تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 11 اولاول ... 567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 108

نام تاپيک: .: مرجع معرفی App های کرک شده - Cracked .ipa - .deb :. راهنمای نصب در اولین پست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

AVPlayer HD نام نرم افزار پلیری است که برای دستگاه های iPhone , iPod Touch ساخته شده است. شاید برای شما بار ها اتفاق افتاده باشد که بخواهید فایلی با فرمت AVI , WMV و … را در آیپاد خود وارد کنید و تماشا کنید ولی این امر بدون تبدیل طولانی و خسته کننده فرمت، به MP4 امکان پذیر نمی باشد و در مواقعی واقعا عین یک عذاب میماند! در اینجا نرم افزار AVPlayer به کمک شما می شتابد! این نرم افزار با پشتیبانی از فرمت های گسترده از جمله MKV , RMVB که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و حتی پشتیبانی از زیرنویس برای فیلما تغییر سرعت فیلم و… .این نرم افزار را به پلیر قدرتمندی تبدیل نموده که داشتنش میتواند کمک زیادی به شما کند و شما را از شر تبدیل های خسته کننده و وقت گیر خلاص نماید.

پسورد فایل: w w w . d o w n l o a d h a . c o m ( زمان نوشتن پسوورد فاصله ها را نزنید )

لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی متشکرم اول اشتباه فکر کردم تنها برای آیفون هست
    اگر ممکنه لینک نرم افزار AudioNote رو هم بدید از چند جا دانلود کردم اما کرک نشده بودند
    Last edited by Amir_Niknam; 27-05-2012 at 10:52.

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

خیلی متشکرم اول اشتباه فکر کردم تنها برای آیفون هست
    اگر ممکنه لینک نرم افزار AudioNote رو هم بدید از چند جا دانلود کردم اما کرک نشده بودند

- هماهنگ کردن صدا و توشته با هم.

- یک برنامه کاملا کاربردی جزوه برداری، با قابلیت Copy و Paste و ... .

- حالت قلم، برای کشیدن شکل یا نت برداری دستی.

- مستقیما با کلیک بر کلمه نوشته شده، به زمانی که صدای مربوط به آن نوشته ضبط شده بروید.

- کلمات پر رنگ شده، در حین بازپخش.

- صدابرداری یه تکه برای جلوگیری از تداخل با مکالمات و خروج برنامه ها و دیگر صدا ها .

- بیرون کشیدن نوشته ها و صدا ها از طریق ایمیل، با Wi Fi و یا از طریق آیتیونز ( فقط مخصوص iPad ).

- فراخوانی فایل های قبلا ذخیره شده، توسط این برنامه از طریق آیتیونز ( فقط مخصوص iPad ).

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

- هماهنگ کردن صدا و توشته با هم.

- یک برنامه کاملا کاربردی جزوه برداری، با قابلیت Copy و Paste و ... .

- حالت قلم، برای کشیدن شکل یا نت برداری دستی.

- مستقیما با کلیک بر کلمه نوشته شده، به زمانی که صدای مربوط به آن نوشته ضبط شده بروید.

- کلمات پر رنگ شده، در حین بازپخش.

- صدابرداری یه تکه برای جلوگیری از تداخل با مکالمات و خروج برنامه ها و دیگر صدا ها .

- بیرون کشیدن نوشته ها و صدا ها از طریق ایمیل، با Wi Fi و یا از طریق آیتیونز ( فقط مخصوص iPad ).

- فراخوانی فایل های قبلا ذخیره شده، توسط این برنامه از طریق آیتیونز ( فقط مخصوص iPad ).

من از همین جا دانلود کردم اما موقع نصب میگه کامپیوتر شما برای نصب این برنامه تعیین هویت نشده بعد صفحه لاگین با این ایمیل رو باز میکنه
    و بعد پسورد میخواد

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

من از همین جا دانلود کردم اما موقع نصب میگه کامپیوتر شما برای نصب این برنامه تعیین هویت نشده بعد صفحه لاگین با این ایمیل رو باز میکنه
    و بعد پسورد میخواد

با iFun-box نصب کنید، احتمالا درست بشه .

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با iFun-box نصب کنید، احتمالا درست بشه .
    نه کار نمیکنه نصب میشه اما برنامه باز نمیشه

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

نه کار نمیکنه نصب میشه اما برنامه باز نمیشه
    یعنی هیچی قبلش نمیگه ؟! چیزی مثل ساخت اکانت، یا خرید اکانت یا یه همچین چیزی ؟!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یعنی هیچی قبلش نمیگه ؟! چیزی مثل ساخت اکانت، یا خرید اکانت یا یه همچین چیزی ؟!
    وقتی با آیتیونز نصب میکنم همون ایمیل رو میده و میگه پسورد رو وارد کنید تا نصب بشه با iFun-box هم وقتی نصب میکنم میگه برنامه با موفقیت نصب شد و داخل آیپد هم آیکون برنامه میاد بعد که میخوام برم داخل برنامه یک لحظه صفحه سیاه میشه (کمتر از نیم ثانیه) و بعد میاد بیرون

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

وقتی با آیتیونز نصب میکنم همون ایمیل رو میده و میگه پسورد رو وارد کنید تا نصب بشه با iFun-box هم وقتی نصب میکنم میگه برنامه با موفقیت نصب شد و داخل آیپد هم آیکون برنامه میاد بعد که میخوام برم داخل برنامه یک لحظه صفحه سیاه میشه (کمتر از نیم ثانیه) و بعد میاد بیرون
    درسته ...

سعی میکنم لینک دانلود از یه سرور دیگه براتون پیدا کنم. مشکل از برنامست ! من این مشکل رو سر بازی Draw Somthing داشتم !

9. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض نسخه جدید بازی پرندگان عصبانی در فضا منتشر شد - Angry Birds Space 1.2.0

درود !

چندی پیش در همین تاپیک لینک دانلود نسخه اول بازی پرندگان عصبانی در فضا را برای شما عزیزان قرار دادیم، اینک نسخه جدیدی از بازی منتشر شده است. در این نسخه شاهد 10 مرحله جدید در بازی هستیم! اینک شما می توانید این بازی را برای آیپد و آیفون و آیپاد تاچ دانلود نمایید!

11. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض اپلیکیشن WWDC 2012 برای iOS منتشر شد!

درود بر کاربران P30World !

اگر شما به هر دلیلی نتوانسته اید بلیط کنفرانس WWDC 2012 را تهیه کنید باید بگوییم اصلا نگران نباشید! چون که اپلیکیشن WWDC امسال نیز مانند پارسال منتشر شده است. اگر شما بلیط این کنفرانس را خریده باشید، به وسیله این برنامه به زمان دقیق برنامه ها نیز دسترسی خواهید داشت.

اپل می گوید که جلسات بسیاری در 6 زمینه متفاوت برگزاری خواهد شد‌:

مباحث اساسی، خدمات نرم افزاری، ابزار های توسعه دهنده، مرورگر سافاری و وب، هسته سیستم عامل و گرافیک، رسانه ها و بازی ها

13. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •