان موقعیت خوبی نیست ، قیمتها خیلی فضایی هستش . خدا کنه تا همین 2 ماه عرضه بشه زود بریم بخریم خیالمون راحت بشه.
    Last edited by mehdi_47; 24-01-2012 at 14:40.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

سلام
    دو ماه دیگه یعنی بعد از معرفی محصول یا اینکه مثلاً از همین امروز روز شما براش باید در نظر گرفت ؟
    منم با نظرتون موافقم الان موقعیت خوبی نیست ، قیمتها خیلی فضایی هستش . خدا کنه تا همین 2 ماه عرضه بشه زود بریم بخریم خیالمون راحت بشه.
    نباید عجله کنی چون وقتی مدلهای جدید عرضه بشن قیمت مدلهای فعلی پایین میاد
    گلکسی تب 11.6 احتمالا از لحاظ دیزاین و سایز شبیه این عکسه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تصویر را روی مانیتور بزرگ کن تا حدی که قطر صفحه نمایش به 11.6 اینچ برسه،ببین اصلا از سایزش خوشت میاد بعد روش فکر کن
    بعضیها مثل من تبلتهای بزرگتر را میپسندن چون رزولوشن خیلی مهمه

8. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

نباید عجله کنی چون وقتی مدلهای جدید عرضه بشن قیمت مدلهای فعلی پایین میاد
    گلکسی تب 11.6 احتمالا از لحاظ دیزاین و سایز شبیه این عکسه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تصویر را روی مانیتور بزرگ کن تا حدی که قطر صفحه نمایش به 11.6 اینچ برسه،ببین اصلا از سایزش خوشت میاد بعد روش فکر کن
    بعضیها مثل من تبلتهای بزرگتر را میپسندن چون رزولوشن خیلی مهمه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز احتمال اینکه 11.6 شبیه همین عکس باشه چقدره ؟ با توجه تجربه ایی که دارین حدستون چیه؟
    از نظر سخت افزاری قراره خیلی تغییر داشته باشه ؟
    منم تبلت بزرگ دوست دارم
    Last edited by mehdi_47; 24-01-2012 at 15:22.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز احتمال اینکه 11.6 شبیه همین عکس باشه چقدره ؟ با توجه تجربه ایی که دارین حدستون چیه؟
    از نظر سخت افزاری قراره خیلی تغییر داشته باشه ؟
    منم تبلت بزرگ دوست دارم
    این عکس را که از گوگل سرچ کپی کردم ولی قطعا 11.6 مثل تبلتهای کوچکتر نخواهد بود که از هر طرف 2.5 سانت لبه دارن و احتمالا به حدود 1.5 سانت خواهد رسید
    پردازنده که قطعا قویتر خواهد بود و احتمالا پورتهای usb , hdmi و microsd اضافه خواهد شد
    رزولوشن هم خیلی بالاتر خواهد بود( احتمالا 1920x1200 )ولی از سامسونگ بعید نیست که برای رقابت با آیپد رزولوشن را به حد دیوانه وار 2560x1600 هم برسونه
    شایعات به نظر میرسه که به واقعیت نزدیک باشند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

این عکس را که از گوگل سرچ کپی کردم ولی قطعا 11.6 مثل تبلتهای کوچکتر نخواهد بود که از هر طرف 2.5 سانت لبه دارن و احتمالا به حدود 1.5 سانت خواهد رسید
    پردازنده که قطعا قویتر خواهد بود و احتمالا پورتهای usb , hdmi و microsd اضافه خواهد شد
    رزولوشن هم خیلی بالاتر خواهد بود( احتمالا 1920x1200 )ولی از سامسونگ بعید نیست که برای رقابت با آیپد رزولوشن را به حد دیوانه وار 2560x1600 هم برسونه
    شایعات به نظر میرسه که به واقعیت نزدیک باشند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با توجه به صحبتهای خودتون و لینکی که دادین فکر کنم 11.6 برای خودش یه غولی بشه.به نظر من هم بهترین کاری که میتونه انجام بده اینه که از CPU از نوع 4 هسته ایی استفاده نکنه.اینجوری قیمتش هم نسبت به رقیبش یعنی آیپد 3 کمتر میشه.خدا کنه یه دوربین توپ هم توش به کار ببره و باهاش عکس بندازیم حالش رو ببریم رزولیشن هم به قول شما بعید نیست که به 1600*2560 ارتقاء بده.خروجی HDMI هم بزاره تنگش که دیگه میترکونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •