تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 28 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 277

نام تاپيک: کلیه مباحث مربوط به Jailbreak آیپد

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

با این عکسا چه حرصی به یوزرا میدن!
    نگفتن کی ریلیزش میکنن؟
    یا حداقل حدودش!
    خیر هنوز زمان دقیقی اعلام نکردند
    ولی بعید نیست تو ده روز آینده ریلیز بشه شایدم زود تر
    البته نظر شخصی من هست

2. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

Absinthe
    ابزاری که آیپد 2 و آیفون 4s خود را توسط آن می توانید جیلبرک کنید
    به گفته ی این هکر جیلبرک آماده ی توزیع ( ریلیز ) است
    امیدوارم هر چه زودتر اینکارو بکنن ، خودشون که می گن خیلی زود این کارو می کنن
    یه بخشی از صحبتاشون کمی ما رو نگران می کنه ، pod2g گفته : این جیلبرک ممکنه کمی مشکلات ایجاد کنه ، به همین دلیل بک آپ رو فراموش نکنید
    منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش : الان ساعت 9:06 pm هستش ، حدود 10 دقیقه پیش پست جدید pod2g رو خوندم ، جیلبرک رو ریلیز کردن ...
    اما متأسفانه بعضی هاتون ناراحت می شید ، چون بعضی از دوستانمون می گن فقط با مک می شه جیلبرک کرد و هنوز برای ویندوز منتشر نکردند
    جدیدترین اخبار رو تو همین پست می ذارم ( برای شلوغ نشدن تاپیک و اسپم ندادن )
    با تشکر
    Last edited by koroshfe; 20-01-2012 at 21:19.

4. 3 کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sina818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

Absinthe
    ابزاری که آیپد 2 و آیفون 4s خود را توسط آن می توانید جیلبرک کنید
    به گفته ی این هکر جیلبرک آماده ی توزیع ( ریلیز ) است
    امیدوارم هر چه زودتر اینکارو بکنن ، خودشون که می گن خیلی زود این کارو می کنن
    یه بخشی از صحبتاشون کمی ما رو نگران می کنه ، pod2g گفته : این جیلبرک ممکنه کمی مشکلات ایجاد کنه ، به همین دلیل بک آپ رو فراموش نکنید
    منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش : الان ساعت 9:06 pm هستش ، حدود 10 دقیقه پیش پست جدید pod2g رو خوندم ، جیلبرک رو ریلیز کردن ...
    اما متأسفانه بعضی هاتون ناراحت می شید ، چون بعضی از دوستانمون می گن فقط با مک می شه جیلبرک کرد و هنوز برای ویندوز منتشر نکردند
    جدیدترین اخبار رو تو همین پست می ذارم ( برای شلوغ نشدن تاپیک و اسپم ندادن )
    با تشکر
    منظور از اینکه بک آپ رو فراموش نکنید اینه که بک آپ از shsh رو فراموش نکنید دیگه درسته؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

منظور از اینکه بک آپ رو فراموش نکنید اینه که بک آپ از shsh رو فراموش نکنید دیگه درسته؟
    درود بر سینا عزیز
    تبریک به به دوستان عزیز

بلاخره این جیلبریک ارایه شد
    واسه ویندوز هم به زودی ارایه میشه
    خیر منظور اینه که به وسیله برنامه آیتیونز از دستگاهتون بک آپ بگیرید
    برای اطلاع از چگونگی انجام این جیلبریک میتونید به لینک زیر مراجعه کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by emadpumad; 21-01-2012 at 00:25.

7. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

خب دوستان عزیز
    یه خبر خوب
    جیلبرک آیپد 2 و آیفون 4s توسط ویندوز نیز امکان پذیر شد
    اطلاعات بیشتر در چند دقیقه ی آینده ( به همراه آموزش )
    با تشکر

9. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

این هم از آموزش جیلبرک آنتدر آیپد 2 در ورژن 5.0.1 به وسیله ی ویندوز
    ( دوستان عزیز ، من تاپیک جدید نزدم چون موضوع این تاپیک کلیه ی مباحث جیلبرک هست ، هر چند فکر می کنم تاپیک جدید زدن بهتره و کاربر تازه وارد راحت تر موضوع مورد نظر رو پیدا می کنه ، کاری که emadpumad عزیز انجام دادند ، با تشکر از زحمات ایشون ، به نظر من بهتره پست اول همین تاپیک رو ویرایش کنیم و با توجه به موضوع و فهرست بندی آموزش و اخبار جیلبرک ، در همون پست اول لینک بدیم به پست ها ، این پیشنهاد بنده بود ، دوستان اگر صلاح دونستند تاپیک جدید بزنند برای همین موضوع تا اطلاع ثانوی )
    خب آموزش رو شروع می کنیم :
    خب این جیلبرک رو می تونین از دو روش انجام بدید ( روش سومی در راه است که توسط همون برنامه ای هست که خودشون ساختن ، absinthe که برای مک بود )
    هر دوتاش از طریق خط فرمان ویندوز هست ( CMD )
    اما من براتون اون آسون و ایمن تره رو قرار می دم تا مشکلی نداشته باشین ( اون یه روش دیگه رو هم لینک می دم )
    خب ، شما نیاز به برنامه ای به نام cinject دارید
    اونو می تونید از اینجا دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد این فایل رو از حالت زیپ خارج کرده و کلشو به درایو نصب ویندوزتون ( C دیگه این سوسول بازیا چیه ) انتقال بدید ( بعضی ها اینجا رو اشتباه انجام می دن ، دوستان ، شما باید محتویات توی پوشه رو به درایو C انتقال بدید ، یعنی توی درایو C شما 4 فایل جدید کپی می شه ، نه فولدر برنامه ، اون 4 فایل توی پوشه رو کپی کنید ، وگرنه دستورات توی CMD جواب نمی دن )
    آیپد رو به کامپیوتر رو با کابل وصل کنید و بازش کنید ( اگه پسکد داره ) ، آیپد در حالت معمولی و باز باشه ، یعنی نه DFU mode و نه Recovery mode
    بعد از این کار CMD رو باز کنید ( اگه ویندوز سون دارید تو search bar منو start همین CMD رو سرچ کنید می آد ، اگه XP دارید ، run رو باز کنید و CMD رو توش بنویسید و OK رو بزنید )
    بعضی از دوستان می گن دو بار بزنید cd... تا CMD مبدأ رو C:/ در نظر بگیره ، اما عموماً خودش C هست مبدأ اش ( اگه نبود بزنید )
    پوشه ی cinject را باز کرده و از توش فایل cinject.exe را اجرا کنید
    حالا به ترتیب دستورات زیر را در CMD وارد کنید ( اگر دیدید در قسمتی نمی ذاره چیزی بنویسید دلهره نگیرید و هی دکمه ها رو فشار ندید منتظر بمونید تا کاراشو بکنه )
    1. cinject -s
    2. cinject -d
    3. cinject -v 2 -h
    4. cinject -d
    5. cinject -v 2 -u
    6. cinject -j payloads ( اینجا بهتون یک پیام خطا ( Error ) می ده ، مشکلی نیست و آموزش رو ادامه بدید )
    7. cinject -i payloads/jailbreak.mobileconfig
    بعد از انجام مرحله ی هفتم رو آیپدتون instal رو بزنید ، در صفحه ی بعد بدون دادن پسورد next را بزنید
    8. cinject -j payloads
    لحظه ای صبر ( سحر نزدیک است )
    9. cinject -w
    الان سریع باید از آیپدتون قندشکن یا قند پی ان ( ) رو فعال کنید
    بذارید ریست بشه
    10. ما رو دعا کنید
    ( اگه جایی مشکل داشتید بگید تا درستش کنم )
    Last edited by koroshfe; 22-01-2012 at 13:46.

11. 4 کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این هم از آموزش جیلبرک آنتدر آیپد 2 در ورژن 5.0.1 به وسیله ی ویندوز
    ( دوستان عزیز ، من تاپیک جدید نزدم چون موضوع این تاپیک کلیه ی مباحث جیلبرک هست ، هر چند فکر می کنم تاپیک جدید زدن بهتره و کاربر تازه وارد راحت تر موضوع مورد نظر رو پیدا می کنه ، کاری که emadpumad عزیز انجام دادند ، با تشکر از زحمات ایشون ، به نظر من بهتره پست اول همین تاپیک رو ویرایش کنیم و با توجه به موضوع و فهرست بندی آموزش و اخبار جیلبرک ، در همون پست اول لینک بدیم به پست ها ، این پیشنهاد بنده بود ، دوستان اگر صلاح دونستند تاپیک جدید بزنند برای همین موضوع تا اطلاع ثانوی )
    خب آموزش رو شروع می کنیم :
    خب این جیلبرک رو می تونین از دو روش انجام بدید ( روش سومی در راه است که توسط همون برنامه ای هست که خودشون ساختن ، absinthe که برای مک بود )
    هر دوتاش از طریق خط فرمان ویندوز هست ( CMD )
    اما من براتون اون آسون و ایمن تره رو قرار می دم تا مشکلی نداشته باشین ( اون یه روش دیگه رو هم لینک می دم )
    خب ، شما نیاز به برنامه ای به نام cinject دارید
    اونو می تونید از اینجا دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد این فایل رو از حالت زیپ خارج کرده و کلشو به درایو نصب ویندوزتون ( C دیگه این سوسول بازیا چیه ) انتقال بدید
    بعد از این کار CMD رو باز کنید ( اگه ویندوز سون دارید تو search bar منو start همین CMD رو سرچ کنید می آد ، اگه XP دارید ، run رو باز کنید و CMD رو توش بنویسید و OK رو بزنید )
    بعضی از دوستان می گن دو بار بزنید cd... تا CMD مبدأ رو C:/ در نظر بگیره ، اما عموماً خودش C هست مبدأ اش ( اگه نبود بزنید )
    آیپد رو ( یا آیفون رو ) به کامپیوتر متصل کنید
    پوشه ی cinject را باز کرده و از توش فایل cinject.exe را اجرا کنید
    حالا به ترتیب دستورات زیر را در CMD وارد کنید ( اگر دیدید در قسمتی نمی ذاره چیزی بنویسید دلهره نگیرید و هی دکمه ها رو فشار ندید منتظر بمونید تا کاراشو بکنه )
    1. cinject -s
    2. cinject -d
    3. cinject -v 2 -h
    4. cinject -d
    5. cinject -v 2 -u
    6. cinject -j payloads
    7. cinject -i payloads/jailbreak.mobileconfig
    بعد از انجام مرحله ی هفتم رو دستگاهتون next رو بزنید ، در صفحه ی بعد بدون دادن پسورد باز هم next را بزنید
    8. cinject -j payloads
    لحظه ای صبر ( سحر نزدیک است )
    9. cinject -wالان سریع باید از دستگاهتون قندشکن یا قند پی ان ( ) رو فعال کنید
    بذارید ریست بشه
    10. ما رو دعا کنید
    ( اگه جایی مشکل داشتید بگید تا درستش کنم )
    با تشکر فراوان از زحمات کورش عزیز
    پیشنهادتون خیلی متین هست ولی یک بحث ی که وجود داشت آرمان عزیز یکم سرش شلوغ بود و امکان ویرایش این تاپیک رو من نداشتم برای همین دوست داشتم در اولین فرصت این موضوع اطلاع رسانی بشه.
    بابت آموزش هم بسیار ممنون چیزی شبیه به این رو هم در پست اول تاپیک
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قرار دادم
    موفق باشید

13. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.
    یه سوالی :
    یکی از دوستام iphone 4s داره ، میخواد بدونه که اگه جیلبریک کنه ، اتفاقی برای دیگر امکانات و ساپورت هایی که خود اپل میده خواهد افتاد ؟ از کار نمیوفته ؟ مثلا سیری ، یا find my iphone مثلا و کلا ساپورتهای این چنینی که من خودم خبر ندارم چیاس. ممنون میشم راهنماییم کنید.

ممنون

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

10

سلام.
    یه سوالی :
    یکی از دوستام iphone 4s داره ، میخواد بدونه که اگه جیلبریک کنه ، اتفاقی برای دیگر امکانات و ساپورت هایی که خود اپل میده خواهد افتاد ؟ از کار نمیوفته ؟ مثلا سیری ، یا find my iphone مثلا و کلا ساپورتهای این چنینی که من خودم خبر ندارم چیاس. ممنون میشم راهنماییم کنید.

ممنون
    جیلبریک هیچ آسیبی به دیوایس شما نمیزنه ! فقط اونو آماده میکنه برای پذیرش برنامه و بازی های کرک شده !

16. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

جیلبریک هیچ آسیبی به دیوایس شما نمیزنه ! فقط اونو آماده میکنه برای پذیرش برنامه و بازی های کرک شده !
    اصلاً با حرف شما موافق نیستم ، آسیب های جیلبرک حتی بعضی از دوستان رو از جیلبرک کردن پشیمون کرده
    برای مثال آسیب هاش می تونه از کمتر شدن سرعت سافاری باشه تا حتی کامل استفاده نکردن از سخت افزار

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •