تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 52 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 514

نام تاپيک: مـشاوره برای خرید iPad / آیپد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز آیپد اینیه که مشخصاتش توی لینک اومده، هر دستگاهی که مشخصات فنی مطابق این داشت آیپده، غیر از اون هرچی که اسم اونو یدک میکشه چیزی جز یه جنس چینی مزخرف نیست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرسی از راهنماییتون

آخر فروم باز HO3IN-Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

سلام دوستان .
    به نظرتون من میتونم با IPad نیاز های نتیم رو برطرف کنم ؟
    راحت سایت باز کنم . و کارای اینترنتیم رو راحت و مثل یه کامپیوتر باحاش انجام بدم ؟
    کلا با خرید IPad 3 میشه تا چند درصد کامپیوتر رو گذاشت کنار ؟
    صفحش چشم رو اذیت نمیکنه ؟
    ممنون

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

سرعت اینترنت تو ایپد 3 فوق العاده هست عزیزم. صفحه رتینا فوق العاده ای داره و تو وب گردی اصلا هنگ نمیکنه میتونید راحت برنامه زیپ رو نصب کنید بعد از تو نت هر چی بخواین دانلود کنید مثل فیلم و موزیک بعد با یک پلیر خوب یا مال خودش پلی کنید و لذت ببرید. نورشم اگه زیاد بود میزارین Auto نور رو خودش با توجه به نور محیط تنظیم میکنه ولی با داشتن ایپد نمیشه کامپیوتر رو کنار گذاشت هر کدوم قابلیت های خودشونو دارن

Sent From My iPad
    Last edited by Mool Tee; 16-08-2012 at 22:25.

4. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

اپل واقعا مي خواد ايپد ميني رو معرفي كنه يا شايعس؟اگه معرفي كنه مشخصاتش چي خواهد بود؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام دوستان .
    به نظرتون من میتونم با IPad نیاز های نتیم رو برطرف کنم ؟
    راحت سایت باز کنم . و کارای اینترنتیم رو راحت و مثل یه کامپیوتر باحاش انجام بدم ؟
    کلا با خرید IPad 3 میشه تا چند درصد کامپیوتر رو گذاشت کنار ؟
    صفحش چشم رو اذیت نمیکنه ؟
    ممنون
    بستگی داره قصد دارید چکار کنید. می تونیم بگیم در وبگردی هر کاری که با PC می کنید با آیپد هم می تونید انجام بدید ولی نحوه انجام بعضی کارها متفاوت خواهد بود. اگه از اون افرادی هستید که 40 تا تب با هم باز می کنن و 5 تا مسنجر و وبلاگ و فروم آپدیت می کنن و ... ، هیچ چیز برای شما مثل PC نمیشه.

اپل واقعا مي خواد ايپد ميني رو معرفي كنه يا شايعس؟اگه معرفي كنه مشخصاتش چي خواهد بود؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    شایعه ها اینقدر زیاد هستن که بگیم خبرایی هست. صبر کنید!

7. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

سرعت اینترنت تو ایپد 3 فوق العاده هست عزیزم. صفحه رتینا فوق العاده ای داره و تو وب گردی اصلا هنگ نمیکنه میتونید راحت برنامه زیپ رو نصب کنید بعد از تو نت هر چی بخواین دانلود کنید مثل فیلم و موزیک بعد با یک پلیر خوب یا مال خودش پلی کنید و لذت ببرید. نورشم اگه زیاد بود میزارین Auto نور رو خودش با توجه به نور محیط تنظیم میکنه ولی با داشتن ایپد نمیشه کامپیوتر رو کنار گذاشت هر کدوم قابلیت های خودشونو دارن

Sent From My iPad
    آخه مثلا من الان یه LCD أارم واقعا بعد از 40 50 دقیقه چشممو ناراحت میکنه . اگرم شب باشه که دیگه یه سایه سفید رو واسه چند دقیقه میاره جلو چشمم .
    خواستم بدونم این صفحش طوری هست که آدم اصلاً حس نکنه که داره به یه صفحه نمایش نگاه میکنه ؟
    چون من بین 2 گزینه هم مونده بوده .
    یه مانیتور LG LED بدون قاب بگیرم که چشممو اذیت نکنه یا IPad بگیرم ...
    بستگی داره قصد دارید چکار کنید. می تونیم بگیم در وبگردی هر کاری که با PC می کنید با آیپد هم می تونید انجام بدید ولی نحوه انجام بعضی کارها متفاوت خواهد بود. اگه از اون افرادی هستید که 40 تا تب با هم باز می کنن و 5 تا مسنجر و وبلاگ و فروم آپدیت می کنن و ... ، هیچ چیز برای شما مثل PC نمیشه.
    پس واسه من مناسب هست .
    فقط موندم که چشمو مثل مانیتور ها اذیت میکنه یا نه ...

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

یک مانیتور با یک ایپد زمین تا اسمون تفاوت داره!! اگه شما قصد خرید دارید ایپد بگیرید!!!.. شما نگران چشموتون نباشید.. من شبا شاید 3 تا 4 ساعت باهاش میرم نت و اهنگ و بازیو اینا ولی اصلا چشمم اذیت نمیشه!! خوب نورشو کم میکنید در تاریکی!!!! ساعتو نیگا ......
    ایپد یه وسیله قابل حمل و توپه ولی اگر مانیتور بگیرید سود زیادی نمی کنید.. البته به قیمت ها هم توجه کنید
    Last edited by Mool Tee; 17-08-2012 at 05:39.

10. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

یک مانیتور با یک ایپد زمین تا اسمون تفاوت داره!! اگه شما قصد خرید دارید ایپد بگیرید!!!.. شما نگران چشموتون نباشید.. من شبا شاید 3 تا 4 ساعت باهاش میرم نت و اهنگ و بازیو اینا ولی اصلا چشمم اذیت نمیشه!! خوب نورشو کم میکنید در تاریکی!!!! ساعتو نیگا ......
    ایپد یه وسیله قابل حمل و توپه ولی اگر مانیتور بگیرید سود زیادی نمی کنید.. البته به قیمت ها هم توجه کنید
    صفحه نمایشش IPS درسته ؟
    پس ضررش از مانیتور کمتره یا اصلاً نداره .
    من توی توضیحش هم شنیدم که میگفت هر چی هم از جلو به صفحش نگاه کنی پیکسل هاشو مشاهده نمیکنی، و همین باعث میشه که چشم اذیت نشه .
    فقط یک سوال :
    مدل 16Gb اگه بگیریم بعداً نمیشه ارتقاش داد ؟ کافی هستش یا اینکه کمه 32 بگیریم ؟ ارزش داره مقدار زیادی پول فقط واسه افزایش کمی هارد بدیم ؟
    4g چی ؟ خوبه بگیریم ؟ آخه میگن که تماس و اس ام اس نمیشه باحاش داد . واسه اینترنت سیم کارت ارزش داره ؟ اصلا اینترنت سیم کارت ها سرعت داره ؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

بستگی داره شما چه استفاده ای کنید... برای من 64 هم کمه ولی اگه شما موسیقی و برنامه و بازی زیاد می خواین روش بریزین ظرفیت کم نگیرید!! بستگی به استفاده خودتون داره!!
    و اینکه نمی تونید ارتقا بدین چون SD Card نمی خوره!! در ایران هنوز 3G ارزوی مردم هست چه برسه به 4G .... نمی دونم بستگی داره خودتون چجوری دوست داشته باشین!!! سرعت اینترنت ها در ایران = ....
    Last edited by Mool Tee; 17-08-2012 at 18:55.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

بستگی داره شما چه استفاده ای کنید... برای من 64 هم کمه ولی اگه شما موسیقی و برنامه و بازی زیاد می خواین روش بریزین ظرفیت کم نگیرید!! بستگی به استفاده خودتون داره!!
    و اینکه نمی تونید ارتقا بدین چون SD Card نمی خوره!! در ایران هنوز 3G ارزوی مردم هست چه برسه به 4G .... نمی دونم بستگی داره خودتون چجوری دوست داشته باشین!!! سرعت اینترنت ها در ایران = ....
    بله .
    واقعا سرعت آشغاله ..
    یه سوال آخر :
    بلوتوثش واسه انتقال فایل کاربرد داره ؟ مثلاً بین PC و خودش ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •