تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 56

نام تاپيک: لوازم جانبی آیپد

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ممنونم از شما . من دنبال یه همچین چیزی هستم ، جایی سراغ ندارید آنلاین بفروشه ؟ اسمش هم bookpad هست

همینطور وسیله زیر :

دنبال یه کیف خوب هم هستم که بشه بر روی میز هم ازش استفاده کرد اگه چیزی سراغ دارید بگید ممنون .
    البته قصد خرید همش رو ندارم دنبال اینم که اصلا جایی هست برای خریدش آنلاین و قیمتاش چقدره ؟
    درود میتونید یه سر به سایتها فرادید و آل دیجیتال بزنید
    ولی باز میتونید یکم بیشتر وقت بگذارید و داخل فروم ها کسایی رو پیدا کنید که لوازم جانبی میفروشن

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

هرچی فکر کردم دیدم این سوالم بیشتر به این قسمت لوازم جانبی میخوره بهر حال اگر اشتباه اومدم ببخشید . حالا یه سوال دارم اگر میشه راهنمایی کنین.
    دوستانی که آیپد دارن کسی میتونه بگه آیا روی این هاردهای اکسترنال که با وای فای هم کار میکنن میشه نرم افزار هم نصب کرد یا اونا فقط برای فیلم و موزیکه؟
    منظورم اینه تو آیپد نرم افزار یا بازی یا هر چیز نصبی دیگه حتما باید روی حافظه خود دستگاه نصب بشه تا بشه باهاش کار کرد یا مثل کامپیوتر میشه نرم افزار رو روی هارد اکسترنال نصب کرد و از اونجا اجراش کرد؟
    Last edited by Bobby Sands; 02-04-2012 at 10:31.

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

هرچی فکر کردم دیدم این سوالم بیشتر به این قسمت لوازم جانبی میخوره بهر حال اگر اشتباه اومدم ببخشید . حالا یه سوال دارم اگر میشه راهنمایی کنین.
    دوستانی که آیپد دارن کسی میتونه بگه آیا روی این هاردهای اکسترنال که با وای فای هم کار میکنن میشه نرم افزار هم نصب کرد یا اونا فقط برای فیلم و موزیکه؟
    منظورم اینه تو آیپد نرم افزار یا بازی یا هر چیز نصبی دیگه حتما باید روی حافظه خود دستگاه نصب بشه تا بشه باهاش کار کرد یا مثل کامپیوتر میشه نرم افزار رو روی هارد اکسترنال نصب کرد و از اونجا اجراش کرد؟
    خیر امکان نصب نرم افزار وجود نداره

داره خودمونی میشه behrooztahmasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام

میبخشید ... میخواستم یه توضیح کلی در مورد داک برای آیپد بدید

به چه دردی میخوره؟

زاویش قابل تنظیم هست؟

پرت داره؟

و ...

ممنون

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان بهترين كيف براي آي پد چه ماركيه؟حدود قيمت چنده؟براي دخترم گرفتم،رنگ صورتي رو دوست داره.ميخوام يه چيزي باشه كه هم زيبا و شكيل باشه و هم محكم در مقابل ضربات احتمالي و پرت شدن و... كسي جائي سراغ داره؟
    ممنون.

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ديروز رفتم پايتخت فروشگاه الماس پايتخت. Smart Case Polyurethane گرفتم.190 ميگفت با چك و چونه 175 خريدم. واقعا محشره. قرمز رنگ.همين ديروز هم رسيده بود. ميدونم گرون خريدم اگر چند هفته صبر ميكردم به 140-50 هم شايد ميرسيد ولي خب مي ترسيدم دخترم بهش آسيب بزنه.
    اينجا ميتونيد ببينيد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان کسی این وسیله رو تو بازار خودمون سراغ داره یا احیانا تجربه استفادشو داره؟ برای من مهمترین چیز خروجی vga هست
    اینجا کسی تونست راهنماییم کنه:

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

شرکت New Potato Technologies ترتیبی داده که دیگر احساس دلتنگی نکنید، این شرکت یک اپلیکیشن با گرافیک سه‌بعدی عالی و جلوه‌های صوتی خوب آماده کرده است که به خوبی یک باز واقعی را شبیه‌سازی می‌کند.

اما مسلما فقط داشتن اپلیکیشن برای به وجود آوردن شرایط بازی کافی نیست، چون اولا با لمس صفحه نمایش همان حس و حال تکان دادن دسته‌های بازی به وجود نخواهد آمد و ثانیا این بازی چند نفره است و چند نفر نمی‌توانند به صورت همزمان دستشان را روی صفحه نمایش آی‌پد بگذارند.

به همین خاطر این شرکت یک وسیله جانبی صد دلاری مخصوص آماده کرده است که می‌شود آی‌پد را به راحتی درون آن قرار داد، این وسیله جانبی از طریق کانکتور آی‌پد متصل می‌شود.

البته هنوز امکان اتصال آن به کانکتور ۳۰ پینی وجود ندارد و بنابراین دارندگان آی‌پد نسل ۴ باید اندکی صبر کنند.

خریدن یک وسیله جانبی ۱۰۰ دلاری شاید برای ما به صرفه نباشد، اما وقتی پای بازی‌های سرگرم‌کننده چند نفره به میان می‌آید، آن هم وقتی در خانه امکان انجامش باشد، شاید آدم رغبت کند و دست به جیب ببرد.
    قیمت یک میز فوتبال دستی ساخت چین، در بازار ایران از ششصد تومان به بالاست.

به نقل از 1pezeshk

10. 3 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ادیت شد....

داره خودمونی میشه phoenix_i06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حذف شد....
    Last edited by phoenix_i06; 03-12-2012 at 17:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •