تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 114

نام تاپيک: خرید سیستم به مبلغ 1500000 تومان براي 3D Max و Maya

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

من شیراز هستم فروشنده بجای مدل M.B:Asus P8Z68 V=250 به من پیشنهاد مدل asus sabertooth x58شده است و می گویند این مدل از سری z68 جدید تر و بهتر است به قیمت 390000 تومان نظر شما در این مورد چیست؟
    فروشنده قصد دارن بهتون بندازن.این مادربرد قدیمی تر هست.گرچه مادربرد خوبیه ولی اصلا مال پردازنده های سندی بریج نیست.یعنی سوکتش 1366 هست

2. 2 کاربر از iceweek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان در شبکه آموزش (شبکه 7) برنامه صفر و یک یه مادربرد بدون ذکر کردن نام برندش معرفی کردند که دارای دارایو ssd بود به نام M Sata و بیان کردند که این مادربردها تازه به بازار آمده اند ، بعضی مادربردها فقط جای سوکتش را دارند ولی این مادربرد خود درایو ssd مانند هارد دیسک ایترنال توش قرار داده شده است. لطفا نام برند این مادربرها را ذکر کنید و به نظر شما مادربردی که تنها سوکت خالی ssd داشته باشه بهتره یا خودش درایو ssd داشته باشه؟ و من زمانی که شیراز بودم مادربردهای گیگابایت سری z68 خیلی بازار گرمی داشتند ولی مادربرد سری z68 asua اصلا نبود و آیا مادربرد Asus P8Z68 V دارای قابلیت Touch BIOS مثل مادر بردهای گیگابایت را دارد؟ و چون بازار گیگابایت تو شیراز گرم بود من رو به شک انداخت که شاید قابلیت مادربردAsus P8Z68 V کمتر از مادربردهای گیگابایت باشه لطفا راهنماییم کنید متشکرم
    Last edited by hot_boys2005; 03-08-2011 at 23:51.

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان در شبکه آموزش (شبکه 7) برنامه صفر و یک یه مادربرد بدون ذکر کردن نام برندش معرفی کردند که دارای دارایو ssd بود به نام M Sata و بیان کردند که این مادربردها تازه به بازار آمده اند ، بعضی مادربردها فقط جای سوکتش را دارند ولی این مادربرد خود درایو ssd مانند هارد دیسک ایترنال توش قرار داده شده است. لطفا نام برند این مادربرها را ذکر کنید و به نظر شما مادربردی که تنها سوکت خالی ssd داشته باشه بهتره یا خودش درایو ssd داشته باشه؟ و من زمانی که شیراز بودم مادربردهای گیگابایت سری z68 خیلی بازار گرمی داشتند ولی مادربرد سری z68 asua اصلا نبود و آیا مادربرد Asus P8Z68 V دارای قابلیت Touch BIOS مثل مادر بردهای گیگابایت را دارد؟ و چون بازار گیگابایت تو شیراز گرم بود من رو به شک انداخت که شاید قابلیت مادربردAsus P8Z68 V کمتر از مادربردهای گیگابایت باشه لطفا راهنماییم کنید متشکرم

منظور سری Z بوده و این امکاتنات مریوط به سری Z هست از نطر برند فرقی ندارن گیگا و ایسوس یکیه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

این قابلیت ssd caghing سری z هست که می تونه با وصل کردن ssd بهش اون رو بع عنوان کش حافظه استفاده کنه و از hdd به عنوان حافظه قابل ذخیره سازی
    این تبلیغاتی که گیگا می کنه اونقدر ها هم که میگه واقعی نیست جدی نگیر؟!!

7. این کاربر از 1navid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار mersoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران| نام: محمد

پيش فرض Intel mSATA SLC SSD Onboard for Intel Smart Response Technology

شرکت گیگابایت در طراحی برخی مادربردهای چیپست Z68 خود برای استفاده راحتر از تکنولوژی Smart Response Technology یا همان SSD caching اقدام به تعبیه رابط mSATA نموده. این درگاه توانایی پشتیبانی از درایوهای حالت جامد گروه 310 و 311 اینتل را دارد و در بعضی مدل ها مانند GA-Z68XP-UD3-iSSD یکی از این SSDها همراه مادربرد ارایه میشود.

سمت چپ تصویر زیر درگاه mSATA و در سمت راست اتصال یک SSD به آنرا نشان میدهد:

و در نمایی بازتر SSD 311 از اینتل:

و اتصال آن به mSATA :

این قابلیت ssd caghing سری z هست که می تونه با وصل کردن ssd بهش اون رو بع عنوان کش حافظه استفاده کنه و از hdd به عنوان حافظه قابل ذخیره سازی
    این تعریف به علت همان قسمت ضخیم شده اشتباه است، در این تکنولوژی یک SSD با حجم کمتر از 64 گیگابایت به عنوان Cache برای هر دو وضعیت خاندن و نوشتن حافظه جانبی یا همان storage ما استفاده خاهد شد.
    Last edited by mersoft; 04-08-2011 at 14:17.

9. 3 کاربر از mersoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بنظر شما آيا من مادربرد GA-Z68XP-UD3-iSSD بگيرم بهتر هست؟ چون بابك نقاش(متخصص كامپيوتر در برنامه صفر و يك ) ميگفت كه زماني كه از يك برنامه مثل فتوشاپ در اين مادربردها زياد استفاده ميكنيد خود مادر برد به صورت هوشمند برنامه فتوشاپ در ssd قرار ميده تا سرعت و اجراي برنامه فتوشاپ افزايش يابد

11. این کاربر از hot_boys2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

بنظر شما آيا من مادربرد GA-Z68XP-UD3-iSSD بگيرم بهتر هست؟ چون بابك نقاش(متخصص كامپيوتر در برنامه صفر و يك ) ميگفت كه زماني كه از يك برنامه مثل فتوشاپ در اين مادربردها زياد استفاده ميكنيد خود مادر برد به صورت هوشمند برنامه فتوشاپ در ssd قرار ميده تا سرعت و اجراي برنامه فتوشاپ افزايش يابد
    MB=GA-Z68XP-UD3-iSSD=370

بودجه برای سیستم شما و خواسته هاتون کمه 2 میلیون بهتره میشه

13. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اگر فقط قیمت مادربرد زیاد باشه مسئله ای نیست من فعلا (اسپیکر و مانیتور و موس )نمیخوام و مادربرد و cpu برام مهمتر لطفا درمورد سیستم زیر نظر بدید
    CPU:Intel Core i5 2500K=260
    MB=GA-Z68XP-UD3-iSSD=370
    RAM:Apacer Giant II 8Gb 1600 CL9 (2x4Gb)=130
    VGA:Sapphire 6870 1Gb=275
    HDD:Samsung F3 1Tb (HD103SJ)=68
    Power:Green GP635B-US=100
    Case:Green Hunter=60

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

اگر فقط قیمت مادربرد زیاد باشه مسئله ای نیست من فعلا (اسپیکر و مانیتور و موس )نمیخوام و مادربرد و cpu برام مهمتر لطفا درمورد سیستم زیر نظر بدید
    CPU:Intel Core i5 2500K=260
    MB=GA-Z68XP-UD3-iSSD=370
    Case:Green Hunter=60
    بسیار عالی خوبه ولی من به جای اینکار از SSD جدید و با بالاترین سرعت استفاده میکردم حجم هم برای ویندوز و برنامه ها خوبه سرعت بیشتر و حجم بیشتر نسبت به SSD مادربرد:

CPU=Intel Core i5 2500K=255
    MB=GIGABYTE GA-Z68AP-D3=225
    SSD= S511 ADATA 60GB R:550=195
    Case:GreenMagnum2=45

ALL=1293

SSD

60GB Performance
    Read : Up to 550MB/S
    Write : Up to 500MB/S
    4K Random Write (Aligned): 60,000 IOPS
    Maximum 4K Randdom Write : 80,000 IOPS

16. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستمون راست می گه اگه از یه ssd با حجم بیشتر استفاده کنید و اون رو درایو ویندوز قرار بدید نتیجه بهتری می گیرید
    واسه این کار سری 510 intel و ocz vertex3 خوبه

18. 2 کاربر از 1navid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •