تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 59 اولاول ... 444505152535455565758 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 589

نام تاپيک: اینترنت شهر کاشان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مهندس شما فعلا قیمت ترافیک اضافه رو طبق همون سازمانی که الان دفتر مشقش رو برامون ورق زدی
    تو شرکتت کم کن تا به نامحدود هم برسیم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در صحبتم اشاره کردم خِیر, خیرش نمیرسه. اگه خیرش میرسید سرویس همون سرویسی که تو روز سرعت تا 900 کیلوبایت در شب هم میداد. ساعات رایگان رو کم نمیکرد.
    خیرش میرسید حداقل تبادل ترافیکی برای سرویس نامحدود رو 10 گیگ با سرعت بالاتر میذاشت. منم میدونم هر سرویس دهنده بر اساس منافع خودش
    عمل میکنه, چیزه واضحیه. فقط درصد داره, یکی آی سود میبره یکی در کنار سود یه حالی هم به مشترکینش میده.
    اون که سرویس نامحدود رو سرعت واقعی میدید که وظیفه تونه. لطف نیست.
    فعلا قیمت ترافیک رو اصلاح کنید تا کار به شکایت به سازمان مقرارت رادیویی نکشیده.

2. این کاربر از Ballspielverein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من حدود 2 سال از این شرکت بایت تو کاشون adsl داشتم واقعا شرکت مزخرفی است هر کاری بخواهد سر مشتری در میاره هر موقع دلش میخواد سرعت دانلود رو تغییر میده
    هر موقع دلش میخواد ساعت رایگان شبانه اش رو تغییر میده
    بسته های حجمی اشون رو هر جور دلش میخواد تغییر میده
    هدف کلی همه این کارها هم چیزی نیست جز جیب مشتری و زدن و پول زور از مردم گرفتن ودزدی کردن
    شما ببنید همین الان تعرفه های مصوبه 181 رو اجرا کرده میگه یک ماهه برنزی 4 گیگ 18500حالا یک کسی یه جا 4 گیگ 2 گیگ استفاه کرد اون 2 گیگ باقیمانده حذف میشه جیب مردم رو زدن از این بهتر
    من الان از مخابرات گرفتم واقعا راضیم downstream روی 3 مگ گذاشته مخابرات و خیلی هم خوبه و هر مقدار بخوام حجم استفاده میکنم بهتر از این هستش که پول زور به شرکتی چپاولگر مثل بایت بدم و اونم برای مصرف ام تعیین تکلیف کنه

4. این کاربر از alireza12827 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

بیسبزطرزطرطزرزطرطزرزطرزطر ط

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

من رفتم art1 نامحدود شاتل رو گرفتم با 28ت در ماه سرعتم به نسبت نامحدود بایت خیلی عالیه و بهتره
    قبلا سرعت دانلود نهایت 20 بود الان سرعت بین 90 تا 120 هست کم هم نمیشه
    شاتل پینگ هم درخواست دادم سرویس گیم فعال کردند
    ایمیل میدی به مرکز اصلی تهران چند ساعت نگذشته برات اوکی میکنن.صفا میکنی, ببینید

نمیخوام از شاتل تعریف کنم چون همه isp ها عین هم هستند و به فکر سودشون ولی
    این با اینکه art 1 نامحدود هست ولی سرعت 100 حالشو میبرم بخدا. دم شاتل گرم
    مخصوصا اینکه پینگ در کل روز یه ذره هم نوسان نداره. اون بایت صبح خوب بود پینگ زیر 130 بود بعد از ظهر تا آخر شب
    میرفت روی 250... الان شاتل پینگ لندن گذاشتم براتون 125 اونایی که بازی آنلاین میکنن میفهمن چقدر خوبه این ( راحت سرور خارجی بازی میکنم) الان همزمان هم دانلود میکنم (روی حدی محدود میکنم که لگ نشه) هم بازی میکنم, باید زودتر از اینا میرفتم سمت شاتل/
    سیستم مدیریت کاربریش هم خیلی پیشرفته و با کلاسه. من توی همین عید دوشنبه 5 ام عید رفتم ثبت نام پنجشنبه ظهر وصل شد.
    خیلی جالب بود با اینکه توی عید بود, به من که خیلی حال داد. هر لحظه هم روندش اس ام اس میشد. نمیدونم ماه بعد برم art4 بگیرم سرعتش 200 باید باشه نامحدود فکر میکنم.
    Last edited by fastfind; 01-04-2014 at 09:37.

7. 2 کاربر از fastfind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

قرعه کشی ماهانه بایت برای ماه اسفند انجام شد... به هرکدام از برندگان ۵گیگ ترافیک هدیه که در دوره جاری ایشان قابل استفاده است، اختصاص یافت... اسامی برندگان در سایت بایت به آدرس:

Byteisp.com

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
    Last edited by mheidarian; 03-04-2014 at 10:00.

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقای حیدری لطف می کنید یک پینگ از این ایپی برای من بگیرید؟
    146.66.152.1
    این آیپی سرور های شرکت valve در اروپای غربی هست...قبل از عید پینگ بایت با این سرور ها نزدیک به 130-140 بود ولی در حال حاضر بیشتر از 300 هستش.مشکل خاصی در پهنای باند بایت به وجود اومده؟
    نمیخوام از شاتل تعریف کنم چون همه isp ها عین هم هستند و به فکر سودشون ولی
    این با اینکه art 1 نامحدود هست ولی سرعت 100 حالشو میبرم بخدا. دم شاتل گرم
    مخصوصا اینکه پینگ در کل روز یه ذره هم نوسان نداره. اون بایت صبح خوب بود پینگ زیر 130 بود بعد از ظهر تا آخر شب
    آره...آرت1 من در اصفهان هم خیلی خوب شده و چند روز اول عید،سرعتمو روی 3 مگابیت بسته بود(حالا نمی دونم عیدی بود یا از بس زنگ زده بودم ازشون شکایت کرده بودم اینکارو کرده بودن)الانم روی 140 کیلوبایت فیکس بود..پینگمم خیلی خوب شده(130-150)در صورتی که تا 2 ماه پیش پینگم زیر 350-300- نمیومد
    من حدود 2 سال از این شرکت بایت تو کاشون adsl داشتم واقعا شرکت مزخرفی است هر کاری بخواهد سر مشتری در میاره هر موقع دلش میخواد سرعت دانلود رو تغییر میده
    هر موقع دلش میخواد ساعت رایگان شبانه اش رو تغییر میده
    بسته های حجمی اشون رو هر جور دلش میخواد تغییر میده
    هدف کلی همه این کارها هم چیزی نیست جز جیب مشتری و زدن و پول زور از مردم گرفتن ودزدی کردن
    شما ببنید همین الان تعرفه های مصوبه 181 رو اجرا کرده میگه یک ماهه برنزی 4 گیگ 18500حالا یک کسی یه جا 4 گیگ 2 گیگ استفاه کرد اون 2 گیگ باقیمانده حذف میشه جیب مردم رو زدن از این بهتر
    آفر های هر شرکتی به یک صورت متفاوت هست...حالا 4 گیگ بایت برای شما زیاده دلیل نمیشه شما بهشون بگی چپاولگر...همین طرح زرین مخابراتی که میگی،برو توی تاپیکش ببین چه قدر مخالف داره
    اینکه 2 ساعت شبانه را کم کنند و 25% حجم بیشتری به کاربران اختصاص بدن از نظر منطقی خیلی هم خوبه...چون کاربرانی که بیشتر مصرف دارن، از خدمات بیشتری نسبت به کاربر کم مصرف استفاده می کنند که عین عدل هست

Ping statistics for 4.2.2.2:
    Packets: Sent = 385, Received = 214, Lost = 171 (44% loss),
    Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 221ms, Maximum = 531ms, Average = 245ms
    Last edited by BursT; 04-04-2014 at 23:15. دليل: اضافه کردن نتایج پینگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

آقای حیدری لطف می کنید یک پینگ از این ایپی برای من بگیرید؟
    146.66.152.1
    این آیپی سرور های شرکت valve در اروپای غربی هست...قبل از عید پینگ بایت با این سرور ها نزدیک به 130-140 بود ولی در حال حاضر بیشتر از 300 هستش.مشکل خاصی در پهنای باند بایت به وجود اومده؟

آره...آرت1 من در اصفهان هم خیلی خوب شده و چند روز اول عید،سرعتمو روی 3 مگابیت بسته بود(حالا نمی دونم عیدی بود یا از بس زنگ زده بودم ازشون شکایت کرده بودم اینکارو کرده بودن)الانم روی 140 کیلوبایت فیکس بود..پینگمم خیلی خوب شده(130-150)در صورتی که تا 2 ماه پیش پینگم زیر 350-300- نمیومد

آفر های هر شرکتی به یک صورت متفاوت هست...حالا 4 گیگ بایت برای شما زیاده دلیل نمیشه شما بهشون بگی چپاولگر...همین طرح زرین مخابراتی که میگی،برو توی تاپیکش ببین چه قدر مخالف داره
    اینکه 2 ساعت شبانه را کم کنند و 25% حجم بیشتری به کاربران اختصاص بدن از نظر منطقی خیلی هم خوبه...چون کاربرانی که بیشتر مصرف دارن، از خدمات بیشتری نسبت به کاربر کم مصرف استفاده می کنند که عین عدل هست

Ping statistics for 4.2.2.2:
    Packets: Sent = 385, Received = 214, Lost = 171 (44% loss),
    Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 221ms, Maximum = 531ms, Average = 245ms
    همین شرکت بایتی که شما سنگش رو به سینه میزنی من 6 ماه آخری که باهاش قرارداد داشتم به خاطر پایین آوردن سرعت شکایت کردم به پیشگامان بعدش از خود همین شرکت بایت زنگ زدن سرعتم رو بالا بردن
    اگه بخواهی بشینی و نگاه کنی این شرکت ها کلاهی سرت میگذارن بیاو تماشا کن
    در ضمن وقتی شرکت بایت ساعت شبانه رایگان رو ساعت 3 میکنه فکر میکنی دنبال رضای مشتری هستش؟؟؟؟؟؟ نخیر دوست من شرکت دنبال مطلب دیگری هستش پول و......

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

همین شرکت بایتی که شما سنگش رو به سینه میزنی من 6 ماه آخری که باهاش قرارداد داشتم به خاطر پایین آوردن سرعت شکایت کردم به پیشگامان بعدش از خود همین شرکت بایت زنگ زدن سرعتم رو بالا بردن
    اگه بخواهی بشینی و نگاه کنی این شرکت ها کلاهی سرت میگذارن بیاو تماشا کن
    در ضمن وقتی شرکت بایت ساعت شبانه رایگان رو ساعت 3 میکنه فکر میکنی دنبال رضای مشتری هستش؟؟؟؟؟؟ نخیر دوست من شرکت دنبال مطلب دیگری هستش پول و......
    معلومه که دنبال پول هستند...کدام آدم عاقلی دنبال پول نیست؟چه برسه به یک شرکت با اهداف اقتصادی...
    در اون زمان که ساعات شبانه را کم کردند بقیه شرکت ها هم هزینه سرویس هاشونو بالا بردند...شاتل برای سرویس های ارزانش 3500 تومان شبانه در نظر گرفت
    مخابرات اصفهان هزینه هر گیگ را 1000 تومان افزایش داد(=که برابر با 40% افزایش قیمت هست)
    و بقیه شرکت ها هم به طرق مختلف قیمت هاشونو افزایش دادند...
    حالا این شرکت بایت هم با کم کردن ساعات شبانه ،سعی در افزایش قیمت هاش داشته...به نظرت این عیب داره؟مطمئنا هر شرکتی نواقص خودشو داره و این شرکت هم ممکنه سرعت شما را عمدا یا سهوا کاهش داده باشه...همین که با شکایت حقتونو بهتون دادن نشان دهنده رسیدگیشون نیست؟!
    ولی اینکه ندانسته و یک طرفه قاضی بشیم و در مورد افراد قضاوت کنیم اصلا رفتار خوبی نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

معلومه که دنبال پول هستند...کدام آدم عاقلی دنبال پول نیست؟چه برسه به یک شرکت با اهداف اقتصادی...
    در اون زمان که ساعات شبانه را کم کردند بقیه شرکت ها هم هزینه سرویس هاشونو بالا بردند...شاتل برای سرویس های ارزانش 3500 تومان شبانه در نظر گرفت
    مخابرات اصفهان هزینه هر گیگ را 1000 تومان افزایش داد(=که برابر با 40% افزایش قیمت هست)
    و بقیه شرکت ها هم به طرق مختلف قیمت هاشونو افزایش دادند...
    حالا این شرکت بایت هم با کم کردن ساعات شبانه ،سعی در افزایش قیمت هاش داشته...به نظرت این عیب داره؟مطمئنا هر شرکتی نواقص خودشو داره و این شرکت هم ممکنه سرعت شما را عمدا یا سهوا کاهش داده باشه...همین که با شکایت حقتونو بهتون دادن نشان دهنده رسیدگیشون نیست؟!
    ولی اینکه ندانسته و یک طرفه قاضی بشیم و در مورد افراد قضاوت کنیم اصلا رفتار خوبی نیست
    من در مورد فرد قضاوت نکردم بلکه در مورد سیاست های غلط یک شرکت انحصاری گفتم
    باشه اصلا هر چی شما میگید درسته!!!
    اصلا شرکت بایت نه تنها تو کاشون وکشور ایران بلکه در کل جهان بهترین هستش!!!!!
    من باور کردم!!!!!
    Last edited by alireza12827; 06-04-2014 at 00:16.

14. این کاربر از alireza12827 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •