تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 337 از 337 اولاول ... 237287327333334335336337
نمايش نتايج 3,361 به 3,369 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

پيش فرض

سلام بر اساتید بزرگوار
    من با یه مشکل عجیب در هنگام دانلود مواجه شدم زمانی که دارم فایلی رو دانلود میکنم با سرعت 1.500 در حال دانلود فایل هستش موقعی که اینترنت دانلود مننجر رو پایین میبرم و دوبازه بالا میارم سرعت تا حدود2 مگ هم افزایش پیدا میکنه لازم به ذکر هستش که این افزایش سرعت فقط هنگام استفاده از یک برنامه هستش که روی سیستم نصب هستش و موقع ای که این برنامه باز هست این جور میشه با هیچ برنامه دیگری این اتفاق صورت نمیگیره کنجکاو شدم بدونم علتش چیه
    شما در مورد برنامه‌ای که روی سیستم نصب هست چیزی نگفتید.
    شما از چه طریقی اینترنت دریافت می‌کنید؟ ADSL, VDSL, FTTH, 4G, TD-LTE, Wireless, ...
    از چه سایتهایی دانلود می‌کنید؟ آیا بر روی همه سایتها به همین صورت هست؟

شاد باشید

2. این کاربر از mjzaret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

پيش فرض

دوستان کسی در کانفیگ حرفه ای روتر میکروتیک تخصص داره اعلام کنه

هزینش هم پرداخت میکنم
    چه کانفیگی مدنظر هست؟

شاد باشید

4. این کاربر از mjzaret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2022

پيش فرض

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و مهندسین عزیز .
    سوالی داشتم بابت شبکه کردن نرم افزار حسابداری بین فروشگاه مرکزی و شعبه در دو شهر مختلف
    من برای دو دفتر ای پی ثابت تهیه کردم و دو مودم روتر تی پی لینک هم تو هر دفتر هست مودم ها رو از طریق IPsec با هم تونل زدم و به هم متصل کردم . الان هم که ping از ip static ها که میگیرم مشکلی نیست و ping میدن .
    الان تو این مرحله باید چیکار کنم که بتونم نرم افزار حسابداری رو که در شعبه نصب میکنم سرور رو پیدا کنه و بهش متصل بشه ؟
    یا بتونم بین این دو تا سیستم فایل شر کنم ؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .
    الان سیستم های هر دو شعبه ping میکنند همدیگه رو .از این مرحله به بعد رو باید چیکار کنم که نرم افزار حسابداری بتونه به سرور متصل بشه ؟من فقط تنظیمات دوتا مودم رو انجام دادم از طریق IPsec و تا اینجاشو بلد بودم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2022

پيش فرض

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و مهندسین عزیز .
    سوالی داشتم بابت شبکه کردن نرم افزار حسابداری بین فروشگاه مرکزی و شعبه در دو شهر مختلف
    من برای دو دفتر ای پی ثابت تهیه کردم و دو مودم روتر تی پی لینک هم تو هر دفتر هست مودم ها رو از طریق IPsec با هم تونل زدم و به هم متصل کردم . الان هم که ping از ip static ها که میگیرم مشکلی نیست و ping میدن .
    الان تو این مرحله باید چیکار کنم که بتونم نرم افزار حسابداری رو که در شعبه نصب میکنم سرور رو پیدا کنه و بهش متصل بشه ؟
    الان سیستم های هر دو شعبه ping میکنند همدیگه رو .از این مرحله به بعد رو باید چیکار کنم که نرم افزار حسابداری بتونه به سرور متصل بشه ؟من فقط تنظیمات دوتا مودم رو انجام دادم از طریق IPsec و تا اینجاشو بلد بودم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2022

پيش فرض

الان سیستم های هر دو شعبه ping میکنند همدیگه رو .از این مرحله به بعد رو باید چیکار کنم که نرم افزار حسابداری بتونه به سرور متصل بشه ؟من فقط تنظیمات دوتا مودم رو انجام دادم از طریق IPsec

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2022

پيش فرض

- - - Updated - - -

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2022

پيش فرض

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    در محل کارم یک سرور و ده کلاینت وجود داره که از طریق کابل شبکه شده.
    من از مباحث شبکه سر در نمیارم و فقط دنبال یک راه حل هستم برای حل مشکل زیر.
    میخوام اگه امکانش باشه توی سرور یک پوشه اشتراکی بسازم که هر فایلی توی این پوشه قرار میدم برای همه کلاینت ها ارسال بشه.نمیخوام تک تک برای همه کلاینت ها این کار بکنم.میخام یک پوشه برای همه کلاینت ها باشه.سپاس

- - - Updated - - -

درود
    در محل کارم یک سرور و ده کلاینت وجود داره که از طریق کابل شبکه شده.
    من از مباحث شبکه سر در نمیارم و فقط دنبال یک راه حل هستم برای حل مشکل زیر.
    میخوام اگه امکانش باشه توی سرور یک پوشه اشتراکی بسازم که هر فایلی توی این پوشه قرار میدم برای همه کلاینت ها ارسال بشه.نمیخوام تک تک برای همه کلاینت ها این کار بکنم.میخام یک پوشه برای همه کلاینت ها باشه.سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2022

پيش فرض

دوستان سلام وقت بخیر
    آقا هر کاری کردم نتونستم مشکلمو حل کنم
    مشکلم اینه که یه روتر دارم میخوام رووش vpn ست کنم که فقط پورتای pptp l2tp رو ساپورت میکنه تا ماهه پیش اوکی بود ولی قطع شده و هیچ جایی نمیفروشه این دوتا رو
    نمیدونم چیکار کنم
    روتر و باید عوض کنم یا راهی هست
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •