تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 28 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 277

نام تاپيک: کلیه مباحث مربوط به Jailbreak آیپد

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

واقعا ادم میمونه به اپل تبریک بگه یا نه
    تاسف بخوره برای این هکرای بی بخار
    چرا نگه؟ زمانی بود که جیلبریک شدن ها به یک روز نمی رسید، حالا اینطوری شده.. صد درصد باید به اپل تبریک گفت. این هکرها هم همونهایی هستن که طی چند ساعت اندروید رو روت می کنن و نسخه های قبلی رو جیلبریک می کردن. مشکل بی بخاری اینها نیست.

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

سلام بر اساتید
    من الان متوجه نشدم که ipad version 4.3.5 رو میتونم جیلبریک کنم یا نه؟
    اصلا الان باید به ios 5.01 آپدیت کنم؟ اگه آپدیت کنم بعدش جیلبریک میشه؟
    ما هم همکار شماییم تو قسمت سخت افزار
    در راه خدا یکم بیشتر توضیح بدید لطفا

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام بر اساتید
    من الان متوجه نشدم که ipad version 4.3.5 رو میتونم جیلبریک کنم یا نه؟
    اصلا الان باید به ios 5.01 آپدیت کنم؟ اگه آپدیت کنم بعدش جیلبریک میشه؟
    ما هم همکار شماییم تو قسمت سخت افزار
    در راه خدا یکم بیشتر توضیح بدید لطفا
    درود بر شما
    1 خیر
    2 پیشنهاد میکنم این کار رو انجام بدید
    3 مشخص نیت ولی احتمالش و جود داره و اینکه احتمالش خیلی بیشتر از جیلبریک شدن 4.3.5 هست
    4 ما در خدمتیم دوسته عزیز تمام پاسخ ها قبلا داده شده بود کافی بود وقت میگذاشتید و مطالعه میکردید .

4. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

ممنونم از پاسخ شما
    من بیش از 30 صفحه از تاپیک های IPAD رو مطالعه کردم و بعدش سوال کردم. شما خیلی زحمت کشیدی و به سوالات پاسخ دادی، اما همین 7 صفحه رو دوباره مطالعه بفرمایید.
    بعضی جاها واضح نیست.
    یجا نوشته به ios5.01 آپدیت نکنین چون داره جیلبرک 5 میاد. و در صورت آپدیت دیگه نمیشه از 5.01 به 5 داونگرید کرد.
    یه جا نوشته که اصلا ios5.01 جیلبرک نمیشه.
    و...
    خلاصه برای کسی که برای اولین بار میاد تو این تاپیک، یکم دچار سردرگمی میشه.

اگه سوالم تکراری بود ببخشید

پیشنهاد میکنم، پست های مفید تاپیک های IPAD رو بصورت پست های منفرد در پست اول هر تاپیک اضافه کنین تا از شر پاسخ دادن به سوال های تکراری خلاص بشین.

بازم ممنونم از شما

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

ممنونم از پاسخ شما
    من بیش از 30 صفحه از تاپیک های IPAD رو مطالعه کردم و بعدش سوال کردم. شما خیلی زحمت کشیدی و به سوالات پاسخ دادی، اما همین 7 صفحه رو دوباره مطالعه بفرمایید.
    بعضی جاها واضح نیست.
    یجا نوشته به ios5.01 آپدیت نکنین چون داره جیلبرک 5 میاد. و در صورت آپدیت دیگه نمیشه از 5.01 به 5 داونگرید کرد.
    یه جا نوشته که اصلا ios5.01 جیلبرک نمیشه.
    و...
    خلاصه برای کسی که برای اولین بار میاد تو این تاپیک، یکم دچار سردرگمی میشه.

اگه سوالم تکراری بود ببخشید

پیشنهاد میکنم، پست های مفید تاپیک های IPAD رو بصورت پست های منفرد در پست اول هر تاپیک اضافه کنین تا از شر پاسخ دادن به سوال های تکراری خلاص بشین.

بازم ممنونم از شما
    درود بر شما
    حرف شما کاملا صحیح هست و من کاملا پشیمون شدم از تذکر قبلی
    به هر حال از اونجا که تمام تفکرات ما در مورد جیلبرک بر اساس شایعات بنا شده و به محض دریافت خبر اون رو منتشر میکنیم و قادر به تشخیص جعلی بودن و یا حقیقی بودن اون نیستیم گاها از این مشکلات پیش میاد.
    همونجور که میدونید دیو تیم پس از انتشار آی او اس 5 در صفحه تویت خود نوشت که فرصت دادن به آی او اس 5 دیگر کافیست و هم اکنون مشغول جیلبریک آی او اس 5 برای آیپد 2 و آیفون 4 اس هست.
    و بعد از ارایه آی واس 5.0.1 دوباره هشدار داد که به 5.0.1 آپدیت نکنید چون جیلبریک در آی او اس 5 تقریبا آماده است.!
    و لی باز خبری دیگه منتشر شد که همون تیم بر روی کار کردن و آپدیت جیلبریک به 5.0.1 هستند!
    ولی در کل چیزی که مشخص هست اینه که جیلبریک آنتدر برای آیپد 2 در 4.3.5 نخواهد آمد و هکر ها تمام انرژی خودشون رو بر روی نسخه های نهایی میگذارند .
    پس حالا با توجه به این شایعات انتخاب با شماست

7. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درود بر شما
    حرف شما کاملا صحیح هست و من کاملا پشیمون شدم از تذکر قبلی
    به هر حال از اونجا که تمام تفکرات ما در مورد جیلبرک بر اساس شایعات بنا شده و به محض دریافت خبر اون رو منتشر میکنیم و قادر به تشخیص جعلی بودن و یا حقیقی بودن اون نیستیم گاها از این مشکلات پیش میاد.
    همونجور که میدونید دیو تیم پس از انتشار آی او اس 5 در صفحه تویت خود نوشت که فرصت دادن به آی او اس 5 دیگر کافیست و هم اکنون مشغول جیلبریک آی او اس 5 برای آیپد 2 و آیفون 4 اس هست.
    و بعد از ارایه آی واس 5.0.1 دوباره هشدار داد که به 5.0.1 آپدیت نکنید چون جیلبریک در آی او اس 5 تقریبا آماده است.!
    و لی باز خبری دیگه منتشر شد که همون تیم بر روی کار کردن و آپدیت جیلبریک به 5.0.1 هستند!
    ولی در کل چیزی که مشخص هست اینه که جیلبریک آنتدر برای آیپد 2 در 4.3.5 نخواهد آمد و هکر ها تمام انرژی خودشون رو بر روی نسخه های نهایی میگذارند .
    پس حالا با توجه به این شایعات انتخاب با شماست
    اقا عماد من به 5.0.1 اپدیت بکنم یا نه من الان 5 هستم . شما گفتید مثل اینکه برا 5 نمیاد ؟!!

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

اقا عماد من به 5.0.1 اپدیت بکنم یا نه من الان 5 هستم . شما گفتید مثل اینکه برا 5 نمیاد ؟!!
    درود بر شما
    خیر به نظر من این کار رو انجام ندید این رو برای اون دسته از دوستانی گفتم که موفق به آپدیت به 5 نشدند !

10. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

گروهی به نام iris dev team اعلام کرد جلبریک انتدر برای ios5 و ios 5.0.1را تا 16 ساعت دیگر منتشر میکند

گروهی به نام iris dev team اعلام کردند که جلبریک ios 5 را تا 16 ساعت دیگر منتشر میکنند

این گروه در توئیت خود اعلام کردند

ما موفق به جلبریک ios5 در دستگاه های iPhone 4 / iPad 1 / iPod 4 and 3 و شاید در ipad2 , iphone 4s

و سخنگوی این گروه در صحبتی که با سایت imodzone.net داشته گفته است که

میتونی به ما نشانه های بیشتری بدی از انجام کار؟
    نخیر 16 ساعت دیگر اطلاعات کامل را اعلام میکنیم
    ساعت 16.00 یا 16 ساعت دیگر؟
    نه 16 ساعت دیگر
    پس یعنی امروز؟
    بله
    به ساعت +1 ؟
    به ساعت فرانسه

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

Joshua Hill یا عضو اصلی تیم Chronic DeV که به عنوان p0sixninja هم شناخته میشود اعلام کرد به کمک برنامه ای که اخیرا ارائه کرده و از مشتاقان جیلبریک پایدار خواسته آن را امتحان کنند و باگی مطمئنی برای جیلبریک پایدار به دست بیاوردند ، بیش از ۱۰ میلیون گزارش به دست این گروه رسیده
    جاشوا و بقیه تیم در حال کار بر روی این گزارش های هستند تا باگی مطمئن بدست بیاوردند برای استفاده از آن برای جیلبریک پایدار نسخه ۵ از IOS .
    او در یکی از شبکه های اجتماعی اعلام کرد که کاربران دقیقی که مارا برای ساختن جیلبریک پایدار یاری نمودند ۱۰,۰۷۱,۸۶۸ هستند که از طریق برنامه ای که اخیرا ارائه کرده بودند یعنی CDevReporter این گزارش ها را ارسال می نمودند

این گروه با کمک برنامه Google’s MapReduce توانسته اند بفهمند که کاربران جیلبرکشان در کجای دنیا قرار دارند و مختصات آنهارا به کمک همان برنامه بدست بیاورند . جاشوا هم اکنون به خود و تیمش ورود به آزمونی را خبر میدهد که اگر از آن سربلند بیرون بیایند منجر به تولین جیلبریک پایدار خواهد شد و اگر شکست بخورند باید با جیلبریک پایدار خداحافظی کرد .
    هنوز هیچ تیمی موفق به عرضه جیلبریک برای آیفون ۴S و آیپد ۲ در ورژن ۵ از IOS نشده است اما جاشوا اعلام داشته این رقمی بسیار باور نکردنی است که بیش از ۱۰ میلیون نفر مشتاق جیلبریک دستگاه خود هستند . او اعلام کرد تا خبری مطمئن از جیلبریک پایدار نشود و شاید حتی تا زمان عرضه آن هیچ خبری از آن درز نخواهد کرد تا بتواند از این اتفاق ۱۰ میلیونی نگهبانی کند و آن را دست شرکت اپل ندهد .
    مکالمه جاشوا در شبکه اجتماعی :

منبع : Pandaapp
    مترجم : Dr Mohamad Reza

12. 5 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بابا بزنگ زنگو شمارش معکوس شروع شد . عماد جام ممنون بابت خبر خدا کنه بتونن

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.
    بچه ها من آیپد 2 رو که خریدم خودش 4.3.5 بود. میخواستم بدونم میتونم به 4.3.3 downgrade کنم ؟
    در ضمن wifi هستش.
    آخه یه راهی دیدم تو سایت های خارجی ، نوشته بود 3g ورژن ها رو ساپورت نمیکنه.
    حالا نمیدونم اون راه شدنیه برای منی که دستگاهم خودش ios 4.3.5 از اول روش بود ، یا اینکه این راه برای دستگاه هایی هستش که مثلا 4.3.3 بودن و آپدیت کردن به 4.3.5 و پشیمون شدن و حالا میخوان downgrade کنن.

همین و مرسی

یکم تحقیق کردم ، مثله اینکه برای downgrade باید shsh 4.3.3 رو داشته باشیم. ولی یک راهی هم هست برای اونایی که shsh 4.3.3 رو ندارن مثله من. که اونم انگار 100% نیست و موندم تستش بکنم یا نه.

پیشنهاد شما چیه ؟
    آپگرید کنم به ios 5 و صبر کنم تا جیلبریک بشه ؟
    برای اینکار هم ، اینکارو باید انجام بدم ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یا کلا دیگه به 5 نمیتونم آپگرید کنم ؟
    Last edited by brain; 12-12-2011 at 12:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •