تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: 2 سوال مهم !!! لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت maabade_sokoot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض 2 سوال مهم !!! لطفا کمک کنید

سلام ، 2 سوال داشتم در مورد ادیوس خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه کامل برام توضیح بده ...

1- من کلی وقت گزاشتم و یک کلیپ رو با آهنگ سینک کردم ... حالا میخوام همون کلیپ رو با همون آهنگ داشته باشم فقط تصاویرم کلا عوض بشه ( یعنی بشه یه جور کلیپ آماده ) اگه امکان داره تمام مراحل این کار رو توضیح بدید.

2- چطوری میشه توی ادیوس دو تصویر رو که توی یک فضا گرفته شده با هم مرج کرد؟ یعنی هر دو تصویر طوری توی همدیگه فید بشه که انگار یک تصویره ، به عنوان مثال توی یک فضا از یک نفر دو بار فیلم بگیرم و بخوام هر دو مقابل هم بایستند یا هر کدوم یه کاری رو انجام بده ...

نمیدونم توضیحاتم کامل و قابل فهم هست یا نه ولی به حر حال خیلی ممنون میشم اگه کسی به من این کمک رو بکنه.
    Last edited by maabade_sokoot; 14-07-2011 at 17:36.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1. اگه تصاویرت تیکه تیکه هست و یک خروجی کلی نگرفتی ، کافیه برای هر تصویر که می خوای جایگزین تصویر قبلی بشه این کار رو انجام بدی :
    روی تصویر جدید کپی رو بزن ( ctrl+c )
    روی تصویر قبلی Shift+R رو بزن ، کلیپت سر جاشه با هون اندازه و همون افکت ، اما تصویر کلیپ جدید جایگزین کلیپ قدیمی میشه

2. با F7 باید این کار رو انجام بدی.دو طرف و دقیق ببر و به هم بچسبون

در آغاز فعالیت maabade_sokoot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

14

1. اگه تصاویرت تیکه تیکه هست و یک خروجی کلی نگرفتی ، کافیه برای هر تصویر که می خوای جایگزین تصویر قبلی بشه این کار رو انجام بدی :
    روی تصویر جدید کپی رو بزن ( ctrl+c )
    روی تصویر قبلی Shift+R رو بزن ، کلیپت سر جاشه با هون اندازه و همون افکت ، اما تصویر کلیپ جدید جایگزین کلیپ قدیمی میشه

2. با F7 باید این کار رو انجام بدی.دو طرف و دقیق ببر و به هم بچسبون

سلام ، ممنونم حامد جان در مورد اولی فکر کنم خیلی کارم رو راه بندازه .
    ولی در مورد سوال دومم نمیدونم با ویدئو لی آوت چطوری میشه این کار رو انجام داد ، هرچی سعی کردم دقیق که در نمیاد هیچ ... بین دو تصویرم هم خط کادر میمونه ، یکی از دوستانم این کار رو با پریمایر انجام میده ولی تو ادیوس بلد نیست . میشه یه جورایی لبه ی کادر تصویر سمت راست با لبه ی تصویر سمت چپ تو هم فید بشه ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام ، ممنونم حامد جان در مورد اولی فکر کنم خیلی کارم رو راه بندازه .
    ولی در مورد سوال دومم نمیدونم با ویدئو لی آوت چطوری میشه این کار رو انجام داد ، هرچی سعی کردم دقیق که در نمیاد هیچ ... بین دو تصویرم هم خط کادر میمونه ، یکی از دوستانم این کار رو با پریمایر انجام میده ولی تو ادیوس بلد نیست . میشه یه جورایی لبه ی کادر تصویر سمت راست با لبه ی تصویر سمت چپ تو هم فید بشه ؟؟؟
    ببین اگر لبه هات با هم جور در نمیاد حتما دوربینت تکون خورده.
    یه راه دیگه هست که خیلی امکانات بیشتری داری و فید هم میتون بدی.
    از 3D PNP استفاده کن.اون خیلی امکانات بیشتری بهت میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •