تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 46 از 46

نام تاپيک: انتخاب بین سمند ef7 و تندر نود ال پی

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

واقا این موتور ملی یه چیز دیگه است امیدواریم روی محصولات دیگه هم نصب بشه ومن هم سمند با موتور ملی را پیشنهاد می کنم.

2. این کاربر از hamed malekpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

چرا شما اینقدر بدون دلیل کافی و بدون اینکه تندر 90 رو تست کنیند در مورد ماشین نظر میدین مطمئا هستم تا حالا تندر و سمند رو از نزدیک ندیده باشید چه برسه که سوارش شده باشید
    اولا ما هم سمند داریم و هم تندر 90 فول
    1-اولین نکته ای که هست کیفیت فوق العاده افتضاح قطعات سمند بطوریکه ما بعد از خرید سمند مجبور شدیم گیربکسشو مثل بقیه خریداران این خودرو عوض کنیم
    2- مشکل ترمز ماشین های ایران خودرو که هنوز هم حل نشده میتونید برای بررسی صحت گفتم از ایران خودرو بپرسید یا تعمیر کاران
    3- مشکل روغن ریزی این خودرو که تبدیل به سوژه خنده شده منظورم روغن ریزی از اویل ماژور
    4- عدم وجود لوازم یدکی موتور ef7
    5- صدای زیاد ماشین در داخل اتاق
    6- عدم هماهنگی گشتاور تولیدی توسط موتور با گیربکس های موجود که باعث به صدا افتادن و خرابی گیربکس میشه
    نمیدونم کجا امکانات سمند از تندر بیشتره همون کامپیوتر تندر به کل سیستم سمند میارزه تازه در سمند های جدید کامپوتر حذف و مالتی پلکس جایگزین شده شتاب سمند ef7 و تندر هر دو خوبه ولی تندر مثل 206 نرمی خاصی داره که رانندگی باهاش لذت بخشه و صدایی داخل اتاقش وجود نداره و همچنین راحتی سرنشین ها توی تندر از سمند بیشتره

4. این کاربر از masoodkhosravi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

من خودم نه ال 90 داشتم نه سمند ولی شنیدم این موتورای ef7 زیاد مشکل پیدا کردن
    -یکی هفته اول سوپاپ ترکونده بود -یکی چند رو پیش تو شبکه خبر زنگ زده بود میگفت ماشین صفر موتورش خراب شده -یکی از اشناها ماشین خودش از نمایندگی تحویل گرفته بود جمعه باش رفته بود دهات خراب شده بود برده در نمایندگی بش گفتن سر سیلندره ماشین عوض شده قسم میخورد هنوز در کاپوتشم باز نکرده بودم

داره خودمونی میشه farhadgreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تا اونجا که سواد من جواب میده پایداری خودرو بستگی زیادی به نقطه ثقل خودرو (c) داره که هر چی این نقطه به زمین نزدیکتر باشه سبب تعادل بیشتر خودرو میشه. میتونه ارتفاع ماشین زیاد باشه ولی خودرو جوری طراحی بشه که نقطه ثقل اون به زمین نزدیکتره باشه.
    در مورد EF7 که خودم دارم تجربیاتم رو میگم
    گوش شیطون کر
    موتور پر قدرت و نرمی داره که سرعت نهایی خوبی می تونه براتون تولید کنه که البته این موضوع فقط تو تولیدات سری اول صدق می کنه چون الان گیربکسهاش اصلا با موتور همخونی ندارند.
    من خودم با بنزین 215 تا پر کردم و با گاز 185 تا
    اویل ماژور این خودرو دارای مشکل هست و در موارد بسیاری دچار روغن ریزی میشه برای بنده در کیلومتر 1500 متوجه روغن ریزی ماشین شدم که بسیار تو ذوق میزنه
    مصرفش خارج از شهر بسیار مناسب است با یک کپسول و نیم از تهران تا شمال میرم 360 کیلومتر جمعا 10000 تومن
    شتاب اولیش نسبت به بقیه خودرو های همرده پایینتره اونم به خاطره وزن بالاش هست که البته همین وزن بالا احساس بهتری تو رانندگی بهتون میده
    ستون سمت راننده فوق العاده بزرگ هست و نقطه کور زیادی ایجاد می کنه
    آپشن هایی که روی سمند نصب می کنند با توجه به قیمت این خودرو از خیلی از ماشین های همرده که تو ایران تولید میشه بالاتره
    پیدا کردن قطعات EF7 الان یه کم سخت تر شده
    قبل از بالا رفتن قیمت دلار قیمت این خودرو از 206 و ال 90 بالاتر بود ولی الان قیمتش پایینتره بنابراین فکر می کنم قیمت ال 90 و 206 کاذب باشه
    Last edited by farhadgreat; 18-05-2014 at 14:24.

7. این کاربر از farhadgreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من خودم نه ال 90 داشتم نه سمند ولی شنیدم این موتورای ef7 زیاد مشکل پیدا کردن
    -یکی هفته اول سوپاپ ترکونده بود -یکی چند رو پیش تو شبکه خبر زنگ زده بود میگفت ماشین صفر موتورش خراب شده -یکی از اشناها ماشین خودش از نمایندگی تحویل گرفته بود جمعه باش رفته بود دهات خراب شده بود برده در نمایندگی بش گفتن سر سیلندره ماشین عوض شده قسم میخورد هنوز در کاپوتشم باز نکرده بودم
    دوست عزیز گفتی سوپاپش ترکیده؟ چطوری یعنی؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوست عزیز گفتی سوپاپش ترکیده؟ چطوری یعنی؟
    این مبحث برای چند سال پیش هست دوست من
    سوپاپ نمیترکه بلکه خراب میشه
    اصطلاح عامیانش میگن سوپاپ زد که ناشی از پاره شدن تسمه تایم هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •